PDA

View Full Version : Spelunka ,,Pod wyprostowanym bananem częśc III


Strony : [1] 2 3

Bajadera07
04-09-2008, 08:37
Otwieram kolejną część wątku naszej spelunki , ale z siedzibą w nowej części wyspy. Forteca niedostępna dla wroga , a i swojacy, by się tam dostać przejdą ,,specjalne" przeszkolenie. Niniejszym wstęgę uważam za przeciętą i do prac remontowo-wyposażeniowych zapraszam.
A oto nowa lokalizacja:
http://www.iv.pl/images/4jwrcvdvkjoqer4t8jc7.jpg (http://www.iv.pl/)

frida
04-09-2008, 08:54
HUra!!!! wstałam z nowymi siłami,po nocnych przemysleniach ....ech...SZEFOWA jestem już w mundurku roboczym...czekam na polecenia :D....

Jadzia P.
04-09-2008, 08:57
Przyszłam się przywitać do spelunki...... patrzę a tu wszystko po nowemu :D
Nowy odcinek, nowa okolica:D

Mar-Basia
04-09-2008, 09:03
Otwieram kolejną część wątku naszej spelunki , ale z siedzibą w nowej części wyspy. Forteca niedostępna dla wroga , a i swojacy, by się tam dostać przejdą ,,specjalne" przeszkolenie. Niniejszym wstęgę uważam za przeciętą i do prac remontowo-wyposażeniowych zapraszam.
A oto nowa lokalizacja:


Kuku, dzien dobry. Lokalizacja genialna. Czekam na przeszkolenie, jestem dobra, powiedzmy dobra w malowaniu scian, przybijaniu gwozdi. No.... i smiecie tez moge powyrzucac....naturalnie do odpowiedniego konteinera...dbamy o srodowisko. :D

Jadzia P.
04-09-2008, 09:09
Ja się do prac remontowych nie nadaje :confused:
Mam dość swoich w realu :mad:
Mogę tylko podawać Wam napoje chłodzące:D

lawenda
04-09-2008, 09:10
O mateńko moja SIEMANKO WSZYSTKIM
MARBELLO, a ja jestem w trakcie poszukiwania malarza pokojowego. Może byś pomogła, bo u mnie z pracą fizyczną kiepsko

Mar-Basia
04-09-2008, 09:18
Ja się do prac remontowych nie nadaje
Mam dość swoich w realu
Mogę tylko podawać Wam napoje chłodzące
Bardzo prosze, soczek pomaranczowy...jezeli nie za duzy klopot, piekna reczka wycisniety. Prace malarskie biore na siebie, lubie machac pedzlem.
:D :)

Mar-Basia
04-09-2008, 09:20
O mateńko moja SIEMANKO WSZYSTKIM
MARBELLO, a ja jestem w trakcie poszukiwania malarza pokojowego. Może byś pomogła, bo u mnie z pracą fizyczną kiepsko
Hola, Lawendo, gdzie sie zawieruszylas? malarza pokojowego? Stoi przed toba, najpierw uzgodnijmy stawke....i hopla. :D

Bajadera07
04-09-2008, 09:29
Nie będziemy malować tylko oklejać materiałem tapeto-podobnym...(na zdjęciu) lepiszcze w postaci mącznego klajstru , każdy przynosi własne... i do roboty !!! A ja ruszam na szaber ... bo wiadomo, że piękne ściany nie wystarczą...
http://www.iv.pl/images/lzm3e9kpkdgyjwi1papd.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
04-09-2008, 09:41
Nie będziemy malować tylko oklejać materiałem tapeto-podobnym...(na zdjęciu) lepiszcze w postaci mącznego klajstru , każdy przynosi własne... i do roboty !!! A ja ruszam na szaber ... bo wiadomo, że piękne ściany nie wystarczą...

Bogda, kurcze....nie pokazuj tych tapet publicznie....zrobia na nas napad. Moj wklad....funduje kamery obserwacyjne....trzeba dbac o inwentarz!
Juz biore sie do roboty.
Lawenda, gdzie ty znowu gonisz. Wylaz z tych krzakow. Pan doktor czeka ze szczepionka!!!!!!Hihihihihi.:D

frida
04-09-2008, 09:46
ale banderola hahah bierem sie za klejenie....

Mar-Basia
04-09-2008, 09:49
ale banderola hahah bierem sie za klejenie....
Fridus, tylko podklej solidnie......ma byc niezrywalne jak beton!
Mam pomysl, wskocze do domu i przyniose duzy ekspress do kawy. Nie potrafie wklejac obrazkow....licze na kogos aby zrobil to za mnie. :D

maja59
04-09-2008, 09:53
Kochane dziewczynki, i ja i ja, już jestem i mogę kleić tapety, mam dużą wprawę uzyskaną w czasach domowych remontów. Nawet ubranko robocze mam. Najpiję się tylko czegoś zimnego i możecie mną dysponować.

Lila
04-09-2008, 09:58
Witajcie koleżeństwo miłe..:)

Nie ma to jak porządna spelunka ,z atestem i dobrą szefową.:):)

ps.jestem w lekkim szoku.Marbella,trzym się.Cały saloon jest z Tobą.Po co łazisz po nocach ,nie wiadomo gdzie ,jak spelunka otwarta 24h na dobę ?:)

frida
04-09-2008, 10:04
hiii o!! piknie Lila mówisz...

http://www.vpx.pl/up/20080904/expres.jpg (http://www.vpx.pl/foto,expres.html)marbellko prosimy o kawunie

a my z mają za klejenie sie bieremy...o!! maja na plecach masz hiiiii banknocik no nie...hahhaha!!!

Jadzia P.
04-09-2008, 10:06
Może szefowa za mnie wklei napoje , bo ja nie potrafie.?
A przyniosłam ich dużo, by starczyło Wam na cały dzień ponieważ muszę już wracać do realu !!!!

maja59
04-09-2008, 10:13
hiii o!! piknie Lila mówisz...

http://www.vpx.pl/up/20080904/expres.jpg (http://www.vpx.pl/foto,expres.html)marbellko prosimy o kawunie

a my z mają za klejenie sie bieremy...o!! maja na plecach masz hiiiii banknocik no nie...hahhaha!!!
Nie zdzieraj ze mnie mojego dobra, ja chcem to mieć:D .

frida
04-09-2008, 10:17
MAja gdzie się włuczysz....hallo :D

hiii juz cie dotrzegłam fajnaa mam czapeczkę:D z banknocików hiiiii
dziewczyny jedna ściane zrobiłam kawe wciągne i muszę na chwile was opuścic z WIELKIM BÓLEM :) ale wróce :D

maja59
04-09-2008, 10:20
MAja gdzie się włuczysz....hallo :D
Po kanjpach się włóczę, coś mnie napadło i tak trzyma, że aż dusi, taka zmora mnie dusi, aż muszę coś napisać, albo zrobić coś tym. Taką mam chcicę.

Lila
04-09-2008, 10:20
Acha ,dopiero teraz poczytałam cz.II spelunki i zapowiadam uroczyście,że jeżeli któraś będzie się wyśmiewać z plastrów hormonalnych ,to dostanie po 25 razy w każdą piętę - bambusem.
A jest to kara bardzo dotkliwa,bo poszkodowana będzie chodzić przez 2 tyg.wyłącznie na palcach.:)

frida
04-09-2008, 10:22
Po kanjpach się włóczę, coś mnie napadło i tak trzyma, że aż dusi, taka zmora mnie dusi, aż muszę coś napisać, albo zrobić coś tym. Taką mam chcicę.

ponoć murarze i ine fachy budulcowe hiii żeby reka im sie nie trzęsła po jednym ....to my po dwie hiii i jak zaczniemy kleic ..kochaan oby tylko dziewczyn nie zakleić.. :D

frida
04-09-2008, 10:23
Acha ,dopiero teraz poczytałam cz.II spelunki i zapowiadam uroczyście,że jeżeli któraś będzie się wyśmiewać z plastrów hormonalnych ,to dostanie po 25 razy w każdą piętę - bambusem.
A jest to kara bardzo dotkliwa,bo poszkodowana będzie chodzić przez 2 tyg.wyłącznie na palcach.:)


ma się rozumieć ;) Lilu czy dobrze kleimy???? :D

Bajadera07
04-09-2008, 10:28
Ja za chwilę do pana doktora znów wybywam , ale jak swoim pić się chce, to poratować trzeba. Rozmnóżcie sobie ....
http://www.iv.pl/images/a7ix5l54c3k9nsg6nybd.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
04-09-2008, 10:36
SIEMANKO WSZYSTKIM,
Wcale sie nie zawieruszyła, tylko płodziłam nowy wątek, tóry nie będzie miał komentarzy bo tak to zaplanowałam. Teraz już jestem. Młodzieniec przyjdzie dziś do mojego Laptusia i go chyba ustawi do pionu. Narazie sie biorę za te szklanki, bo mam moralnego kaca i idę w myślenia

Lila
04-09-2008, 10:38
SIEMANKO WSZYSTKIM,
Wcale sie nie zawieruszyła, tylko płodziłam nowy wątek, tóry nie będzie miał komentarzy bo tak to zaplanowałam. Teraz już jestem. Młodzieniec przyjdzie dziś do mojego Laptusia i go chyba ustawi do pionu. Narazie sie biorę za te szklanki, bo mam moralnego kaca i idę w myślenia

Zupełnie niepotrzebnie...:D ten kac.Nie Ty go powinnaś mieć.Bleeeeee......

lawenda
04-09-2008, 10:41
LILUNIU nie mam, ale okazja do napicia sie zawsze musi być.
To nie ja wybieram słowa z kontekstu i ukazuje jak to mnie urażono. Wyika z tego, że brak jest logicznego i zrozumiałego czytania, ale to nie mój problem. Ja jestem taka, a takiej to wsio rawno

maja59
04-09-2008, 10:46
SIEMANKO WSZYSTKIM,
Wcale sie nie zawieruszyła, tylko płodziłam nowy wątek, tóry nie będzie miał komentarzy bo tak to zaplanowałam. Teraz już jestem. Młodzieniec przyjdzie dziś do mojego Laptusia i go chyba ustawi do pionu. Narazie sie biorę za te szklanki, bo mam moralnego kaca i idę w myślenia
Będzie miał, właśnie napisałam komentarz. Szukałyśmy cię wczoraj cały wieczór żeby podziekować za fantastyczną zabawę, ale pewnie porwał cie któryś z chłoptasiów, dobrze że już jesteś

lawenda
04-09-2008, 10:50
O w mordę kreta, to już następna część. W tym natłoku zdarzeń nawet nie zauważyłam.

