PDA

View Full Version : Przepraszam


baburka
05-12-2007, 08:15
Przepraszam za milczenie Wszystkie Osoby, które pofatygowały się do mnie napisać. Przeoczyłam drobny fakt - ograniczoną pojemność skrzynki. :mad:
Pozdrawiam

Malagenia
05-12-2007, 10:38
Danmala
Przepraszam za to,
że mamiłam go obiecankami-cacankami, bo bardzo pragnęłam by został preziem osiedlowego JYSK’a, oczywiście dla dobra ogółu
a przecież wszystkim wiadomo,
że Danmala powołaniem jest ISSkanie osiedlowych kotów.:D

kufa86
05-12-2007, 10:51
Przepraszam Niesiołowskiego,
za to ,że przez chwilę pozytywnie o nim pomyślałem.

kufa86
20-12-2007, 20:28
Przepraszam
wszystkich Wytwórców i Szanownych Handlowców za to, że dokonałem zakupów świątecznych na kwotę dużo niższą niż średnia krajowa. Mam nadzieję, że moje antyspołeczne zachowanie nie doprowadzi Ich do bankructwa (zapłakałbym się wtedy z żałości).

wuere'le
20-12-2007, 20:47
Ludzie, czy Was Dobry Bóg opuscił?
Zostawcie te złośliwości, no chyba, że ja nie mam poczucia humoru.
A'propse humoru:
Blondynka stoi przy garach i zeskrobuje brud z patelni teflonowej, uzywając do tego noża. Do kuchni wchodzi mąż i mówi:
Zgłupiałaś? Czemu skrobiesz nożem po teflonie?
-Sam jesteś poteflon!

kufa86
20-12-2007, 20:50
Cze bridżysto.
Nowe rozdanie czeka na odzywkę.

kufa86
07-01-2008, 02:38
Nie lubię post- i komuchów.
Niestety z poniższym się zgadzam.

senyszyn.blog.onet.pl - 2008-01-06 00:26:00
przepraszam. Przepraszam za Kościół katolicki w Polsce. Za to, że – jak napisałam kilka lat temu - jest pięć razy be. Bogaty, bezkarny, bezideowy, bezduszny i bezczelny.


Przepraszam za to, że doi państwo i swoich wiernych. Za to, że pobiera opłaty za posługi religijne, a nawet udzielanie sakramentów. Za to, że zamiast ewangelizować w ramach swojej misji, bierze pieniądze z budżetu państwa. Przepraszam za to, że Kościół zapomniał o miłości bliźniego i nie ma wyrozumiałości dla ludzkich grzechów. Za to, że ukrywa i bagatelizuje afery z udziałem duchownych.

Szczególnie mocno przepraszam za hierarchów Kościoła katolickiego, którzy rozmijają się z tożsamością Narodu Polskiego. Przepraszam za to, że najwznioślejsze idee są gotowi zamienić na kasę.

całość
http://senyszyn.blog.onet.pl/

sosna
21-01-2008, 19:54
nie znalazłam wątku pożegnań a i przeprosić pragnę
więc korzystam z tego.
Odchodzę z tego forum
tu trzeba być albo od początku albo wcale
szkodza ,że nie poprzestałam na czytaniu:mad:
Chciałam podziękować wszystkim którzy podawali pomocną dłoń i przeprosić te osoby które zdenerwowałam
(spanikowałam i usunęłam swoje posty)
życzę Wam oby to forum
trwało bez końca
pozdrawiam
sosna

wuere'le
21-01-2008, 20:01
Cześć Kufa, nie mam ostatnio głowy do gry, ale jak będzie rozdanie to proszę o informację.

tar-ninka
21-01-2008, 20:02
Bardzo szkoda Aniu że nie dlugo byłas z nami .
Ot trafilas na najgorszy okres forum . Tu nie ma nic do rzeczy czy ktos krotko czy dlugo , tylko jaka ma skórę .
Bardzo załuje ze odchodzisz ,ale szanuję twoją decyzję
Dziękuję za to ze choc krotko ale byłas z nami .
Niemam prawa cię przepraszac w imieniu forum a ja to chyba ci tez nie Zawiniłam . Ale przepraszam .
Pozdrawiam .

elizka
21-01-2008, 20:08
Aniu!No nie!Przemyśl jeszcze raz swoją decyzję,weż może krótki urlopik,jak już co i nie decyduj tak ostro.Możemy się jeszcze przydać!Słowo!Ja kiedyś też.....ale nie warto nawet wspominać.

