Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 19-02-2008, 06:12
rybka rybka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 6
Post Depresja w jesieni życia – skomplikowana, ale uleczalna - komentarze


Komentarz do artykułu: Depresja w jesieni życia – skomplikowana, ale uleczalna
--------------------
Temat na czasie! Poruszający wstydliwe klimaty! Kto z nas ,ludzi w podeszłym wieku ,nie męczy się myślą- jaki będzie mój koniec i gdzie? Poszukuję ciągle w księgarni , prasie ,( może poradnika?)na ten temat. I co? nie znajduję.Podawanie leków antydepresyjnych jest wyjściem ,owszem, ale ,prosze mi wierzyć, nie każdy je wykupi i.Dlaczego? Poprostu- z braku pieniędzy.
podziękowania dla autorki artykułu i prowadzących portal ,za dostrzeżenie tematu-jak oswoić zbliżającą się śmierć.
Brakuję mi tu kącika profesjonalnego poradnictwa odżywiania ludzi po 60-ce, może gotowe jadłospisy, proste, nie wymyślne, zbilansowane, łatwe w zakupach, tanie- dla ludzi bez schorzeń- bo tacy tez są. Diety w chorobach można znaleźć wszędzie.
Również kącik w którym można by zobaczyć ,jakie ćwiczenia mona wykonywać po 60 +- i też niekoniecznie schorowanych - bo tu dba rehabilitacja.
Również kącik mody byłby miłym akcentem-stonowany, z cicha elegancją -może ze wskazaniem zakupów w sieci.
I chciałam zapytać się - jak można do seniorów zaliczać 50-latki?!Przecież to jeszcze osoby w wieku pracy zawodowej! A więc spawne, prężne i z wieloma możliwościami! Ach! co to był za cudowny wiek!
Pozdrawiam prowadzących i życzę wielu sukcesów i jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem