PDA

View Full Version : Jaka tania pralka


monkz
01-04-2016, 10:37
Interesuje mnie pralka typu slim z maks. głębokością 45 cm, ale lepiej mniej, z drzwiami od przodu i wkładem najlepiej powyżej 6 kg. Widziałem w sklepach Candy, które wstępnie spełniały ww. warunki,

Czy ktoś ma może pralkę tej marki?

kazio
01-04-2016, 12:38
Interesuje mnie pralka typu slim z maks. głębokością 45 cm, ale lepiej mniej, z drzwiami od przodu i wkładem najlepiej powyżej 6 kg. Widziałem w sklepach Candy, które wstępnie spełniały ww. warunki,

Czy ktoś ma może pralkę tej marki?

Znowu jakaś menda reklamuje. Nie wiem co za moda na zakładanie nowych tematów reklamowych, może jeszcze o prezerwatywach na szelkach dla seniorów? Niech candy wykupi reklamę na portalu i się reklamuje. Jachty na mazurach, odkurzacze, okna, parapety i inne cuda. Nie rozumiem jak można być tak wrednym i dla kilku groszy robić wodę z mózgu starszym osobom. Admin powinien polikwidować topiki z zablokować IP .

marta60
01-04-2016, 14:34
moze i jest dobra

kalina3
30-05-2016, 11:37
Ja mam pralkę Samsung Eco Bubble. Mam już ją dwa lata i nic się z nią nie dzieję. Ale dobry jest też sprzęt z Boscha.

euraka
15-06-2016, 14:30
Ja mam obecnie pralkę firmy Samsung. Nie była taka tania ale ma wiele programów, poza tym kierowałam sie w duzej mierze opiniami w sieci a te na temat pralek tej firmy są pozytywne ( sprzęty w dzisiejszych czasach potrafią się często psuć a sama skoro juz kupowałam wolałam sprawić sobie coś co będzie mi służyło wiele lat).

Dodam,ze aby kupic pralkę w miarę tanio to warto jest porównać sobie ceny w sklepach bo potrafią być bardzo różne. Dobry jest targomat: https://www.targomat.pl/ - można wpisać model sprzętu jaki Was interesuje i potem na maila odsyłaja Wam najtańszą ofertę.