PDA

View Full Version : Szukam towarzysza/towarzyszki na wojaże


annapoznan1955
11-11-2010, 19:07
Jestem Anna.Mam 55 lat i mieszkam w Poznaniu.W tym roku byłam 2,5 dnia w Oslo (tani lot,nocleg w hostelu) i tydzień w Andaluzji(tani lot do Malagi,zwiedzanie Granady,Kordoby,Sewilli,Malagi,noclegi w hostelach).Towarzyszyła mi 25-letnia córka.Bardzo chcę podróżować,ale nie mam z kim.Chciałabym znależć towarzysza/towarzyszkę do wspólnych wypraw.Czekam na odzew.Anna

marida
22-12-2010, 18:15
witaj.planuję w przyszlym roku, po przejsciu na emeryture- wiosną wybrać się w miłym towarzystwie w ciepłe miejsca.Na razie nic konkretnego nie zdecydowałam, moze to byc turcja, grecja-cypr,rodos, egipt lub inne miejsca. Nie mam na chwilę obecną nikogo z kim mogłabym podróżować. Mam 58 lat. pozdrawiam. mój adres dama1102@onet.pl

Sweria
26-12-2010, 17:17
Jestem Anna.Mam 55 lat i mieszkam w Poznaniu.W tym roku byłam 2,5 dnia w Oslo (tani lot,nocleg w hostelu) i tydzień w Andaluzji(tani lot do Malagi,zwiedzanie Granady,Kordoby,Sewilli,Malagi,noclegi w hostelach).Towarzyszyła mi 25-letnia córka.Bardzo chcę podróżować,ale nie mam z kim.Chciałabym znależć towarzysza/towarzyszkę do wspólnych wypraw.Czekam na odzew.Anna
Witaj w ten świateczny wieczor:) Jestem Danuta ze Sląska /61 /juz wlasciwie bez konkretnych obowiązków.Podobnie jak i Ty kocham podróże .Nie jeden już raz wyjeżdzałam sama , aczkolwiek szukam kogoś z kim mogłabym podróżować .Mój mail furga@tlen.pl . Pozdrawiam :)

zoja40
08-01-2011, 21:52
Świetnie,że ktoś założył taki wątek.Jest dużo samotnych osób,które lubią wędrówki.Ja również od wielu lat wędruję po polskich górach.Najpierw wędrowali ze mną synowie,potem wnuki,kuzynka,a teraz nie mam z kim.Wiem...mogłabym sama,ale to nie dla mnie.Może ktoś chciałby mieć mnie za towarzyszkę podróży nie tylko po górach.Podaję mój adres e-mailowy:
< emancypantka40@gmail.com >

Pozdrawiam serdecznie.Zofia.

jaSSa3
23-01-2011, 20:45
droga Anno.jestem od ciebie starsza mieszkam w Warszawie,ale to bez znaczenia, też szukam towarzyszki podróży,odezwij się proszę

Scarlett
23-01-2011, 20:46
Ja szukam, ale nie koniecznie tylko na wojaże:D :D

jaSSa3
23-01-2011, 20:51
Witaj w ten świateczny wieczor:) Jestem Danuta ze Sląska /61 /juz wlasciwie bez konkretnych obowiązków.Podobnie jak i Ty kocham podróże .Nie jeden już raz wyjeżdzałam sama , aczkolwiek szukam kogoś z kim mogłabym podróżować .Mój mail furga@tlen.pl . Pozdrawiam :)
Swerio,a może ja też mogłabym z wami tam gdzie ciepłe może mój adres<haniabania24 gmail.com

jaSSa3
23-01-2011, 21:20
witaj.planuję w przyszlym roku, po przejsciu na emeryture- wiosną wybrać się w miłym towarzystwie w ciepłe miejsca.Na razie nic konkretnego nie zdecydowałam, moze to byc turcja, grecja-cypr,rodos, egipt lub inne miejsca. Nie mam na chwilę obecną nikogo z kim mogłabym podróżować. Mam 58 lat. pozdrawiam. mój adres dama1102@onet.pl
droga Marido.napisałam do ciebie w sprawie podróży,ale adres nie jest dobry,bo mi poczta odrzuciła.może ty zechcesz do mnie się odezwać.<haniabania24@gmail.com pozdrawiam

Ela Julia
04-03-2011, 18:22
Witajcie

Jestem nówka:)
przewertowując wątki natknęłam się na ten właśnie. Czytała, czytałam aż tu pojawił się pewien pomysł.
Otóż, skoro jest nas troszkę - samotnych globtroterów to mam propozycję. Od dawna chodzi mi po głowie pewne przedsięwzięcie - zorganizowanie własnym sumptem bez haraczu dla biur podróży za małe pieniądze wyprawy szlakiem domów polskich wykorzystując tychże domów bazę noclegową, żywiąc się we własnym zakresie w kuchniach zwiedzanego regionu. Rozeznałam jak na razie Rumunię a właściwie Bukowinę rumuńską i Mołdawię. W dobie internetu jest o wiele łatwiej coś znaleźć, coś załatwić. Chętnie wybrałabym się z grupą rówieśników w stosownym tempie bez galopki w jakieś piękne miejsce, a Rumunia wbrew panującej opinii to kraj przyjazny turystom a ludzie bardzo życzliwi szczególnie nam Polakom.
Zatem czy znajdzie się ktoś chętny? Wiosna tuż tuż a na Bukowinie cudownie świeci słońce:)

Czekam na Wasze opinie i inne propozycje.

Pozdrawiam :)

Ela Julia
05-03-2011, 21:31
http://www.youtube.com/watch?v=DAZBMii0a1E&feature=related

szermina
06-03-2011, 13:14
Jestem Anna.Mam 55 lat i mieszkam w Poznaniu.W tym roku byłam 2,5 dnia w Oslo (tani lot,nocleg w hostelu) i tydzień w Andaluzji(tani lot do Malagi,zwiedzanie Granady,Kordoby,Sewilli,Malagi,noclegi w hostelach).Towarzyszyła mi 25-letnia córka.Bardzo chcę podróżować,ale nie mam z kim.Chciałabym znależć towarzysza/towarzyszkę do wspólnych wypraw.Czekam na odzew.Anna

Ja mam na imię Danka 55 lat.

Mieszkam w Chodzieży, jestem od niecałego roku na emeryturze, szukam przyjaciółki do wspólnych wyjazdów.
Widze, że napisałas to już w ubieglym roku, jak ułozyło się Tobie zycie, czy znalazłaś juz kogoś? napisz proszę danuta2904@wp.pl Pozdrawiam serdecznie Danka

Tesia
03-04-2011, 17:18
Witajcie

Jestem nówka:)
przewertowując wątki natknęłam się na ten właśnie. Czytała, czytałam aż tu pojawił się pewien pomysł.
Otóż, skoro jest nas troszkę - samotnych globtroterów to mam propozycję. Od dawna chodzi mi po głowie pewne przedsięwzięcie - zorganizowanie własnym sumptem bez haraczu dla biur podróży za małe pieniądze wyprawy szlakiem domów polskich wykorzystując tychże domów bazę noclegową, żywiąc się we własnym zakresie w kuchniach zwiedzanego regionu. Rozeznałam jak na razie Rumunię a właściwie Bukowinę rumuńską i Mołdawię. W dobie internetu jest o wiele łatwiej coś znaleźć, coś załatwić. Chętnie wybrałabym się z grupą rówieśników w stosownym tempie bez galopki w jakieś piękne miejsce, a Rumunia wbrew panującej opinii to kraj przyjazny turystom a ludzie bardzo życzliwi szczególnie nam Polakom.
Zatem czy znajdzie się ktoś chętny? Wiosna tuż tuż a na Bukowinie cudownie świeci słońce:)

Czekam na Wasze opinie i inne propozycje.

