PDA

View Full Version : Zaburzenia erekcji u co trzeciego pięćdziesięciolatka - komentarze


Strony : [1] 2 3

czort
30-04-2007, 22:31
Komentarz do artykułu: Zaburzenia erekcji u co trzeciego pięćdziesięciolatka (http://www.senior.pl/75,0,Zaburzenia-erekcji-u-co-trzeciego-piecdziesieciolatka,1981.html)
--------------------
Jo pieknie przepraszom co byk se pozwolił kapke pożartować! Bo rzecz je
st bardziej godna śmichu niż powagi; Łon jak mo już po pindziesiontce to
do sikanio z pod obwisłego brzucha wyciongo siura nupajzom / szczypcami /. O tym co ludzie mówiom seks to Łon słysy w telewizyji. Ale nie bar
zo wie o co chodzi. Ze
swojom kobjetom to Łon juz downo nie spowo. Bo wre
dno i ciongle ta sama. A jak mu mo tyn fyrniok stować, jak ciongle jest
nawalony piwem cy gorzołkom.
Pan Izdebski i Pan Starowicz, zdają sobie sprawę, że rzecz polega na
zmianie kultury i obyczajowości całego społeczeństwa. Czego się Jaś
nie nauczy tego Jan nie będzie umiał. Wiencyj nie byde pisoł bo sie
naraze PiS-owi lebo LPR-owi. No to z Pon Buckiem Panocki !

Lila
01-05-2007, 00:08
ło matko,corcie...

Kazden z nas casem łazi po necie z musu lub nudóf
psypatkowo trafiajonc na cós cego ni sukoł , lub siem
calkiem ni spodziewoł .Jo tys trafieła na niesamowite rzecy,co nom tyn cort wypisuje...Trafieła na cóś takiego psypatkiem!!! Surfujonc na stachecie po necie...

Nas cort pise...niby o fyrnioku.A co to za dziwo ? Cym to sie je ?...łyskom ? I tsa popić piwem cy gorzołkom?

ammi1952
01-05-2007, 01:28
Czorcisko znowu mieszasz hihihi;)

Malgorzata 50
03-05-2007, 04:47
No tosta mnie Lilus i corcie ubawili setnie .To pondem do uzka i moze tego frynioka gdzie posukam obok siebie i pooglondom sobie chociaz z daleka ,bo wicie stary to chyba juz calkiem zapomniol ze go mo

Nika
03-05-2007, 07:39
1612hihy-śmichy sobie robicie, a to problem powazny dla wielu facetów,a dla nas dyskomfort ogromny...

destiny
03-05-2007, 08:43
com se wziena...to mom :D
A ze cas za sybko zlecioł to i teroz muse go pielyngnować...
Powim Wom ino...że jak był młodsy to wsycko grało, tyroz ki sie cosik stało :mad:
Do dochtora nie chce chodzić, bo łun godo, że zdrowy...a po mojemu, to nie bardzo...
A Ty viagry to Mu ni dom...bo moze serce mu stanie...a nie co innego ?

1616

Lila
03-05-2007, 08:58
No...jak każden chłop
nałobiecuje co siem do roboty weźmie, ale jak trza robote zrobić to siem Babom wyrencza ...

Pani Slowikowa
03-05-2007, 21:37
Jo mom domowy sposob.... grom na fujarce

Lila
03-05-2007, 21:41
A cośta Słowikowo - fakir cy co ???:)

bogda
03-05-2007, 21:45
Skoro odnosi skutek...to każdy sposób jest dobry...:)
i do innej nie pójdzie, bo nie zna tej metody, to jest dobre :)

Pani Slowikowa
03-05-2007, 22:05
hipnotyzujem go ... jeno nie noszem w kosyku i nie pokazujem na targu bo inne ludzie malo zainteresowane jakus..A dla mojigu uzytku domowego jak w som raz..

destiny
03-05-2007, 22:22
Jake to jesce som sposoby dobre na leniwego chopa ?
Jo juz jeżdżem pare razy do rocku po Jewropie sama...
co by zatensknił, ale widać marne mom rezultaty !

http://www.empikfoto.pl/albumy10/119678/258778/previews/7012684_100_3924.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=7012684&filename=100_3924.jpg)

Wracom z tych podrózy....i co ?...ano - nico !
A moze spobym jest nie wracanie ? hmmm ?

destiny
03-05-2007, 22:27
hipnotyzujem go ... jeno nie noszem w kosyku i nie pokazujem na targu bo inne ludzie malo zainteresowane jakus..A dla mojigu uzytku domowego jak w som raz..

No..ni powim...troske Ci zazdrosce..Słowikowo :cool:

Ale moze..i jo pogrom na ty fujarce ?
No...mom na mysli mojego - nie Twojego chopa !

bogda
03-05-2007, 22:34
Desti... spróbuj, powiesz czy zadziałało...:)

Lila
03-05-2007, 22:35
a jo inacej kciała..
Wzienam go i zacenam smyroć za usami,jak lezoł po robocie..
Pac,jak moim śwyniom,tak samiuśko,tak samiuśko..

A un co mi pedzioł ? co ??

Cuś tak siem ucepiła ,jak to tesciowo skalny półki, jak jom zienc Janosik spychoł!!!! .

A jo tako kurturarna jes , ale tyz tak myslem , moze tsa bedzie za śtachetem złapoc , a psywalic zdrowo.

Co Wy na to ,baby ?...moze :)pomoze ?

bogda
03-05-2007, 22:37
Jak przeżyje...to pomoże...

Basia.
03-05-2007, 22:38
A co zrobić żeby miał zaburzenia, na czym zagrać? Pomóżcie dziewczyny!!

bogda
03-05-2007, 22:41
Nie...nooo... Basiu...co Ty, nam chodzi o pobudzenie....a w przeciwną stronę to może na trąbce ???

Lila
03-05-2007, 22:44
A to Basiu ..mogem Ci zapodać bimbra ino,coby go śpik zmozył...

Basia.
03-05-2007, 23:17
Spróbuję trąbki, bimbru i jeszcze od siebie dołożę sody.

ammi1952
03-05-2007, 23:25
hihihi a nie lepiej laksigenu ,jak za potrzebom bedzie latać to mu amory z głowy wywietrzejom hihihi

Wilhelmina
03-05-2007, 23:40
Pękłam!!!!!Ze śmiechu. Już mnie nie maaaaa....Ostatnia porada zza grobu....Dynamit im w tyłek...na wszystko pomoże...o mój Boże...

Lila
04-05-2007, 00:05
A jo wama mówiem,coby na zastympce chłopa rozpisać konkursik.Kto tym zastympcom kce być,niech cuś napise,coby było prawdziwe i rzetylne,jak siem nalezy..
Wiedzta baby,s takiego zimna,to nawet gnojófka psestanie walić...

Inne baby majom sposób jak we swoich gospodarkach mieć wiela pożytku z tych łachudrów swoich, które tylko bimber żywiecki by chlali i nijak ich do roboty nagonić.
Co poniektóra bardziej je światowa i swoimu chłopu łodpowidni stymulator włancza lo lepsej roboty...ponoc z GS-allegro..

Bo tera my som znudzone...

ammi1952
04-05-2007, 00:50
a może mu tak tresowaną wiewiórke w galoty wpuścić ,leniwcowi jednemu hihihi

Malgorzata 50
04-05-2007, 02:24
kobity czy wy chcecie mnie zabic .....leze pod stolikiem ze smiechu

bogda
04-05-2007, 11:44
Nie....no wiecie co.... coście się tak przyczepiły do tych biednych facetów... normalnie kabaret .... noooo...dawno się już tak nie uśmiałam :):):)
Przy Was nawet "Ani mru mru" wysiada...:)

ammi1952
04-05-2007, 12:02
Jakby taka wiewiórka tak podrapała go nieco po nogach pochustała sie na wspomnieniach a potem do chrupania łorzeszków sie zabrała - to bybyłoby dopiero larum na całe miasto. HIhihi a potem to wystarczyło by ino leniwcowi wiewiórke pokazać - chyba że to byłby wiewiór nie wiewiórka...........

destiny
04-05-2007, 12:03
Nie....no wiecie co.... coście się tak przyczepiły do tych biednych facetów... normalnie kabaret ....
Przy Was nawet "Ani mru mru" wysiada...:)

Bogda...no wis ?...Ty sie mos dobze !
Przeca teroz ki...to ni mos problema ?...Jak jus..to se wezmiesz
jakiego młodego a sfarnego... ?
A tu problym powazny - wsyćkie rady sie licom...
U mnie teroz nico nie maga robić, eksperymentować...
Nase wielkie łoze...psedzielił skutecnie Marcynek...:mad:
Ale jak juz pojedzie do dumku...to tu wróca..na tyn wontek i byda...te rady ekspemyntować :D

bogda
04-05-2007, 12:07
a kto poleci na takie ciało... najwyżej jakiś z problemem, to ja już wole nie mieć problemu....a rad mogę udzielać i tak....
Ciekawam jest bardzo jak Ci to pójdzie po wyjeżdzie Marcinka... poczekamy na relacje :)

destiny
04-05-2007, 12:12
Juze kciałam wyleżć z tego klubika...ale widze...ze wuntyk cytajum aze 12 osób....a kaj indzi ino..po 1...no ..cóś..to chyba znacy ?..A co to bydzie wiecorowom porom ?
Oni tyz widać majum take prublemy...:D
Ale ida...bo iść musza !!!
Pa:) patki

Lila
04-05-2007, 16:08
Bardzo mie siem podobo co nas wuntek se ludzie loglondajom a jemsiem łun tyz podobo.

Desti,a ty tak lubis ze szkrajnosci we szkrajnosc , zaro wnucka ześ połozyła kole chłopa..i co łun ? Cuś by Ci zrobieł?

Wicie co ,kobity?...Mie zaro nachodzi myślenie lo synsie zycia..
Myślem ze:
... zycie polega na bezsenszownym rozmnazaniu siem...

A nie lepi popatsec na Ryjo Brawo,a jesce późni skrobnonc jakiego bloga,cy namalować lobras,a ni zamartfiać siem nad cyms,co ji jezd zbyt liche ,aby as tak zapsontneło nasom uwagem..
ślag by to...jakisik dziwny tyn dziiń

Moj stary dzisio mie łobudził...a jakzem wrzasła , to zacoł siem jonkac , i tak mu zostało,ajuści.....łun ino kcioł mi coś pedzieć,a jo cosik innego myślała.....
Ale zemszta bedzie okrutna..

Bedzie dostawał na łobiod tylko mlika kfaśnego.

Baby miastowe to se nawet na pysk takie lejom . Ajusci , sama zem widziala u nas w lesie.
A jo se włonce nasztrojowom muzyckem,zapolem śficki..roz widziołam na takim filmie ...bede tylko lezec i nie chodzic kole obzondku,ani kole śwyń..
A psy pusce ! Nikto mi nie wejdzie do chaupy...bo łune takie mundre,to atakujom syćko co siem ruso ji na dzewo ni uciko...
ino guziki póznij wypluwajom...

Tylko do Wos bede pisać,bo mie rozumicie,baby Wy moje kochane...

/ tu załkała cicho,zasłaniając oczy koronkową chusteczką /:mad:

Kundzia
04-05-2007, 17:02
Ostatnio słyszałam że jak chłop nie może to trzeba złapać muchę ,oberwać jej skrzydełka i posadzić na wiadomym miejscu jak tak w kółko pogoni to nie ma mocnych coś musi stanąć albo"to"albo mucha .cha..cha..cha...

Malgorzata 50
04-05-2007, 17:05
Ostatno słyszałam że jak chłop nie moż
AAAAAAA mogl znaczy ,ze ci sie przerwalo w pol zdania babino....

Lila
04-05-2007, 23:38
Cuz,moze i mucha,a moze tsepnonć młotkiem ???

E nie,lepi siekierkom, ca siem rozwijoć...

Wilhelmina
05-05-2007, 00:04
Tasakiem, Liluś, tasakiem. Za jednym zamachem, jajecznica na kiełbasie bedzie. Wrrrr...

Pani Slowikowa
05-05-2007, 03:56
Lili..... siekierecka???? Toc ty pnioka mos nie chlopa...
Loj danaaaa!! :)
Rozmazylom sie :)
Cus tylko z tymi swickomi nie rozumim za bardzo...:confused:

destiny
05-05-2007, 09:29
Psecytałam jesce roz tyn mundry artykuł...
No i powim tak, dawni sie tym nie zajmowali mundre dochtory i jakoś to beło, prawda ?
A dziecków ile bylo ?...I to bez becikowego...:D
Moze nie w tym problym ?...tylko take piurunsko cinske casy ?
Chemicne cy co ?
A i ganiajum chlopiska za tymi zlotówkami...co by swoim damom trosku dać tygo luksusa...a po tym padają na pysk i
...tak na okrunglo ?
Psemyslcie to...bo aze mi zal tych mlodych...:mad:
Jak tak dalij pódzie...to problym tego sexu i erekcyi sam sie rozwiunze...raz..a skutecnie...bo nie bydzie go wcale !

Lila
05-05-2007, 09:42
A cuz ta Słowikowo nie rozumita ,z tymi śfickami...:)

Nasztrój se zrobie i kuniec..Filma se włoncze ,poługlundom se innych chłopów,szampona se wypije..Bo przeca wimy,ze w portkach kużden jeden ma podobnie.

A Deszti,miła kumo ...śwynta racyja...
Oni tylko robota i robota,a gdzie szeks ?A najgozej to juz majom te młode baby.Jus im kacki dajom piniundze ,aby tylko cuś ulengły,a one nic,bo tys tyrajom.
Dobze ,ze une ni majom ty erekcyi..

Lila
05-05-2007, 09:51
Ale musem dodac,ze une takie nowocesne som...te młode baby..

Jak ta erekcyja cołkiem ich chłopu sztraci siem,to one puńdom do takich szop z szeksem.A tam se kupiom takuśnom masynke,takom śmisznom - jakosik tak siem zwie - wibrator cy cuś ?
I co ? Wicie ,że une som na bateryje ? To nawet elepstryka nie ca.:):)

destiny
05-05-2007, 10:24
Jak ta erekcyja cołkiem ich chłopu sztraci siem,to one puńdom do takich szop z szeksem.A tam se kupiom takuśnom masynke,takom śmisznom - jakosik tak siem zwie - wibrator cy cuś ?
I co ? Wicie ,że une som na bateryje ? To nawet elepstryka nie ca.:):)

Ale wis Ty...że jak se pomysle...co nos ceko..?
Jeno elepstrycny wibratorek ???
Bidne te chopy...łuni ino patzec bydom ?
A wis Ty co ? Moze tseba zobocyc tych chippendelejsów..czy jakus tak...?...bo jak nastumpi taki zanik wstecny..to ino bydzie tzeba singać po archiwa....jak to wyglundało ?
Oj, dobze, dobze..ze momy te kumputery :)

ammi1952
05-05-2007, 10:48
eeeeeeeee tam chłopy tyż sobie kupiom te śtucne waginy cy jak im tam i ftedy to dopiro bedzie posucha w dzieciskach i znowu bedom bociniaków wrabiać

Lila
05-05-2007, 11:02
Ammi,moze być ,moze...

Ale baby i tak som górom,bo przeca som banki szpermy.A tam jak w nosym gieesie,tylko wybiroć i psebiroć.

