Wyświetl Pojedyńczy Post
  #985  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 20:01
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Witam i pozdrawiam Wszystkich, choć tylko na chwilę. Nadal nie mogę się uporać z moim komputerem. Uszkodził mi się dysk twardy prawie nowy, kupiony 8 miesięcy temu. W ramach dwuletniej gwarancji powędrował do serwisu. Po 2 tygodniach odebrałam, rzekomo nowy, ale prawdopodobnie ten sam tylko naprawiony, bo po kilku godzinach znów w dysku pojawiły się błędy . Kopiuję teraz co się da na dysk zewnętrzny, nie uniknęłam jednak strat, które powstały w międzyczasie, poprzednia kopia nieopatrznie została usunięta. Jutro zostanie oddany na powrót do sklepu. I powtórzy się cała procedura wysyłania do producenta, moja nieobecność znów więc potrwa.
Przeczytałam wszystkie posty, obejrzałam śliczne zdjęcia Niutki,/ owieczki zachwycające / i piękne zdjęcia Jaśka z wycieczki na Rysy.
Jasiu jeśli masz jeszcze to dawaj.

Karolu muszę stanąć w Twojej obronie - masz bardzo dużo racji. Zakopane żyje z turystów, nazywa się je zimową stolicą Tatr. Jako jeden z tych, którzy przyjeżdżając do Zakopanego dają zarabiać jego mieszkańcom / kwatery, gastronomia,/ a uiszczając opłaty wejściowe wspomagają Tatry - jesteś w pełni uprawniony do pochwał lub krytykowania tego co złe dostrzegasz w miejscu, które sobie wybrałeś do rekreacji spośród wielu innych zarówno krajowych jak i zagranicznych. A dla władz gminy tatrzańskiej powinno to być wskazówką w planowaniu działań na rzecz miasta, gdyż bez turystów źródło ich zarobku maleje..a obok mamy wielką konkurencję Słowację…. Nie pomagają nam więc korki, ubywające szlaki narciarskie, wysokie ceny w sezonach, zaśmiecenie i m.in. brak modernizacji właśnie takich obiektów jak dworzec kolejowy. Tu jeszcze moja egoistyczna uwaga – gdy kasa miasta nie będzie miała dochodów z podatków nakładanych na gastronomię i handel, zwiększy się opodatkowanie mieszkańców np. od nieruchomości, o czym się już od dawna mówi.

Niuteczko o dworcu kolejowym już pisałam w poście nr. 691 z 27. 02. 2013 -http://www.klub.senior.pl/malopolskie/t-zakopane-i-tatry-cz.ii-page35-6101.html- „LUXTORPEDĄ DO ZAKOPANEGO „ i miałam o nim równie krytyczne zdanie co Karol….
Co nie znaczy, że nie szanuję Twojego stanowiska.
Przywróć więc swoje zdjęcia…. Chciałabym je zobaczyć. / jeśli zdążę /
Przed awarią komputera zamierzałam pokazać Targi Staroci. Temat raczej już przedawniony.
Jak chyba pisałam – nie były to już te Targi co niegdyś, ale jednak cieszyły się powodzeniem, jeśli ktoś mimo wszystko byłby zainteresowany może zdążyłabym je pokazać, choć powtarzam żadne cuda.

Kilka spóźnionych zdjęć wiosennych, cały folder uległ zniszczeniu, po prostu gdzieś się zapodział, zresztą nie on jeden, pozostały same tytuły.




Czy to pszczółka Maja?







__________________
''Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał."
http://donkaja0335.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem