PDA

View Full Version : Piękna i młoda szyja - regenerujaca moc kolagenu - komentarze


maladamulka
08-10-2010, 15:19
Komentarz do artykułu: Piękna i młoda szyja - regenerujaca moc kolagenu (http://www.senior.pl/171,0,Piekna-i-mloda-szyja-regenerujaca-moc-kolagenu,9826.html)
--------------------
Bardzo chciałabym kupić tą maskę mojej mamie. Czy mogę prosić o informacje gdzie mozna je kupić?

babciela
08-10-2010, 16:48
Nic nie warte- kolagen wcale się nie wchłania- tworzy na ciele skorupkę-myslę , że technolgia zła, albo cos innego. Generalnie kolagen NIGDY NIE WCHLONIE SIE ZE SKÓRY

Jolcik
08-10-2010, 23:17
Bardzo chciałabym kupić tą maskę mojej mamie. Czy mogę prosić o informacje gdzie mozna je kupić?
Odpowiedź z Cytowaniem

Nie ma możliwości, by bezpośrednio przez skórę zadziałać na zmarszczki na szyi.Gdyby był na to taki prosty sposób ,pani Bożena Walter, która tak dba o wygląd twarzy,nie miałaby szyi starszej od od wyglądu twarzy po liftingach.Preparatami zewnętrznymi działamy na naskórek, a zmarszczki .zaczynają się głębiej.Wprowadzanie preparatów metodą mezoterapii jest chwilowym poprawieniem stanu skory,ale też nie po jednym zabiegu i nie na zawsze. Szkoda pieniędzy na ten reklamowany produkt.

przekora
12-10-2010, 13:14
Większość kobiet bardziej dba o skórę twarzy niż szyi, stąd
rozbieżności w wyglądzie. Dobre kremy m.in z kolagenem
na pewno korzystnie działają na naszą skórę,nie tylko
twarzy.

Malwina
12-10-2010, 17:57
A wiecie co..ja naprawdę nigdy nie zatrzymałąm się na swojej szyji.....jest jaka jest.....ale masz rację Pzrekoro, większosc czasu poświęcamy naszej twarzy niz szyji o ile wogóle chce nam się dbac o twarz....