Alsko
21-01-2008, 20:11
wydaje mi się, ze podjęłaś decyzję pod wpływem chwili.
Przemyślałaś ją? Na pewno?
Mam wątpliwości.
I bardzo Cię namawiam, żebyś przemyślała ją jeszcze.
To, że kilka osób nie zgodziło się z Twoim zdaniem, nie powinno być - tak mi się wydaje - powodem odchodzenia z Klubu.
Masz prawo do własnego zdania! Każdy je ma!
Przecież forum to różni ludzie!
Nie rozumiem Twojego sformułowania "tu trzeba być albo od początku albo wcale". Czy chcesz powiedzieć, że starsi stażem forumowicze mówią jednym głosem? Tak to zrozumiałam. I nie zgadzam się z tym. Wystarczy poczytać.

Cóż, to Twoja decyzja...
Powodzenia Ci życzę!

polusi
21-01-2008, 20:22
a ja przepraszam wszystkich ...za to że jeszcze nie umiem znaleść swoich postów na które mi odpowiedziano i brak tam moich odpowiedzi,... inni może czują sie zlekceważeni, i bardzo mi szkoda Sosny ..

Nimrod
21-01-2008, 20:23
Alsko zbyt lubię Twoje poczucie humoru i życzliwość żeby powiedzieć udajesz czy nie rozumiesz? Jako debiutant na forum w pełni zgadzam się z Sosną, ale ja mam grubą skórę.
Sosna furda tam na tym forum też są fajni ludzie warto pozostać.

Kundzia
21-01-2008, 20:29
I ja uważam,że zbyt pochopnie podjęłaś decyzję.Od początku to tu tylko administracja,a my dochodzimy jak może zauważyłaś w różnych terminach.I różni ludzie tu są,ale uwierz mi,przewaga wspaniałych.A mnie to napewno możesz uwierzyć,gdyż jestem żywym dowodem jak wspaniali są tu ludzie.Gdyby nie forum i jego uczestnicy,nie wiem ,ćzy byłabym w stanie znieś tragedję jaka moją rodzinę spotkała.I jeszcze dzisiaj mam złe ,a nawet bardzo złe chwile i nadal mogę liczyć na forumowiczki,które wspierają mnie w jaki tylko potrafią sposób.Przemyśl jeszcze tą decyzję,nie rób nic na siłe.W każdej chwili możesz wrócić,tak samo jak i odejść.

FeliksG
21-01-2008, 20:40
Źle czynisz. Mam odwagę powiedzieć Ci to wprost i z żalem. Pozbawiasz nas, którzy tak jak Nimrod, mamy grubą skórę, bardzo cennego bo niezależnego i odważnego głosu. Nie poddawaj się i nie odchodź i mów i pisz to co czujesz. To jest nie tylko Twój przywilej ale i powinność wobec własnych przekonań.
Pozdrawiam i proszę o zmianę decyzji.

Alsko
21-01-2008, 20:48
Alsko zbyt lubię Twoje poczucie humoru i życzliwość żeby powiedzieć udajesz czy nie rozumiesz? Jako debiutant na forum w pełni zgadzam się z Sosną, ale ja mam grubą skórę.
Sosna furda tam na tym forum też są fajni ludzie warto pozostać.

Kurczę, nie udaję! Wiem, że Sosnę dotknęło to i owo.
Ale to nie jest powód, dla którego olewa się wszystkich i odchodzi z forum!
Mam cienką skórę i i nieraz mnie parzyło. W dodatku należę do osób, które nigdy nie potrafiły się kłócić. Taka Waga, w dodatku skażona chińskim Psem jestem.
Uznałam jednak, że jest tu grono osób, dla których warto zostać.