Pozdrawiam :)

Witaj
Natknęłam się na Twój post. Ja również od pewnego czasu szukam kogoś kto lubi wędrować a brakuje im towarzystwa. Jeżeli jest to aktualne to prosze odezwij się.
Mam 58 lat.Mój adres priv. digital3000@o2.pl

Zytka 58
03-04-2011, 17:58
Witajcie, chętnie przyłączę się do grupy "równolatków".Jestem na emeryturze, kiedyś dużo podróżowałam prywatnie i służbowo i nadal wyjazdy bardzo mnie pociągają a w kilka osob to i milej i taniej(ceny grupowe;)

Ela Julia
14-04-2011, 16:25
Tosiu zapraszam na priva.
EJ

Ela Julia
14-04-2011, 16:29
Słuchajcie skoro jest nas kilka to może uda mi się was namówić na wspólny wypad gdzieś do Polonii - możemy jechać koleją, autobusem.
Co powiecie na początek września. Zabukuję noclegi - zapewne nie klasa lux?

czekam na chętnych

Sfinks
25-04-2011, 13:31
Witam serdecznie. Jestem otwarta na Twój pomysł.Od 01.06 już nie pracuję i nareszcie czuję się wolnym człowiekiem.Marzą mi się spacery dróżkami leśnymi jak również wypady samochodowe.
Pozdrawiam .Elżbieta

Kankan
25-04-2011, 16:59
Super pomysł ,mnie się marzy Lwów,co wy na to?

Ela Julia
27-04-2011, 19:30
bardzo chętnie, to kiedy? Mam namiar na kwaterę -tanią

senioritka
29-04-2011, 09:37
Ad post 17. Mnie też marzy się Lwów. Czy to Ty? Bo ja senioritka.

baburka
29-04-2011, 15:38
Wybrałabym się gdzieś chętnie, ale nie wcześniej niż późną jesienia. Do października/listopada nie będę mieć wolnych funduszy. Ostrzegam: chrapię.

Ela Julia
30-04-2011, 19:10
mało nas jakoś.

Czy jesteście chętni na wyjazd:
do Suczawy
http://hostel.lasuceava.ro/pages/pl/home.php?lang=PL
Poiany Mikului
http://www.poianamicului.ro/laroti/laroti2.html
i innych skupisk Polaków na Bukowinie rumuńskiej?
Najlepiej początek września. Dojechać można koleją z Przemyśla zwiedzając po drodze Lwów.
Myślę, że nie byłoby to kosztowne. Mogłabym zająć się sprawą noclegów, ale muszę wiedzieć ile osób jest zainteresowanych.
...a więc?

PaniIwa
12-05-2011, 22:32
Myślę, że byłabym chętna. Nie załapałam się na emeryturkę, ale aktualnie jestem na urlopie rehabilitacyjnym. Nie prowadzę samochodu. Musiałabym znać orientacyjne koszty wyprawy.

Ela Julia
16-05-2011, 09:55
Ok - to jest nas dwie - zachęcam może jeszcze ktoś się odważy na wyjazd do Polonii z Bukowiny:)

jaSSa3
19-05-2011, 22:36
Witajcie

Jestem nówka:)
przewertowując wątki natknęłam się na ten właśnie. Czytała, czytałam aż tu pojawił się pewien pomysł.
Otóż, skoro jest nas troszkę - samotnych globtroterów to mam propozycję. Od dawna chodzi mi po głowie pewne przedsięwzięcie - zorganizowanie własnym sumptem bez haraczu dla biur podróży za małe pieniądze wyprawy szlakiem domów polskich wykorzystując tychże domów bazę noclegową, żywiąc się we własnym zakresie w kuchniach zwiedzanego regionu. Rozeznałam jak na razie Rumunię a właściwie Bukowinę rumuńską i Mołdawię. W dobie internetu jest o wiele łatwiej coś znaleźć, coś załatwić. Chętnie wybrałabym się z grupą rówieśników w stosownym tempie bez galopki w jakieś piękne miejsce, a Rumunia wbrew panującej opinii to kraj przyjazny turystom a ludzie bardzo życzliwi szczególnie nam Polakom.
Zatem czy znajdzie się ktoś chętny? Wiosna tuż tuż a na Bukowinie cudownie świeci słońce:)

Czekam na Wasze opinie i inne propozycje.