MAJECZKO - zauważyłam i nawet pozwoliłam sobie wbrew temu co założyłam odpowiedzieć. Fajno jest i fajno będzie, już się o to postaramy.

BOGDA50 niech prowadzi nas do VIKTORII

frida
04-09-2008, 11:09
hiii vivat Viktoria!!! :D

lawenda
04-09-2008, 11:15
Będzie jepiej i ciekawiej
Dziewczyny co to są Trole? - to coś obraźliwego?

Mar-Basia
04-09-2008, 11:19
Witajcie koleżeństwo miłe..

Nie ma to jak porządna spelunka ,z atestem i dobrą szefową.

ps.jestem w lekkim szoku.Marbella,trzym się.Cały saloon jest z Tobą.Po co łazisz po nocach ,nie wiadomo gdzie ,jak spelunka otwarta 24h na dobę ?

Nie walnijcie mnie jakims dragiem....real wzywal pilnie!!!! Juz jestem, kawcia przygotowana, napoiki przynioslam, koniaczek, limoncello zamrozone, jest tez sangria swiezo zrobiona przez moja Krzysie, poptem dowioze inne trunki.

"Sami swoi", bardzo mi odpowiada to logo. A jak sie komus nie podoba to niech nie wchodzi....na podgladaczy przez dziurke znajdziemy sposob.
Vive la "spelunka"!!!!! Ja prosta dziewucha, orwarcie wyglaszam, ze dobrze sie tu czuje.
Ktos mowil o plastrach hormonalnych......panu doktorze, nadstawieniu tylka?

Dziewczyny, serwis mamy darmowy. "Staruszek" zawsze sluzy rada!!!! nawet wprasza sie na wieczornego drinka. Ale skunks?!!!!!!!!

:D ;) :)

maja59
04-09-2008, 11:20
Będzie jepiej i ciekawiej
Dziewczyny co to są Trole? - to coś obraźliwego?
To jest takie dokuczliwe dziadostwo, prowokuje dyskusje w okreslonym celu, nigdy go nie przekonasz, natomiast każdy post będący polemiką z jego postem karmi go i pozwala żyć dłużej na forum. Stad zawołanie nie karmić Trolla

Małpa
04-09-2008, 11:24
Ja proponuję,aby założyc nowy wątek pt.URAZY,ZALE I PRETENSJE i wtedy każdy będzie się mógł tam wypowiadac swobodnie .Co Wy na to??:)

frida
04-09-2008, 11:25
malpeczko kochana z rana jak śmietana hiii witaj!!! :D
chodź do klejenia hiii :)

Mar-Basia
04-09-2008, 11:26
Ja proponuję,aby założyc nowy wątek pt.URAZY,ZALE I PRETENSJE i wtedy każdy będzie się mógł tam wypowiadac swobodnie .Co Wy na to??
Malpeczko, szkoda czasu. Zycie jest piekne ale w naszym wieku krotkie.
Lepiej wlaczyc kod "Ingnor" przez duze "I".;)

lawenda
04-09-2008, 11:30
MATA HARI - ale to już było i się nie sprawdziło, albo coś koło tego

Dziękuję Ci MAJECZKO - teraz kumam

MARBELLO, jeżeli jeszcze raz nazwiesz skunsem mojego idola, to utopię w kauży

maja59
04-09-2008, 11:31
Ja proponuję,aby założyc nowy wątek pt.URAZY,ZALE I PRETENSJE i wtedy każdy będzie się mógł tam wypowiadac swobodnie .Co Wy na to??:)
Szkoda życia Małpeczko, jest juz zresztą wątek Pyskówki, kto chce może tam wywlekać swoje fobie i pretensje. A my do zabawy, tapetowanie czeka, gdzie ta Frida miałyśmy razem podklejać i co?

lawenda
04-09-2008, 11:34
Tapetę to już sobie zrobiłam, chłopaczków nakarmiłam, na siłownię wywaliłam i czekam na ich kondycję bo zorganizowana jestem

Małpa
04-09-2008, 11:37
Czapeczkę papierową na główkę ubrałam i dajcie trochę tej kasy rozpoczynamy tapetowanie:D

frida
04-09-2008, 11:46
lawenda ty SOBIE tapety nie rób tylko na nasze salony...masz ci los,no!!! a ona siebie wytapetowała hiiii :D
maju,małpeczko jezdem rozwarta i gotowa a co!! :D

lawenda
04-09-2008, 11:49
FRIDA SŁONECZKO od kiedy to bywasz u ginekologa? czy on Cię tak rozwarł?

Mar-Basia
04-09-2008, 11:51
Czapeczkę papierową na główkę ubrałam i dajcie trochę tej kasy rozpoczynamy tapetowanie

Moje szanowne panie! (Hihihi....widzicie jaki oficjalny ton przybieram?! Musze jeszcze poszukac bialych rekawiczek.). Barek juz funkcjonuje, elektrycznosc podlaczona, maszynka do kawy pracuje pelna para. Mleko w butelkach chlodzi sie w morskiej wodzie. Zaraz beda male kanapeczki, obiad o 15-ej, specjalnosc z mego regionu - paella, mala salata i troche wina. Dla nie pijacych - aqua - sin gas lub con gas. Deser....crema catalana.
Lawendo, zgadnij kto siedzi w kuchni i przesuwa gary? Twoj idol - skunks!!!!!

Teraz lapie sie za tapetowanie. :) :D

Małpa
04-09-2008, 11:52
Przestraszyła się biedaczka i teraz bez przerwy będzie tam ganiac(do ginekologa)hi,hi,hi:D :D

frida
04-09-2008, 11:53
buhahah
kochana stoje w rozkroku bo maja tak pędzlowała klejem,że pozsotałam ci ja w takiej oto pozycji...ale chyba nie będziemy jej opatentowywać...kamasutra przy niej siada...widok nie ziemski rozwartość na 35stopni :D

lawenda
04-09-2008, 11:54
MARBELLO, jeszcze jeszcze to słowo a żadnego włoska nie uświadczych. PAJĘCZYCA, żeby mi tak mojego idolka do roboty gonić. On do pieszczot stworzony

Małpa
04-09-2008, 11:54
Trochę potapetowałam,a teraz real mnie wzywa:) Nazbierałam furę grzybów i muszę je obrobic:D

Mar-Basia
04-09-2008, 11:56
FRIDA SŁONECZKO od kiedy to bywasz u ginekologa? czy on Cię tak rozwarł?

Lawendo, "skunks" obiecal, ze wieczorem wpadnie do speluny, posadzimy go kolo Fridy...niech sobie pogadaja na tematy zdrowotne.

:) ;)

lawenda
04-09-2008, 11:57
UWAŻJ MAŁPECZKO - Mata Hari, żeby Ciebie gdzieś prz stole nie obrobiono. Kamasutrę znasz to i pozycje też

Mar-Basia
04-09-2008, 11:59
UWAŻJ MAŁPECZKO - Mata Hari, żeby Ciebie gdzieś prz stole nie obrobiono. Kamasutrę znasz to i pozycje też
Lawenda, uwazaj....tym razem "oswiadczenie" nie zalatwi sprawy!!!!!!:)

lawenda
04-09-2008, 11:59
MARBELLO, ja sie chyba pochlastam, dlaczego mi to robisz, dlaczego mi go tak nazywasz, przecież on słowiczek, KEN kochany. Mogę jego barbi być, a Ty do do niego z grubej rury- fe

frida
04-09-2008, 12:01
a kto to skunsik hiiii
maja..przeta tyłek mi teraz zakleiła hiiii czuje się jak BANKOMAThahahahah :D

Mar-Basia
04-09-2008, 12:02
MARBELLO, ja sie chyba pochlastam, dlaczego mi to robisz, dlaczego mi go tak nazywasz, przecież on słowiczek, KEN kochany. Mogę jego barbi być, a Ty do do niego z grubej rury- fe
On sie do tego przyzwyczail, ma cierpliwosc, pewnie pojdzie prosto do nieba. Powinnas wiedziec, ze jestem "szczesciara" i spadam na cztery lapy!!!!!!;)

maja59
04-09-2008, 12:03
buhahah
kochana stoje w rozkroku bo maja tak pędzlowała klejem,że pozsotałam ci ja w takiej oto pozycji...ale chyba nie będziemy jej opatentowywać...kamasutra przy niej siada...widok nie ziemski rozwartość na 35stopni :D
Qurna i znowy na mnie, ten klej jakiś lewy chyba, a może prawy, może cie trącić z jednej strony to rozwarcie się zmniejszy, albo co?

lawenda
04-09-2008, 12:04
FRIDO - Ty nie rób za bankomat, nawet nie wiesz ile bakterii tam bywa.