I mos yntelygenta, i cornego jak lubis ,i biołego i ryzego ..co ino kces.A jak godo Deszti,archiwa bedom.To se une poługlundajom i starcy jim.

Ale wieta baby,tych czipendalsóf to i jo,jak zem staro,to bym se łoglundnęła.I nawet w te ich sztringi wcisła by ze 3 jeuro...:),com se odłozyła ...

destiny
05-05-2007, 11:03
cyli...kuniec swiata...juze blisko....!!!
OMG...a mógło być tak piknie !!!

Ale pseca...ludź..potrzebuje drugiego ludzia !

...Jo tam swojemu nie kupia zadny stucny waginy - mo prawdziwom....niech jus sie lepij troska pomyncy...ole !!!

destiny
05-05-2007, 11:45
Wkleja wom...chopy filmik.
Może, jak jus sie napatsyta..to prublema nie bydzie ?

http://voila.pl/ebqhy/

Tylko dejcie pozór z tym piwkiem...bo co za duzo to niezdrowo !!!

A terozki ida do moji kuchni, co nawarzyć, bo jak godo stare przyslowie "jak chłop głodny to zły"

Miłego oglądania ! Pa !

Lila
05-05-2007, 11:47
Cort załozył wuntek i sie zmył..

Musi cosik być na zecy s jiego erekcyjom diabligo łoguna.Zamiost nim wywijoć psy kuseniu,to pewnikiem wlece nim po polepie.
I co to za cort ?
Janioły se robiom s niego śmichy,a Belzebub wyzuci go na jemeryture,bo zadnej dusy taki śmisny diobeł nie ucapi.:D

małolata
05-05-2007, 15:55
Spodobał mi się ten obrazek i pasuje do tematu :D

destiny
05-05-2007, 16:58
Spodobał mi się ten obrazek i pasuje do tematu :D
Cós...łobrazek bardzo pasuje...jeno...gdyby tak kazdo z nos pedziła...to same by my beły :D

...a tu racyj chodzi o ulecynie delikfynta...

A tak poza tym...to cy Ty naprowda małolata ?..i cytos take wuntki ?

No nie wim...ale pozdawiom...na wselki wypadecek :)

Lila
05-05-2007, 17:04
Małolata,łobrozik ślicnyśta zamieścili..
Ale zaro rozwód ? Wyśta kumo jesce mliko pamintocie,cośta z cycka mamowego cmoktali.
Idzis,jo nic pseciw jekszperymentom ni mom,ale chłopa nie mozno cisnonć,boć i jo ni mom sesznaście wiosem.

Chodzi tys o łobowionski gospodarskie -one pirse psed maużeńskimi.
Kuń jest pirsy.Podkuć go ca ,bo sie ochfaci i weteryniorzowi siem bedzie płacić.A kuń jest mundry,oj mundry.Z ich dwóch kuń jesce rozum mo.Do domu trafia zawse ,choć młody..a chłop niekuniecnie,wis małolata?..

Jak kunia pilnuje,to i rozwoda nie ca...:):)

BUNIA
05-05-2007, 18:20
Ale sie zrobilo swojsko-gwarowo.Uwielbiam wszelkie odmiany gwar i nawet odrorozniam po akcencie i wyrazeniach gware podhalanska od zywieckiej czy od slaska cieszynskiego.
A na marginesie to te wszystkie z w i s y mi wisza bo i tak jestem sama..
Ja to po prostu dyndole./.../

destiny
05-05-2007, 18:45
Ale sie zrobilo swojsko-gwarowo.Uwielbiam wszelkie odmiany gwar i nawet odrorozniam po akcencie i wyrazeniach gware podhalanska od zywieckiej czy od slaska cieszynskiego.
A na marginesie to te wszystkie z w i s y mi wisza bo i tak jestem sama..
Ja to po prostu dyndole./.../

Jo Cie nawyt rozumia...przeca Ty mos wolny wybor :D
No, ciekawom, cy tak samo bydzies godała jak juze wrócis z tego sanatoryjumu ? A doj Ci Pan Bucek..jakego sfarenego psyjaciela !!!
...Widzis...ta nasa gwara...to je po nijakomu...jo to nazywom po wsiowemu...ale i tak ni wiym, cy koguś nie obrazom ?...:mad:
Na wselki wypadecek...to sorry, bo ino to znom ...te z angielska...ale i tak zrozumita, bośta światowe ludziska !!!

Lila
05-05-2007, 18:57
Co Wy ,kumo Deszti ..jak to po nijakomu...

To cysto gwaro jurajsko - jasznogórska..

Takze samo godoli Kiemlicze pode klasztorym...ociec ,prać !!
Pikna ta nasa gwara.Juści, Sinkywic tys to wiedzioł..

A zwisy Buni ? cy to chodzi o mynskie krawatki ?

destiny
05-05-2007, 19:31
No widzis Lyla...inom se narobila wstyda..na powaznym, lokalnym forumie.
Jekem rano tutej zaczyna pisaś po nasymu...to mi tak wesło w zyła...ze piszem tam ..."wontek" zamiast "wątek"...
A to nasze...to i moze jurajsko-jasnogórskie...ale cosik mi sie widzi...ze jo trocha godom ze ślunska...
A wis...ze Czynstuchowianie..nie bardzo lubiom tych ze ślunska :(
Powim Ci Lyluś...piknie to nazwałaś to znaczy ...tum gware...podobo mi sie i niech tak ostanie :D
Nie wim tylko, czy nie zaśmiecomy tyn wontek...:rolleyes:
bo jak by nie beło, to tu powazne sprawy...a my tak sie uwzieny ?

Lila
05-05-2007, 19:45
Deszti,to cort zacoł...a my kuńcymy,bo un posed na zwiunzki.Scyńscio sukać,albo pielyngniarki,jak go ta erekcyja ciepła i posła...moze do somsiada..?

Un godo inacy,a my inacy,bo my takie barziej śwynte.:):)

czort
06-05-2007, 17:20
A hoj ! Jezdek ! Jenyk sie kapke zapodzioł, a tu sie mi babski
comber zrobił. I wylazlo sydło z worka. A psia juchy, a nie cnoty !
Tak se poużywać na biednyk chłopach. Pani Lila; łyzkom sie tego nie je, ale piwem popić mozna. Pani Małgorzata; jak go nie by
dziecie mogli naleźć, to podziwojcie sie czy nie wisi u powały jako lep na muchy. Dalyj nie byde bo by było nie obycajnie.
No nie przypuszczołek, ze sie to tak piknie razwinie. Uważom
co było piknie i wesoło !

BUNIA
06-05-2007, 17:37
Czorcie
Ady my tu wsyckie jus momy dowody losobiste - i lokropecnie lubiemy kiejsi jezd nieobycajnie.
No to hej

Lila
06-05-2007, 18:58
I jo tys lubiem co by beło nieobycajne.Chocias w gymbie.Bo w chaupie ,to jezdem łobzydliwie obycajno..

My tu wsyćkie kumy take mocne w gembie.Bo inacy,to by my wyłoncyły telewizjór i kompiuter i posły do kluba ,gdzie rózne czipendalsi w sztringach w panterkem,tańcujom kole rurki,co jom strozaki postawiły..a wyginajom siem,az miło...

A s tym wyginaniem to ruznie u nos bywa..

Walkowa jak pedziała swemu kłopu....gniewom siem...to bidok polecioł na smentasz i Frankowy babce,co jom dopiro co pochowali, z grobu wzion amarylisz,od wnucka któren chaupe odziedzicył..
Zanios go babie i pedzioł ...ady jus siem nie gniewoj ...nie gniewoj..
A baba jak nie wzaśnie...Ty cymbole,jo przece mowie... gnie Wom siem ..

Bo Walek tys sztracił tom erekcyjom...

ammi1952
06-05-2007, 19:30
hahaha czorcisko namotało namotało a terazki łogunisko pod sie podwinyło i znikło , musieć być iż słabowite albo w gadce alboli w łogunecku ,a możeć własnej babie podpadł i poguniła go.

bogda
06-05-2007, 19:30
Dziadkowi dobrze było, gdy babcia żyła.
Wtedy mu pod pierzyną stawała żyła.
Nasz dziadek, gdy był młody był bardzo hardy,
Miał wszystkie członki miękkie, a jeden twardy.
A kiedy się zestarzał przeżywał męki,
Miał wszystkie członki twarde, a jeden miękki..... :)

BUNIA
06-05-2007, 19:45
Ej ty stary dziadku
Marnie ci to idzie
szkoda twiej fatygi
nic z tego nie bydzie

dziadek sie rozplakol
ze nie moze radzic
jako tyz to budzie
babe zaspokoic

ty moja babulko
ty dzub ecku stary
ka ci sie nabralo
w tym dupisku pary

babka bylo mlodo
a dziadek za strary
babka jesce kciala
dziadek n ie dol rady

destiny
06-05-2007, 23:01
Liluś...widza ze wiersykami ludzie lecom...to moze i jo dodom jedyn łobycajny...

Kocham Cie złotko, czule i słodko,
Bądz moim bączkiem - ja twą stokrotką,
Ale pamiętaj mój bączku słodki,
Nigdy nie lataj do innej stokrotki!

A tyn drugij...to bydzie wic niłobycajny, nie wim cy mi to wydzie...ale spróbujem :P

Pywne małuzynstwo nie kcieli demuralizować swojich dziecków i ustanuwili, ze bydom godac..
ze idom prać...(no, wicie, to sygnał do ty roboty)
Jako ze juze ustalili tako taktyka...munz godo do zuny:
Zuno...idzimy robić to pranije...
A łuna mu na to, ze ni mo terozki casu...
Munz jesce trosku jium namawiol..ale nie dawała sie...
No to łun posed do swojego...pokoja (bedroom-a).
Po casie...psychudzi zuna i godo :
- Skabecku, no to tyroz juze mozemy robic to pranije !
A munz jej wtedy pedzioł;
- trosku sie spaźniłaś...jo jus sam zrobil pranie....ryncne !

No tseba stund tyz wyciungnunć wnioski...

Powim Ci Lyla...humora dzisiej ni mom...:mad:

Lila
06-05-2007, 23:16
A cemus Deszti,ni mos humora..?

O to bele ryncne pranie ci idzie ?

A moze kłopina ni umioł włoncyć aftomata?...a moze jus ,natyfmiast musioł mieć cyste gacie ?
No i po jakimu ta baba godała ...bedrum ? Cy to łósko ? Jak se swojum piezyne tak wyzywo,to dobze jej..

I psecie mydła se cołkiem nie wymydlił.Chiba jesce moze zrobić kilka proń,do casu jak mu ta erekcyja siem zabuzy...
Oooo,ftedy już mu najlepsy prosek ni pomoze.Ani aftomat,ani pranie ryncne.Nic ,tylko brudne gacie zostanom,bo i baba pogna na chaupy sukoć takiego z erekcyjom..

destiny
06-05-2007, 23:34
Wis ty co, Lyla ?
Jak cytom, co pises...to sikom...sikom ze smichu :D
No to moze jo sie ni byda juze odzywała na tym wuntku, bo potym musa robic to pranije...przeca galoty musom byc cyste...a prosku i wody mi skoda:(
a i i tyn aftomat tyz kostuje - prund jes drogi...a jo kce jesce trosku po ty Jewropie zobocyć...jako tam ludziska zyjom...cy tys majom takie prublyma ?
I tak se umyśliłam, ze moze lepi bydzie..jak se pogodomy prywatnie na godulcu...po co ludziska majom cytac...co my take nieobycajne ?
A...to jus chyba wsyćko...tsymej sie...:)

Lila
06-05-2007, 23:47
Dobze ,kumo Deszti...

Tylko bojem siem ,jak w ty Jewropie bydziesz oglundać same erekcyje i wsysko Ci siem bedzie kojozyć z tym wuntkiem..

Na tyn psykłod ta ksywa wieza ...łoj ,nie powim gdzie,tako nazwa bzydko,a jo kurturarno kobita pseciesz..

A ...to se pogodamy na godulcu,i fotografije mi pseśles wsyćkich erekcyji,jakie zobocysz...

Tsymej siem,na zawórek idem..

destiny
07-05-2007, 08:59
Wis Lyla, byłam w Italiji..alem my nie dojechali do ty ...Pizzy

1735

skoda, skoda wielko...tseba jesce ros siem wybrać...
A wis, ze łuna juze sie nie ksywi...stoi ponoć w miejscu i ani rusy...
Cytałam w mundrych gazetach, ze mojum nowum ksywom wize zmainstrułować...tako calutko ze skla...
ale tak naprowda..to ona nie bydzie ksywo...tylko mo dawać takie złudzynia....wis taka...fatamorgana, cy co ?
Nie powim..mos gryfne skojarzynia...psygotowałam Ci dwa łobrozki...ale pocekom aze wstanies i bydzies miała humora...

Lila
07-05-2007, 09:38
Wstołamzech,kumy moje,ale lewóm nogom.Musem zarozki zapsąc fure i psa zowieźc do weterynioza..

I pacta ,mam go jus 18 lot.

Azeby ciongnuć temat wuntku,to powim Wom,ze un to erekcyje mioł,nawet jak oślep na ocy.Wsyskie psy kole mnie,som takie samiuśkie jak i on.Jak ide pses wioske ,to wsendzie za płotami rodzino na mnie sceko.

Ta wieza ,Deszti,w tej...p.....nie powim...to faktycnie mi cuś psypomino.
A moze to cort tak zamotoł,ze od dzisia nawet rurki z krymem ode Bliklego, bede boła se zjeść ? Zeby nie wyńść na nieobycajnom ?

destiny
07-05-2007, 10:18
...Jak ide pses wioske ,to wsendzie za płotami rodzino na mnie sceko.

Lylus, a jo se tak myslem...ze ty tako dama..jak idzies przez tom swojum wioske..to ni tylko psy siem oglundajom...pseca tam som i koguty...

1738

A tymu psinie...tsa jakosik pomóc...tylko nie płokej, bo i jo byda płokać...:mad:
Napis...cy pomog mu weterynioz ?
Leca teroz tys, co w chałupinie moji opsuntnonć...
Do wiecorka :)

hannabarbara
07-05-2007, 17:10
Lili! Twój pies to prawie rekordzista. Mój ma już 16 lat, a staruszek z niego pełną gębą. Nigdzie już nawet nie wskaczy, trzeba, go posadzać. Naturalnie mam na myśli kanapy, wejście do samochodu i jak mówią weterynarze na każdą zwyżkę. Jeśli zaś chodzi o psie panienki, to jak się jakaś chętna trafi, to go podprowadzam. Nic nie zdziała, ale testosteron, który się wydzieli na pewien czas poprawia mu kondycję.

Lila
07-05-2007, 17:30
Hanna ...mój to kundel wsiowy i dlatego taki długowieczny.:).

_________

A terozki Deszti..
Koguty jak koguty,ale Walków gonsior to mie napod,z syceniem wielikim. Walek psa nie tsymo,bo sie nie do go zjiść ,a samemu ceba zarcie dować.
Walek mundry kłop.Skołe gminnom skuńcył i nacytoł siem o gynsiach kapitolińskich.To se umyślił ,zeby mu gensi chaupy pilnowały.I pilnujom psiajuchy,lepi nis moje pińc psów...

A o moim psie napise jesce,bo choć wuntek o erekcyi,to jo mom erupcyje smyntnego nasztroju..