Pozdrawiam :)
droga Elu-Julio
jestem chętna napisz do mnie proszę
pozdrawiam jaSSa3

ela49
08-06-2011, 17:57
Witaj Elu.Też bym byla zainteresowana podróżami.Sama poszukuje kogoś chętnego na wyjazd w tym roku do Chorwacji w sierpniu lub początek września.Mieszkam w Warszawie na Bielanach.Mój nr GG 15827746.
Jestem przy komputerze zawsze około 21.00 ela49

Ela Julia
18-06-2011, 16:05
Naliczyłam, że na taki wypad zebrało by się nas 4-6 osób. Jednak nie wszystkie mają ochotę na Rumunię - zatem mam kompromisowe rozwiązanie za na prawdę małą kasę. Oto link:
http://www.ois.pl/
Biuro jest pewne, sprawdzone przez wiele znanych mi osób i nie sugerujcie się, że to studenci - to jest oferta wielopokoleniowa.
Jaka decyzja? Czy ktoś reflektuje? Zapraszam:)

Ela Julia
20-06-2011, 17:41
http://podroze.gazeta.pl/podroze/5,114206,9460421,Czarnogora__Najpiekniejsze_miejsc a.html

http://podroze.gazeta.pl/podroze/5,114158,6581656,Czarnogora.html

może was tym zachęcę

1.vika
21-06-2011, 22:33
Siedziałam dziś 5godz. przy kompie z tel.i szukałam kwatery w Świnoujściu. I co, i nic.Dla jednej osoby nie ma pokoju w Świnoujściu. No, może w hotelu za 240 os/doba.
Sorry, musiałam wyżalić się.

robertpoz
22-06-2011, 21:18
Siedziałam dziś 5godz. przy kompie z tel.i szukałam kwatery w Świnoujściu. I co, i nic.Dla jednej osoby nie ma pokoju w Świnoujściu. No, może w hotelu za 240 os/doba.
Sorry, musiałam wyżalić się.

Musi być koniecznie Świnoujście ? Też , pod koniec maja szukałem tam bezskutecznie kwatery . Ostatecznie wybrałem dom wczasowy " Gwarek " w Międzywodziu . Za pobyt siedmiodniowy ( 6 nocy ) z śniadaniem , zapłaciłem 312zł . Można wykupić pozostałe posiłki . Pokój z łazienką , balkonem . Schludnie , czysto , polecam !

1.vika
23-06-2011, 15:27
Dzięki za info.przyda się . Zdecydowałam się na Władysławowo .Plaża z drugiej strony portu -nie Cetniewo-piękna, szeroka,długa,miasto przyjazne turystom,ceny dla ludzi.

walut84
29-06-2011, 22:58
witam mam na imie Danuta 61l .świetny pomysł z wyjazdami w grupie rówieśników.Na początek proponuje jednodniową np skalne miasto w Czechach.Co wy na to?

duszka07
30-06-2011, 00:27
Elu Julio,
właśnie szukam w internecie ciekawych ofert na wyjazd do Rumunii. Powiedzieć mogę, że spadłaś mi jak z nieba. Poniewaz już w tym roku pozwoliłam sobie na pewne wypady, więc interesowałby mnie koszt takiej rumuńskiej eskapady.
A tak, w ogóle, z przyjemnością dołączyłabym do Was.

Zytka 58
30-06-2011, 17:45
witam mam na imie Danuta 61l .świetny pomysł z wyjazdami w grupie rówieśników.Na początek proponuje jednodniową np skalne miasto w Czechach.Co wy na to?