A w ogóle jest mi przykro. Ma rację jednak Tar-ninka, forum idzie w złym kierunku...

Nimrod
21-01-2008, 20:53
I wyobraż sobie Alsko ze to nie był Senior AP.NAwiasem mówiąc Senior już się wygadał i jak wulkan gaśnie natomiast wybuchają fajerwerki czyli uczestnicy forum fajnie to wygląda.Forum nie jest dla delikatnych.Zdanie odrębne nie jest mile widziane.Sosna to tylko kilka osób reszta jest naprawdę fajna.

chickita
21-01-2008, 20:54
No to mnie położyło. Sosna, no co TY? Dawaj do baru na drina jakiego dobrego!
Sorki, zapomniałam. Przecie trza tu przeprosić.
No to przepraszam, ze nie zaplacilam podatku za kota ale sołtys powiedzieli, ze on może ino pobrac za psa a mój kot olał prawo i nie chciał zaszczekać. Mówiłam, ze ma sie obcych języków uczyć, no mówiłam.

Lila
21-01-2008, 22:07
A niech Cię...Toś dała do pieca..Kto tu jest od początku ? Ja na pewno nie..:D

Czy ktoś pamięta jak mnie potraktowała niejaka Rudzia ?
Tylko znajomości z Najśw.Panienką ,jako iż wychowana w pobliżu Jasnej Góry,zawdzięczam iż ducha nie wyzionęłam..

A cofnij się z łaski swojej do postów Seniora,gdzie mi wymyśla od plotkary ,imputując iż ktoś mi płaci za to ,że się z nim nie zgadzam.A teraz oswoiliśmy się z Seniorem i lubimy się....

Nawet się nie wygłupiaj z tymi pożegnaniami,tylko pisz i miej własne zdanie..
Mówi Ci to mobbingowana przez wszystkich,aczkolwiek nie dająca ciała,zwolenniczka PiS -u.
A sama wiesz,że na tym forum łatwiej się przyznać do świerzba niż do PiS-u..

Czekamy na Ciebie ..i wywal ten post z ostatnim pożegnaniem..:D

Nimrod
21-01-2008, 22:29
Oj Lila Lila po tym wykręcaniu kota ogonem widać ze jesteś z PiSu

Lila
21-01-2008, 22:32
Oj Lila Lila po tym wykręcaniu kota ogonem widać ze jesteś z PiSu

Pierwsze primo...nic nie wykręcam i proszę o konkrety a nie kalumnie..:rolleyes:

Drugie primo ...nie jestem z PiS-u z tej przyczyny,że nienawidzę się zrzeszać ..Jestem wyborcą PiS-u,a wybierać sobie mogę co mi się podoba ,no nie ?

Nimrod
21-01-2008, 22:33
Sorry myślałem o mentalności PiSu.A myśleć mogę czy tez nie?

Malgorzata 50
21-01-2008, 22:33
Matenko na niebiesiech ty widzisz i nie grzmisz??? Za co ludzie się przepraszac ,za to ,ze mamy inne zdania ja tam jestem mobbingowana zwolenniczka PO i słowo honoru...niech mnie ktos spróbuje przeprosic !!!!!!

sosna
21-01-2008, 22:35
a niech Cie.........
Twój post przeważył szalę
ale tyś wojująca niewiasta a ja tchórz
chyba że do terminu mnie weźmiesz
ociupine jednak musze ochłonąć
oj niedobry to był dzień
A Twój PIs mi nie wadzi chociaz ja z innej orientacji
(nie SLD to pewne)
Ostatniego pożegnania nie usunę
Dziś usunęłam juz dwa
normę wykonałam:)

chickita
21-01-2008, 22:37
Małgosia a moge Cie przeprosić, ze sie domagam Ciebie w barze an drinku? No to przepraszam, ze Cie rozpijam ale lusterko mi szlag trafił takam urodna i nie mam z kim sie napic. Skoro przepraszam to i proszę, wpadnij na małego do baru co?

Malgorzata 50
21-01-2008, 22:38
Ufffff Sosna no tos się dala babo ublagać .Przejedź się raz a solidnie po nas i bedzie ci lżej .....

sosna
21-01-2008, 22:38
chciałam podziękować
za mądre słowa
otuchy i zachęty też
serdecznie pozdrawiam
szacowne grono klubowiczów
sosna

chickita
21-01-2008, 22:39
a niech Cie.........
Twój post przeważył szalę
ale tyś wojująca niewiasta a ja tchórz
chyba że do terminu mnie weźmiesz
ociupine jednak musze ochłonąć
oj niedobry to był dzień
A Twój PIs mi nie wadzi chociaz ja z innej orientacji
(nie SLD to pewne)
Ostatniego pożegnania nie usunę
Dziś usunęłam juz dwa
normę wykonałam:)

No! Teraz do baru bo trzeba to oblać.:D Przepraszam, ze znowu rozpijam drugą koleżanke ale mi sie to zaczyna podobać. :D

sosna
21-01-2008, 22:39
jak Lila sie zgodzi mnie podszkolić
to wtedy eeeeeeech
ja sobie wszystko odbiję

Lila
21-01-2008, 22:41
Sosenko...niechże Cię przytulę do biustu mego,a mam do czego ..
Pisz kochana .I popatrz sobie jak mnie te wampiry dokuczają.Co i raz..buzia..:):)
Czuję ,że jeszcze podasz mi dłoń pomocną..:) bo ja mieszkam wśród sosen i każda sosna jest mi przyjaciółką..:)

Nimrod,można myśleć ...ale nie werbalizować myśli,z łaski swojej.Chodzi mi o ''myśli szczególne '',bo nie istnieje coś takiego ,jak mentalność jakiejś partii.

sosna
21-01-2008, 22:41
Dzięki za zaproszenie

sosna
21-01-2008, 22:42
Lila
niech się nikt nie warzy bo jakem tchórz
nie pozwolę

Malgorzata 50
21-01-2008, 22:43
To ci chyba kwiata wkleje a co!!!! MASZ!!!

http://img155.imageshack.us/img155/420/164013kwiatkiyd1.jpg (http://imageshack.us)

Nimrod
21-01-2008, 22:44
Lila jesteś pewna ? Poczytaj swoje posty.

Lila
21-01-2008, 22:45
Ja też wkleję...z niejaką trudnością..DLA SOSNY !!!!!


11923

sosna
21-01-2008, 22:45
Małgosiu
Ale mi zasunęłaś kwiecie
nie pamiętam kiedy taką donicę dostałam
śliczności

sosna
21-01-2008, 22:47
Liluś te serducha ruchliwe jak ty
Pięęękne
buziaki

Lila
21-01-2008, 22:47
Lila jesteś pewna ? Poczytaj swoje posty.

Chyba upadłabym na głowę,jak :rolleyes: miałabym czytać swoje posty..

Malgorzata 50
21-01-2008, 22:49
Lila masz fanow co czytają i archiwizuja .Potrzebujesz cytacik -masz!!!!

Bianka
21-01-2008, 22:49
nie znalazłam wątku pożegnań a i przeprosić pragnę
więc korzystam z tego.
Odchodzę z tego forum
tu trzeba być albo od początku albo wcale
szkodza ,że nie poprzestałam na czytaniu:mad:
Chciałam podziękować wszystkim którzy podawali pomocną dłoń i przeprosić te osoby które zdenerwowałam
(spanikowałam i usunęłam swoje posty)
życzę Wam oby to forum
trwało bez końca
pozdrawiam
sosna

CO SIĘ STAŁO??? Czym się przejęłaś???