Pani Slowikowa
07-05-2007, 18:08
a uno w uficjoloch tokich psiajuchow gasiorow momy co to se na polu pod nosymi oknomi gniazdo zrobily i na jojcach sidzom. A ten tatek gasiur ogromnucny nie do nam do domu wyjsc, jeno roz to my musieli w robocie spoc:confused:

destiny
07-05-2007, 23:02
Powim Wom Lyla i Slowikowo, ze jo siem tam gonsiura nie bojem :)
Jo jak kajsik idem...to se ubirom stosowne ubranije, no wyglundom ylygancko...ale wsyckie swoje pióra mom poukrywane, co by ni draznić koguta !

1773

W runcce tyz tsymom na wselki wypodek wielkum torbem, co bym miała cym psywalić...jak by siem napiroł...

Lila
07-05-2007, 23:19
Qrna,kumo ! To Wy ?

Pikna kobitka ,pikna.Ryzo troskem,ale psystojna i dosztojna....
Jo tak patsem i myślem se,co Wy kumo nie jesteśta casem w reprezantacyji kraju ? Chiba tak,bośta sztrój narodowy psywdzieli..
A torbem tascyta cienskom .Pewnikiem tam mota rakiete ruskom z demobilu.W tenis chceta groć ? Taki elytarny szport tsa uprawiać inacy,a nie jok zyto na polu..
Sprzynt jes wazny...aby beł szprawny i nowocesny ..

Hale,co jo Wom bede godoć.To jak u kłopa...sprzynt ...bo inacy bedzieta se tylko piłki psezucać,jesce jak se siatke rosciongnieta..

destiny
07-05-2007, 23:50
Liluś, jo siem zbuntowałam i jus wijncy nie byde tu pisała :mad:
Łuni nawyt nie cytajum na tym wuntku !
A co by nie Ty i Slowikowo...to nikto ni kce pisać !
Zauwazyłam...ze widać za trudny temot, tyj erekcyji...
Wkleja jesce jedyn łobrazek, bom se go wysukała...

1777

Jak widzis na tym łobrozku, koguty majom swojie kurecki...a wciuns oglundajom te inse kurki :D
Co uni tam widzom ? no, ni wim, pseca wsycko momy to samo.
Takij to nas zywot !

Pozdrawiom Ciem Lyla...no i Te, co tu pisały :)

Lila
08-05-2007, 00:18
...se idem...

Bo i cięgiem tak o ty erekcyji godać,to se wsyśkie pomyślum ,co my moze retoromanki jakoweś cy cuś ?

A jo dzisia szmutno barziej.Pies,lezy tera kole mnie.On tys szenior ,bo mo chiba z dziewindzisiont lat,jak licyć po cłowiecemu..

U nas ,w ty Cynstochowie,to takie dobre ludziska mieszkajom,takie dobre...I śfynte ,a juści..
Une jak majom psa i jem sie znudzi,to biorom i wyzucajom go w lesie.Ano,niechta se chudziacek pozywi jagodami,gzybmi a i casem zajonc jaki trafi siem..

A niektóre,to jesce lepse som.Tak bojom siem o psa,coby nie zezar casem muchomóra,ze unego psywionzujom do dzewa..
Niech se siędnie,ćwirkania posucho,na wiwiórki popatsy i tak piknie se pomze..

A jo te psy odwionzuje,sukom im domu a wiela biorem do chaupy.I ten beł pirsy,jak tu jezdem ,w tym lesie..Psezył 18 lot,a terozki odchodzi..
Piesku,jo nic nie mogem sztukać na ty klawiatuze,bo płace i ty płaces.Nie płac piesku,psecies spotkamy sie ,tam gdzieś...

I jo tak se myśle,ze tyn dobry cłowiek co go wyzucił na zime do lasu...ze tyn cłowiek.....moze tys ktuś go ....zapomni,cy wyzuci z serca.I moze tyn cłowiek tys bedzie siem tszonsł z zimna i sztrachu jak i un.

Tsymajta siem wsyśkie kumy...

Moze kto inny napise o ty erekcyi...

tar-ninka
08-05-2007, 09:11
Liluś czytając Twój post i ja się rozpłakałam .W swoim życiu miałam kilka piesków i to same przygarnięte" Psie biedy"Też patrzyłam jak jeden umierał otruty przez nabożną dozorczynię
Raz ją wyratowałam ale drugi raz już się nie udało.Przykro pisać .Ktoś kiedyś powiedział--Człowiek to brzmi dumnie" oj nie...... są chwile że wcale nie jestem dumna że należę do tego "stada".Bardzo Ci współczuję i pozdrawiam .

BUNIA
08-05-2007, 10:43
W ub,r. bylam swiadkiem takiego oto wstrzasajacego zdarzenia.Czekalam na przystanku PKS na kolezanke poznym popoludniem.Podjechal piekny .wypasiony< samochod i pani wyszla z rownie pieknym duzym psem rasowym.Poszla za tenze przystanek na tyly - myslalm ze piesek siusiu albo co innego i spokojne wypatrywalam kolezanke Samochod odjechal ... pies w okropny lament ...podeszlam byl przywiazany piekna samoregulujaca smycza .Rozplakala sie ... bylam bezradna.

bogda
08-05-2007, 20:14
To miał być wątek o kłopotach z erekcją....ale skoro zszedł na psy to trudno.... powiem Wam tylko jedno, że ludzi nie powinno się nazywać zwierzętami, ani psami... nie zasługują na to... są od nich gorsi...
Lila...a Ty chyba rzeczywiście jesteś smutna, bo i takie smutne historie opisujesz, że samo się płacze, ale to podobno dobrze, bo organizm się oczyszcza...

Lila
09-05-2007, 20:36
Bogda wis,un sszed na psy,ale zoden wuntek nie je tak cynsto cytany.
Zoboc na pirsom strone:)...zowse duzo ludziuf cyto.Pewnikiem tys majom te zabuzenia,ty erekcyi.

Sanna
09-05-2007, 22:16
Bogda wis,un sszed na psy,ale zoden wuntek nie je tak cynsto cytany.
Zoboc na pirsom strone:)...zowse duzo ludziuf cyto.Pewnikiem tys majom te zabuzenia,ty erekcyi.
Zaśmiewam się do łez z tej waszej gwary podoba mi się to wasze ,,godanie,, i ,,wuntki,,Pozdrawiam serdecznie i liczę na więcej.1863

Lila
09-05-2007, 22:55
Nom siem dobze pise z Deszti.Ale jes prublem,bo nos jus ludziska pokazywajom palcamy,jako najgorse retoromanki na szeniorach..

A co my winowate,ze lubiemy siem pośmiać ? Niech bedzie i erekcyja,jak nom wuntek cort wyłozył na miske .Ale byśwa chciały,coby i inne szenority tys se wspumniały te erekcyje.A moze som i takie,co sie pośmiejom s nami ,niekuniecnie z ty erekcyji...

Bo widzita.S tom erekcyjom na szeniorach ,to jak z echem w lesie.Wsyśkie słysom,nikt ni uwidzi..:D

an_inna
09-05-2007, 23:16
Tak, tak, słyszałam,że są tacy co się śmieją -wystarczy palcem kiwnąć (to o młodzieży w okresie dorastania). Tylko, że szanowne Seniority TU nie o palec chodzi 1875 A z ta gwarą nie przestajcie - człek się uczy do końca. Żeby tylko moderatorki na Edukację nie przeniosły :D

destiny
09-05-2007, 23:19
Powaliłaś mnie Lyluś...tym echym w lesie :D
A jo myśla, że z tom erykcyjom...to jes tak jako ze słuneckiem :) ..czasym jes..a czasym nie mo :mad:
Ale pogoda zapowiadajum lepsom...to i moze lepsze casy nastumpiom ?

1876

destiny
09-05-2007, 23:30
Tak, tak, słyszałam,że są tacy co się śmieją -wystarczy palcem kiwnąć (to o młodzieży w okresie dorastania). Tylko, że szanowne Seniority TU nie o palec chodzi 1875 A z ta gwarą nie przestajcie - człek się uczy do końca. Żeby tylko moderatorki na Edukację nie przeniosły :D

an_inna - kumo...to tylko tako nasa gwara..nikaj jej ni mo....ani w podryncnikach...nikaj.
Lylus jom nazwała "jurajsko-jasznogórskom"...i tak ostało !
A czymuż tak ?...Ano...bo łobie tam mieszkumy !...ale i tak sie róznimy w tym akcyncie...
A jak mie trudnawo , to pisanie idzie...bo casym wylezie sydło z worka , no bo jak tu pisac np. róznymi czy ruznymi...
Jo mom te dylemata...:mad:

Lila
09-05-2007, 23:30
I znowus musem Ci psyznoć racyje ,Deszti.Tak to piknie ujyłaś...
Słonecko....ros je,ros ni mo...
U nasych kłopów,jak byli młode,to słonecko śwyciło jak w Grecyji.A terozki to tys świci ,ale prendzy jak w Szkandynawii.
Az sie bojem myśleć,co tys siem stanie,jak to słonecko psekrocy koło podbiegunkowe....ło loboga !
Tos tam i nie zaświci pses pół roka!!!

destiny
09-05-2007, 23:42
Bo sem terozki psypomniała, cy te kłopy jak kajsik jadum blizyj tego rownika...to cy majom sie lepij ?
A te bidoki, co to psy Kole Podbiegunowym...to jo ni wim...az zal scisko :mad:
Pewnikiem płacom :

1879

a wsycko bez te...słunecko...

Lila
09-05-2007, 23:52
.....to płacom,chudzioki bidne,płacom...

Ale jak beły kole równika,to se myślały ,ze takie mocarne bedom do kuńca..
A jak nose puńdom za to koło ? Podbiegunkowe ? No cus,som jakie som.Włoncymy im telewizjór ,na erotycny kanał..
Niech se bidoki poługlundajom...
Takie my dobre baby som...:D

ammi1952
09-05-2007, 23:58
a wicie wy jak sie kochoja na tym kołe podbiegunowym?
bo ja mysle ze chibko coby im nie poprzimarzało

destiny
10-05-2007, 00:06
a wicie wy jak sie kochoja na tym kołe podbiegunowym?
bo ja mysle ze chibko coby im nie poprzimarzało

:D :D :D alem sie uśmioła...

1881

Lila
10-05-2007, 00:29
Chibko tys...
Ale co poniektóry jesce bedzie zadowolniony,jak unemu kwardy sopel zdrobi siem...:D

bogda
10-05-2007, 15:15
Wy se tu jakieś śmichy chichy robita z poważnego problemu, chłopy wam tego nie wybaczą....ale na tym kole podbiegunowym to musi być ciekawie, jednak wolałabym na równiku....przynajmniej ciepełko. Ale jedno Wam powiem....przynajmniej w tym wypadku los nas oszczędził, my tam takich problemów ni mamy...:)

Kundzia
10-05-2007, 15:31
A wita baby z tymi chopami to tak jest ,uni to zawse chcom a nie zawse mogom, a baby zawse mogom a nie zawse chcom.I tak chop spi na łodzielnym łusku i baba słysy co sie do ni skrado,nasykowała sie i ceko ,chop dosed do jyj łuska stanoł i zawroco,baba pyto co sie dzieje-niewycymoł transportu./a nimug to se na snurku pocymać moze by wycymoł?

ammi1952
10-05-2007, 18:55
hahaha łoj Kundziu na śrunku go tzymać hahaha

Lila
10-05-2007, 19:03
Alibo na smycy,coby ni ucikł do somsiadki..

Sanna
10-05-2007, 21:11
.....to płacom,chudzioki bidne,płacom...

Ale jak beły kole równika,to se myślały ,ze takie mocarne bedom do kuńca..
A jak nose puńdom za to koło ? Podbiegunkowe ? No cus,som jakie som.Włoncymy im telewizjór ,na erotycny kanał..
Niech se bidoki poługlundajom...
Takie my dobre baby som...:D
Moje Kumy może z tego,,uglundania,,i wam coś skapnie???1898

Kundzia
10-05-2007, 21:14
http://asienka87.wrzuta.pl/audio/hn0npTX7ID/
Bez komentarza!

Lila
10-05-2007, 22:38
Kumo Szanno,a co mo szkapnońć,jak ni mo ty erekcyi ? Moze ,jak se jedyn s drugiem bendzie ociroł łzy z oka...
Pamintocie taki film ?.''Moszkwa ni wiezy łzom '?.Pikny..

Kumo Kunegundo.Jo Wom piknie dzinkujem za tygo Krafcyka.Piknie kłop śpiwo,piknie..
A rózne tabloidy pisom,ze un erekcyje to mo,mo i to pozundnom.To tembarziej dzinkujem.

Lila
12-05-2007, 10:33
A terozki to jo cekam na kume Deszti.
Kumo,wyłaźta do płota,a weźta se kijanke ode pronia ryncnego .Bedzieta niom walić,jak Wos jako somsiadka zacepi.
A moze zobacyta po drodze jakijońś erekcyje,to powiecta nom wsyśkim,bo szmutno na ty wsi bes Wos ,kumo..

Lila
12-05-2007, 11:46
...coby psysła do płota...:D

Cośta kumo tak ześta se wzieni do syrca, to ze plewy majom se pońść ? A niby ziorna zostały ? A nie widzita ,ze une marne i zodne zboze z ich nie bydzie ? Ani jare,ani ozime ?

No ,moze jako pasa siem bedom nadawać ?
A wieta kumo,ze ta kura,w sztroju narodowym....ze ta kura,to ona ziarno wydziubie w try miga ? A plewy ni rusy ,za zadne szkarby ?

Jesce roz prose Wos kumo,nawróćta se,bo i Słowikowo za oceana wyglunda na foruma....i se mysli...przyńść cy nie przyńść.

tar-ninka
12-05-2007, 12:49
http://img291.imageshack.us/img291/3771/kaktusy81jl6.jpg (http://imageshack.us)
Liluś a jak myślisz erekcja to czy nie erekcja?
dalszy ciąg"erekcji"w " kwiaty w naszych domach"

Lila
12-05-2007, 14:07
Hale,cy jo pamintom ? Moze erekcyja ,a moze nie ?:)
Deszti to szpecyjalistka,ucono baba,ale cuś ji ni mo.

Pani Slowikowa
12-05-2007, 15:50
Cekomy Desti i cekomy. Jusci przeca pokozes si w kuncu no??
Desti a cy ty wis ze jo jak cie ujzola na tym zdjinciu co to kolo twojego profila stoi i ty tom tako ladno, to jo tyz chcialo byc tako ladno i juz tsy dni jak nie jim lobiodu ?

Wilhelmina
12-05-2007, 16:01
Och, Słowiczkowa (sic!), jak ja się cieszę, że jesteś i że trelujesz do Desti. Nawet przygotowałam wierszyk od Ciebie do niej. Ona lubi wiersze, może ją skusi?
Słowiki
Słowiki są dziś nieswoje.
Bzy są jak chmury krzyżyków.
Chcesz zabić serce moje?
Przecież się nie zabija słowików?

Wilhelmina
12-05-2007, 16:06
Piknie prosim kume Deszti, coby psysła do tego płota...

Destinko, ja się już gwary poduczę, tylko rzuć te swoje głupie zajęcia i przyjdz do płota.

bogda
12-05-2007, 16:36
Nie daj się dłużej prosić, nam tu smutno bez Ciebie :(
brakuje nam tej swady, humoru i płynących od serca postów....
Lila ma rację, nie będę jej cytować, przeczytaj sama :)1938

Basia.
12-05-2007, 16:48
Piknie prosim kume Deszti, coby psysła do tego płota...

