PDA

View Full Version : Ręka na pulsie


Scarlett
23-09-2010, 18:40
Przyszła mi do głowy taka myśl w związku z odejściem naszej koleżanki. Musimy chyba upoważniać kogoś z rodziny, kto mógłby powiadomić naszych przyjaciół na forum, iż z nami jest coś nie tak.
W razie choroby i dłuższej nieobecności, niechaj nasi bliscy dadzą tutaj znać.
Nie wiem, może to głupia myśl, ale gdybyśmy wiedzieli, że Jola choruje, mogłaby być z nami w realu, bo zawsze ktoś, kto mieszka bliżej z pewnością by się zainteresował i trzymał rękę na pulsie.:confused: :confused:

tadeusz50
23-09-2010, 18:52
Coś w rodzaju testamentu, może to i dobra myśl.

Jadzia_G
23-09-2010, 19:07
Przyszła mi do głowy taka myśl w związku z odejściem naszej koleżanki. Musimy chyba upoważniać kogoś z rodziny, kto mógłby powiadomić naszych przyjaciół na forum, iż z nami jest coś nie tak.
W razie choroby i dłuższej nieobecności, niechaj nasi bliscy dadzą tutaj znać.
Nie wiem, może to głupia myśl, ale gdybyśmy wiedzieli, że Jola choruje, mogłaby być z nami w realu, bo zawsze ktoś, kto mieszka bliżej z pewnością by się zainteresował i trzymał rękę na pulsie.:confused: :confused:
Witam ... uważam że to bardzo dobra myśl.

maja59
23-09-2010, 19:12
Zgadzam się, do świetny pomysł, sama zostawię córce taką dyspozycję, jakby co. Ktoś musi zawiadomić. Pamiętajcie o mojej dyspozycji w sprawie opaski dla kota.

emka46
23-09-2010, 19:25
Popieram.
Tylko rodzina może być niezbyt kumata w obsłudze komputera.
Na gdyńskim forum Ewa była obecna ostatni raz 12 IX,widocznie ktos sprawdzał zawartośc komputera.Ale nie poinformował.
Marzenna miała złe przeczucia i sprawdziła.Ostatni post był pisany przed planowana operacją na serce.Operacja miała być w sierpniu i Ewa informowała o niej.
http://img808.imageshack.us/img808/3508/40zw17h4rscggdey0tm.gif

wawik
23-09-2010, 19:30
Każdy czyta swoją ksiegę życia - jedną kartkę dziennie.
Widać, że dochodzą nowe osoby na KSC to znaczy , że ktoś swoją księgę przeczytał do końca.
Nasz czas biegnie szybciej. Popieram wniosek o zloty (spotkania regionalne) co najmniej 2 x w roku.

eledand
23-09-2010, 21:00
Saguelko.ja także to popieram i nie będą znajomi zostawieni w domysłach,czy coś się stało.
Przecież na Forum i innych Portalach też bywamy i także mamy wirtualnych znajomych,jeden się martwi mniej a drugi więcej.
A,po pewnym czasie odczuwamy że,kogoś lub jakiegoś znajomego "Nicka" brakuje.Pozdrawiam.:D

toy_
23-09-2010, 21:56
<zupełnie podobny wątek powstał na forum depresja>
/ (http://www.depresja.ws/topic/5565-co-zrobic-by-ratowac-od-proby-samobojczej/)

maluna
23-09-2010, 22:12
Popieram ten pomysł.