PDA

View Full Version : zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan


pawels
23-06-2007, 10:44
Może samotnych wsród nas zainteresuje serwis dla samotnych chrześcijan - www.zapisanisobie.pl (teraz jest darmowy)

wszystkiego dobrego

hannabarbara
23-06-2007, 10:59
Zajrzałam chociaż nie jestem samotna. Trochę tylko nie podoba mi się dzielenie ludzi na chrześcijan i całą resztę.

grazyna
23-06-2007, 11:10
Wiesz Basiu, czasami może komuś być taki link przydatny, także myślę , ze nie trzeba sie tym obrażać, ja też nie lubię dzielić ludzi, ale przecież w taki czy inny sposób można to jakoś zrozumieć. Prawda?

Kundzia
23-06-2007, 12:12
Zagladnęłam i owszem i na samym wstępie nie spodobało mi że nie można poznać forum bez konieczności zarejestrowania się.Nie każdy od razu chce wchodzić z rejestracją, powinien mieć możliwość poznania tego forum jako gość,by mógł sam zdecydować,czy chce przyłączyć sie.Nie zrozumiałe są dla mnie także pewne punkty regulaminu-jak to nie można kontaktować się z osobami tej samej płci?Trzeba było od razu określić to forum jako typową instytucję matrymonialną,bo to tylko tak można zrozumieć.Interesuję się wieloma rzeczami ale nowych związków nie szukam,więc jaki jest sens interesować się tym forum,skoro nie można na nim zawrzeć na przykład przyjażni???????

urszula-kol
23-06-2007, 13:21
Wiesz Basiu, czasami może komuś być taki link przydatny, także myślę , ze nie trzeba sie tym obrażać, ja też nie lubię dzielić ludzi, ale przecież w taki czy inny sposób można to jakoś zrozumieć. Prawda?
Popieram Cię Grażynko po co się tu doszukiwać nie wiadomo czego.Albo chce się z tego skorzystać albo nie. Ja nie jestem samotna, to mnie nie interesuje, ale gdybym była to kto wie....

Wilhelmina
23-06-2007, 14:29
Kundziu - jak raz się z Toba zgadzam.
Spróbuj jednak zrozumieć, mentalność niektórych. Przyjażń w zakresie tej samej płci to już lesbijstwo, a takie święte portale nie mogą propagować odmienności, choćby to była wina natury, czyli Nawyższego.
Są przecież ludzie, którzy wszystko robią po bożemu, nawet nienawidzą.

Kundzia
23-06-2007, 14:37
Ależ Wilhelminko,ja to aż za dobrze rozumiem ale ....zawsze jest jakieś ale.Bo jak to się ma np.do zakonów,bo skoro tam są osoby tej samej płci i kontaktują się na codzień?.....Zakłamanie "świetych katolików" jest tak obecnie olbrzymie ,że trudno to już ogarnąć.Wchodzi w każdą strefę naszego życia,jedno przeczy drugiemu.

Wilhelmina
23-06-2007, 14:40
Kundziu, ZROZUM, że inni tego nie rozumieją.
Ja wiem,że Ty wiesz i Tobie rację przyznałam. Ja Cię prosiłam, abyś zrozumialła innych.

Kundzia
23-06-2007, 14:52
Kundziu, ZROZUM, że inni tego nie rozumieją.
Ja wiem,że Ty wiesz i Tobie rację przyznałam. Ja Cię prosiłam, abyś zrozumialła innych.
Dobrze,już dobrze ZROZUMIAŁAM /ale nie pojmuję/

ammi1952
23-06-2007, 17:46
Kunegundo zgadzam sie z Tobą z tym kiermaszem matrymonialnym obłudą jak również z Wilchelmina jak trafnie ujeła tą nienawiść po bożemu.

pawels
02-01-2012, 11:54
serwis wyłącznie dla chrześcijan - jest tam teraz ok 20 tyś aktywnych użytkowników - nadal jest bezpłatny ale dość ostro moderowany - ma charakter matrymonialny

pawels
03-01-2012, 08:38
http://interia360.pl/artykul/przeznaczeni-czy-zapisani,31769

Jarosław II
10-01-2012, 08:36
Są przecież ludzie, którzy wszystko robią po bożemu, nawet nienawidzą.
Bardzo trafne określenie.

Opcja
09-03-2012, 21:16
Bardzo fajna strona. Dobrze, że są takie portale.

sabinar1
11-02-2013, 16:48
Kundzia,zgadzam się z Tobą ,zawsze warto sprawdzić co jest za drzwiami ,zanim się na dobre zamieszka,też tam weszłam i wybiegłam.

lusia55
05-05-2013, 11:42
Zawsze warto sobie dać szansę!
A decyzja należy do każdego..,

pawels
28-03-2014, 08:04
no cóż... serwis jest przede wszystkim dla chrześcijan o czym wspomniałem w tytule wątku

Moris5565
30-05-2014, 00:52
Jeśli dla kogoś to jest najważniejsze, to czemu nie. Ważne tylko by nie skreślać z góry ludzi, którzy są innej wiary albo w ogóle w nic nie wierzą. Nie można ich źle przez to traktować, każdy ma prawo do decyzji. Ale taki portal? Myślę, że to niezły pomysł.

BARBASIA
12-02-2015, 13:42
Oczywiście, po co dzielić seniorów na wierzących , średnio-wierzących , innowierców i ateistów ?-najlepiej aby powstał portal dla wszystkich, niezależnie od ich światopoglądu.Zapewne sama skorzystałabym , a gdyby jeszcze istniał jakiś sposób na eliminowanie osób nieuczciwych, to byłoby cudownie...Niestety, takie czasy , że ani deklarowana głęboka wiara ani super profil, nie są zadnym gwarantem...:(

Razem50plus.pl
27-04-2015, 14:03
Drodzy, jeśli rozmawiamy o ofertach i ogłoszeniach matrymonialnych - polecam sprawdzić razem50plus.pl (http://razem50plus.pl), największy serwis randkowo-towarzyski, TYLKO dla seniorów:)