MARBELLO, nie podcinaj mi skrzydeł

lawenda
04-09-2008, 12:05
MAJECZKA Ty się lepirj odklej, bo Ci tak zostanie

maja59
04-09-2008, 12:06
MAJECZKA Ty się lepirj odklej, bo Ci tak zostanie
Nie mów, na zawsze mi zostanie, a właściwie dlaczego by nie???

frida
04-09-2008, 12:07
hiiiii maju a jak sie skleimy hiiiii bedziemy bliźniaczki cztero jajnikowe hiiii :D

Mar-Basia
04-09-2008, 12:09
FRIDO - Ty nie rób za bankomat, nawet nie wiesz ile bakterii tam bywa.
MARBELLO, nie podcinaj mi skrzydeł
Lawenda, jakie bakterie? Kasa,kasa......potrzebujemy na remont chalupy.
Ja ci podcinam skrzydla? Jeszcze jak mi wyslesz priva - to sie zaczne smiac jak angielski kon!!!!!! Hihihihi:D ;)

maja59
04-09-2008, 12:10
Nie chcę się odkleić, ale musze wybyć do reala, do zobaczenia wieczorkiem, pa

Mar-Basia
04-09-2008, 12:12
Nie chcę się odkleić, ale musze wybyć do reala, do zobaczenia wieczorkiem, pa

Wybywam do reala. Obiad o 15-ej. Kawa goraca, mleko - znajdziecie w chlodnej wodzie. Kanapeczki polozylam na malym pniu drzewa w prawym rogu. ;)

lawenda
04-09-2008, 13:12
Obiad o 15 a ONA już wybywa - to ciekawe
MARBELLO, pchasz głowę pod topór, ale mi się to podoba, bo zrobiłabym tak samo

GDZIE ZAŁOŻYCIELKA??????

Mar-Basia
04-09-2008, 13:19
Obiad o 15 a ONA już wybywa - to ciekawe
MARBELLO, pchasz głowę pod topór, ale mi się to podoba, bo zrobiłabym tak samo

GDZIE ZAŁOŻYCIELKA??????

No o 15-ej - zgadza sie. Wszystko bedzie dostarczone na czas!!! i to przez kogo? Skunksa we wlasnej osobie. A Marbella pojdzie sie opalac na plaze.

Moja glowe pod topor - wolne zarty? Lud dostal chleb, nie sa glodni.....krolowa nie nosi naszyjnika z perel......przeciwnie zbiera smieci rozsypane po morzu, ktore wyladowaly na naszej plazy.

Gdzie jest moj kapelusz....LAWENDA ODDAJ MI BIKINI!!! :D ;)

lawenda
04-09-2008, 13:24
A figę, lataj MARBELLO toples i boso, może Ci coś w stópki wlezie. A jak nie przestaniesz wykorzystywać mojego słowiczka to wrzucę Cię do smoły i nie będzie Ci potrzebne opalanie

frida
04-09-2008, 13:26
hiii wolne żarty!!:D....bikini i mi znikły... uff dobrze,że maja poobklejała mnie tapetą z banknotów...:D

Mar-Basia
04-09-2008, 13:27
A figę, lataj MARBELLO toples i boso, może Ci coś w stópki wlezie. A jak nie przestaniesz wykorzystywać mojego słowiczka to wrzucę Cię do smoły i nie będzie Ci potrzebne opalanie
Z ta smola to inni juz probowali i pewnie ciagle probuja....cos niezrecznie im to idzie. :confused:

lawenda
04-09-2008, 13:28
To odklejaj FRIDUŚ bo potrzebująca jestem na różne nominały.

frida
04-09-2008, 13:29
ooo juz lece...nie ma tak:D....przecie gołą będę świecić....zaraz,muszę jakieś wdzianko włożyć... 1000 CI starczy ???

lawenda
04-09-2008, 13:30
MARBELLO, mnie się uda, jak się zaprę i chłoptasie się zmobilizują, to marne Twoje szanse. SŁOWICZKA MI OSZCZĘDZAĆ, bo siłę mieć musi

Mar-Basia
04-09-2008, 13:31
hiii wolne żarty!!....bikini i mi znikły... uff dobrze,że maja poobklejała mnie tapetą z banknotów...
Uwazaj z tymi banknotami....pstttttt....jeszcze powiedza, ze zwinelas pojemnik ze smieciami, ktore "wyrzucono przez pomylke" (kon sie usmieje). Rozne cuda sie zdarzaja. :D Zauwazylas 235 ciekawskich!!!!!!!

lawenda
04-09-2008, 13:43
a kto podgląda Kurna chara. MARBELLO, gdzie Ty to widzisz, ja też chcę podglądać bo ciekawa jestem

frida
04-09-2008, 13:45
lawendus pozycze ci okulary.....:D patrzaj przed siebie ....(uważaj na wiaderko z klejem:D

lawenda
04-09-2008, 13:49
Okulary to ja już mam FRIDUŚ, dobrze że mnie uprzedziłaś, bo jak znam życie pewnie był zaliczyła ten środek przyciągający

Mar-Basia
04-09-2008, 14:13
Okulary to ja już mam FRIDUŚ, dobrze że mnie uprzedziłaś, bo jak znam życie pewnie był zaliczyła ten środek przyciągający

Moje panie.....pierwsza dostawa przyjechala. Instaluja polowa kuchnie (prowizorke). Fajni sasiedzi - maly oddzial wojskowy - chlopaki jak trzeba, pozyczyly nam ten instrument. Powiedzieli w sekrecie, ze to dla "Lawendy".
Ohoj...masz chody wszedzie.
Jest tez duzy, polowy kociol z lodem - przepraszaja ale lodowki nie maja. Licze na Bogde - pewnie cos z tego szabru przytarga do speluny.

Wlasnie wstawilam do lodu pare dzbanow z "sangria" - szklanki sa na ceglach.

Zmykam do reala, musze pilnowac kucharza, aby nie przypalil paelli - tak mu do konca nie wierze z tym kuchcikowaniem.
;)

lawenda
04-09-2008, 14:23
MARBELLA, lepiej uwierz, bo to jest cudowny, działający na wyobraźnię człowiek.
Trzeba skombinować wazelinę - ostatnio podrożała, to można zarobić bo chodliwa jest

Bajadera07
04-09-2008, 14:46
W drodze powrotnej zahaczyłam o zaprzyjaźnioną plebanię.. Za friko kupiłam pojazd dostawczy. A tak dziwnie na mnie patrzyli , jakby głupiego szukali... Oj ! Boję się , że znaleźli... I kim Jest ten ,,skunks"?
http://www.iv.pl/images/cnks65mp8grjg0rwas.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
04-09-2008, 14:51
Trzeba skombinować wazelinę - ostatnio podrożała, to można zarobić bo chodliwa jest
Z ta wazelina to trafilas w dziesiatke.

Hohoj....paelle przywiezli, juz sie podgrzewa na polowej kuchni, talerze kartonowe leza na ceglach, noze i widelce platykowe bio-degradable, serwetki papierowe....sprawdzilam, sa dwie paczki. Szklanki, .....wino czerwone, biale i woda mineralna....deser tez juz w pudle w kotle na lod.

Prosze sie obslugiwac - dzisiaj samoobsluga - obiad improwizacja. Zadnych reklamacji. Papiery, puszki, korki, prosze wlozyc do platikowej torby, lezy w prawym roku w pomieszczeniu na koncu kabany.

Lawendo, jezeli two kumple chca do nas przylaczyc - jedzenia jest wystarczajaco.....picia tez!!!!!!!!

Ok. Obowiazki wykonane, Fridusia pomoze posprzatac - uciekamy ze "skunksem" do reala.

Ah, nie zapomnijcie, wieczorem smazymy "sardinales" i kielbaski. Proste, dobre, jak w spelunie. Spraszajcie przyjaznych nam ludzi, sympatyzantow. Wszyscy mile widziani. Kod DiWS "Demokracja"i "Wolnosc Slowa" obowiazkowy.

Do wieczorka.

;) :)

Bajadera07
04-09-2008, 15:09
Talerze na cegłach??? Chcesz Mirabelko, aby nas obgadano ? Obrus przyniesłam ... kultura musi być..
http://www.iv.pl/images/g5writrzlgee0slpl152.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
04-09-2008, 15:26
Co to do czerwonej podwiązki ma znaczyć? co to za trybuna ludu?
Dlaczego tak póżno się zjawiłaś BOGDA50 czy KOORDYNATORKA, można kołowrotka dostać. Może wreszcie powiesz jak się do Ciebie zwracać. Pytałam też czy mieszkasz w SOPOCIE i co nawet echa niet

Bajadera07
04-09-2008, 15:39
Lawendo figlarko !
Ta trybuna , to obrus ekskluziw , by po knajpie okruchów nie rozsypywać
Tak. jestem z Sopotu
Możecie się do mnie zwracać SZEFOWA... ale i trudniejsze tytuły też jestem w stanie strawić.
Zjawiam się nieregularnie, albowiem zdrówko już nie to ...i czasem pan doktor ze stetoskopem i lewatywą po przychodni biega za mną...

lawenda
04-09-2008, 15:49
No to masz SZEFOWO jak my, bo nas w dochtorów wysyłają, a przecież w moim wieku to normalne i ni ma co gęby po próżnicy męczyć.
To może się spotkamy jak będziemy w tym kurorcie?