Witaj Danuta, chetnie przyłącze sie na wyjazd do Czech.Jaki termin proponujecie?

walut84
01-07-2011, 20:40
Ok.Zytka Jeśli chodzi o mnie to może byc lipiec lub wrzesień.Tylko poczekajmy na jeszcze więcej chętnych.Może ktoś z samochodem?

Zytka 58
02-07-2011, 09:43
Ok.Zytka Jeśli chodzi o mnie to może byc lipiec lub wrzesień.Tylko poczekajmy na jeszcze więcej chętnych.Może ktoś z samochodem?
dla mnie wrzesień byłby super! mysle ze jeszcze ktos sie zgłosi:D

hanka93
02-07-2011, 19:26
A może ktoś będzie w Zakopanem w następnym tygodniu, bo szukam towarzystwa na spacery.

jakkalina
07-07-2011, 08:35
Jestem rozgoryczona bo okazuje się że człowiek starszy i samotny nie ma takich samych praw jak w "parze" chciałam sobie sama pojechać nad jakieś jeziorko, pokajakować, sama nacieszyć się pięknem natury, namalować trochę obrazów i co?... nie mogę bo są tylko pokoje wieloosobowe, i w dwójce muszę zapłacić za drugie puste łóżko! Z polskiej emerytury??!! Nie powiem co mnie trafia!..
Czy jest na to jakieś rozwiązanie? A może ze mną jest coś nie tak? Może powinnam w moim wieku 70+ siedzieć w fotelu z pilotem w ręku? Albo lepiej w przychodni lekarskiej?!!!!

jakkalina
07-07-2011, 08:44
uprawiam czynnie turystykę górską /mieszkam w Wałbrzychu/ a latem marzy mi się wypoczynek nad wodą /kajaki/ nie szukam na siłę tow. podróży, trudno znaleźć kogoś o podobnych zainteresowaniach. Ale gdyby ktoś miał podobne... np. zamiast malarstwa - poezję... to miło mi będzie powitać na pokładzie bez względu na wiek.:) Mam do dyspozycji samochód.

hanka93
07-07-2011, 10:14
Wiemy wszyscy w jakim kraju żyjemy. Jedynki są dla wybrańców albo dla tych co sami wybrańcami się uczynili w nowej demokracji.Jeśli z pilotem w ręku to dobrze ale w przychodni za duża ,,strata" dla państwa. Dlatego dbam o zdrowie i żyję stosownie do wieku i możliwości fizycznych. Szkoda, że nie będzie seniorów na spacery w Zakopanem.
A może ktoś dojedzie, moja komórka 693832682

Bianka
07-07-2011, 12:15
Wiemy wszyscy w jakim kraju żyjemy. Jedynki są dla wybrańców albo dla tych co sami wybrańcami się uczynili w nowej demokracji.Jeśli z pilotem w ręku to dobrze ale w przychodni za duża ,,strata" dla państwa. Dlatego dbam o zdrowie i żyję stosownie do wieku i możliwości fizycznych. Szkoda, że nie będzie seniorów na spacery w Zakopanem.
A może ktoś dojedzie, moja komórka 693832682
Szkoda, że tak wcześnie. Będę w Zakopanem od 23 lipca.

hanka93
07-07-2011, 15:00
Może innym razem uda się nam tam spotkać.
Pozdrawiam serdecznie Hanka

jakkalina
07-07-2011, 15:07
Wiemy wszyscy w jakim kraju żyjemy. Jedynki są dla wybrańców albo dla tych co sami wybrańcami się uczynili w nowej demokracji.Jeśli z pilotem w ręku to dobrze ale w przychodni za duża ,,strata" dla państwa. Dlatego dbam o zdrowie i żyję stosownie do wieku i możliwości fizycznych. Szkoda, że nie będzie seniorów na spacery w Zakopanem.
A może ktoś dojedzie, moja komórka 693832682

