PDA

View Full Version : Blog


wuere'le
22-04-2008, 21:10
Wybaczcie, jeśli jest gdzieś wątek o tym temacie i ja go nie znalazłem, ale wynika to z mojej niecierpliwości.
Powiedzcie proszę, czy pisanie bloga na naszym portalu ma jakiś sens, czy ktoś to czyta?
Zastanawiam się właściwie, po co istnieją blogi. No, bo jeśli ktoś chce opisać swą przeszłość na przykład, lub opisać swoje problemy filozoficzne związane z codzienną egzystencją, to czy to nie jest wchodzenie z kaloszami w cudze życie, czy to nie jest pranie własnych brudów, czy to nie jest takie nadmierne uzewnętrznianie się i czy w ogóle ktoś to czyta?
Ja chętnie opisałbym swoje życiowe przygody, tak jak na forum o sanatorium wraz z Kufą opisaliśmy czas wojska, nie wiem tylko, czy to kogokolwiek interesuje i czy mam prawo o tym pisać zmuszając innych jakoby do czytania takich wypocin?

martunia
22-04-2008, 21:14
Wuerele, pisz masz prawo pisać przeczyta ten kto będzie miał ochotę.
Pisząc nikogo nie zmuszasz do czytania.
Pozdrawiam.

jolita
22-04-2008, 21:36
"za młodu" pisało się pamiętniki... dzisiaj - jeśli ktoś nie kieruje swoich wywodów "do potomnych" rolę pamiętnika spełnia blog. Różnie można go traktować i różnie odbierać. Poszukiwanie w tym miejscu interlokutorów wydaje mi się zawodne, ale moim zdaniem to dobrze... Pamiętnik, do którego porównuję bloga pozwalał poprostu na odreagowanie swoich problemów, niepokoi, bądź był lub jest miejscem na próbę przeniesienia rzeczywistości do farsy - co sprawia dużą ulgę. Poprostu - człek wypisze się to mu lżej...

bogda
22-04-2008, 21:38
Wuerele...na wątku sanatorium...pisałeś z Karolem X:rolleyes:

wuere'le
22-04-2008, 21:55
O kurde, cholera jasna, Karolu, wybacz, oczywiście o wojsku pisaliśmy razem. Bogda, dzięki.
Wybaczcie wszyscy, ale moja pamięć świeża zawodzi, co jest uzasadnione. Skleroza bo wiem dotyczy pamięci świeżej. Poza tym ja już jadę, jadę do Szklarskiej Poręby, a do wyjazdu jeszcze ponad tydzień, mam tzw, rajzefiber.
Karolu, jeszcze raz przepraszam.

bogda
22-04-2008, 21:59
Wuerele...Karol się z pewnością nie obrazi, najwyżej będzie miał ubaw...no i Kufa też, bo on wojsko zna ale z obrazka lub z filmu...:D
A blogi są potrzebne i kto umie powinien pisać, ja dość często zaglądam na blogi seniorów...:)

grazyna
22-04-2008, 22:45
Uwaga! Dostepu do blogów nie ma, serio, sami zobaczcie!

kufa86
22-04-2008, 23:14
najwyżej będzie miał ubaw...no i Kufa też, bo on wojsko zna ale z obrazka lub z filmu...:D

z satyrycznych opowiastek kumpli też.
Wuerele, pisz - masz ciekawy styl i coś do powiedzenia.

admin
22-04-2008, 23:23
Uwaga! Dostepu do blogów nie ma, serio, sami zobaczcie!

jest w tej chwili jakiś problem techniczny, wlasnie to sprawdzamy

Basia.
22-04-2008, 23:31
pisz blogi są czytane przez forumowiczów.:)

Malgorzata 50
23-04-2008, 00:01
Pisz co ci w duszy gra ,przecież piszesz z potrzeby jakiejs ...a przeczyta kto zechce....

grazyna
29-04-2008, 19:27
Tak na prawdę to blogi są chyba nie dla każdego interesujące. Wpadamy tu czasem, by napisać co nam leży na sercu albo na wątrobie, każdy musi sie gdzieś wyżalić lub wygadać, każdy chce mieć takie miejsce , czyli taka "Wygadalnię" . Sama wielokrotnie, zwłaszcza w chwilach słabości, mam ochotę wpisywać swoje gorzkie żale , bywa że wpiszę, bywa, że na pomyśle sie kończy.