Mar-Basia
04-09-2008, 17:35
Lawenda , zadnych interesow nie ubijaj z SEFOWA na Sopot! Wazelina.?????


Wracam prosto z reala, brrr....nie lubie tloku, nie lubie turystow, nie lubie zatloczonych parkingow.........

Dzieki za obrusik, zapomnialam, ze ma byc eleguncko. Ale tak miedzy nami, do chlopskiego, prostego dania "paelli" bez obrusa tyz pudzie! To nie bazanty z przyjecia Lawendy, hihihihi - dostalo mi sie rowniez pajacowi za bazanta! Wcale nie zartuje!

Teraz zabieram sie do roboty, ciagle kleimy? ;) :D


Oj odwiedzaja nas, robimy sie popularni, ponad 400 zwiedzajacych w ciagu dwoch dni - rekord!!!!!

maja59
04-09-2008, 17:56
Właśnie wróciłam i jestem nieodklejona, czy reszta tapety z Fridą jest tu gdzieś?. Szefowa wróciła na chwilkę może by my co zjadły o napitku nie wspomnę.

Mar-Basia
04-09-2008, 17:59
Właśnie wróciłam i jestem nieodklejona, czy reszta tapety z Fridą jest tu gdzieś?. Szefowa wróciła na chwilkę może by my co zjadły o napitku nie wspomnę.
Sa jeszcze jakies resztki paelli, troche salaty i naturalnie sangria. Mozna tez winko zaserwowac. Juz ci przygotowuje talerzyk. Woda mineralna jest w kotle z lodem. mamy szczescie wojacy nam pozyczyli troche sprzetu.

:)

maja59
04-09-2008, 18:08
Kocham Hiszpanię, Sangrię zresztą też, nie wiem co bardziej, a do tego wieczorkiem mój kurczaczek po grecku, albo mięsko po hiszpańsku, nie pamiętam jak się nazywało ale było super, na ostro z papryczkę i masą różnych ingrydiencji. Niestety nie byłam w należytej formie, żeby te ingrydiencje zapisać, a szkoda.

Bajadera07
04-09-2008, 18:11
Za mną kolejna inspekcja... szukałam tej małpy, co pod moją nieobecność powykrzywiała wszystkie nasze proste banany ... sabotażystka wredna...
ale już jestem.... tylko jak ja wróciłam ? Ktoś mi miotłę w czasie lotu podprowadził...
http://www.iv.pl/images/oezo7ce5slyg0hf26lfe.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
04-09-2008, 18:44
Za mną kolejna inspekcja... szukałam tej małpy, co pod moją nieobecność powykrzywiała wszystkie nasze proste banany ... sabotażystka wredna...
ale już jestem.... tylko jak ja wróciłam ? Ktoś mi miotłę w czasie lotu podprowadził...

Bogda, miotla to jedno....co naszabrowalas. Brakuje nam lodowki, stolu, stolkow. Okna trzymaja sie na gwizd. Tapety prawie skonczone. Frida dziwnie zniknela z garstka banknotow, ale to nic powaznego, pewnie szykuje nam niespodzianke.
Inwentarz: talerze kartonowe, widelce, noze, lyzki platikowe, serwetki papierowe - sa, kosz na smieci stoi w rogu.
Skrzynka piwa, skrzynka czerwonego wina, woda mineralna, coca cola light w puszkach.
Ekspres to kawy funkcjonuje, sasiedzi wojacy podlaczyli dynamo.

Plaza posprzatana z powyrzucanych smieci z jakis niecywilizowanych jednostek plywajacych.

Szukamy Lawendy?

Sa nowe rozkazy SZEFOWO? :D ;)

maja59
04-09-2008, 18:53
Frida nie zabrała banknotów one są przyklejone do mnie, tylko zeskrobać się nie da bo klej jakiś porządny i trwały, chyba już tak zostanę. A może by odmoczyć w czym?

Mar-Basia
04-09-2008, 18:56
Frida nie zabrała banknotów one są przyklejone do mnie, tylko zeskrobać się nie da bo klej jakiś porządny i trwały, chyba już tak zostanę. A może by odmoczyć w czym?
Tak tez myslalam, przepraszam jak zwykle cos pokrecilam. Hihi, banknoty sie przykleily? Bedziesz miala wielu adoratorow - a moze adoratorek?
Gdzie jest Lawenda? ;)

Małpa
04-09-2008, 18:59
no i co???nic:mad: Jestem jaka byłam.Przykro mi:confused: Ze starego trudno zrobic cos nowego:rolleyes:

lawenda
04-09-2008, 18:59
Już jezdem, Lapuś został zdiagnozowany, teraz zacznę czytać od momentu jak mnie nie było. Reszta potem bo ciekawa

Bajadera07
04-09-2008, 19:01
O co te pretensje ? Mebli nie ma ? otóż są, tylko jak ja biedna mam je przywieść , gdy mi pojazd pierwszej potrzeby spod siedzenia wyparował ? Na plerach mam taszczyć ?
http://www.iv.pl/images/odah83rmre246598xajp.jpg (http://www.iv.pl/)
To z tych , co nam je wykrzywiono... Smacznego

Bajadera07
04-09-2008, 19:02
Już jezdem, Lapuś został zdiagnozowany, teraz zacznę czytać od momentu jak mnie nie było. Reszta potem bo ciekawa
W profilu poszperaj... tam czekam...

frida
04-09-2008, 19:05
hej jeh dziewoje....a kuku obklejonam cała i tak się wkomponowałam w ściane,że nawet mnie nie zauważyłyście :(

Małpa
04-09-2008, 19:18
Fakt,ale jesteś wkomponowana:D

Bajadera07
04-09-2008, 19:24
Która w palcach zręczna ? Firanki czas uszyć , co by nas nie podglądano...Igły w dłoń, delikwentkę rozebrać firany szyć ... a to co zostanie ...do zwrotu
http://www.iv.pl/images/cofwl1pyjadefo5yodd.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
04-09-2008, 19:24
O co te pretensje ? Mebli nie ma ? otóż są, tylko jak ja biedna mam je przywieść , gdy mi pojazd pierwszej potrzeby spod siedzenia wyparował ? Na plerach mam taszczyć ?

To z tych , co nam je wykrzywiono... Smacznego
Banany - hmmmmm....slinka leci.
Jakie tachanie na plecach, przeciez powoz stoi przed speluna....okularki SZEFCIOWO....okularki. Spadam na dol, pomagam tachac. Hola, smiczne panie..do pomocy prosze. Spelune trzeba umeblowac.

Bogda obiecalas szafe grajaca - podobno dostalysmy w darze z Florydy? :D

Małpa
04-09-2008, 19:25
w palcam zreczna,ale z niej wyjdzie tylko jedna zazdroska:D

lawenda
04-09-2008, 19:25
MOJE Wy Latawice,latają a ja tu musiałam dziś gimnastykować się jak - nie powiem.
Przyszedł Ci 27 latek z włosami do pasa związane, a że akurat byłam w spelunce, to mi się pomyliło z realem i tak go zagadałam, że zniżkę dostałam za diagnozę. Podotykałam włosów, ale miał czyste. Nawet komplement mi powiedział i to jaki

frida
04-09-2008, 19:25
JUż lecem, "apel wieczorny" czas do robotki :D małpka :)
lawenduś jaki komplement ci powiedział hii:D

maja59
04-09-2008, 19:27
Na apel się stawiam, jak mnie odmoczycie to jeszcze trochę grosza bedzie z tej tapety, a gdzie Fridy tapeta, pewnie przehulała gdzieś.

lawenda
04-09-2008, 19:28
Ja mam inną robotę bo podniecona jestem i lecę do moich chłopaczków

Mar-Basia
04-09-2008, 19:28
Która w palcach zręczna ? Firanki czas uszyć , co by nas nie podglądano...Igły w dłoń, delikwentkę rozebrać firany szyć ... a to co zostanie ...do zwrotu

Z tym zwrotem to lekko przesadzasz. Koronki owszem owszem. Kurcze, gdzie jest pomoc - nie moge tachac mebli sama.

:confused:

frida
04-09-2008, 19:30
hiii ściągnął ze mnie któryś hii :D reszta oddam :Dmarbelloooooo przeta jesteśmy dawaj....rzuć się meblem :D

maja59
04-09-2008, 19:30
Z tym zwrotem to lekko przesadzasz. Koronki owszem owszem. Kurcze, gdzie jest pomoc - nie moge tachac mebli sama.

:confused:
No przecież tacham z drugiej strony, co one takie ciężkie??

Małpa
04-09-2008, 19:34
...a mnie nie widzicie,co?patyk od kaszanki jestem?:D

Mar-Basia
04-09-2008, 19:35
No przecież tacham z drugiej strony, co one takie ciężkie??
Zapytaj SEFOWEJ - cos tam ponapychala...moze bomby?:D

frida
04-09-2008, 19:36
hahaha małpka tyś nie patyk hiiii jeszcze chciałą od kaszanki :D

maja59
04-09-2008, 19:36
...a mnie nie widzicie,co?patyk od kaszanki jestem?:D
Nie jesteś patyk, a kaszankę by się zjadło z cebulką mniam

maja59
04-09-2008, 19:38
Wszystkie na raz gadamy i wychodzi jakiś spelunkowy gwar, ale za to jest wesoło:D :D

Małpa
04-09-2008, 19:38
...no bo dżwigam i dżwigam i nikt nie docenia mojego wysiłku:mad: Pot mi oczy zalał,że nawet nie wiem co :confused:

maja59
04-09-2008, 19:39
...no bo dżwigam i dżwigam i nikt nie docenia mojego wysiłku:mad: Pot mi oczy zalał,że nawet nie wiem co :confused:
Ja też nie wiem co dźwigam, może Marbella wie?