Haniu w Zakopanem a dosłownie w Tatrach bo w Zakop. tylko noce a od 22 do 26.06 w górach - przecierałam szlaki te mniej znane - może i mijałyśmy się? Taj trzymaj! Zycze pomyślności Pozdrawiam paaaa...

baburka
07-07-2011, 19:43
może jeszcze ktoś się odważy na wyjazd do Polonii z Bukowiny:)
Gdybym była pewna, że wpłynie należna mi kasa, pakuję się i jadę. Nawet plastry przeciwko chrapaniu kupię.

baburka
07-07-2011, 19:47
dla mnie wrzesień byłby super! mysle ze jeszcze ktos sie zgłosi:D
Może we wrześniu dałabym rady. Wszystko zależy od kasy.

hanka93
07-07-2011, 21:36
Haniu w Zakopanem a dosłownie w Tatrach bo w Zakop. tylko noce a od 22 do 26.06 w górach - przecierałam szlaki te mniej znane - może i mijałyśmy się? Taj trzymaj! Zycze pomyślności Pozdrawiam paaaa...
Dziękuje bardzo, ale ja i w dzień i w nocy w Zakopanym.
Po górach to już w drugim wcieleniu może, był czas że chodziłam, może wtedy mijałyśmy się.....Serdeczności przesyłam.

Ela Julia
08-07-2011, 09:35
Tyle osób podchwyciło mój pomysł wspólnego wyjazdu. Teraz ja zorientuję się jak z miejscami i cena całkowita.
Wszystko wykalkuluję i w przyszłym tygodniu podam Wam przybliżony koszt wyjazdu na Bukowinę. Myśl e o 10-20 września. Co o tym sądzicie?
czekam na Wasze wpisy.
Pa:)

emerytka
08-07-2011, 10:32
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Super pomysł macie z wyjazdami. Ja jak na razie mogę pomarzyć. Życzę zrealizowania planowanych wypadów.

Ela Julia
11-07-2011, 00:25
...a więc, sytuacja ma się następująco. Nie kursuje już autobus z Przemyśla do Suczawy. Jest dwa rozwiązania: Przemyśl - Czerniowcy i stamtąd kolejnym rzutem do Suczawy albo Przemyśl - Lwów-Suczawa. Koszt podróży około 200-280 zł w jedna stronę:mad:
Nocleg to wydatek 38 zł za noc od osoby. Przemieszczanie się może być trudne. Ewentualnie można w Suczawie wynająć samochód i być niezależnym lub komunikacja miejscowa.
Jedzenie to chyba najmniejszy problem, bo znając Rumunów i Polaków to nas ugoszczą, ale dobrze jednak na wszelką ewentualność mieć coś swojego.
Wyliczyłam, że to wydatek rzędy 1200-1400 zł
Znalazłam w necie wycieczkę, która nam to wszystko zapewnia w tej samej cenie. Ja bym się chętnie skusiła czy ktoś chciałby do mnie dołączyć?
Oto link do tej imprezy

http://www.youtube.com/watch?v=OUFv6An-dU0&feature=related
Opcja wrześniowa zapoznajcie się z nią proszę może ktoś się pokusi?
Spójrzcie jeszcze na propozycję tego biura:
http://www.eko-tourist.krakow.pl/index.php
http://www.wytworniawypraw.pl/
samotnie smutno :confused:
Ela

Ela Julia
12-07-2011, 12:06
sorry ale wysłane przeze mnie linki są od czapy szczególnie ten pierwszy;)

http://www.easygo.pl/wycieczka/rumunia/rumunia-i-wegry-w-cieniu-winorosli-i-gor-transylwanii-2273-105.html?od-2011-09-10

NikaWila
14-07-2011, 21:43
Witam wszystkich (=nowa)!
:)
Milo słyszeć, ze jest nas aż tyle lubiących podróże i turystykę!Chętnie poznałabym towarzyszkę na dalsze i bliższe podróże. Myślę o wyjeździe na ciepłą plażę i kąpiele, ale też zwiedzanie. Niestety, mogę wyjechać tylko do końca sierpnia.