Basia.
21-01-2008, 22:51
chciałam Tobie podesłać kwiecię na profil ale Ty wszystko zwinęłaś, więc podsyłam kwiatki tutaj i pamiętaj ani mi się waż odchodzić z forum:) :) podobnie jak Lidka głosowałam na PiS i jak widzisz mam się zupełnie nieźle.
http://img172.imageshack.us/img172/8421/flo26cv4.gif (http://imageshack.us)

Malgorzata 50
21-01-2008, 22:51
BIANKA!!!!!! Ona już nam wybaczyla wszystkim i dala się przekonac ...nie zaczynajmy od początku.

sosna
21-01-2008, 22:52
Słońce Ty moje
poniosło mnie po poście AP
i napisałam to co czułam

Bianka
21-01-2008, 22:54
Słońce Ty moje
wystraszyłam się bo mnie poniosło
i napisałam to co czułam po poście AP
Przepraszam, nie wiedziałam. Nie czytałam wszystkiego :mad:

sosna
21-01-2008, 22:55
Dziękuję za piękne kwiaty
ale Małgosia ma rację

chickita
21-01-2008, 22:56
Sosna, AP to moze mijaj co? On to troche sfiksowany gość i ja sie lękam czy to czasem nie jest zaraźliwe i mi przez kabel nie podeśle jakiego wirusa antyludzkiego? Bo on to taki całkiem anty. Formalnie aspołeczny gość z kompleksami i jadem. Żółć sieje jak sie ktos z nim nie zgadza, despota jeden. Mijać!

sosna
21-01-2008, 22:56
Bianko
bo ze strachu usunęłam posty
i wyszedł misz masz

sosna
21-01-2008, 22:58
Sosna, AP to moze mijaj co? On to troche sfiksowany gość i ja sie lękam czy to czasem nie jest zaraźliwe i mi przez kabel nie podeśle jakiego wirusa antyludzkiego? Bo on to taki całkiem anty. Formalnie aspołeczny gość z kompleksami i jadem. Żółć sieje jak sie ktos z nim nie zgadza, despota jeden. Mijać!
to nie na moje nerwy
ale kurde on jest wszędzie:D

chickita
21-01-2008, 23:01
Fakt. Infekcja taka. Kazda infekcja jest do wyleczenia antybiotyczkiem. Olać. Leczy wszystkie dolegliwości. Ja przeczytałam kilka jego postów, popukałam sie w czoło i głośno powiedziałam co o inm myśle. Tyle. Teraz, jak tylko mam mozliwosc wpadam na seniorka i rozmawiam tylko z tymi, którzy biorą życie garściami a nie maja pretensji do całego świata o to, ze sobie to zycie spierniczyli.

sosna
21-01-2008, 23:06
Prawda
mądra z Ciebie kobieta

hannabarbara
21-01-2008, 23:15
Przepraszam Lilę, że nie lubię PiSu.
Przepraszam Małgosię, że czasem mówię na nią Gocha.
Przepraszam Chikitkę,że nie zaprzeczam, gdy mówi,że jest postrzelona.
Przepraszam Alsko, że ją lubię.
Przepraszam Sosnę, że nie czytałam postów, które usunęła.
Przepraszam Seniora A.P., że przestałam czytać co pisze.
Przepraszam Biankę, ze czasem mamy odmienne zdanie.
Przepraszam Nimroda, że za chwilę go znowu "objadę" i dobrze wie za co.
Przepraszam tych, których tu nie wymieniłam, ale wymieniałam osoby tylko z ostatnich dwóch stronach tego wątku.

kufa86
21-01-2008, 23:18
Przepraszam, że żyję.
Przepraszam, że dziś nie piję
i dlatego tu tak smutno.

Malgorzata 50
21-01-2008, 23:19
Nie przepraszam, bo donoszę że mam czyste intencje ,choc gebę bywa niewyparzoną, ale wrzątku dla waszej przyjemnosci pić nie będę o!!!!!

chickita
21-01-2008, 23:24
Jesssssu! To sie zamroczyłam tym alkoholem dzisiaj bo ja z postu sie dowiaduje, zem sie postrzeliła!!!!!! Albom trup albo rana nie groźna bo nie broczę.
zapraszam do baru, trza to oblać.(hihihihihihi)
Cysto prowda Haniu(hihihihi).