Destinko, ja się już gwary poduczę, tylko rzuć te swoje głupie zajęcia i przyjdz do płota.
Ja też się nauczę /Wilhelmina jest lepsza bo umie/ tylko wracaj do nas kumo.

destiny
12-05-2007, 17:31
No, co Wy mi tutej tyle wstyda robita ?
To jus , kurna, cłowiek ni moze byc na chorobowym, hę ?
Serdusko mi swankowało...ale dochodzi...

Alem i tys wceraj miała pinknom pare ze Szwecyji...trosku my siem gościli...ni powim, jo ni pijem, ale jakeś smakuśne to było :P
Nawyt moimu kłopu sie jinzyk rozwionzol...a jak nawijoł...:D
Wicie, ze u mnie płot zawse łotwarty...i ciesem sie jak kto zaglundo :)

Słowikowo...nie znom Cie, alem sondze...ześ pikno ...bo moje kulezanki wsyćkie som pikne:)

Liluś...jo tako szpecjalistka od erekcyji, że musem sie dokstałcić :)
No ni wim...ale jak kto mo wyobaźniem...to wsyćko mu moze sie kojozyć...nawet te kwiotuski łod tar-ninki...

Wilhelmina, Bogda, Basia...piknie dzienkuje za wiersyki i za Wase słowa...juze mi lepij...

Jescem trosku nie dyspozycyjno...ale wsyćko na dobryji drodze...

A coby utsymać sie w temocie...to pacta, co to robium te małe...No, ni powim, wceśnie zacynajum...

1940

bogda
12-05-2007, 17:37
Jak dobrze że się odezwałaś, bo już bardzo się martwiłam co się dzieje, ta pogoda chyba ma wpływ na nasze samopoczucie, a jak do tego dojdzie jeszcze jakiś smutek... to pikawka wysiada, ale dobrze, że już jest dobrze, cieszę się okrutnie :)

Basia.
12-05-2007, 17:43
To ja w takim razie lecę uczyć się gwary.
http://img159.imageshack.us/img159/6995/geburtstag09fv8.gif (http://imageshack.us)

Lila
12-05-2007, 17:50
...ześta nos wystawili z chaupy ,kumo...
Wsyśkie kumy cekały i cekały,pszestenpujonc z nogi na nogem.
I nawet te nie mówięcy gwarom.Ale ni skodzi,my tam wsyśko rozumimy...:D

A wis Deszti,ze mos racyje ?
Ta Słowikowo,co wyglunda za oceana,to pikno tako...tako pikno,jak mangnolija...I dobro tako !!! Jak chauwa ot pana Wedla..

No to zem rada,ze my wsyśkie kumy kupom sie zebrały...:D

tar-ninka
12-05-2007, 18:27
http://img164.imageshack.us/img164/5444/men7qitq4.gif (http://imageshack.us)
Hurra! Sobotni wieczór,piękne dziewczyny w komplecie,chłopaki z niecierpliwoscią przerabiają nogami .Może tak dyskotekę urządzimy ? Hej świat jest piękny jak są wokół przyjaciele.

Lila
12-05-2007, 18:46
:D kumo rostomiła...
Patse i ocy psecirom !!!
Tos to nose czipendalsy,jesce psed ostatycnym sztriptisem:D
Kurna kumy! Po co nom te nase ,sztare kłopy,jak se cuś takigo mozna zobocyć ?
łoj...łoj...kciałaby dusa do raja,kciałaby...A tu w chaupie co my mamy ? Cyszciec moje kumy,zwycajny cyszciec...

Sanna
12-05-2007, 20:21
Kumy kochane dobrze że jesteście w komplecie a jeszcze dojdą te co obiecały się gwary uczyć.To ja będę czytała i czytała a mój chłop będzie głodny chodził.

bogda
12-05-2007, 20:28
A po czyścu....idzie się do nieba, no to nie jest tak żle, bo w perspektywie mamy coś miłego, zawsze to jakaś nadzieja że coś się poprawi... chyba godom dobrze...

Basia.
12-05-2007, 20:42
Bogdo a co nam przyjdzie z nieba? Lepiej użyć tutaj na ziemi dopóki żyjemy. W niebie będziemy chodziły w białych "skromnych szatach" odmawiały zdrowaśki i nic poza tym.

ammi1952
12-05-2007, 20:47
Jaki czysciec kumy to nie czysciec to suchopoście

Wilhelmina
12-05-2007, 21:48
Basiu, mnie uczono,że w niebie będzie nagroda.
To ja będę miała: mężczyzn, wino, śpiew i nic nierobienie. Jak mówi Lila o'le.

tar-ninka
12-05-2007, 22:29
http://img112.imageshack.us/img112/5880/ankanz7.jpg (http://imageshack.us)

Lila
12-05-2007, 22:30
Jaki czysciec kumy to nie czysciec to suchopoście

Cyz to nie śfynta prowda ?
Ale w niebie ,to my jak te ...te....muzełmamany bedziewa..
S tem ,ze une to majom te ichnie hurysy,a my ?
My kumy w niebie bedziemy se ino lezeć ,szampona popijajonc,kawiura jedzonc,cołkiem jak ta Alexis z Dynasztyi..

A koło nos te czipendalsy,co je kuma Tarninka pokozała.Oni nam bedom machać liściami z dzewa rajskigo,lód do kawiura bedom nam nosić ,i godoć same miłe zeczy....jakie to my pikne,mundre i jak dobześmy na ty ziemi gotowoły rózne jadło,dla tych nosych kłopów.

A nose kłopy,jak takie płaconce za tom erekcyjom,to une tys niech idom to tego nieba..
I niech tam chudzioki majom te erekcyje cas cały,bes pserwy...
A koło nich ? Same janioły ! Niech ich tam bidoków powaflujom skrzidełkami,niech pogłoskajom po łepkach...i niechta sie cieszom,bidoki......oj dana,dana...:D

bogda
12-05-2007, 22:35
Dobrze, że te bidoki nie widzą co my tu wypisujemy, bo by nas wysłali do 100 diabłów i nici z nieba, a to że tam jest pięknie to wszem wiadomo, i znowu będziemy młode, piękne i powabne, a chłopy też w pełni sprawne....

Lila
12-05-2007, 22:38
Kumo Bogdo.W niebie to jo kce czipendalsa,a nie kłopa swygo,rodzonygo.Amen...

ammi1952
12-05-2007, 22:57
A ja moje kumy myśle ,że na tych niebioskich błuniach moja chłopina na mnie tynsknie wyglundo i dobre wygrzane miejsce mi trzymo . Pozdrawiam kume Desti bo cosik jej jakoś na forum ani no gadulcu dostrzyc nie moge i nie wim czy to moja ślepota czi cosik innego

bogda
12-05-2007, 23:07
Grażynko...załóż różowe okulary, a zaraz ją znajdziesz.

Lila, przecież ja Ci nie życze Twojego chłopa, tylko takiego prawdziwego chłopa, co to nie ma kłopotów z erekcją, a nawet czipendalsów od groma....:)

Pani Slowikowa
13-05-2007, 00:19
To ty clopoki to bendum dziewice??? Bo cus tok mi sie zdoje ze jak w niebie to tokie musom jus byc... a jo nie lubim takich jus swintych z auroeolom..:confused:

Lila
13-05-2007, 00:30
ło kumo Słowikowo...jo tys z tom areeeee...jak to idzie ? ..aerooooo...noooo...tys kumoście wymyślili...areurolą,jo tys nie kce...W niebie mo być doszwiadcony.Moze taki Casanoga barziej ...? Ale za młodu,bo jok był sztary ,to psi za nim wyli...

ammi1952
13-05-2007, 00:34
Bogda słonko ty moje każden kolor dobry coby ino nie rózowy łun to mi sie paskudnie kojarzy - ino kumo nie myśl przede snym o ty rózowyj landrynce czyli tyż innym cukierasku bo wtedy to pewnikiem sen jakiejś dyjablisko porwii hań z nim uciknie no chiba że tyn Twój cipendales cołkim śprawny co dej mu panie jak najdłużyj

Lila
13-05-2007, 00:46
rózowy to taki barziej erotycny,racyja...
Ale wieta co kumy ?
Cosik Wom napise na kuniec wiecora...
Ta Słowikowo,to moja miła kuma za oceana.Podziwejcie jom baby.Tyloski lot siedzi na Połedniu ty Hameryki.Som prezydent jom pasowoł na łobywatela,a jak piknie gwarom godo ?

I jo se tak myślem,ze jakby jom,tom Sowikowom ,ktuś dyszkryminowoł,ze una godo gwarom,to moze wojna by buchneła ..i moze...moze na nasego foruma wpadli by marines? A une to dopiro kłopoki ...o jessu.Jo jus bym firanke z okna zdarła i siem poddała,a Wy kumy...?

:D

destiny
13-05-2007, 00:57
Ale mocie jumor przy ty sobocie :D
Łoześmiałam siem, jak Wos cytom...jesce mi ni cołkim psesło....

A jo myśla, ze tym miesiuncek tak na wos miłośnie wpływo, to i zarty sie wom tsymajom...

A jak bydom te chippendejsy u nos...to kunicnie chcem ich zobocyć. Nie wim tylko, cy łuni psyjmuja te nase piniundze, bo Lyla cosik mowiła o 3 Euro...
Pokazujom 18 numeruff, no nie wim, cy ich nie psechwaluno ?
Wystympy porównujom do tego Brodwayu...cy jakuś tam.
Jo sem jidnygo upatsyła...ale ni wim, cy go rozpoznom w tym ich show-le...
1952

Wilhelmina
13-05-2007, 01:08
Jo tyz kce, jo tyz. Deszty, jo s Tobom.

Lila
13-05-2007, 01:21
I jo z Womi,kumy.Ale tsy na jednygo czipendylsa ? A mi siem tyn podobo,co Deszti jego fotografije pokazoła.
Cus,idem do łuska kumy.Moze jaki czipendyles siem zacoił ? Hale,jak mie zobocy w tych rózowych pizdżamach,to chiba nawieje oknym.

Pani Slowikowa
13-05-2007, 02:18
Lojejea jeja kumoski moje .. a jo widziala wcora z wiecora jak to tsy kacki chlopoki kcialo sie milosciwoc z jidnum bidnum kackom kobitom... Bidno kacko ledwie zipialo as jum w murawe wcisnely te psijuchy.. te kackowe chlopoki... a co se gluf podziobaly te kackowe czipindely a co sie nagdakali ..
Com wzela moj kijek ( co go tsymon na gesiska) i tym kijkiem musiola ich te erekcyjie z tych zilonych lbow powybijoc, bo nic tylko potym musita do sadu isc o pogwolcenie kackowego honoru.

ammi1952
13-05-2007, 10:25
hahaha a dyć Pani Słowikowa kochana jakześ ty sposponowała te wstryntne kacze samce a żeś sie na nich zymściła za nas tys trza im było tak jeszcze zraz kijaszkem po łbach przelecieć

destiny
13-05-2007, 12:08
Lojejea .... a jo widziala wcora z wiecora jak to tsy kacki chlopoki kcialo sie milosciwoc z jidnum bidnum kackom kobitom... Bidno kacko ledwie zipialo as jum w murawe wcisnely te psijuchy..
Com wzela moj kijek ( co go tsymon na gesiska) i tym kijkiem musiola ich te erekcyjie z tych zilonych lbow powybijoc, bo nic tylko potym musita do sadu isc o pogwolcenie kackowego honoru.

Wicie Słowikowo...trosku za późno z tym kijeckim pośliśta...bo jus po ptokach...
Łoj, nawyrabiało siem....:mad:

1956

Cyja wina ?...Gdzie psycyna ?

Jo idem na swoje podwórecko...gadziny pilnować, coby i u mnie wstyda ni było...
Ze dwa dni tymu tys taki jedyn chippendejles...siem tu zapyndził...ale myslem, ze jak to psecyto...to odyndzie, bo ściirom dostanie...do wiecorka :)

Lila
13-05-2007, 15:11
...jak to politycnie pise kuma Słowikowa z ty Hameryki...Jako wazno,bo se pise za oceana.
Cuzta Słowikowo piseta o kackach ? To nie wieta ,ze łobrazacie najwinksze szyski w Polsce ? Kacki - kijaskiem ? Dla niepoznaki,ześta tsy kacory pobieły. A tyn tseci ,to kto ? Moze Ludwig mo na imie ?A cy to nie podpuscanie do rewolucyi ?

No ,takieśta wazne kumo,bo mota rakiety Czarleston - Warsiawa ? I wieta,ze o sióstej rano nikt w cornej kuminarce do Wasy rezydencyji nie zapuko ?
Najwyzy w biołej.I bedzie to Ku-klóks -klon,jak kumo kochata cornych,ocywista.

tar-ninka
13-05-2007, 16:01
http://img341.imageshack.us/img341/176/cid58e022dfde864ff5bd0feo4.gif (http://imageshack.us)Oświećcie mnie kumy ,czy to erekcja....czy sposób na byka???

Lila
13-05-2007, 18:38
Chiba erekcyja tego sztarego czipendalsa,chiba...a moze nie ?

Ale mamy prublema,kumy..
Kaj jest kuma Deszti???
Somsiadki godajom ,co wziena kije do golfa i wsięndła w pociung do Warsiawy.Moze do Rajsiewa ? A moze ,podpuscona pses Słowikowom,pode pałaca preżydenta ? Kacki tuc kijaskami ?
Kuma Deszti ,to barzo honorna kobita.Emigracyja umie kacki walić,to una tes.Jesssu,kumy.Oglondajta Fakty !!!
Jak obocyta rozeźloną nasom kume,goniuncom sz kijem bliźnioków,to ani chybi tsa lecieć z jakim wałkiem do Warsiawy...na odsiec..
Jo juzem nasykowała maglownice ryncnom....

Lila
14-05-2007, 23:29
Kurna,juzem mioła tu nie psyńść,bo kumy Deszti nie areśtowali w ty Warsiawie,ale patsem i co jo widzem?
Kupa narodu na tym wuntku,siedzi cięgiem i cyto..:)
Cy Wy wsyśkie ludziska mota te zabuzenia ,cy kceta zobocyć ,co myslum o tem baby ?
Bo baby pisom na tym wuntku...uuuups...psepomniało mi siem o corcie.Un ponoć kłop,takzem słysoła na chaupach..

destiny
14-05-2007, 23:53
Kumo , pseca wis, ze ni mom za wiele casu...
Zyjem i mom sie corozki lepij....
Ja miała tych zagrunicnych gości, i myśle, kurka, że choć une blizyj bieguna północnygo...to widać, ze z erekcyjom nimajom problymów...
Co Ci bedem godać,...byliście Kumo...to wicie sami.
Tsa tu eśpertów, coby sie wypowidzieli...ale jak widzis...tu, na tym forumie, to racyj ni ma takich.

2019

We wolnych chwileckach cytom mundre ksiunski...może co napisem, jak siem bydzie temot rozwijoł...bo pseca same ni bydyma pisać...a inne ino kozystać :P

broton
14-05-2007, 23:59
... no widzę ( co oczywiście naturalne) ,iż najwięcej mają do powiedzenia na temat nieszczesnej (znaczy niezupełnej) erekcji - dziewczyny ...
... życie tak okrutne i jeszcze dziewczyny se jaja robią z naszej erekcji ... chłopaki - może jakaś riposta ...