Popieram pomysł wyjazdu na Bukowinę: jest śliczna. Byłam tam kilka lat temu, trasa: Lwow, Czerniowce, malowane cerkwie i polskie wsie na Bukowinie.

Ale w tym roku chciałabym nad morze, może trochę dalej...:cool: Czy znajdzie się ktoś pływający i zwiedzający?

Serdeczności dla Wszystkich - Nika (Poznań)

zinajda
23-07-2011, 22:33
witam wszystkie podróżniczki
Też jeszcze we mnie siedzi niespokojny duch i lubię podróżować.
jestem trzeci rok na emeryturze.Może wkręcę się do grupy ?Jak nie teraz to przyszłościowo ? Mój profil-rower,wysokie tatry,spływy kajakowe-za parę dni Mereczanką na Litwie.pozdrawiam

alcia65
29-07-2011, 20:35
Jadę od 16 sierpnia do Krynicy Morskiej.Zna ktoś z Was Ośrodek
"Jantar"

Ela Julia
29-08-2011, 11:36
zatem, skoro nie ma chętnych wyjeżdżam sama. Życzcie mi wytrwałości i zdrowia:)

Podhalanka
22-11-2011, 09:15
Witam. Trzy dni temu skonczylam 60 lat ( hihi) i dzis zalogowalam sie do Seniorów, myslę, ze czas najwyższy. Nie wiem jeszcze jak się znaleźc tu, ale weszlam w forum turystyczne, poniewaz włóczegostwo po gorach jest moim najwiekszym hobby, a znalezienie " bratniej duszy" w tym wzgledzie i w podobnym wieku graniczy niemal z cudem. Mam zapytanie: czy jest ktos z malopolski, kogo znajomosc ze mna by interesowala? Pozdrawiam wszystkich nieznajomych, ktorych mam nadzieje poznac w najblizszym czasie. Podhalanka.

lida111
26-11-2011, 20:13
Witam
Uwielbiam podróże.Podzielcie się ciekawymi miejscami albo linkami,tanimi biurami podróży .Może się kiedyś coś zorganizuje.
Przejrzałam na tej stronie link, który ktoś już umieścił, nawet tanie wyjazdy.
Pozdrawiam
Lidka

polibaba
08-12-2011, 13:38
Witaj Podhalanka
Niestety, nie jestem z Małopolski, a z Warszawy, ale bardzo lubię chodzić po górach. Od kilkunastu lat raz w roku wyjeżdżam w góry (Sudety, Tatry, Bieszczady), ale zawsze mam problem ze znalezieniem osoby towarzyszącej. Jeśli więc lubisz chodzić, może w przyszym roku byśmy gdzieś razem pochodziły? 19 listopada skończyłam 56 lat. Pozdrawiam
Pisz do mnie na polibaba@gazeta.pl

ŁucjaS
13-05-2012, 08:44
Też chrapię i też chętnie wybrałabym się gdzieś jesienią, również ze względu na fundusze. Mam 60 lat. Na sprawność nie narzekam. Pływam,dużo chodzę, jeżdżę na rowerze, prowadzę samochód. 03.11.2011 pożegnałam męża i jestem aż nadto wolna. Proszę o ewentualne sugestie. Moja poczta rslucja@o2.pl Pozdrawiam.

