PDA

View Full Version : Seniorki rzadko w drogeriach - komentarze


Tessaxx
15-10-2009, 07:52
Komentarz do artykułu: Seniorki rzadko w drogeriach (http://www.senior.pl/171,0,Seniorki-rzadko-w-drogeriach,7276.html)
--------------------
Seniorki też by kupowały kosmetyki ale jest taki jeden malutki powód - kasa, kasa i jeszcze raz to samo.......
Pozdrawiam wszystkich !!!!!

Lila
15-10-2009, 10:07
Eeee ten Nielsen AC zrobił badania jakoś głupawo.
My jesteśmy przyszłością dla firm kosmetycznych. Coraz więcej jest kosmetyków 60+ i są one w różnych cenach.
W drogeriach Natura nie bywam, bo mi nie po drodze. Ale Sephora i Douglas zupełnie mnie satysfakcjonują. Mam tam kartę stałego klienta. Kosmetyków kupuję bardzo dużo, więcej pielęgnacyjnych niż kolorowych.
A kosmetyki apteczne? Czy ktoś robił badania, ile kupuje tam dojrzałych ladies? Jak czytam 'seniorki' ...to słabo mi zaraz.

Lila
15-10-2009, 11:21
Hej, gdzie komentarz? Bo nie wyświetlił się?:)

B.B.
15-10-2009, 15:45
Stan kasy wiele pięknych pan ogranicza, nie ma co gadać, ale są serie umiarkowane w cenie i np. w Rossmanie od pań 60+ aż sie roi. Ja tam w "efekty specjalne "nie wierzę, ale samo brodzenie po ładnej ,duzej, pachnacej drogerii przyjemne jest. Własnie mam zamiar kupic sobie masło do ciała, a podobno sa jeszcze musy i ...suflety , ho , ho .

Arti
15-10-2009, 16:08
w zasadzie nie przyglądam się czy seniorki bywają w drogeriach :D i nie prowadzę badań w tym zakresie.
Natomiast bywam gdy mam potrzebę kupna czegoś a drogerię taką "swoją" mam.

Pani Slowikowa
15-10-2009, 16:58
Ja tam widze pelno seniorek w drogeriach:) Jedyne co to kupuja inne artykuly niz mlode kobiety..

Jak bylam mloda uzywalam wspanialych i bardzo drogich kosmetykow.. roznych kremow bylo bez liku.. I co?? Wcale nie widzialam zadnych specjalnych efektow tych wspanialosci.

Jak skonczylam 50tke przestalam sie kremowac tymi cudami i .... tez nie widze zadnej roznicy..

Wniosek.. no wlasnie jaki jest wniosek?? Dobra skora ( geny) nie jest zla..?? Odzywiac sie i czyscic od wewnatrz??

Uzywac kremy chroniace przed sloncem w ciagu dnia..?
Nie musza byc az takie drogie.. chyba?

W drogeri kupuje wciaz tony wody kolonskiej, mydel , masel do ciala..szamponow, soli pachnacych, odzywek do wlosow, olejkow,
pudrow, talkow i oczywiscie kosmetykow do makijazu..