... wagina dość wilgotna ..???

destiny
15-05-2007, 00:11
... no widzę ( co oczywiście naturalne) ,iż najwięcej mają do powiedzenia na temat nieszczesnej (znaczy niezupełnej) erekcji - dziewczyny ...
... życie tak okrutne i jeszcze dziewczyny se jaja robią z naszej erekcji ... chłopaki - może jakaś riposta ...

... wagina dość wilgotna ..???

No, drogi brotonie...łodwaznyś kłop...podziwium Cie :)
bo tyn Cort...to ino podpusco...i uciko...ale jak bydzie Wos wijncyj...to może rozpocnie sie prawdziwo dyskysyja...
My Wom klopy zycymy jok najlepij...pseca Wy nase som...i to tys je w nasym interesie...prowda ?

Trosku my dzisiej,..no..juze jest wczorej...z kumą Lyli potrunkowali...na spotkaniu forumowym w nasym mieście. Moze stund My dzisiej takie łodwazne...???

Pisej...tak jak umis...My to zrozumimy ...
Idem do tygo cytania ksiunzek....:)

broton
15-05-2007, 00:18
No, drogi brotonie...łodwaznyś kłop...podziwium Cie :)
bo tyn Cort...to ino podpusco...i uciko...ale jak bydzie Wos wijncyj...to może rozpocnie sie prawdziwo dyskysyja...
My Wom klopy zycymy jok najlepij...pseca Wy nase som...i to tys je w nasym interesie...prowda ?

Trosku my dzisiej,..no..juze jest wczorej...z kumą Lyli potrunkowali...na spotkaniu forumowym w nasym mieście. Moze stund My dzisiej takie łodwazne...???

Pisej...tak jak umis...My to zrozumimy ...
Idem do tygo cytania ksiunzek....:)
.. no nie dokońca w Waszym interesie ...
... ale głównie w swoim (interesie) , żebym mimo tych zaburzeń erekcji mógł se pociupciać - sobie i Wam (znaczy ogólnie dziewczynom ) przynieść jeszcze troche radości ...


...

broton
15-05-2007, 00:21
... też chętnie bym coś z Wami wypił - do nastepnego ( nie zapomnijcie o mnie ??..)...

Lila
15-05-2007, 00:24
do kuńca w nasym jenteresie,jeżeli zecz dotycy nasego klopa,kumie Brotonie..

broton
15-05-2007, 00:27
do kuńca w nasym jenteresie,jeżeli zecz dotycy nasego klopa,kumie Brotonie..
... nie bardzo kumam - myślisz o sexie analnym ???..

broton
15-05-2007, 00:45
... dobranoc...

... niech Ci się przyśni ...

Pani Slowikowa
15-05-2007, 02:20
No ujcu brotonie to ze pseca nie o tem jenetersie jist mowa..jeno o nasym babskim jenteresie....
Ty chlopy to mojom chyba te ich jenteresy psycepiune na cole bo jidno im w tych mozgownicoch ciungle siem odbijo jako ckawko...I tylko o tem mogum myslec..

hannabarbara
15-05-2007, 08:14
To sobie fajnie wczoraj zabalowałyście. Szkoda, że Częstochowa tak daleko od Olsztyna.Chętnie bawiłabym się z Wami. Cieszę się, że wreszcie znalazł się odważny mężczyzna, który z Wami dyskutuje i nie zwiewa i nie chowa głowy w piasek.

Nika
15-05-2007, 08:36
Może pozostałym rodzynkom żonki dały "szlaban na kompa"?

Lila
15-05-2007, 11:00
Nika,mota racyje.Mój mo ślaban ,bo w tem jenternecie same zberezieństwa cyhajom na bidoka..

A na nos kumy tys !!

Taki kum Broton.Niby kum,a nie kum...Mliko mo pod nosem miasto wonsa,naługlondoł siem tych filmóf ,co to siem płaci esemysem,to i powtazo na forumie jak potsepany.

A jak go moder pyto ,co un za jedyn,to un nic nie kce godoć.
No,uwazojta kumy na unego,uwazojta..

bogda
15-05-2007, 17:47
No to ja Wam powiem, że nie z takimi Brotonami dawałyśmy se rade, tak że niech on raczej nie podskakuje, bo może być biedny, a jak ni ma kłopotów z erekcją...to będzie je miał... wszystko przed nim...

czort
15-05-2007, 20:42
Szanowna Pani Nika !
To właściwie ja narobiłem z poważnego tematu dyrdymałki. No,
żeby było weselej. Panowie jakoś nie za bardzo lubią się publi
cznie wypowiadać. Tu by się przydała publikacja naukowa i dy
skusja zainteresowanych. Kukający tu faceci ! Wejdźcie na
klawiaturę i podzielcie się swoimi doświadczeniami. Żartować
można też. To tyle by wprowadzić temat na właściwą drogę.
Pozdrowienia ! Czort !

Lila
15-05-2007, 20:57
No ,jakbyśta corcie pisali tak łobycajnie,to jus temata by nie beło.Chyba ze jakiś szeksuolog by siem włoncył...

Wyobrazas se corcie,jak jaki kłop tu bedzie skamlał na erekcyje ?
Kazden wi,jak mo.
Ale wprowadćta temat,wprowadćta.Jo szama ciekawa,jak kłopy bedom beceć,ze nieruchomości idom w uniyi w górem,a im bidokom w dół..

A jesce jak tak mówita....sanowno pani...:)
Zadno pani tu pewnikiem nie bedzie kcioła godać.Ani sanowna,ani nie sanowna.Co inszego - kumy..

No ,jo cekom s kumami na dyszkusyje.S pewnom takom nieśmiałościom.
Choćta kumy!!! Siędnijta se i cekajta!!!! Kaj som te zajenteresowane kłopy ? Kaj ?

broton
15-05-2007, 21:17
Nika,mota racyje.Mój mo ślaban ,bo w tem jenternecie same zberezieństwa cyhajom na bidoka..

A na nos kumy tys !!

Taki kum Broton.Niby kum,a nie kum...Mliko mo pod nosem miasto wonsa,naługlondoł siem tych filmóf ,co to siem płaci esemysem,to i powtazo na forumie jak potsepany.

A jak go moder pyto ,co un za jedyn,to un nic nie kce godoć.
No,uwazojta kumy na unego,uwazojta..
... taaak - tatuś całe dzieciństwo i całą młodość powtarzał mi zem niedojrzały - musi zostało mi ...
... filmów też się naogładałem ....

broton
15-05-2007, 21:18
No to ja Wam powiem, że nie z takimi Brotonami dawałyśmy se rade, tak że niech on raczej nie podskakuje, bo może być biedny, a jak ni ma kłopotów z erekcją...to będzie je miał... wszystko przed nim...
... to co ja zawiniłem właściwie ??..

akusia
15-05-2007, 22:25
Czy nie zauważyłyście moje miłe,że po za panem Lorisonem ani jeden z pozostałych rodzynków się nie ujawnił.Czyżby mieli coś do ukrycia?a może są agentami sił nie czystych....:rolleyes:

Basia.
15-05-2007, 22:33
Może zlustrujemy forumowiczów bardzo szczegółowo?

hannabarbara
15-05-2007, 23:12
Jestem za propozycją Basi!Proponuję, by w swoich profilach złożyli oświadczenia lustracyjne.

destiny
15-05-2007, 23:29
Cosik zło dzisiej jezdym...
Nie wyspałach siem...a dyć paźnawo juze posłam , bo dobijała prawie 3-cio nad ranym...
A jesce pies spuscuny scekoł..jak najinty.
A mom takigo Brutala...psa znacy sie...
Moze zblizol siem do mojigo łobejścia...tyn, tyn....no, zapomniałach.
Widac skutecny był...bo cisa do tyj pory.
A łun se potym lygł...znacy pies i tak se pses dziń wypocywoł...

2072

A niech tam...byle dzisiej w nocy pilnowoł...
Łostry jes...jak widać. Łostzegom Wos.

Lila
15-05-2007, 23:36
...łostry,łostry...i tys zmyncuny po ty nocy.
A to pewnikiem zboceniec siem caił i un tak scekoł.
Dobry pies,dajta mu kumo kiski za to.:D

destiny
15-05-2007, 23:52
widziałach na kameze, co mom zainsztalowanum..ze jiednok siem cosik działo...kogus Brutal gonił...
Zarozki Wom to udostempniem...

2074

Ino...widać..że jakeś stsympki łode spodni...po łobejściu sie poniwirały...kole mjigo łokna.
Podglundoc jaki...cy co ?
Alem siem zdynyrwuwała...
I tak myślem...cobym bez tego Brutala zrobiła ?

Lila
16-05-2007, 00:27
...nis se myślałam,kumo...

Co tyn Wos Brutal tcymo w pysku ? Cosik zezar chiba.Kurna kumo,chiba zezar temu podglundacowi całom erekcyje,o la boga.Cośta kumo goła po chaupie lotali ?

No nie wim kumo,nie wim,cy do areśtu nie pójdzieta ? Za tcymanie takiego łostrego psa bes kajdańca..
Ale nie bójta siem ,kumo.Wsyśkie pójdziewa s Womi pod tyn areśt,i bedziewa świadcyć,co un zacoł s Brutalem...:D

Nika
16-05-2007, 08:36
Czyżby Lila i Desti miały ostatnio częste kontakty z góralami?

Lila
16-05-2007, 10:10
Jo napise śtuke,jak mie kuma Słowikowo prosili na innem wuntku...tys akt jedyn,odsłona tys pojedynca..

łokolice Jasznej Góry,wieza odnuwiona pses Kulcyka zanim siem wzion i rozwiud,błyscy w słonecku.
W piknym ogródecku psechadza siem kuma Deszti..ale chyłkiem szkrado siem do ni ekszhibicyjonista,w płascu


ekszhibicyjonista /cichuśko - barytunem../
-podeńdź do płota ,pikna paniusiu ,to ci cuś pokazem..

Deszti..
-cegój kces dobry cłowieku.Akfiżytatorów nie psyjmujem..

ekszhibicyjonista /septem../
-ales paniusiu,ponoć piseta dla seniorów o erekcyji.Jo kciał Wum jom pokazoć.

Deszti /żastanawio siem ,ale pdchodzi do płota /
- no,w takowym sczytnym celu,to pewnikiem mozno,ni ?

ekszhibicyjonista / płasc na boki,uszmiech na gembe /
-pac!!! widzieliśta cuś takiego ?

Deszti /patcy ,pses kwile sztoi jak zuna jednygo Lota,co jom w szłupa szoli zamieniono....i pada na zimie ze śmichu /
-łoj,bo Wom zamre :D :D :D ..zarozki idem siem cołgać na Jasznom Górem.Bede prosić o odpuscenie .Com ja na tych kłopów pisała,ale uni chocios mieli tyn matyryiał wyjściowy.

ekszhibicyjonista / zapinajonc płasc ,cerwony na gembie/
- babo,a tseba było załuzyć se łokulary na nos,to byśta łobocyli..

No i nic.Erekcyji jak ni mo,tak ni mo.Na tym wuntku,jaszna szprawa...

bogda
16-05-2007, 17:51
Lila... ja też padłam ze śmiechu....mimo że nic nie widziałam, mnie się tak jakoś nie przytrafia, może dlatego że mam daleko do płota....:)

czort
16-05-2007, 18:27
Piekne Paniczki ! Ckliwo mi sie zrobieło, jak zek przecytoł, że
jedyno erekcyja na jakom ta mozecie licyć to erekcyjo u pokazy
woca. Kciłek nowet łotwozyć kursa lo takik co im nie fyrgo. No
ale zodyn sie nie trefił. Moze sie ta jesce trefi ! Kursa majum być łoparte ło naturalnom medycyjom. Jejkologicnom.
Skuli cego to miołek robić ? Ano bo farosz na sumie wresczoł;
ki diasi mi te świczki wzieni. A my pozonne beskidzkie diobły takom siupryzom sie nie zajmujemy ! Kany te świecki som to
Wy same wiecie ! Diobelski usanowani Czort !

bogda
16-05-2007, 18:33
nie..no...Czorcie .... nam świeczki narazie nie są potrzebne, my tam aż takie nie potrzebujące, zresztą swieczki to były dobre w średniowieczu...a teraz jest prąd, elektryka i takie tam inne.....:)

Lila
16-05-2007, 19:14
...nie mortw siem .Wis som,ze i kłopom, takze szamo sztarym,erekcyja zdazo siem ,łod casu do casu....:D

Ale jest przeca równiouprawnienie.My se kcemy poługlondać innom .Na psykład u takigo ciostecka,jak czipendalys,co to zamiost bzuszyska ,jakeś som pisoł,mo karoryferek i pikny pempusek.
A te świcki cuś pisoł,to jo słysoła,ze to kłopy pokradły.Te co ich tak bzydko ludziska wyzywają....jakosik tak ,jak ceńści rowerowe.Uni ponoć som kochajęcy inacy.Tylko jo nie wim jak ?

Sanna
16-05-2007, 20:11
Liluś i Czorcie dzięki Wam za wspanialy humor.Rozbawiacie do łez. A to na pocieszeniehttp://img468.imageshack.us/img468/2584/12yw8.gif (http://imageshack.us)

hannabarbara
16-05-2007, 20:16
Bardzo piękne te usta. Mogą zawrócić w głowie co wrażliwszym panom!

broton
16-05-2007, 20:25
Liluś i Czorcie dzięki Wam za wspanialy humor.Rozbawiacie do łez. A to na pocieszeniehttp://img468.imageshack.us/img468/2584/12yw8.gif (http://imageshack.us)
... myślę , ze po "opublikowaniu" tych usteczek ( Sanny ??) można już zamknąć ten wątek ...

destiny
16-05-2007, 20:41
Ło,...patsem i patsem...ocum nie wieze...

Cośta sie tak tu rozposali ?

No to idem stund, bo wuntek rusył...

Sannusiu, kumo...widzem, ze łodważnoś dziołcha :D

Tak tsymejta...

Moze wiecorym wróce, to Wom powim calutkom prowde...o tym ekszhibi...co to Lyla pisała.
Ale skund łona to wsysko wiedziała ?
...nie wim, naprowda nie wim...:mad:

Lila
16-05-2007, 21:13
Powic Deszti,powic chibko,bo tutek jakisik klawis siem zaplontoł.
Un pedzioł ,co nos zamknie.
A co to areśt ? I nos pod cele un kce wsyśkie ? I corta tys ?

Pacta,jak un siem rzundzi.Jak un nie klawis ,to policyjant na jemerytuze,ani chybi..I se chudziok myśli,ze to komisaryjat i jus siem poli do zamykanio...ło loboga...

broton
16-05-2007, 21:27
Powic Deszti,powic chibko,bo tutek jakisik klawis siem zaplontoł.
Un pedzioł ,co nos zamknie.
A co to areśt ? I nos pod cele un kce wsyśkie ? I corta tys ?

Pacta,jak un siem rzundzi.Jak un nie klawis ,to policyjant na jemerytuze,ani chybi..I se chudziok myśli,ze to komisaryjat i jus siem poli do zamykanio...ło loboga...
... to poważne nieporozumienie - pomyślałem , ze już żaden facet nie będzie miał kłoptów z erekcją mając takie usteczka przed sobą ...

... coś przewrazliwiona jesteś Lilka na punkcie tej lustaracji ...

Lila
16-05-2007, 21:35
Kurna,kumy...o so chodzi ?