Mar-Basia
04-09-2008, 19:41
Nie jesteś patyk, a kaszankę by się zjadło z cebulką mniam
Kaszanka....zaraz sie zrobi. Hizspany maja kaszanke - morcilla de Burgos, ktora przypomina nasza prosta, chlopska kaszanke. Kiedys dla draki zawizlam pare takich hiszpanskich smakolykow - i nikt nie wierzyl, ze to nie jest kaszanka z Polski.

Mezble powciagane, stol i krzesla poustawiane. Pomozcie wtachac kredens i natychmiast potem polece po kaszanke. Cebula tez bedzie...a moze ziemniaczki i salatka z ogorkow malosolnych i pomidorkow? Szybko sie decydowac. W kuchni ogien rozpalic, patelnie naoliwic....zaraz bedzie kaszanka. ;)

Małpa
04-09-2008, 19:42
Marbello,co my dżwigamy??:confused:

Mar-Basia
04-09-2008, 19:43
Marbello,co my dżwigamy??:confused:
Kredens!!!!!!!!!!!!!

lawenda
04-09-2008, 19:46
No i proszę, robota się w rękach pali. Jak to miło popatrzeć, aż radość bierze gdy robota w rękach się pali

Małpa
04-09-2008, 19:48
Kredens!!!!!!!!!!!!!
No, tak podejrzewałam bo zastawa w środku dzwoni:D

Mar-Basia
04-09-2008, 19:50
No, tak podejrzewałam bo zastawa w środku dzwoni:D
Kurtka na wacie....trzymaj prosto, nie przekrecaj...potluczemy zastawe i kieliszki. W spelunie ma byc elegancko.:D

lawenda
04-09-2008, 19:51
A gdzie kanapa? i dywany?

Małpa
04-09-2008, 19:52
A gdzie kanapa? i dywany?
Frida z Mają niosą:D

frida
04-09-2008, 19:52
hiii a ja podtrzymuje..........WAS na DUCHU:D:D:D hehehhehe

Mar-Basia
04-09-2008, 19:53
A gdzie kanapa? i dywany?
Zaraz sie cos skombinuje....Bogda, oj lypskkkkkk....SZEWCIOWA poleciala na szaberek. ;) A moze te twoje malolaty cos wykombinuja?

lawenda
04-09-2008, 19:55
Oni się przygotowywują do egzaminu, ale parę mogę dać bo już wyeksloatowani. Zaraz po nich poślę

Bajadera07
04-09-2008, 19:55
No to i jest szafa grająca... Alem się natachała...... Tylko Lawendę trzymajcie z daleka, co by im tych drogocennych instrumentów nie rozstroiła...
http://www.iv.pl/images/3jak250xkb5ce3obbv8.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
04-09-2008, 20:01
No to i jest szafa grająca... Alem się natachała...... Tylko Lawendę trzymajcie z daleka, co by im tych drogocennych instrumentów nie rozstroiła...

Szafe grajaca mamy, stok i krzesla poustawiane, bufet z zastawa hohoho, gary w kuchni pomyte , blyszcza sie jak psu.......Lodowka podlaczona......kaszanka zaraz bede smazyc. Kurcze, szczypie sie w pewna czesc ciala....nigdy tak nie bylam aktywna w kuchni. Do mycia garow po kolacji - zatrudnimy pewnie jakas emerytke z ............, ona bidulka szuka pracy.

Co jeszcze brakuje? ;)

Małpa
04-09-2008, 20:01
Nooo!!!szafa cudna:D

Małpa
04-09-2008, 20:02
...ja już kroję cebulkę:D :D

Bajadera07
04-09-2008, 20:03
Nooo to jest bar...podoba mi się... Tylko żeby mi samoobsługi nie było , bo reglamentację na kartki wprowadzę...
http://www.iv.pl/images/txkgrsgydtmd6yxerzlo.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
04-09-2008, 20:04
...ja już kroję cebulkę:D
A ja kroje pomidory i malosolne na salate. Fridus podaj mi oliwke i troche cytrynki......Lawenda, mialas kroic chleb? :)

Małpa
04-09-2008, 20:06
Frida zniknęła w realu:) co to miało byc ??oliwka i cytrynka??Proszę bardzo:D Tylko nie syp za dużo soli:D

Mar-Basia
04-09-2008, 20:06
Nooo to jest bar...podoba mi się... Tylko żeby mi samoobsługi nie było , bo reglamentację na kartki wprowadzę...
http://www.iv.pl/images/txkgrsgydtmd6yxerzlo.jpg (http://www.iv.pl/)

Bogda, SZEFOWO - padne - kto porobi za barmanke lub ewentualnie barmana?

Bajadera07
04-09-2008, 20:09
O rany.. całe wieki nie jadłam kaszanki... Kurde ! Pół królestwa oddam za krupnioka z cebulką i do tego biała bułeczka... mniam mniam....
http://www.iv.pl/images/urdj6063o1yfu8w7qin.jpg (http://www.iv.pl/)

Małpa
04-09-2008, 20:10
Zostawcie trochę tych smakołyków na potem:D :D

maja59
04-09-2008, 20:12
A ja kroje pomidory i malosolne na salate. Fridus podaj mi oliwke i troche cytrynki......Lawenda, mialas kroic chleb? :)
Ja mogę kroić chleb, najchętniej przy barze, a szafa grająca cymes, szykuje się kolacyjka na medal

Bajadera07
04-09-2008, 20:12
Barman??? Myślałam początkowo o ???, ale ona rzadko bywa ...a to przecież nie post, no nie ? Pomyślę jeszcze...

lawenda
04-09-2008, 20:22
Drewna nie chcę wolę to w zielonym i biorę, coś dziś mam farta

Mar-Basia
04-09-2008, 20:27
Ja mogę kroić chleb, najchętniej przy barze, a szafa grająca cymes, szykuje się kolacyjka na medal
Kaszana 'morcilla" sie piecze, az skwierczy, cebula juz przysmazona. Zaraz poustawiamy talerze, kieliszeczki....Szefciowa da nam bon na zimna wodeczke i zasiadamy do kolacji. Obslugi nie ma.....tym razem samoobsluga.
;) :) Nie przepychac sie, jedzonka starczy dla wszystkich.

lawenda
04-09-2008, 20:31
MARBELLO, po mój zacny posiłek zgłosi się mój eunuch

maja59
04-09-2008, 20:34
Nie będę czekać, zaraz wszystko zniknie, biorę kaszankę z cebulką, sałatkę i chlebuś, trzeba zabezpieczyć porcje dla Fridy, chyba poszła do lekarza, bedzie na pewno głodna jak wróci. Nie przepychać się, ja jezdem z przodu, ta kiszka moja ci jest.

lawenda
04-09-2008, 20:36
od głodomor się znalazł, dzielenie nie modne, ale tym razem wskazane

Mar-Basia
04-09-2008, 20:38
MARBELLO, po mój zacny posiłek zgłosi się mój eunuch
Prosze sie nie wywyzszac - zadnych niewolnikow kastratow nam nie wysylac.
Pani sheika zapomina, ze jest w spelunie. Samoobsluga i koniec.;)

Bajadera07
04-09-2008, 20:38
O tej godzinie do lekarza ? Chyba na ,,specjalne" zabiegi.... A mi tu hydraulika trzeba. armaturę do kibelka przytachałam i zamontować ktoś musi...
http://www.iv.pl/images/8ewpl0joorryoddokct1.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
04-09-2008, 20:43
OK eunuch przygotuje mi kąpiel a ja podejdę po jadło, zgłodniałam.
SZEFOWO, hydraulik już idzie i zamontuje, ma odpowiednie uprawnienia i dobry jest, nie wiem jaki jest w hydraulice

Bajadera07
04-09-2008, 20:44
Może Kaziu wróci... to i o nim pomyślałam... PISuarek jak się patrzy...
http://www.iv.pl/images/ewl001g8kkkb0mychovk.jpg (http://www.iv.pl/)
Tak piknie to ja nawet w domu nie mam... ech...

Mar-Basia
04-09-2008, 20:46
Poszla, poszla do lekarza. Zdenerwowalo sie dziecko porzadnie....cala noc nie spala. A teraz nam wstawiaja gadki, ze "tu nie o balange" chodzilo?