chickita
21-01-2008, 23:26
Prawda
mądra z Ciebie kobieta
Tak to Ty Sosna nie mów bo ja gotowa jestem uwierzyc i dobiero mi odbije.:D (hihihihi)

Lila
21-01-2008, 23:27
Haniu,jeżeli chodzi o mnie to wybaczamy Ci córko.Ja i PiS..:):)

kufa86
21-01-2008, 23:27
Jesssssu! To sie zamroczyłam tym alkoholem dzisiaj bo ja z postu sie dowiaduje, zem sie postrzeliła!!!!!! Albom trup albo rana nie groźna bo nie broczę.
zapraszam do baru, trza to oblać.(hihihihihihi)
Cysto prowda Haniu(hihihihi).
Cysto najlepso.
Czeeee
Jak się od poniedziałku zacznie, to tydzień szybko leci.

Malgorzata 50
21-01-2008, 23:28
Haniu ja jak najbardziej odpuszczam ....Gocha jest w użyciu...jak najbardziej

chickita
21-01-2008, 23:32
Cysto najlepso.
Czeeee
Jak się od poniedziałku zacznie, to tydzień szybko leci.
znaczy mowa o CCK(cysto, cerwono, kapstlowano)?:D z domieszkami czyli coca-cola. Wypas. Wsiowy drink.:D Jam wsiowa, preferuje jednak wina. Mam swojskie, równie wsiowe ale z kopem.:D Odradzam sie po tym postrzale za kazdym kielichem. Nie chce byc normalna.

Basia.
21-01-2008, 23:43
i nie przeproszę bo ja to PiS.

kufa86
21-01-2008, 23:46
znaczy mowa o CCK(cysto, cerwono, kapstlowano) Wypas. Wsiowy drink.:D Jam wsiowa, preferuje jednak wina. Mam swojskie, równie wsiowe ale z kopem.:D Odradzam sie po tym postrzale za kazdym kielichem. Nie chce byc normalna.
Samobieżnego futrzaka też futrujesz?
Będzie twoja wina, jak zarobi kaca.
Na postrzał okład dobry, albo rumJANEK.

sosna
22-01-2008, 10:00
Dziękuję bardzo
Ty wiesz za co
http://img137.imageshack.us/img137/2268/51811104536491tw6.jpg (http://imageshack.us)

Bianka
22-01-2008, 10:28
Przepraszam Biankę, ze czasem mamy odmienne zdanie.


Dzięki temu udaje mi sie nie wpadać w samozachwyt :D Ty i inni trzymacie mnie w cuglach :D :D :D

hannabarbara
22-01-2008, 10:45
Dzięki temu udaje mi sie nie wpadać w samozachwyt :D Ty i inni trzymacie mnie w cuglach :D :D :D
Trochę samozachwytu nie zaszkodzi, a jak poprawia nastrój w te ponure jesienne dni, obecnej zimy!

Bianka
22-01-2008, 10:47
Przez tę pogodę z rozpaczy zaczęłam pić kawę :mad: Inaczej zasypiam na siedząco. I co gorsza, wcale nie mam wtedy radosnych snów :mad:

destiny
22-01-2008, 19:06
...że wciąż tu jestem.
Miałam już 3 podejścia...do odejścia.
Przeczekałam.
Przemyślałam.
I jak widać...
Pozostałam :)
Kurcze blade...przestańcie się przepraszać :D :D
Na wszelki wypadek, też przepraszam ;)

hannabarbara
22-01-2008, 19:10
Basiu! Przepraszam! Dziękuję! Proszę bardzo! To czarodziejskie słowa. Nawet z wrogów robią przyjaciół.

kufa86
25-01-2008, 00:18
Przepraszam, czy tu biją?
Nie - to czemu tak cicho?

Kundzia
25-01-2008, 00:21
Wszyscy poszli spać znużeni wynużeniami seniora AP

kufa86
25-01-2008, 00:28
Olać aligatora!!

BUNIA
25-01-2008, 00:30
Kundzia - mialas isc spac ?? Pewnie ta kapiel wygonila z ciebie ochote na odpoczynek.
Pozdrowka i dobranoc