PDA

View Full Version : pomoc w rejestracji KSC


babik39
12-07-2009, 14:32
nie wiem jak wkleic moje zdjeciedo profilu po zarejestrowaniu sie -dzieki jesli ktos poprowadzi za raczke

bogda
12-07-2009, 14:41
Witaj Babik :)
Ja Ci nie pomogę, bo sama nie bardzo wiem, ale wejdż w dział Epomoc lub na wątek o wklejaniu zdjęć i obrazków, tam powinnaś coś znaleźć.
Chyba, że ktoś się zlituje i będzie prowadził krok po kroczku :D

Basia.
12-07-2009, 14:49
Wejdź w "ustawienia" klkiknij w opcję "edytuj zdjęcie" i tam kliknij w opcję "umieść zdjęcie znajdujące się na Twoim dysku", kliknij w "przeglądaj" i jak znajdziesz właściwą fotkę kliknij "zatwierdź". Podobnie postępujesz przy zamieszczaniu avatarka. Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby się wszystko udało.

Alsko
12-07-2009, 14:50
Babik, witaj!
Na stronie "profil" przy okienku na zdjęcie masz dwa znaczki: klucz francuski i krzyżyk. Ten drugi służy do usuwania.
Natomiast klucz to narzędzie. Kliknik klucz, otworzy Ci strona, za pomocą której możesz wstawić zdjęcie, pod warunkiem, że masz je zapisane gdzieś w komputerze.
Klik "przeglądaj", wybierasz z listy fotkę, klik otwórz. I zatwierdź zmiany.
Powodzenia :)

KKangaroo
17-09-2009, 19:57
Cześć. Choć temat nieco stary ale myślę, że wiem o co chodziło.Babik 39 zarejestrował się ale nie potwierdził aktywacji z maila

tadeusz50
17-09-2009, 20:12
Cześć. Choć temat nieco stary ale myślę, że wiem o co chodziło.Babik 39 zarejestrował się ale nie potwierdził aktywacji z maila
Niestety ale nie masz racji. Nie potwierdzając meila nie można pisać postów a jak widać babik39 pisał. Teraz może zrezygnował bo więcej nie pisze.

KKangaroo
17-09-2009, 20:29
acha no fakt , skoro tak to nie miałem racji - cofam myśł - dziękuję Tadeusz