Hydraulik od Lawendy pewnie sie sprawdzi - ona ma dziwne chody...mozna na niej polegac.;)

lawenda
04-09-2008, 20:46
Będzie OK podsyłam jeszcze dwóch już po egzaminie też się sprawdzili

lawenda
04-09-2008, 21:10
O w mordę jeża MARBELLO, jedzonko w porzo, ale jeszcze coś bym wrzuciła na ruszt. Pracowity dzień mam

Mar-Basia
04-09-2008, 21:12
O w mordę jeża MARBELLO, jedzonko w porzo, ale jeszcze coś bym wrzuciła na ruszt. Pracowity dzień mam
Odlozylam porcje dla Friduni.....jeszcze cos zostalo dla ciebie lakomczuchu.:)

lawenda
04-09-2008, 21:15
FRIDA się naje miłością do OJCZYZNY MARBELLO kochana a ja pewnie pójdę zdobywać pana Kurskiego dlatego taka łaknąca jestem

maja59
04-09-2008, 21:20
FRIDA się naje miłością do OJCZYZNY MARBELLO kochana a ja pewnie pójdę zdobywać pana Kurskiego dlatego taka łaknąca jestem
Kurskiego????????? na głowę ci padło, nie dam kiszki, wrrrrrrrr od kiszki Fridy.

lawenda
04-09-2008, 21:23
No pewno MAJECZKO, przecież mi tak mówiono, a pana Kurskiego za tą jego jurność chętnie przerobię na "cwaniaczka" tłumaczenie pewne zbędne

Mar-Basia
04-09-2008, 21:24
FRIDA się naje miłością do OJCZYZNY MARBELLO kochana a ja pewnie pójdę zdobywać pana Kurskiego dlatego taka łaknąca jestem
Lawenda - rece precz od kaszanki Fridy!!! Zobaczysz skonczysz w kotle ze smola!!:D

Małpa
04-09-2008, 21:42
Chyba się jeszcze załapałam na kawałeczek:D Mrbelo nie bój się porcji Fridy nie ruszę.Mmmmm ogóreczki małosolne przepyszne:D

lawenda
04-09-2008, 21:48
MARBELLO, ale będę we wspaniałym towarzystwie, bo i TY tam będziesz

inka-ni
04-09-2008, 21:49
Błaznem jest ten, kto odtrąca uciechy,
jakich natura mu dostarcza.
Nie trzeba ani gonić za nimi, ani od nich uciekać - trzeba je przyjmować
Michel Montaigne

lawenda
04-09-2008, 21:52
Mateńko ty moja, powiew świeżego zefirka zawitał w nasze skromne progi. Toż to najprawdziwsza prawda

maja59
04-09-2008, 21:53
Błaznem jest ten, kto odtrąca uciechy,
jakich natura mu dostarcza.
Nie trzeba ani gonić za nimi, ani od nich uciekać - trzeba je przyjmować
Michel Montaigne
Miło cię widzieć Inko-ni z nami, a i przypowiastka na czasie

inka-ni
04-09-2008, 21:57
No też tak myslę,ze na czasie,zaglądam lecz rzadko,postaram się bo mile towarzystwo.

Mar-Basia
04-09-2008, 21:58
Błaznem jest ten, kto odtrąca uciechy,
jakich natura mu dostarcza.
Nie trzeba ani gonić za nimi, ani od nich uciekać - trzeba je przyjmować
Michel Montaigne
Wysciskam cie za to!!!!!!:) ;) :D

lawenda
04-09-2008, 21:59
INECZKO nie musisz się starać, bądz tylko sobą i baw się z nami

inka-ni
04-09-2008, 22:00
no to może jeszcze cos-
Czemuż za jeden grzech ma tylu padać,
społem za cudzą winę odpowiadać
Wiliam Szekspir

lawenda
04-09-2008, 22:00
SZEFOWA. mięśniaki przyszły kamery instalować. Trza pokazać gdzie.Chciałam im pokazać, ale oni nie kumają

inka-ni
04-09-2008, 22:03
A czemu tylko o remontach,a nie o przerwach na popicie czegoś wszak o suchym pysku- nikt nie chce dobrze robic,przeciez takie zycie.

lawenda
04-09-2008, 22:07
Bo widzisz INECZKO, my pracujący naród jesteśmy i najpierw praca bo remont był to trza pozamiatać. Przyjemność w biegu

Mar-Basia
04-09-2008, 22:26
A czemu tylko o remontach,a nie o przerwach na popicie czegoś wszak o suchym pysku- nikt nie chce dobrze robic,przeciez takie zycie.
Ineczko beda przyjemnosci, narazie sie instalujemy. Prawie wszystko skonczone na przyjmowanie przyjaznych gosci. My jestesmy zdolne do wszystkiego, pracy, zabawy, humor sie nas trzyma i ....cala reszta.
W barku jest cos mocnego, i nawet duzy wybor ale to musisz uzgodnic z Szefowa. :D :)

Bajadera07
04-09-2008, 22:27
No to markę mamy wypasioną ... leśny skrzacik wertepami do nas przywędrował, toteż utrudzon jest.. zatem Ninko-inko, przy barze siadaj i częstuj się... to powitalne dla Ciebie..
http://www.iv.pl/images/ukhkyi8jt6pm0qbug9ie.jpg (http://www.iv.pl/)
Instalatorzy później.. w komórce przechować..

lawenda
04-09-2008, 22:38
SZEFOWO zrozumiałam, że mogę dokonać degustacji onej potrawy, nie to że bym chciała, ale z racji uzupełnienia kalorii które mi w naturalny sposób wyparowały

lawenda
04-09-2008, 22:48
Byłoi bardzo dobre, lecz mało w związku z tym wybywam do moich chłoptasiów, bo dziś się tylko obijali a teraz jestem już potrzebująca. To napewno trochę potrwa, bo wymagająca jestem
Życzę WAM WSZYSTKIM odlotowych snów

Bajadera07
04-09-2008, 22:48
To danie jest dla naszej leśnej rusałki Inki-ninki. Ty dostaniesz żabie udka ...ale nie dziś...

Bajadera07
04-09-2008, 22:50
Wtranżoliłaś ???? O nie .. chyba na lodówce kłódkę założę...

Bajadera07
04-09-2008, 23:07
Najedli, napili i poszli... a ja sama bidulka zostałam... Zatem dobranoc... przytulaski..
http://www.iv.pl/images/4eibfkjnghuxgig5c72i.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
04-09-2008, 23:08
Najedli, napili i poszli... a ja sama bidulka zostałam... Zatem dobranoc... przytulaski..


Nie stekaj, masz przytulaski i powinno ci wystarczyc. Hihihihi - zmykam do mojego przytulaska. ;) Dobranoc.

inka-ni
04-09-2008, 23:52
Bogusiu ty wiesz,że Cię lubie to mnie nie otrujesz,a reszta towarzystwa też w porząciu za tem gębus do jedzenia nie zabraknie,a do pica jeszcze więcej chętnych będzie,jak bimbrowiec wróci.

maja59
05-09-2008, 08:28
Jaka cisza, psa z kulawą nogą nie ma, wszystko śpi, niech sobie śpi, ja do kawki odbijam flaszkę koniaku, może ktoś się obudzi i dołączy?

Bajadera07
05-09-2008, 09:02
Daj pospać jeszcze...

Kundzia
05-09-2008, 09:06
to ja pierwsza się piszę.Lubię ten zapaszek samogonu jaki ma w sobie.
A na dzień dobry to kawał o bacy,hiii,hiii
Przyszedł baca do spowiedzi.
- Proszę księdza, zgrzeszyłem...
- Jak synu?
- Szedłem sobie przez łąki i widzę piękną damę. Podkradłem się, przewróciłem ją, no i długo kopulowaliśmy.
- To wielki grzech, synu.
- To jeszcze nic. Na to wszystko patrzyli jej rodzice, bracia, siostry, ciotki, wyjowie, kuzynostwo i sąsiedzi...
- Jak to? I nic nie powiedzieli?! - pyta ksiądz.
- Powiedzieli "Beeeeeeee"...

maja59
05-09-2008, 09:15
Dolewam ci koniaczku do kawy i ciągnę dalej opowiastkę o bacy, "po wszystkim baca powiedział, oj, żebyś ty jeszcze gotować umiała".

Kundzia
05-09-2008, 09:20
Dama to se gosposie znajdzie ,co ona nad garami ma stać i parobka,jak baca nie wydoli,to go zastąpi,hiii,hiii

Kundzia
05-09-2008, 09:25
Idę na kontrolę do rzeżnika -chirurga,zostawiam wam kawał jak to brak seksu może doprowadzic faceta niemal do bankructwa.

USA. Ogromny, wielopiętrowy supermarket. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego, aby sprawdzić jak sobie poradzi. Na koniec dniówki szef wzywa nowego sprzedawcę do biura i pyta:
- Ile pan dziś zrobił transakcji?
- Jedną, szefie.
- Co, jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował?
- Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów.
Szefa zatkało.
- Trzy...sta osiem... tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?
- No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby.
- Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy?
- Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, więc poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby przewieźć tę łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę.
- I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden haczyk na ryby?
- Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu, to może pojechałby przynajmniej na ryby...

Jadzia P.
05-09-2008, 09:29
Przyszłam do speluny zwabiona zapachem czegoś mocniejszego....:D
Nic nie widzę, pewno już wszystko wypite:mad:

maja59
05-09-2008, 09:34
Przyszłam do speluny zwabiona zapachem czegoś mocniejszego....:D
Nic nie widzę, pewno już wszystko wypite:mad:
Ależ skąd, wszystko jest, dla ciebie do soczku pomidorowego wkładka procentowa i mamy krwawą Mery.

Mar-Basia
05-09-2008, 09:42
Witajcie dziewczyny, jaki wspanialy zapaszek kawy. Maja, Kundzia - wczesne ptaszki.Nie walcie pala w glowe, ze zaspalam - jestem znany leniwiec. Czy moge poprosic kawke, czarna, bez dodatkow. Dodatek byl w nocy....hihihihihi.
;)

frida
05-09-2008, 09:42
Witajcie dziewoje!!!..melduje się na poranne co nieco :D..o i kaszanka ostała się...dzięki:D śniadanko gotowe :)

maja59
05-09-2008, 09:48
Witajcie dziewoje!!!..melduje się na poranne co nieco :D..o i kaszanka ostała się...dzięki:D śniadanko gotowe :)
Witaj Frida, o kaszankę stoczyłyśmy niezłą bitwę, jak się czujesz, weź sobie z lodówki coś do picia.