Policyjant kce mnie lusterkowoć !!
A moze to jesce gozej ? Moze to jakie JaBeWu ,alibo inszy konterwywiod ?

Tyle słuńca jest w areście
nie widziołam tego jesce...ło matko,kumy....

destiny
16-05-2007, 22:13
Faktycnie, myślem, ale dopiro terozki... że to był tyn... ekszhibicyjonista...
Taki gurunc...a łun w tym płascysku...Ciekawom, czy un był stund , cy jaki psyjezdny ?
Nie zwracałach na nigo łuwagi, bo mie tam mode chopy..ni interysujom...
Ale faktycnie...zagodoł tym barytonym...to i łod raza inncyj wyglundało...tylko skund łum wiedzioł ło tych seniorach ???
To i mie do teroz dryncy...
No i....zobacyłach !!!
Ludziska, co łyn tam mioł !!!...to nawyt te łokulary by ni pomugły :D
Musem Wom pokozać...

2098 2098

Ucik...bidok scerwiniuny...a jo pynkałam ze śmichu :D
Ni wim, co nie zgzesyłam...ale kciałam dobze.

Ale som i pozytywa tygo spotkanio...
Cało ta sytuacyja....skojazyłach z jednym....

Ze ni mom w domu jojek !!!:D ,
a pseca psiapsiółki psyjadom na coffe i na kreple...a moze po wasemu puncki.

2099

Zegnom Wos..ida spuścić z lańcucha mojigo Brutala...

broton
16-05-2007, 22:34
Faktycnie, myślem, ale dopiro terozki... że to był tyn... ekszhibicyjonista...
Taki gurunc...a łun w tym płascysku...Ciekawom, czy un był stund , cy jaki psyjezdny ?
Nie zwracałach na nigo łuwagi, bo mie tam mode chopy..ni interysujom...
Ale faktycnie...zagodoł tym barytonym...to i łod raza inncyj wyglundało...tylko skund łum wiedzioł ło tych seniorach ???
To i mie do teroz dryncy...
No i....zobacyłach !!!
Ludziska, co łyn tam mioł !!!...to nawyt te łokulary by ni pomugły :D
Musem Wom pokozać...
2098 2098

Ucik...bidok scerwiniuny...a jo pynkałam ze śmichu :D
Ni wim, co nie zgzesyłam...ale kciałam dobze.

Ale som i pozytywa tygo spotkanio...
Cało ta sytuacyja....skojazyłach z jednym....

Ze ni mom w domu jojek !!!:D ,
a pseca psiapsiółki psyjadom na coffe i na kreple...a moze po wasemu puncki.

2099

Zegnom Wos..ida spuścić z lańcucha mojigo Brutala...
... oj Desti ... i nie wstyd Ci takie stare dowcipy powtarzać ...

destiny
16-05-2007, 22:43
... oj Desti ... i nie wstyd Ci takie stare dowcipy powtarzać ...

Oj, broton
napis ze cus...a ni tak ino jedno zdanije...

Pseca ni mogło być inacyj !!!

hannabarbara
16-05-2007, 22:55
Aj! Wy kumy psedgórskie! A Warmijke psyjmita? Tylo, ze o erekcyji to jo nie umia gadoć, bym dziwico, cysto kaj lilija i choskie psypadłoście mi nieodgadnione.

destiny
16-05-2007, 23:06
Aj! Wy kumy psedgórskie! A Warmijke psyjmita? Tylo, ze o erekcyji to jo nie umia gadoć, bym dziwico, cysto kaj lilija i choskie psypadłoście mi nieodgadnione.

Hanusia
Godos - Warmijke ?
A co to ? Cy to innyj kroj ?
Wsyćko rozumimy...
A co do liliji...to My som tys cyste :)
Wuntek krunzy kole temota....jo wciuns cytom mundre ksiunski, sukom po tym ynternecije...ale coby jaki mundry dyskutant sie znaloz..to ni !
Łuni tylko som dygresanty :D
Psywalom...i ucikajom :mad:

Lila
16-05-2007, 23:30
:D :D

Uśmiołam sie setnie,ześ takuśne ,slicne mioła skojazenia ,Deszti..Jojka w chaupie-śfynta zecz.Jus sztarożytni Zymianie tys cuś tam glendzili o tych jojkach,cuś ab owo,cy cuś.O co jem tam sło ,to jo ni wim.Ale jus ftedy ,jajka tsa było mieć.

Kumo s Warmi.My s Deszti ,tys lelije cyste,bo s miasta nojśfintszego.Nawet Deszti barziej,bo blizy klastora.Ale i jo tys kiedyś mieskałam kole niego,to jus wsyśkie grzychy momy odpuscone.
I o erekcyi wcale nie kcemy godać,wienc sięndnij se s nami i godaj,o cym kcesz.Mozemy nawet politycnie,choć jak Deszti siem wybrała na kacki,to psywlokła łoguna za sobom.
A un teroski kce lusztracyi...

Tsymajta siem kumy w kupie.:D

czort
17-05-2007, 20:33
No Piekne Paniczki ! Toście przegoniły chłopskie nasinie ze swego podworca. Wyśmiałyście chłopski ród i co teraozki ,bydzie
cie same ? Dyć to ni po Bozemu ! A z cego jo sie bede napierni
coł ? Dyć jo łod tego co by ludziom kapke zaleźć za skóre ! Mio
łek jesce na podorendziu ze dwa dowcipy, no ale trudno zodyn
sie nie zgłosił. Byde musioł zaś cosikej psyuwazyć !
Diobelski ukłony Czort !

hannabarbara
17-05-2007, 21:47
Kaj nam insze chopy Czorcie, momy wsak ciebie. Tera tylko trza ci bendzie robić za cztyrych. Jakeś czort to pomalusku sie wyrychtujesz. A te twoja dowcipa to kumy mogom cytać, cy jeno chopy?

Lila
17-05-2007, 22:46
Inse mogom być,prosiemy do nos,a jakze.Ale cort załozył wuntek i un jezd pirsy.Tak jak wóc Siksuf ,Siędnięty Bycek.

A wieta kumy ,ze ten wóc,tych Siksuf,to un beł aktórem ? Tako cerwunoszkóra Modzejewsko ? I lotoł po Jewropie z rewiją ? Ciekawe kumy cy un kankana tańcył ,cy moze Gamleta groł.
Mie to dziwi barzo,bo cerwuni / a ni mom na myśli cerwunej armii / to barziej taki honorny lud.Musi naprany ciungle beł,jak Walkowej kłop..
A jak jus bidok tak siem naucył tego aktórskiego fachu,to i kcioł w swojem reżerwancie pokazować ruzne śtuki.To go wzieny policyjanty i zastselili.Cerwonoszkóre policyjanty.

Widać zazdrosne byli,ze nie umiejom tak wyszoko nóg zadziroć,azeby mokaszyny byli spadajonce.
Ale to wsyśko ta ognisto woda szprawiła.

Walkowej kłop,jak z goszpody turla siem do chaupy,to tak piknie śpiwo,ze cało wieś okna zawiero.Bo on ftedy taki patryjota robi siem i ciungle śpiwo Cerwone Maki.A becy ftedy !!! Bo jus wi,ze bedzie szpoł nie z swojom babom,ale ze śfyńmi w chlewiku,bo tam go kobita wyguni...

Tsymajta siem kumy moje roztomiłe...:D

destiny
17-05-2007, 23:54
Lila, załuj, straśnie załuj !!!
Tseba było pójść ze mnom na te majowe !!!
Bom widziała dzisiej pode Jasznom Górom corta.
Wis Ty co ? To był łun ! Pewnikiem nas cort seniorowy !
A mudlił sie psełokrupnie...calutki cas mioł rynce złozone...
Pewniem duzo mioł tych gzechow...

2144

Trosku mie dziwi, co łun taki religijny ?
Moze suko rozgzysynia za tyn wuntek, co go zaczon ?

Lila
18-05-2007, 00:07
Ale Deszti,unego mo rosgzysyć ta zakunnica ? W pońcochach i sztringach ?
No ,ale zawse to śfynte ciało,faktycnie.

Hale,hale...a widzem,że un na rynce mo dżipiesa załuzonego ?
To z takom biżuteryjom to chiba nie gzesy ?:)

destiny
18-05-2007, 00:18
Ale Deszti,unego mo rosgzysyć ta zakunnica ? W pońcochach i sztringach ?
No ,ale zawse to śfynte ciało,faktycnie.

Hale,hale...a widzem,że un na rynce mo dżipiesa załuzonego ?
To z takom biżuteryjom to chiba nie gzesy ?:)

Jo tego dżipesa nie widziałach...no, to może nie nas cort ?
Bo nas, to racyj ni mo takich sprośnawych mysleń, prowda ?
Samam ciekawom, kto to był ?
I po co tam te chopy chadzają ?
Dostjum rozgzesynie...a za dwa dni to samo...:(

tar-ninka
18-05-2007, 09:13
No niee ,ja myślę że to raczej Wielebny
http://img222.imageshack.us/img222/5205/czarnyqc5.gif (http://imageshack.us)
To chyba będzie nasze Czorcisko jak myslicie?

hannabarbara
18-05-2007, 09:38
Nu, nu! To je Czorcisko! Kuma Tarninka ma dobre oko.Kumie Deszti wklejoł sie jakoby burmist Kropielnicki z mniasta Łodzi.I jesco takoj zbereźny. Tfuj!

Kundzia
18-05-2007, 09:43
Lila, załuj, straśnie załuj !!!
Tseba było pójść ze mnom na te majowe !!!
Bom widziała dzisiej pode Jasznom Górom corta.
Wis Ty co ? To był łun ! Pewnikiem nas cort seniorowy !
A mudlił sie psełokrupnie...calutki cas mioł rynce złozone...
Pewniem duzo mioł tych gzechow...

2144

Trosku mie dziwi, co łun taki religijny ?
Moze suko rozgzysynia za tyn wuntek, co go zaczon ?
Cosik mi się wydaje co to nie Cort byndzie ale wielebny,modli siem pod figurom a mo djobła pod skórom.

ammi1952
18-05-2007, 10:41
Łoj kumy z niego to taki "wielebny" jak zy mnie księżniczka czardasza racej z niego to tako jednołosobowa trójka giertychowo co to po śkołach śpieguje cy małolaty zaciunżone cy ni i cy naucyciele te wszyćkie pisowsko przistawkowe nasiuna pod niebiosy wykwalają coby ich potym podkablować jak za cicho to robium

destiny
18-05-2007, 12:54
Po mojemu to wsyćko je to samo...cy siem wyspowiados ksindzu...cy "wielebnemu" ...oba cekajom :D

2159

Do wiecorka !

czort
18-05-2007, 19:53
Moje piekne Kumy ! Tym cymbołem z pode zakonnicy toście mnie
łobraziły. Zakonnica nie powiem nicego ! Śwarno dziołcha ! Tyn
drugi to jo ! Ale to było downo i nieprowda ! Słowiański, polski
diobeł, czyli jo nie jest hipokrytą. Co do wielebnego to mu sie
z ukosa podziwom, ale mówiem Wom brzyćko mi to pachnie !
Co do zartów to przy okazyi powiem sposoby na erekcyje. Dozwolone lo syćkich niegłupawych.

destiny
18-05-2007, 21:37
A na co Ty cekos ?
Tukej dzieciska iba dostympu ni majom ?
Pokozze, ze potrafis sie śmioć ! :D :D :D

2182

Lila
18-05-2007, 22:16
...bedziewa mieć te szposoby na tum erekcyje...

Jo jus siem ciese.Moze to jakisik prosek cy cuś ? A cort jus nam powi jaki nojlepsy.
Ale s drugij sztrony ,po kiego corta nom erekcyja nosych kłopów? Zeby chodziły za nami i becały ,że cuś łod nos kcom?

To jo nie kce.Wolem łogłundać czipendalysów..
Kumo Deszti.Zamiost na majowe,to se pójdziewa na mynski sztriptis.
A w śfyntym mieście,to i jaki wielebny psy ruze trafi siem moze.:D :D :D

ammi1952
18-05-2007, 22:30
Łoj Liluś coby tyn tańczacy na tyj rurze był taki krzepki to może i ja byk do tego waszego miasta na ta pokute pojechała;)

Lila
18-05-2007, 22:43
Mówiem Ci kumo Ammi,psyjedć kuniecnie.Co se nagzesys ,to łodpusta dosztanies ,tylko trocha se ksyzem polezys i siem wyspowiodos u jakigo psysztojnygo paulina.
Jo szama Cie zaprowadzem do takigo, co mi doł rozgsesenie cołkiem niedawno...cuś 20 lat tymu...
Puźni jus zem nie probowała...a co siem na poszmiewisko bedem wysztawioć..

ammi1952
18-05-2007, 22:57
Toć ja Liluś nie ło takij pokucie gadałam ino ło tyj przi rurze ja chce najpirw choć łocyma nagrzeszyć cobym tam póżni miała czego nie załować , boć jak to miły grzych to pocymu mam go żałować

destiny
18-05-2007, 23:05
Oj, niegzecne dziewcynki, niegzecne !
Łune tys rozrabiajum jak jake carownice, co to diobła majum pod spodnicom :D

2192

No, ale nagzesune - łodpuscune !!!

A Ty Lyluś...pilnuj tych chippendalejesów ...jak bydom u nos, to idem z Tobom...bom bardzo ciekawo.
Iba, co do nasego świntego miasta ich ni wpuscom ?
...
A terozki idem...bo cinskij dziń mnie ceko jutro :)
Tsymejta siem Kumy !!!

ammi1952
18-05-2007, 23:08
Hahahaha Desti super łobrazecek musze go córci podesłać niech i ona sie pocieszy

czort
19-05-2007, 20:56
Pieknie witom Sanowne Kumy !
Kce do trzimać słowa i obznajomić Wos z naturalnom medycyjom
na erekcyjom !
No tuż se myślem, co by sie to psydało Wasym Chłopom, co by
darmo jeść nie dostowali, co by jakiśkej pozytek ś nik beł.
Ano, to jes tak; jak ktoś zanimoze to trza najsompierw posta
wić diagnozyje. Ta diagnozyja nazywo sie " na horyzont ."
Taki delikwynt mo iść na piekno zieluno łonka skieryj widać ho
tyzont. Mo wleźć na te łonke tak co by widzioł tyn horyzont.
I tak; mo zezuć portki, noo i galatki tys. Mo stanyć plecami
do zachodu co by mu wiaterek dmuchoł do zyci. Jak tak kapke
postoi to usłysy ckliwum melodyje niespełnienia ! Kiela by to
jesce móg a ni moze. To wiater smyntnie zawodzi na wisących
insztrumentak. To gro jak harfy eolski ! No ale po kwili zacyno
sie ! Powolućku frajter zaczyno sie dźwigać i trzeja pilnie uwa
zować jak wysoko. Jak dźwignie sie po nad horyzont; to jes ba
rzo dobze. Nie trza zodnej kuracyje. Jak dzwignie sie do horyzonta, to tys. Jak siengnie tus pod horyzont, noo z biedom
ale ujdzie. Ale jak zatrzimo sie pod horyzontem, to niezbendn
o jest kuracyjo ! Nojgorzyj majom ci kierym ani drgnie. Kiery
m ciengiem jako wektor pokazuje środek ziemi. Taki nolepi
niek sie do zascelić bo ś niego nima nic. Nic mu nie pomoze!
O skutecnej kuracyje bydzie zaś !
To na tyle dzisiok ! Piekne pozdrowienia Czort !

bogda
19-05-2007, 21:24
Oj...Czorcie...cóżeś Ty zaś wymyślił, ale nie powiem sposób nader ciekawy, tylko gdzie w mieście znależć łąkę i na dodatek z widokiem na horyzont, a jeszcze co by nie było to publiczne miejsce, bo za zgorszenie można mandat dostać a może i nawet areszt. Ciekawi mnie bardzo rodzaj kuracji....:) i inne kumy też czekają na instrukcje...:)

Lila
19-05-2007, 21:31
:D :D :D

Aleśta sum mundrzy!!Taki szposób łatfy !!!Ale jo se myślem,ze musowo tsa by sztoć psy delikfyjencie,coby tyn wiater mu zagroł na insztrumencie.
A co bedzie ,jak halny siem zerwie ? Cy un insztrument nie zacnie młyńca wywijoć,nicym hulenderski wiatrok ?
I co my s unego bedziewa mieć ?

