PDA

View Full Version : Ataki na POLSKI KOSCIOL KATOLICKI !


senior A.P.
11-03-2009, 13:45
Czy seniorzy tego portalu zauwazaja ataki na religijnosc Polakow ,na walke z Kosciolem i chrzescijanstwem w Polsce ?

Kazimierz
11-03-2009, 16:33
Pierwssze słyszę, Asenior ! To raczej KRK,wg. mnie, atakuje strefę pro-profanum ? W radiu i tv.

Lila
11-03-2009, 19:24
Czy seniorzy tego portalu zauwazaja ataki na religijnosc Polakow ,na walke z Kosciolem i chrzescijanstwem w Polsce ?

Ja zauważam .Ale wiesz ,Senior,są nieprawidłowości .
Oczywiście ,nie tak jak za Henryka VIII w Anglii,gdzie za wejście do nieba się płaciło ,ale zawsze .
Jednak ,księża powinni włączyć hamulec w dzisiejszych czasach , bo owieczki mało wełny mają ostatnio .

Oczywiście nie uogólniam .
Mój proboszcz jest dusza człowiek .Przede wszystkim - człowiek.

wankabor
12-03-2009, 11:04
Nie uważam aby u nas była walka z kościołem i dyskryminacja wierzących. Krytyka działalności organizacji kościelnych, partii czy poszczególnych "oficjałow" jest ozdrowieńcza dla nich, bowiem nie można tolerować nieprawidłowości gdziekolwiek by one miały miejsce. Nietykalni zawsze czynią najwięcej zła. Władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie. Mamy tego aż nadmiar przykładów. Krytyka jest więc lekarstwem przeciw demoralizacji i nazwałabym ją walką. Wanda

wankabor
12-03-2009, 11:12
Och, pominęłam małe słowo "nie"w ostatnim zdaniu. Powtórzę więc " Krytyka jest więc lekarstwem przeciw demoralizacji i nie nazwałabym ją walką. Przepraszam. Wanda

Basia.
12-03-2009, 12:21
Och, pominęłam małe słowo "nie"w ostatnim zdaniu. Powtórzę więc " Krytyka jest więc lekarstwem przeciw demoralizacji i nie nazwałabym ją walką. Przepraszam. Wanda
Również nie zauważyłam ataków na kościół, krytykuje się ludzi kościoła jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

nutaDo
12-03-2009, 19:59
Zwracam uwagę : Kościół to wspólnota wiernych i ich duchowieństwa.
Odnoszę wrażenie - w tym pojęciu - ataki są ewidentne, w postaci pomówień bez podania dowodów /wyroki sądu czy chociażby źródła wiadomości/.
Wyśmiewanie się z ludzi przyznających się do Radia Maryja, czy z ludzi popierających działalność duchowieństwa w różnych dziedzinach - jest atakiem na religijność chrześcijańską.

wankabor
12-03-2009, 20:07
Senior A.P. przeczytaj ciekawy post na tym blogu, wiele dowiesz się na interesujący Cię temat. http://wiadomosci.onet.pl/blogi/368539517,azraelkubacki.blog.onet.pl,0,1,200,200,7 8226520,368547868,6895297,0,forum-blog.html

tadeusz50
12-03-2009, 20:36
Zwracam uwagę : Kościół to wspólnota wiernych i ich duchowieństwa.
Odnoszę wrażenie - w tym pojęciu - ataki są ewidentne, w postaci pomówień bez podania dowodów /wyroki sądu czy chociażby źródła wiadomości/.
Wyśmiewanie się z ludzi przyznających się do Radia Maryja, czy z ludzi popierających działalność duchowieństwa w różnych dziedzinach - jest atakiem na religijność chrześcijańską.
Proszę poczytać
http://www.google.pl/search?q=duchowni-pedofile&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Jadzia_G
12-03-2009, 21:09
Przykre to są dla mnie wspomnienia ale nikt mnie nie zna i tu mogę ujawnić sama byłam objektem westchnień nieżyjącego już księdza który uczył mnie religii.I od tego czasu unikam ich jak ognia chociaż uraz mi został i teraz nic mi nie grozi (nie ten wiek)

medyk50
12-03-2009, 21:27
Czy seniorzy tego portalu zauwazaja ataki na religijnosc Polakow ,na walke z Kosciolem i chrzescijanstwem w Polsce ?


Wrzuciłeś Seniorze religijność Polaków, chrześcijaństwo oraz Kościół w Polsce do jednego kociołka, a to są przecież różne sprawy. Myślę, że te trzy problemy trzeba rozpatrywać rozdzielnie. Pomóż ludziom uporządkować myśli i dyskusję bo już widać, że gubią się mieszając dewiacje z walką.

Matrix
13-03-2009, 00:53
Trzy w jednym:
http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34975,6357248,Kosciol_za_wszelka_cene.html

monia
13-03-2009, 18:41
Ksiądz jak każdy czlowiek musi sobie zaslużyć na szacunek wiernych .Czasy się zmienily .Mysle że nikt nic niema przeciw kosciolowi .Jesli coś sie zazuca to przedstawiciela kosciola któży maja wilczy apetyt na dobra materialne swych owieczek.

Jaga_13
13-03-2009, 20:08
Jak przypuszczam,niektórzy wiedzą,że chrześcijanstwo powstało na bazie wielu religii.Nawet Pan Bóg jest wzorowany na Zeusie,z wyglądu.Nie twierdze,z wszyscy przedstawiciele są godni potępienia/sa ludzie i ludziska/,ale wiele spraw jest wbrew naturze i ukrywana/Pedofilia w kosciele,zwiazki z kobietami itd/,a od nas wiernych wymaga się uczciwosci itd,itd.Zaklamanie-ja już nie jestem praktykująca i mam spokój,bo niby z jakiej racji mam się spowiadac osobie,o którenic nie tak naprawde nie wiem.Podobno Pan Bóg jest wszędzie,jest miłosierny itd-dlaczego straszy się nas Panem Bogiem?Cos tu w góle nie gra .Pozdrawiam .:)