PDA

View Full Version : Niekczemnicy.....


zdzislaw.bedrylo
04-06-2009, 16:01
Jestem zbulwersowany tekstem rosyjskiego MON odnośnie obarczenia Polski skutkami II Wojny Swiatowej...
Tylko w pijanych, nienormalnych głowach można coś takiego napisać....Zawsze twierdziłem,że ruscy nie byli i nie będą naszymi sąsiadami.....
Oni we krwi mają zakodowane myśli o panowaniu nad innymi.
Historia to doskonale zna....Oni zawsze naj....naj ...Wszystko
co ruskie to najlepsze.....
Słowiańska dusza jest piękna,ale spaczona manią wielkości,ruskiej buty i zamordyzmu....Zawsze im potrzebny był bat bo bez tego i morza alkoholu by nie istnieli....Taka jest
ruska natura....
A teraz takie brednie....
Polska sama jest winna,że.....to się w głowie nie mieści....
Lenin się cieszy w piekle,że jego słowa padają na podatny grunt mimo tego,że u nich są zmiany.....
Wstyd i hańba......
Ja im nie zapomnę Lwowa.....i czasów kiedy miałem okazję jako dziecko widzieć i słuchać ich " kultury"...zachowań w szkole....i otoczeniu domowym....Nikomu nie życzę żyć z nimi
Dziękujmy Bogu,że odeszliśmy od tej zarazy........

Lila
04-06-2009, 16:52
Zdziasław ..

Ruskie zawsze byli najlepsze .Ale tylko ze skwarkami .

A teraz takie brednie....
Polska sama jest winna,że.....to się w głowie nie mieści....


Też tak uważam .Ale nawet tutaj , na forum ludzi w wieku mocno pobalzakowskim , usłyszałam iż patrzę do tyłu , zamiast naprzód .
I po raz któryś tłumaczę , że ktoś musi to przypominać.
A naprzód , gdy się stoi w pobliżu grobu , może się okazać jedynie upadkiem w dół.
Słowiańska dusza jest piękna,ale spaczona manią wielkości,ruskiej buty i zamordyzmu....

A czy to nie widać i słychać ? Nawet na forum ?

wierna Eliza
04-06-2009, 17:05
Jaki zamordyzm?
Przecież tutaj jest pełna, radziecka wolność słowa.

Lila
04-06-2009, 17:20
Jaki zamordyzm?
Przecież tutaj jest pełna, radziecka wolność słowa.

A nie to miałam na myśli...

Raczej może wschodnią kulturę ...:rolleyes: , którą nabyliśmy razem z Ładą , radiem Erewań oraz bazą w Bornym Sulinowie.

wierna Eliza
04-06-2009, 19:59
Żądania Hitlera były umiarkowane i uzasadnione,
on tylko chciał korytarza,
to Polska zaczęła IIWŚ, napadła na niewinne Niemcy
i zrobiła polskie obozy koncentracyjne,
zakłamywanie historii na wielką skalę,
a donald spuszcza uszy po sobie - oaza spokoju ma być
i trzeba wykorzystać okazję do milczenia
Orłel sie kłania.

zdzislaw.bedrylo
04-06-2009, 20:21
Nie dajmy się zwariować...Nie rozumię co do mojego wątku ktoś wpisuje donalda..Jakaś ściema..
Ważne jest to co słyszymy z Moskwy..Granda i skandal....

Rozia
04-06-2009, 20:23
Orwel sie na tym forum juz zlamal,z wielokrotnego klaniania sie !!!

Jadzia_G
04-06-2009, 20:36
A czy zastanawialiści się jak potoczyły by się nasze losy- gdyby nie ruscy - wiem ile też narobili zła ale jedno trzeba przyznać że pogonili szwabów i nikt nam wtedy nie pomógł. Wprawdzie później mieli nas przez wiele lat pod butem, ale już się wyzwoliliśmy.

Lila
04-06-2009, 20:39
A czy zastanawialiści się jak potoczyły by się nasze losy- gdyby nie ruscy - wiem ile też narobili zła ale jedno trzeba przyznać że pogonili szwabów i nikt nam wtedy nie pomógł. Wprawdzie później mieli nas przez wiele lat pod butem, ale już się wyzwoliliśmy.