A znowus jakby my kciały uzyć unego insztrumenta ,to na ty łunce tsa by pewnikiem,bo pseca zanim kłop doleci do chaupy ,to ta erekcyja mu psejdzie ? Ludzie gadajom,ze tylko robota w polu moze postoć ze tsy dni,ale insztrument -zecz delikatno i racy klapnie łod razu,jak wioć pszestanie...
A na łunce rózne pastuski łowce cy krówki pasajom.To tak psy ludziach ? Chyba niełobycajnie,ni ??

To jo nie wim,cy szposób kuma sie nado.Ale podsepnijta jesce jaki ,kumie corcie,bo tyn na psykłod -zimom,nie bedzie paszowoł.Bo kłopu prendzy insztrument łodpadnie ,niz siem podniesie..:D

Karol X
20-05-2007, 00:26
A jo sie psedstawium jako menscyzna,ale ni wim,co wy lo tej jerekcji godota.Jak kumus staje to nima problyma,a jak ni staje,to tsa si ustawic na kierunki.
Lod wschodu nima jerekcji,bo to zdradliwy kierunyk i mozna zazibic "jyndrusia".A jak sikos to i w loczy ci chlapnie.
Od zachodu dobre wiotry,bo sprawdzone i tam moze byc ta jerekcyjo,ale mala.
Nojlepi to lod poludnia,bo slonecko ci psygzeje Corcie a jak dluzyj potsymos,to i na ta lekstaze tez ci najdzie.A i mucha ci siundzie i polaskoce po zoledziach...
Lod polnocy to nimo zadnej jerekcyji,bo tam ino "lody" mozno
robic.Na ryncne pranie tyz nie lic,bo ci lapska zgrabiejum z zimna.A jak bydziesz trosku storszy to i poludnie ci nie pomoze.I mucha na inszych siundzie jojkach.....

destiny
20-05-2007, 01:09
Menscyzna Karol X mioł wejście...ze hej !
Skoda tylko, że nie psywitoł sie tam...kaj tseba.
Ale dobze, dyszkutantów tukej brakuje :)
Myślem, ze my, kumy musimy se wziunć do serca to co tu pise.
Moze to tys trosku pomoze ?
A moze...nie pomoze ???

2222

Jak se chopy pocytajom, to moze wykstałcum sobie te formy ?

Idem jus...mój pewnikiem chrapie...:mad:

tar-ninka
20-05-2007, 01:33
[QUOTE=Karol X]A jo sie psedstawium jako menscyzna,ale ni wim,co wy lo tej jerekcji godota.]
--------------------------------------------------------------------------
http://img248.imageshack.us/img248/2158/akua3.jpg (http://imageshack.us)
a przedstaw sie jak sie nalezy ,to Ci o tej erekcyji dokumentnie opowiemy

Nika
20-05-2007, 07:36
2225zainteresowanie tym tematem nie ustaje...ciekawe dlaczego...

destiny
20-05-2007, 10:32
Wicie kumy, posłam spoć i tak lezem, lezem i myślem
ło tym nasym Karolu...
No to cy łun z tych froncuskich Burbonów ?
A moze to je swedski Karol X Gustaw ?
Jesce w gre wchodzi ksiunze Karol...scynśliwie Anglikom panujący...
ale tyn , to mi sie ni widzi...(mom na myśli uroda).
Lepij, co by sie okazoł jakiś psystojny Polok, nie ?

2230

Moze siem psedstawi, cosik napise...bo, widzem, ze łumi...:D

bogda
20-05-2007, 10:44
no właśnie....Nika...i dlatego nie ustaje, a najbezpieczniej jest gadać o seksie lub o pogodzie, nie wzbudzają takich emocji....no chyba że u niektórych...
A mnie się ten Karol X.... nie podoba...

destiny
20-05-2007, 10:58
no właśnie....Nika...i dlatego nie ustaje, a najbezpieczniej jest gadać o seksie lub o pogodzie, nie wzbudzają takich emocji....no chyba że u niektórych...
A mnie się ten Karol X.... nie podoba...

Bogda, to taki temot, co mozno godać i śmiać siem ...
byle z umiarem !!!

A propos Miary:
Psysed nawaluny chlop do dumu, a zona mu godo
- cemu nie pijołeś z miarom ?
a łun:
- piłem z Miarom, ale łun w rowie lezy
:D
...
A nos seniorowy Karol ?, to siem jesce łokoze....co łun jes...:rolleyes:

bogda
20-05-2007, 11:01
zgadzam się z Tobą, uśmiać się tutaj można.... a przecież śmiech jest najlepszym lekarstwem na wszystko, to może i na tum erekcyje też...

Karol X
20-05-2007, 11:06
Jestym prawdopodobnie menscyznom,ale tak do kunca to nie wim,bo zmywom gary,piore,prasuje i pomogom jednym slowem zonie.
Kumple moi polodwracoli sie lode mnie,bo powiadoja zem baba i nie chodze z nimi do pubu na pifko.
Luni juz strare rozwodniki i im nikt nie bzycy za lusami,ze pozno wracajum z tego pubu lub z nocnygo klubu.A ja zonaty i kochum zonem,to nie byde jyj robic na pzekur.
Na lurodziny dostolem lod kumpli cerwone kapcie ze zlotum wstazka.A niech im tam bydzie.
Jedyn taki zadzwonil i pyto cy ide do tygo nocnygo klubu,co roz tam z nimi bylem. a jo na to:
-Muse dzisioj proc,pospsatac,isc po zakupy,cyli pomogoc zonie.
A pozni, to muse jej zrepasowac rajstopy.
Powidziol mi, zebym nie zapomnial lo jej(mojij zony) majteckach i zrepyrowal korunke.
Takie to chopy!
Jo psybywom z dalekij pulnocy i nie wioze prochu ni jakichs tam harmat, a jeno wozy pylne dobrygo humoru i ciekowych wiesci.
Nie chce nicego zdobywac,zodnych zamkow,Krakowa cy Jasnej Gory,ino chce zdobyc Wase serca....
Pzdruwiom Destinke i cala bande,bo to fajne babycki.
Myslem,ze juz mnie trosku znota.

destiny
20-05-2007, 11:20
2232

To siem kumy uciesom z ...takiego rodzynka :D
Jo dzienkuje za pozduwienia :)
Kumie, jesce zostoł Ci profil...
jakbys cosik tam naskrobolł?
A moze bois siem ?

Pozdrwiom Twojium zonke, widać mo fajnego chopa !!!

ps. Ciekawom, jakie powitanie na kartecce zrobiom Ci nasze kumy ?

Lila
20-05-2007, 11:31
...kumie Karol podobocie siem ...:D Bo tak piknie godocie o tyf majtkach sfej zuny....
A i nik mota tak szlicnie siem kojazuncy z ksieńciem Waliyi...
Pamientata kumy,jak un kcioł być tampaksem u ty Camili,co jom ksienżna Dajana pszeswywała łod rotwalyjera ?
Ksiunże -tampaks,tak chudzioka późni ochszcili .A to przeca takie pikne ,ni?
Zeby to pampersem kcioł być,to byłby s niego zbuceniec,ale tampaks w psim tyłku? A jo psy kochom ,wienc i kozdego Karola lubiem na wsztempie...

Piszta kumie,kożdy głos w dyszkusyi siem licy.


2234

bogda
20-05-2007, 11:50
2239mnie się troszki spodoboł, chocia ni wim cy on prawde godo, moze sie tak ino psechwala, ale dobze ze chociaz cosik napisoł o sobie i jesce nie boi się dyszkutować s nami, może nas troche uświadomi jak to z tą erekcyją jest...

Kundzia
20-05-2007, 12:18
Takem ta cytała co to Karol pisoł i tak se myślała cyby to nie mój wloz na to forum,alem dosła do sprawy ze ni ,bo łon by nie prasowołi nie sył,/koślawymi paluchami igły ni ucymo/a reśta by pasowała.Moze chłop i prowde godo,bo takie ekspnoty jesce siem ostały.
Moj godo ze chłopy to se sami winni tymu braku erekcyi,bo jak by tak kazden jak babe do śpitola odwozi,by mu dziecko urodziła,dawoł:D wystrugany kołek "na wymior"coby jo doktory dobrze pozsywali i dali dobrze chłopu pasowała.A tak to som pużni problemy.
No kumie Karolu rusta głowom i pogodojta z nami.:D

Lila
20-05-2007, 12:52
:D i jesce napise...

Tyn nos Karol .Cy to nie un taki potop szwecki zrobieł w Cynstochowie ? Tydzien temu nazad?
Jo Swedów to siem boje ,kumy.Jak pode Jasznom Górom łobocem ałto s szweckom rejesztracyjom,to zarozki lecem i łape pirsego napotkanygo łojca za habita,i wołom...łojce !!! bramy tsymajta zawarte !!! Swed pod wałami...
A un ,tak mi znok ksyza kreśli na cole i godo...córko,cuś wom siem popiepsyło..A nie widzielista,jak nad wiezom,wiwała onegdoj chorongief Kulcyka ? To cyja ftedy była Jaszno Góra ? Cy to wazne ,cy una bedzie szwecka ,sowiecka cy niemiecka ,jak mamy kapitalizma ???
A ty córko rus rozumem.Zeby nie pseor Kordecki ,łuparty jak osieł,to moze Cynstochowa bełaby peryłką w sweckiej korunie,i jakom ty corko miałabyś terozki jemeryture ???

A wieta kumy,ze un- Kulcyk ,jest konfraterem łojców paulinów ?? Cyli takim zakunnikiem w cywilu ?

Cy jezd szprawiedliowść ? To jo niepalunca,niepijunca i niesekszunca /no,prawie / ,cy jo nie powinnam zosztać siem matkom psełozonom paulinów ,jakbyk na to nie patseć...

Raeszumujonc,kumy ,widzi mi siem cuś,ze Karol to Swed bedzie.A jezeli siem myle,to pseprosom jego i zune...

bogda
20-05-2007, 13:01
Ty moze mos i racjia, bo łun tak cosik o jakiś północy pisoł, ale skoro tak by beło to te szwedy moze są bardziej łobeznane z tą erekcyją, to moze cosik tam podpowi...chociaż mnie to akuratnie nic nie łobchodzi, ale może się casem psydać i już bede dokładnie naucona....
Kumo - Lilu - a cóz Wy chceta bidnych braciszków wykoncyć, cóz oni Wam zawinili....

destiny
20-05-2007, 13:32
Tyn nos Swed to mioł polskom dusem...i takij jakyś romantycny ?
I mie sie zdaje... ze to łun.
Ni powim...psystojny beł...ale nico wijncyj...bo pewnikim jego zonecka cyto :D Tys je cudno :)
Oba majum humora, to siem nie łobrazom...
...

A terozki podajem temota, co by Wam brakło :

2241

No, moze ni wsyckie punkty siem tu nadajom...:mad:
Jo bym sie pocytała, co tyz pisom chopy w Man's Opinion

Do wiecorka :)

Lila
20-05-2007, 15:36
Kumo Bogdo,nijak nie kce kuńcyć bracisków cy łojcaszków paulinów.
Bo po prawdzie ,bidne une som,bidne..Jak jo s tem łojcem godała o Kulcyku,no bo jakze to tak ? to un mie zapytoł ..
...a wis ty córko,ile kostuje utsymanie takigo klaśtora ? Sama sztajnia ,ile to piniondzóf źre..

To ja go buch i w rynke cmokła...
...łojce kochany,jo wim.Jedyn kuń mój wiela ofsa zeźre,a weterynioz ? a kowol do kopyt ? a jak mu jajca tsa było ucionc ,coby nie kopoł,to wiela jo sztrachu siem najadła..?..A wy łojcowie całom sztajnie tsymata ?

A un mi godo...
...ło córko,stareśta a gupieśta..Sztajnia,ale s ałtami i kierófcami.To dopiro kostuje.Przece bele cym nie bedziewa siem porusoć ,bo ino wsztyd dla klaśtoru ,ni ?

To jo zem kieckom zawineła i posła łodeń...takigo bidoka...i zem nawet go nie wszpomogła zodnym grosem..Tako ja niedobro,moje kumy...

I jak widzis kumo Deszti,temata nom ni zbraknie.

Karol X
20-05-2007, 16:58
Dziekuje piknie za te pzywitanio,tylko nijak nie wim jak to jest,ze chopy maja problem z ta jerekcyja,a baby zyja z nimi po 30,4O lat?Nima insych,co te jerekcje majom cynsto?
Jak baba chopa postrasy,ze najdzie se insego chopa,to temu zaroz stac bydzie.
Tak Wom powim kumy,ze jakby lozka popsestawiac w wasych sypialniach(lode poludnia nogi),chopa wiecorem pomasowac,zalozyc na sie cos seksownygo,zatancyc psy jakij rurce lod gzejnika(jo tam wole rurke z kremym)to i moze to zadzialo na te chopy.
Bo jak baba szpryt mo w rekach,to jij wszycko rosnie!!!!
A i w gymbie tez musi byc mocna.
Bo wita kumy,mi to nie wypado pisoc,ale chopa to tseba krutko tsymac,tak,by mu tej smycy starcylo tylko na tyli,by sie wysiusioc mogl.
Nie moze biegac po calyj lokolicy,bo tych rewirow naznacy w calej wsi.A wtedy..... wsycko jego....
To tyli,a jak mocie problem to tyz sie chwolta!:D

czort
20-05-2007, 18:26
Hej ! Karolu ! Nojsom pierw to Cie musym łopiernicyć ! No bo po
co zdradzosz nasze chłopski tajemnice ! Jesce zupełnie strocimy
juz i tak nadwyrenzony reśpekt. Jo byk sie nigdy nie prziznoł, ze
spsontom, myjem a i igły sie nie bojem. Jeszce by mnie za pant
ofloza wzieny. Chyba Cie diali z piekła przsłali mi do pomocy, z cego sie barzo cieszym. No bo wies;as telowne bab to se trudno poradzić. Ło mojom erekcyje to sie gówniozu nie trop.
Pijem mleko z gipsem i jes jak trza ! Kwardy jes ale muszym
uwazować co by sie nie słomoł ! A to cyś Swed, czy inno glizda
pomorsko to mi loto kolo łoguna ! Mos być pozonny chłop i tela.
Jesce tylko pozdrowiem Piekne Paniczki i zjezdzom ku chałupie! Sacunacek lo syćkich Czort !

akusia
20-05-2007, 19:06
Coś mi się widzi,że KarolX się zadomowi w klubiku. Poczucie
humoru ma,potrawi gadać z kobitkami a i ciekawie przedstawił się.Wydaje mi się że długo zabawi u nas.O by tak dalej.:rolleyes:

Lila
21-05-2007, 00:06
co nos Karol siem zadomowi..
2255

destiny
21-05-2007, 11:22
Jo jus Ciem widzem...jako tom matkem psełozonom łode Paulinów...