Bajadera07
05-09-2008, 09:55
Kawusia od klubu tęczowych menów..
http://www.iv.pl/images/b535n4cqzmd2henq8wa.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
05-09-2008, 09:55
Fridus, jestes? Moze Kundzia nam zafunduje male ciacho? Maja, dziekuje za soczek pomaranczowy, zdecydowanie powinnysmy zatrudnic jakiegos szalowego barmana. Lawenda - wylaz z krzakow, podrzuc malolata.;)

Bajadera07
05-09-2008, 09:58
Acha, jeszcze łakoci dołożyli... zjem i z nimi na paradę wyruszam...
http://www.iv.pl/images/mlv5lj7p6a137k19z1u0.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
05-09-2008, 10:01
Acha, jeszcze łakoci dołożyli... zjem i z nimi na paradę wyruszam...

Juz atakuje, najlepiej to rozowitkie w ksztalcie serduszka. Dzieki Szefowo, myslisz o szaraczkach., jak zwykle. :)
Przesylam wam sloneczko, niebo bez chmurek, temperaturka narazie 28 stopni. :D

frida
05-09-2008, 10:02
jestem....nie mogę mówić z pełną buzią ...co za kiszka mniam...Maju ma się na życie, a i krwawą mery nie pogardze :D Lawendusia pewnie korzysta z młodzików :D ta to ma zdrowie :D

Bogdus kawunia twoja stawia na nogi ..dzięki :D

Mar-Basia
05-09-2008, 10:11
Frida, nie mow z pelna buzia....mamusia uczyla, ze........!!!!
Czy moge popropsic jeszcze jedna kawke....glupia jestem, nie mamy jeszcze obslugi barku. Przepraszam, sama sobie naleje nastepna filizanke....moze zostalo jeszcze jakies ciasteczko?:)

Lawenda, do diabla wykotluj sie z tych krzakow....bede warczec!!!!;)

Małpa
05-09-2008, 10:16
szybko wypijam wspaniała tęczową kawę i zagryzam tęczowym serduszkiem pędzac do realu.Pogodnego dnia życzę:D :D

Mar-Basia
05-09-2008, 10:50
Dziekuje za kawke i ciasteczka....hihihi....kilo wiecej!!!:mad: Wszystko pozmywalam, poustawialam na polkach. Zycze wam wspanialego dnia i znikam do realu. ;)

lawenda
05-09-2008, 11:02
SIEMANECZKO WSZYSTKIM - wstałam dziś jak jaskółka /miał być słowik, ale jest zarezerwowany dla jedynego ns świecie mojego idola/ i tak sobie myślę, dzień restauracyjny, promieni nie ma, więc trzeba coś wymyślić, jakieś sztuczne słońce - wymyśliłam pana posła Cymańskiego, bo jest odlotowy. Dziś będzie mi towarzyszył - a co?

Bajadera07
05-09-2008, 11:05
Tylko go na manowce nie wyprowadź, bo spowiedź jego nie miałaby końca...

Mar-Basia
05-09-2008, 11:05
SIEMANECZKO WSZYSTKIM - wstałam dziś jak jaskółka /miał być słowik, ale jest zarezerwowany dla jedynego ns świecie mojego idola

No juz jestes, myslalam, ze jakis jezowiec cie zaatakowal. Dzien dobry, i tym razem musze wybyc do reala. :) ;) :D

Bajadera07
05-09-2008, 11:07
Ja też spadam do realu .. ale niedługo wrócę....

Lila
05-09-2008, 11:08
Ogłoszenie ...

Mało używany talib ,do oddania w dobre ręce.Może pracować jako barman,bo lać potrafi ,a pić zabrania mu Koran.

CIA...

ps.do odebrania na lotnisku w Szymanach.

maja59
05-09-2008, 11:09
Ja też muszę spadać, ale wpadnę tu jeszcze, żeby was pożegnać na weekend.

frida
05-09-2008, 11:13
hiii oj ja biedna...ręce mi sie tak zatrzęsły,że ciasteczko mnie wypadło..
LAwenduś siemanko niezłe wdzianko :D....hiiii
chwilowo muse do reala....ach te szefy znów dywanik wrrr....ciekawe czy będzie delikatny ;) hiiii:D

Bajadera07
05-09-2008, 11:14
Taliba na sprzątacza zatrudnię ...jako religijny barman drinki by chrzcił ...tylko lotnisko trochu daleko...

frida
05-09-2008, 11:15
o witaj szefowo!!! wracaj do nas prędziutko z reala ;)

lawenda
05-09-2008, 11:16
WITAF FRIDECZK- to biegnij, ale powoli, Jestem przy Tobie cały czas, więc olewaj wszystko i weź na luz. Sprawdzona metoda

Mar-Basia
05-09-2008, 13:33
Kuku, wpadlam tylko na chwilke - wracam do reala.:)

Kundzia
05-09-2008, 13:52
Wróciłam,a tu pewnie nikogo nie ma,zostawiam więc zaopatrzenie ,mam nadzieję,że do konca dnia wystarczy ,wpadnę później.
http://i29.tinypic.com/aos877.jpg

lawenda
05-09-2008, 13:52
MARBELLO - znowu????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????

Kundzia
05-09-2008, 13:55
Lawendo,o co ci chodzi,tu ma być wesoło,a co,raz się żyję,na kaca też sporo medykamentów jest ,choć klin,klinem się wybija.

frida
05-09-2008, 14:01
ja tam nie odmówie,łeb mnie po wczorajszym klejeniu boli to i na rozluźnienie się przyda.. :D

maja59
05-09-2008, 14:09
ja tam nie odmówie,łeb mnie po wczorajszym klejeniu boli to i na rozluźnienie się przyda.. :D
Ja się do tej pory nie odkleiłam, aż dziw, że Frida tak ze mną przylepioną lata i lata i nic nie widzi, ale o napoje się dopraszam, bo mnie cosik suszy, a na suszenie tylko klin.

Mar-Basia
05-09-2008, 14:30
Kundziu, tos ty cala baterie przyniosla.! Znasz mnie nie pogardze, zwlzaszcza we tak dostojnym towarzystwie.
Lawenda, co oznacza znowu............? Zobaczzys postawie cie do tablicy!!!!!!:) diablico. :D

frida
05-09-2008, 14:37
maju jestes taka leciutka że nawet cie nie zauważyłam na mym tyle :D....może taak czas żeby nas babiniec odszczepił :D:D kasa się przyda

maja59
05-09-2008, 14:48
Właśnie, właśnie, juz wczoraj proponowałam żeby namoczyć, ale ciebie wieczorkiem nie było to nie namoczyły i stąd kicha, a kasa zawsze się przyda.

frida
05-09-2008, 14:49
Dziewczyny nowa stacja w TV wchodzi od jutra..przesyłam program :D

Stacja Bolsat
06:30 - Gdzie jestem, kim jestem - teleturniej z nagrodami
08:30 - Piwko czy winko - program poranny
09:00 - Wiadomości
09:30 - Alkobiznes - program integracji polsko-czeskiej
10:00 - Dębowe Przedszkole - program dla początkujących
11:00 - The Smirnoffs - telenowela rosyjska
12:00 - Haftowanie na ekranie - reality show
12:30 - Soplicowo 2002 - Relacja z festiwalu piosenki Polskiej
13:00 - Sport - Mś : Sztafeta 4x100
15:00 - Kielonopolscy (odc. 0.75) - telenowela Polska
14:20 - Teatr Bolstatu : Shakesbeer : To drink or not to drink.
15:30 - Łowienie na żywca - program dla samotnych kobiet
16:00 - 1410 - Program historyczny
17:00 - Po kielonie - rozmowy polityczne
17:30 - Liga Angielska - Guiness vs. Kilkeny
18:45 - Zwierzyniec - Złoty Bażant - film słowacki
19:00 - Wieczorynka - Przygody Jasia Wędrowniczka (The Adventures of Johny Walker) - film animowany prod. angielskiej
19:30 - Zagrożenia XXIw. - Esperal
20:00 - SUPERKINO : Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej Warki - film fab. USA
21:30 - Rozmowy w rynsztoku - talk show
22:00 - 40% - lista,lista,lista przebojów
22:30 - Z gwinta - Magazyn reporterów Bolsatu
23:30 - Decyzja należy do ciebie - odc. pt: 0,7 czy połówka
00:00 - Kino Mocne : Odwyk - Pogromca wyzwolonych - horror USA
02:00 - Gość Bolsatu : The Beertels
02:30 - Na planie : Absolwent
03:00 - Jak przerobić Pana Tadeusza - program edukacyjny
03:30 - Wycieczki Bolsatu : TATRA
04:15 - X-Flaszki - program nocny

Kundzia
05-09-2008, 14:52
juz się nie muszę martwić /hiii,hiii/ o zapewnienie rozrywki ,bo to super program,a jeszcze jak tak któraś z nas w reality wystąpi,hiii,hiii

maja59
05-09-2008, 14:52
Po prostu bomba, gdzie instalujemy talerz dla tego programu, myslę, że na honorowym miejscu nad barem. Zeby tylko ekran flaszek nie zasłaniał.