ŁucjaS
13-05-2012, 08:55
Jestem z warmińsko-mazurskiego i aktualnie najbardziej interesuje mnie morze we wrześniu lub październiku. Z dalszych podróży na razie dopuszczam myśl o wschodzie Litwa, Białoruś, Ukraina i to też nie w środku lata. Czy ktoś ma jakiś pomysł na taki wyjazd i potrzebuje towarzystwa? Serdecznie pozdrawiam wszystkie podróżniczki i podróżników.

frezja1993
10-06-2012, 18:45
Witaj!Jestem Elżbieta i podobnie jak Ty lubię podróże,ale brak mi do wojaży towarzystwa.Proszę podaj swojego prywatnego e-maila,napiszę więcej.Elżbieta

frezja1993
10-06-2012, 19:07
Witaj,,jestem Elżbieta i podobnie jak Ty lubię wędrówki i
podróże,ale nie mam z kim wojażować .Odezwij się,może coś razem wymyślimy.Gdybyś podała swojego e-maila byłoby wygodniej.
Pozdrawiam,Elżbieta

frezja1993
10-06-2012, 20:55
Jestem Anna.Mam 55 lat i mieszkam w Poznaniu.W tym roku byłam 2,5 dnia w Oslo (tani lot,nocleg w hostelu) i tydzień w Andaluzji(tani lot do Malagi,zwiedzanie Granady,Kordoby,Sewilli,Malagi,noclegi w hostelach).Towarzyszyła mi 25-letnia córka.Bardzo chcę podróżować,ale nie mam z kim.Chciałabym znależć towarzysza/towarzyszkę do wspólnych wypraw.Czekam na odzew.Anna
Witaj!Jestem Elżbieta i podobnie jak Ty lubię podróże,ale nie bardzo mam z kim.Myślę o Maroku,ale jestem otwarta na wszelkie propozycję Może wspólnie coś wymyślimy? Czekam na propozycję\i odpowiedz.Pozdrawiam,Elżbieta

frezja1993
10-06-2012, 21:25
Jestem Magda i też lubię podróże.Napisz dokąd planujesz podróż może dołączę Magda

frezja1993
10-06-2012, 21:31
Witaj,jestem Elżbieta i też lubię podróżować,ale nie za bardzo mam z kim.Może coś razem wymyślimy dokąd i kiedy pojechać?Czekam na propozycję i odpowiedz.Elżbieta

frezja1993
10-06-2012, 23:01
witaj.planuję w przyszlym roku, po przejsciu na emeryture- wiosną wybrać się w miłym towarzystwie w ciepłe miejsca.Na razie nic konkretnego nie zdecydowałam, moze to byc turcja, grecja-cypr,rodos, egipt lub inne miejsca. Nie mam na chwilę obecną nikogo z kim mogłabym podróżować. Mam 58 lat. pozdrawiam. mój adres dama1102@onet.pl
Witam,jestem Elżbieta i podobnie jak Ty lubię podróżować.Marzy mi się Maroko,ale nie upiram się.Jeżeli Ty coś ciekawego zaproponujesz ,moę dojdziemy do współnego konsensusu.Napisałam n apodany e-mail,ale on jest chyba nieaktualny,bo wiadomość mi wróciła,Może podasz aktualny e-mail?Pozdrawiam,Elżbieta

babaluna
12-06-2012, 21:21
Mam na imię Anna, poszukuję kogoś, kto miałby ochotę w przyszłym roku wybrać się do Włoch i pozwiedzać (tak od miasta do miasta). To jest moje marzenie od dawna. Właśnie zbieram kasę, planuję podróż i uczę się włoskiego. Mam hopla na punkcie zabytków i fotografii. Dobrze byłoby, gdyby ktoś tego hopla wytrzymał bez uszczerbku dla siebie :)

frezja1993
14-06-2012, 20:45
Witajcie, chętnie przyłączę się do grupy "równolatków".Jestem na emeryturze, kiedyś dużo podróżowałam prywatnie i służbowo i nadal wyjazdy bardzo mnie pociągają a w kilka osob to i milej i taniej(ceny grupowe;)
Witam,chętnie dołączę do grupy,bo też lubię podróże.Planuję podróż jesienią,ale póki co,nie mam z kim,a w grupie zawsze rażniej i taniej.A może Ty masz jakiś pomysł na wspólną podróż?Może podasz swojego prywatnego e-maila?EB