2280

Pseca tako dama ni moze innacyj wyglundać ? :D

Tylko ni rynce za tych Paulinów...oni by mieli tyla gzechów...:mad:
i ciungiem by sie musieli zadawać pokutem...

No, to moze lepij zostań z nami !
My tak cynsto nie gzesymy :)

Nika
21-05-2007, 12:38
2281ktoś kiedyś powiedział-lepiej grzeszyć i żłować,że się grzeszyło niż nie grzeszyć i żałować tego,co nam umknęło...

czort
21-05-2007, 16:50
Mojściewy ! Przi tyk folkowych pogaduszkach kcym Wom pokazać
mój czarci domek. Bok dorwoł takigo śpeca co sie na tym zno !
A mój konterfek je na profilu co byście mnie nie pomiesali z inny
mi diobłami. Hej ! Czort !

http://www.klub.senior.pl/galeria/images/407/large/1_DOMEK_maly.jpg

To jes tu kany mieszkom !

Nika
21-05-2007, 17:19
tylko pozazdrościć-domku i otoczenia

bogda
21-05-2007, 17:49
Domek slicniutki i otocynie tyz, a i pewnie w poblizu jest ta łącka co sie na nij sprowdza tą erekcję. A kumie czorcie... gdzie chowata te krowy co dają mleko z gipsem, cy to jest jakaś nowa rasa, bo moglibyśta to łopatentować i jesce by kasa dodatkowo sła, że nie spomna juz o popularności, łoj to by was niektóre chłopy chwalili, a chwalili....to moze by i ta wiagra nie była potsebna...

Lila
21-05-2007, 18:24
...wynolazek czorta łopatentować,produkcyje zacznoć zarozki.
Pyndzić mogemy w ty cortowej chaupie,mliko szkupujemy łode gospodozy,gipsz z Jury..
Raboratorium musowe jezd,aby na jakowymś ekszponacie szprawdzić działanie mikszturyi..coby ta erekcyja kłopa nie wziena na 24 godziny..

Chaupa corta borzo mie siem podobo.Takze szamo moja fotografija,którom Deszti pokazowała.Tak se tys wyłubrazałam moje sztanowisko u paulinóf..:D

Pani Slowikowa
21-05-2007, 18:40
Jusci ino sonatorium wtyj chaupie sforne beloby.. jeno na golasa po tyk gorkoch latac a erekcyje wyprubowoc tak pod wiater jok na mozu .

tar-ninka
21-05-2007, 21:19
Oj pomieszkałabym w takim domku ,pomieszkała.....

Karol X
21-05-2007, 21:40
Corcie a cy ten domek z piosku ni ukrecilec?
Bo jo tyz bym se toki ykryncil,tylko nie znom carcich stucek.
A co do tygo cos tam lo mnie wcysnij naskrobol pazurym carcim,to ci lodpowim ze djobli mnie tu ni nadali,jeno dioblice.

ammi1952
21-05-2007, 21:51
Chałupine cortowskum łobacyłam tako fajna nawet janieli by takowum chcieli mieć. Facjate corta tys na jego profilu złocyłam . Facjata jak facjata tylko to poroże jakieś takie chudziutkie i wiotkie ale łoguna to corcisko nam nie pokazało.Rogi to co któraś kobita swoimu prziprawia to i niedziwota że i czorcisko ma - ale łogun to widać że czort swojej babie musioł na przechowanie łostawić. Pewnie go do kobitek pusca ale ino bez łoguna.

Lila
21-05-2007, 22:05
Kumo Ammi ?...cy to moze być,bych cort kwolił siem rogami ? Jo tak se myślem,cy te cortowe rogi nie sum wypozycone od jakiegóś lelenia,co mioł rykowisko kole cortowej chaupy..

A ten łogun to faktycnie trocha nieobecny...
No chiba,ze un tys psypienty ,jak i rogi...

ammi1952
21-05-2007, 22:44
Ale kumo musić prziznoć że ta czortowo kobita to całkiem mundro . Cap czorcisku łoguna i niech bez niego na łopce baby leci. A jak une zoca ze łunemu ino rogi bez łogunecka łostały to ino chichrać sie z niego bedum . a jak czorcisko na łuno rodziny wróci to mu nieużywany łogun prziprawi mlika z gipsym podleje to i może i erekcyja bedzie

Anielka
21-05-2007, 22:45
Tak sobie myślę,ze w takim domku i otoczeniu,w ciszy i spokoju to zaden po 50-siatce nie powinien mieć kłopotów z erekcją.Powodzenia.:D

tar-ninka
21-05-2007, 22:54
http://img266.imageshack.us/img266/7282/beztytuu3jpgbbze9.jpg (http://imageshack.us)

Lila
21-05-2007, 23:13
Alesz se pośmiewiszko ześta zrobili,kumo tar-ninko z tego bidoka,corta nasego kochanego.

A kąkrentnie myślem o tym łogunie.Jo zem widzioła łonegdaj podubny w podryncniku śkolnym mojigo ksześnioka.Tez taki samiuśki łogun beł...
A podpiszane beło...Euglena zieluno.Nie corno a zieluno..i kudy ji do corta.Bo łep mioła nicym moja dropiato kura,taki maluśki,bes rozuma zodnego.
A cort przeca nie kwoliłby siem erekcyjom ceguś takigo,co wyglundo jak kawołek śpagatu,do sznopowionzałki.

lorison
21-05-2007, 23:30
Być może niedługo skończą się kłopoty z erekcją.Wystarczy pajączek wałęsak.Jedno małe ukłucie i wielogodzinna erekcja.Może będzie można takiego pajączka trzymać w domu,nawet oswoić, zaznajomić z kłopotami.
Tylko co wtedy z tym tak wspaniałym wątkiem?
Dla zainteresowanych link;
http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,51186,4104957.html
Pozdrawiam.
lorison

lorison
22-05-2007, 00:08
I jeszcze jak wygląda nasz przyjaciel
2296
Pozdrawiam
lorison

destiny
22-05-2007, 00:12
Patsajta chopy, jus siem zblizo kuniec wasych klopotów :D
I ze tyn lorison wysukoł w ty nasy gazecie.pl...co jom tak cytomy ...hmmm.
Jeno to nazwanije......wałęsok brazyliski...tyn wałęsok jakoś mnie sie z kiem innem kojazy...

I wicie, ze zauwazyłach...ze wsyćkie chcom mieć tom erekcyjem...nawyt flora.
W moji donicce kwiotek upozorowol siem na koguta...
Pacta, jaki zadziorny i jak siem psystrojił :D
Widać, ta kokoska tys spoziro kontym łoka na nigo...

2295

Lila
22-05-2007, 08:21
Jakie te kłopy zaradne sum,i psedsienbiorce...
My tu labidzimy nad tom erekcyjom,a uni ? łod razu likarstwo.Nawet im sztrajk tych dochtorów niestraśny..

Jo rano wształa,lewóm nogom jako zwykle,zrobiełam se cornom kawe,łodpaliłam kompa i patse....łocy psecirom,a na szeniorach wałęsok siedzi...
Patse i patse,łokulary zem na nos włozyła i nie poznajem,który to z niech bedzie.Do wielikiego elepstryka niepodubny,wonsa nie uwidzis...
Jaroszław ? tyz nie,poseł terozki,to i do Brazyliji nie pojechoł..
Taksem pomyślała,ze to tyn chiba Psemek,co to taki cinszko chory beł na tum pomrocność jasnum,i una tak mu morde wziena i skszywiła.Nawet siem porycała,bo skoda kłopoka.Ale w telewzjórze tys tak siem gemby róznym ludzią zminiały.
Weśta kumy tego Witię łod Juscenków.Taki psystojny kłop beł,a mu kagiebe dosypała cosik do zarcia i co siem ształo?
To i tys mogli wałęsokowi cuś dosypoć ?

Ale nie.Psy drugi kawie,docytołam się wreście...
To łowad taki,ło laboga...na erekcyje :D likarstwo..No i tym szposobem,kazden kłop powinien unego tsymać w chaupie,w szłoiku po łogórkach ,i do tego szłoika codziń wkładać se insztrument..
Ale jak una go nie puści ta erekcyja ?
I pomyślta se kumy,jak go na tyn psykład policyja zatsymo do kuntroli? I powie mu ...prose pana,prose s nami do radiówozu.A un wysiendzie taki z ałta ?
To alibo bidoka zastselom łod razu,bo se pomyślom ze tyrrorysta do nich z pisdoleta miezy,alibo zamknum za niepsystojne prepozycje wzglendem stróza prawa.

Cyli bidnemu zawse wioter w łocy.Bidne te kłopy,bidne..

destiny
22-05-2007, 14:40
U nos to abo zimno, abo gorunco...Ni moze to być tak normalnij ?
Cłowikowi nico sie nie kce..ani jedzenio, ani picio, ani pisonia...
Cort sie pokwolił tom chalupką, ze tys tam mają interneta ???
Podobo mi siem ... scególnie te kwiotuski kole plota :)
Ale pacta, napisoł na poscie ,coby zaglundac na jiego profilum...skoda, ze siem zakrył tom maskom...:mad:
Z resty widać, ze to jesce "scawik", stund taki cortowy...:)

Lyla, mi siem podobo rysunek tar-ninki...łuna to tak szpecyjalnie namalowała, coby my nie pynkły z zazdrości...
i tak mom wyobrażniem...to sem poradzem.
Ja siem cujem psy takim corcie...jako staro ropucha.

2304

No, chyba ze mnie ktosik pocałuje... i łodcaruje...i bedem pinknom ksinznickom :confused:

Lila
22-05-2007, 16:08
cy jo sie nadam ?


2305

destiny
22-05-2007, 17:29
2308

Lyla, a cy to nie je casym ksiunze Harry ?
Wis, jo mom dwie zasady...
- nie lubiem ryzych...(sorry, jak kto je ryzy)
- takie mode...mnie nie interesujom :D
Chcem dojzałego i mundrego menscyznem :) , ktery wi, jak siem całuje ropuchem...

Wicie co ?...Cujem, ze nik siem nie zgłosi...:mad:
Tar-ninko ...moze Ty mnie odcarujes jakim rysuneckiem ?
Chcem być pinknom ksienznickom :)

hannabarbara
22-05-2007, 17:59
Ledwa mnie tzy doby nie beło, a tu wątek erekcyjnoj kwitnie jako te Destinowe koguciska. As dziw bieze, co nawet Lorison z muzycnych wontków pospiesył co by was kumy pociesyć tym śpritnym pająckiem. Oj radujmy sie kumy ,radujmy!

bogda
22-05-2007, 18:11
ale cy aby tyn pajuncek nie jest jadwity, bo cem pomóc to moze i zaskodzić i co wtedy bidne kobitki pocną, trza by tu się dopytoć u żródła, cy łon nie jest taki cołkiem skodliwy, bo z tą chemiją to różniacko bywa, na jedno pomoze a drugie zaskodzi. A jak tak cosik mu w głowince pomiesa i nie bydzie wiedzioł co z tem robić to co wtedy bydzie, dopiro carna rozpac, tsa by tu podumać ło jakiś łodtrutce...

tar-ninka
22-05-2007, 19:19
http://img64.imageshack.us/img64/8465/zabasu6.gif (http://imageshack.us)


Chcem dojzałego i mundrego menscyznem :) , ktery wi, jak siem całuje ropuchem...

Wicie co ?...Cujem, ze nik siem nie zgłosi...:mad:
Tar-ninko ...moze Ty mnie odcarujes jakim rysuneckiem ?
Chcem być pinknom ksienznickom :)[/QUOTE]
================================
Zgłoszą się Basiu zgłoszą.Czy można się oprzeć takim usteczkom? pięknym oczom o długich rzęsach ? chyba nie .

Lila
22-05-2007, 21:27
Kurna kumo Deszti...
Na nikogój ni mozna licyć w tych cińszkich casach.Mioł pszyńść ksiunze,a to pewnikiem wałęsok ,nie majonc insztrumentu do zaszcepienia ty erekcyji,wzion i źgnoł bidną ropuche i terozki una mo erekcyje na gymbie..

Mnie una ropucha psypomina trosecke tom gwiazde....tom...no...ło..zaros se psypomne kumy,no ...tom Brygide Bardote..

Karol X
22-05-2007, 22:21
Witom kumy...
Cosik mi sie psypomnialo.
Bydzie z rok tymu jakem spotkol jednygo takigo na wozku inwolidzkim.Pytom go co ty juz pierunie chodzic nie mozes, a lun ze teroz to lostol mu sie ino "rydwon".
Kiedys to lun byl dziorski chop i wyglupiol sie w cyrku na wrotkach a ze ludziska pynkali ze smichu.
Pytom go co znim,a lun lodpowiado,ze sie lozenil.
A wita kumy ze miol z 8O lot!!!!
-Z kiem sie lozeniles,Ty!? w tym wiku?-zapytolem.
-A co ty myslis ze storymu to ino cekac na smirc?-lodparl.
-Kaj luna ta zona?
-Zaroz jom poznosz.
Zapytolem go po co ci ta zona,kiej lona uzytku z niego nijakiego miec ni bydzie.
I wtedy luna dosla.
Wita kumy,jak jo jum lobacylem,to mi galy kcioly z caski wyskocyc!
Mini kiecka,cyc i pic makijoz i zgrabno jak cholera i miola tylko....30 lot!!!-rodym z Bulgaryji.
Spytol zech,cy mu jako pomuc ni potsebna a lun na to:
-Jadym terozki do lekaza,co by mi zascyk toki dol,co bym mogl uzywac 2 godziny.... az do woli.
-A lo syrce si nie bois?-spytolem.
-Dlugo juz nie pociugne,a co luzyje to moje!-lodparl.
I lodjechol na tym "rydwanie" kiej joki Cyzar,a luna podreptola za nim kij Klelopotra.
Takem se kwilke podumol i bylech toooki scesliwy,ze jo takigo zoscyka ni potsebujem.

bogda
22-05-2007, 22:33
No, no...Karolku... a cy ty sie tak aby nie psechwolos, ło to by tsa Twoją zonke spytoć jak to sie tam sprawujes. Ale widzita kumy, ze na wszyćko sum sposoby, bo to taki starusek 80 letni moze se nawet pouzywać, a ze po zastsyku...no to co, najwozniejse ze jesce moze...

destiny
22-05-2007, 22:36
Kurna kumo Deszti...
...
Mnie una ropucha psypomina trosecke tom gwiazde....tom...no...ło..zaros se psypomne kumy,no ...tom Brygide Bardote..

Lyla, a po cym to poznołaś ? Zymby mo takie same, cy łocy ?
Wis ze mnie tys psypomino Bardote...ino, ze jus starom...;(

Nase forumowe chopy na zartach sie nie znajum....:mad:
abo ich pilnujom...zonecki, i chopy siem bojom, ze mogum dostać po gembie...
To je nic !...Jesce zostanum łodstawione od łóska...:mad:
A jak ich tyn pajiyncok najdzie ?
I co ? ...kaj bydom lotać ?

Zegnom Wos 2344