Kundzia
05-09-2008, 14:53
No to jak zasłoni to i dobrze,że flaszki nie będą w oczy kluły a my cnotliwe panienki,hiii,hiii

frida
05-09-2008, 15:03
hiii nio... ja tam jutro od rana przy ekranie z pilotem siedzę hiiiii...

maja59
05-09-2008, 15:09
Kochane dziewczynki, plażowiczki z Bora Bora, oddalam się na weekend, gdzie nie mam dostępu do netu. Proszę o niezapominanie o mnie w czasie licznych imprez i zabaw. Stawię się niechybnie w niedzielę wieczorkiem. Proszę o pozostawienie dla mnie jakiejś flaszki, kawałką zjadliwej padliny i miejsca przy telewizorze. Całuje was wszystkie i do zobaczenia.

inka-ni
05-09-2008, 15:30
proponuję instalacje w Toruniu z tamtąd dobry czysty odbiór i slyszalny daleko-daleko...
Przy okazji jakies datki przez pomylkę się trafią hihihi...

frida
05-09-2008, 15:46
Hiii Maju bedziem tęsknic za TOBĄ i wracaj do nas prędziutko ....buziaczki....:)

Inko dobry pomysł hiiiii :D

Bajadera07
05-09-2008, 16:08
No to wróciłam. Dzięki Nince leśniczance dopadła mnię myśl, że mamy vacat . Nowe stanowisko obejmie ten, kto jako pierwszy poda prawidłową odpowiedź : Co jest na zdjęciu ? a dokładniej : na talerzu...
http://www.iv.pl/images/1gk98ejiak2k7k1misth.jpg (http://www.iv.pl/):

frida
05-09-2008, 16:18
mi to strasznie wygląda hii :D ale może kaszanka z cebulką :D???

Bajadera07
05-09-2008, 16:29
Wygrałaś Frida !!! Mianuję cię spelunkowym kapelanem. Montujemy satelitkę kierunek Radio z twarzą, ty bierzesz kropidło ... a potem z wiaderkiem między berety datki zbierać.... kasiory nam trzeba...
Tu masz sprzęt ...tylko nie pozwól go sobie odebrać ...!
http://www.iv.pl/images/4qknx7ey4vkvk52d2sx.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
05-09-2008, 16:36
Hoj,hoj, wrocilam. Programik radiowy ho,ho.....bedzie napewno dodatek - Lawenda odstawi taniec brzucha przed swom sheikiem.:)

frida
05-09-2008, 16:38
huraa!!!!! zaszczyt mnie kopnął hiiiii yes,yes,yes ;) :D
melduje,że wiadra nie dam sobie kropnąć hiii OTO MOJE BERŁO :D...
http://www.vpx.pl/up/20080905/670d09076ec394c7m.jpg (http://www.vpx.pl/foto,670d09076ec394c7m.html)
najpierw te oblece a potem skoczę na inna parafie :d

Mar-Basia
05-09-2008, 16:39
Quiz:
Dlaczego Marbella kolo nicka ma niebieska kropke wypelniona na czerwono, a inni tylko niebieska a jeszcze inni zielona? :mad:

Bajadera07
05-09-2008, 16:40
A ja już kable załadowałam i jadę kablować naszą kablówkę...
http://www.iv.pl/images/oafuh7sm8fzso68w6zpz.jpg (http://www.iv.pl/)

frida
05-09-2008, 16:43
ja tam nie patrze na kolory mam czerwony heheh

Bajadera07
05-09-2008, 16:46
To kwestia zalogowania . Zalogowany, Niezalogowany, oraz własny login ... siebie widzisz na czerwono

lawenda
05-09-2008, 16:47
MARBELLO KOCHANA , ja CI odpowiem, bo mam taką samą i mi wytłumaczyli tylko zapomniałam. Pytałam o to dolnoślązaczki a to mądre i inteligentne dziewczyny i HEBRA mi powiedziała, że to tylko ja tak widzę bo a inni tego nie widzą tylko to co wszyscy. Namotałam, ale wszystko ok

lawenda
05-09-2008, 16:49
SZEFOWO, a może telewizję kablową - ja za spikerkę będę robić a inni za kable /już wiemy jak to z tymi kablami jest/

Kundzia
05-09-2008, 16:54
Torta dla instalatorów kablówki przyniosłam,jak takiego zobaczą to będą pracować,że hej!!!

http://i37.tinypic.com/wwkro0.jpg

Bajadera07
05-09-2008, 16:55
Kabli mamy w nadmiarze . Ty miałaś trap obstawiać, ale łajba wroga na redzie zacumowała, to poszukaj dobrego talerza , coby kabel dołączyć ... Za spikera nasz bezdzietny ojciec robi i tego sobie chyba odebrać nie pozwoli...
Chociaż.. kto to wie...?

lawenda
05-09-2008, 16:57
to się jeszcze okaże, a po tależ już lecę z chęciom /jak mówią wybrańcy/

Bajadera07
05-09-2008, 16:58
O rany ..! Moje młodzieńcze szczeniaczki w czarnym lukrowanym ubranku... Ciekawe ilu cukierników bawiło się tym tortem..? Niezłą radochę musieli mieć... A te lukierowane guziczki...

Kazik
05-09-2008, 17:01
Nie było mnie przez 2 dni-wróciłem.

Mar-Basia
05-09-2008, 17:02
To kwestia zalogowania . Zalogowany, Niezalogowany, oraz własny login ... siebie widzisz na czerwono
Bogda, dziekuje....glupi czlowiek na starosc, nieuk.......Mam jeszcze jedno pytanie, gdzie i jak moge zablokowac abym nie otrzymywala e-maili przez seniorka na moj prywatny e-mail od roznych szajbnietych i nawiedzonych osobniczek? Dzieki.:mad:

lawenda
05-09-2008, 17:04
Chwilunia, od chłopów jezdem ja. Mój pułk w hangarze czeka na moje skinienie. Niech no mi ktoś podskoczy to zawloką i miesiąc chodzić nie będzie - zrozumiano?

lawenda
05-09-2008, 17:07
KAZIU, coś mi podpadasz, najpierw mi rypiesz marę i adopcji zabraniasz, potem Cię ni ma, bo po jakowyś landach się szlajasz, coś mi tu zdradą pachnie.

Chłopaczki chodzta ino pewnikiem robota będzie

Małpa
05-09-2008, 17:09
Talerz przytargałam:D http://www.fothost.pl/upload/08/36/bdc98578.jpg (http://www.fothost.pl)

lawenda
05-09-2008, 17:12
Dziękuję CI MAŁPECZKO, bo właśnie miałam drygać do konkurencji i zakosić ich. No to teraz mam chwilunę na relaks

Mar-Basia
05-09-2008, 17:18
Nie było mnie przez 2 dni-wróciłem.
Kazik, witaj marnotrawny synu! Mam prosbe, podaj sciage, jak mam zablokowac w moim ustawieniu aby jakies nawiedzione oszolomy nie wysylaly do mnie z seniorka prywatnych e-maili? Dzieki za rade. :D

lawenda
05-09-2008, 17:20
MARBELKO, dobrze Ci tak, do mnie to nie wysyłasz, to niech TOBIE wysyłają, ale masz czytania, boki zrywać

Bajadera07
05-09-2008, 17:34
Lawenda... tak się chwalisz tym haremem ... a to wszystko lipa !
Tak wymęczyłaś chudziaków ,że gromadami i w podskokach twój harem opuszczają .. i to szybciej niż Szowińska...
http://www.iv.pl/images/cd1to2flm74j3vgfjc.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
05-09-2008, 17:47
I błąd SZEFOWO, to jest tylko jeden oddział na ćwiczeniach. Chłoptasie muszą mieć kondycję.
Jak powiedziałam PUDŁO. Dodam jeszcze, że teraz to mam ich wszystkich pod kontrolą i żadna gnida mi nie podskoczy bo są i na takie ewentualności przygotowani

Kazik
05-09-2008, 17:48
Kazik, witaj marnotrawny synu! Mam prosbe, podaj sciage, jak mam zablokowac w moim ustawieniu aby jakies nawiedzione oszolomy nie wysylaly do mnie z seniorka prywatnych e-maili? Dzieki za rade. :D
Ja mam Skype zawsze otwarty. Ostatnio włączyła się nasza forumowiczka, jest mi miło. A skrzynkę zablokować--nie jest chyba możliwe. Ale bombarduj 100 razy dziennie-to przestanie pisać.

Kazik
05-09-2008, 17:51
O jej--to północna Korea?

Bajadera07
05-09-2008, 18:02
A gdzie ty się Kaziu wałęsasz, jak nam tu rąk do pracy potrzeba. Na samochodach się znasz? Zamek w drzwiach jakiś troll mi wyżarł w nocy i teraz trzeba tę prowizorkę zlikwidować , żeby wstydu nie było..
http://www.iv.pl/images/i7hs1ozovz8n7y04zqar.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
05-09-2008, 18:13
A gdzie ty się Kaziu wałęsasz, jak nam tu rąk do pracy potrzeba. Na samochodach się znasz? Zamek w drzwiach jakiś troll mi wyżarł w nocy i teraz trzeba tę prowizorkę zlikwidować , żeby wstydu nie było..

Ho,ho.....ale bryka!!!!! Kazik, zabierz sie wreszcie do pracy. ;) Badz mezczyzna!!!!!!

Bajadera07
05-09-2008, 18:15
Twoja skrzynka ciągle przyjmuje ... sprawdziłam.

lawenda
05-09-2008, 18:25
CZY do wszystkich czarownic i tej jednej ktoś mi odpowie na moje gadki? piszę i piszę a jakoby mnie nie było - co jest grane?
Teraz byłam na kastingu i mnie przyjęli. No!!!
To jak mnie olewacie to się odkochuję i biorę dziedzictwo co se sama zebrałam i mam zabieram i wybywam. Jeszcze wzjęcie mam i to jakie

Kazik
05-09-2008, 18:34
Lawenda powiedz coś bliżej, wyślij nam foto. Zaciekawiłaś--to czekam na resztę.