No , zastanów się Jadziu ?

Gdyby nie było 17-go września ?
Gdyby wtedy trafił ich szlag ?
Co byłoby , no co ?

wierna Eliza
04-06-2009, 20:51
Stalin planował wojnę światową, całą gospodarkę przestawiła na atak na Europę, zgodnie z komunistyczą doktryną,
a jutro cały świat.
Hitler zaatakował wcześniej,
dlatego komuna dopchała się tylko za Łabę.
Zaczyna się od nowa,
zamiast Ribentropp-Mołotow
Merkel-Putin,
a my mamy oczywiście gwarancje jak przed IIWŚ
i oczywiście dostaniemy w dupę i stąd ten donald,
niestety nie hrabia mac.
Poczytajcie Suworowa.

maja59
04-06-2009, 21:01
No , zastanów się Jadziu ?

Gdyby nie było 17-go września ?
Gdyby wtedy trafił ich szlag ?
Co byłoby , no co ?
Lilu, kogo by trafił szlag gdyby nie było 17-tego września? Niemców??? A kto by ich rozbił? Polacy? Przecież żadne z państw, które podpisały traktat obronny z Polską nie zareagowało, właśnie dlatego był 17 wrzesień, Stalin cichutko czekał aż 17-cie dni, Stalin nie wiedział jak się zachowają sojusznicy Polski, to Hitler wiedział, że nic nie zrobią.

Lila
04-06-2009, 21:17
Przecież gdybamy ?
Ile istnień zostałoby zachowanych , gdyby nie 17-wrzesień.Katyń, Charków , Ostaszkowo i .....Morze Białe.

Ja nie neguję faktów .Ale ...marzę ...

I to ich 'wyzwolenie ' .??!!

maja59
04-06-2009, 21:22
Ja też marzę, sojusznicy dotrzymują zobowiązań, otwierają drugu front 3 września, Stalin zostaje tam gdzie był, wojna się kończy w parę miesięcy. Warszawa nie jest zrównana z ziemią, a 54 mln ludzi żyje, a wystarczyło dotrzymac zobowiązań. Ciekawe czy wielkich tego Świata historia czegoś nauczyła, poza tym oczywiście, że nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła?

Lila
04-06-2009, 21:39
''Walka przeciwko fałszowaniu historii na szkodę Rosji.''

Tak to ujęto w artykule Sieriożki Kowalowa na stronie kacapskiego MON.

Faktycznie , tylko patrzeć jak nam wystawią rachunki .I nie jest to ponury żart .

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/swiat/rosyjski-mon--polska-rozpetala-ii-wojne-swiatowa,40080,1

Akurat dzisiaj !!!!

BarbaraK
05-06-2009, 00:44
Ja sobie może głupio myślę,ale skoro Rosja tak broni korytarza do Prus,to dlaczego nasi dyplomaci nie umieszcza na jakiejś stronie podpuchy dla zachodnich przyjaciół,że w tym kontekście mogli by powalczyć o Prusy Wschodnie?

senior A.P.
05-06-2009, 17:35
O jakich to "niekczeminikach" dyskutujecie/piszecie ?
Przeciez Polska nigdy nie miala prawdziwych przyjaciol !
Ja juz tam wole otwartego wroga niz udajacego przyjaciela.
Jezeli przyszlo nam zyc miedzy Odra ,Bugiem i Nysa to trzeba uwazac ze najwazniejsi to MY sa, a nie jacys ze Wschodu a tym bardziej z Zachdu.
Nikczemnik to ten co udaje przyjaciela ,daje slowo i jego nie dotrzymuje.
Przeciez hitlerowskie Niemcy mozna bylo zadusic gospodarczo a nie pomagac finansowo im sie zbroic .Moze nie wiecie kto tego dokonywal,moge wskazac ale watpie czy wtedy moj post przejdzie cenzure.
Podobnie dzieje sie teraz ,wystarczy popatrzec kto komu pomaga a kto mowi "spie....j dziadu".
Ten jest dopiero nikczemnik ktory nazarty i opity ,glodnemu i spragnionemu nawet ochlapu nie rzuci !