PDA

View Full Version : Plac Zbawiciela - polska rodzina bez znieczulenia - komentarze


hanka93
11-01-2007, 15:35
Komentarz do artykułu: Plac Zbawiciela - polska rodzina bez znieczulenia (http://www.senior.pl/121,0,Plac-Zbawiciela-polska-rodzina-bez-znieczulenia,1296.html)
--------------------
patologia zawsze narasta jeśli oprawca znajdzie słabszego

Dzidka
02-02-2007, 14:22
Szkoda, Haniu, że wypowiadasz się tak lakonicznie.Wybieram się na ten film i gdybyś mi doradziła, czy mam na niego iść, to byłabym wdzięczna. Chodzi o to, czy zbyt nie przygnębia. Pozdrawiam.

iwo1111
02-02-2007, 14:42
Droga Dzidko, wszystko na temat filmu zostało powiedziane w recenzji. Wystarczy kliknąć na czerwony napis - Plac Zbawiciela...........
Chętnie obejrzałabym ten film ze względu na Ewę Wencel, którą bardzo lubię.A to końcówka recenzji o tym filmie -
"Dzieło państwa Krauze jest filmem godnym polecenia, konflikt bohaterek buduje odpowiednie napięcie, postacie są wielowymiarowe, nie ma scen banalnych. Należy jednak zwrócić uwagę na fatalizm ciążący niezmiennie nad bohaterami, co czyni film niezmiernie bolesnym i ciężkim w odbiorze, czy może nazbyt ciężkim - należy ocenić samemu."

Dzidka
02-02-2007, 20:42
Iwo,dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, jednak mnie interesowała nie ta oficjalna recenzja, która na ogół nie zgadza się z moją opinią po obejrzeniu konkretnego filmu.Nabrałam zaufania do opinii naszego koła przyjaciół i dlatego pytałam, tym bardziej, że jest wywołany ten temat.Pozdrawiam.