menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118921  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:59
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 515
Domyślnie

Danka troll to znaczy kto? jeśli to do mnie to przypominam że ja jestem zarejestrowanym członkiem klubu
seniora! od lat! troll jest anonimowy a ja nie! kumasz to? kto cię upoważnił do tykania mojej osoby wredoto,przypomnij sobie co mówiłaś na tą całą ninkę do mnie przez telefon a teraz jesteś taka obrończyni ćwierkająca? przypomnieć ci!
jesteś bardzo dwulicową osobą
może ten guz cię uciska, jesteś jak cenzor wpadasz i kontrolujesz wszystkie posty, czy po twojemu są napisane, nie kompromituj się więcej, dorośnij do moich lat najpierw
i ty wołałaś numer mojego telefonu,który dałam i szczęście że po dwóch rozmowach już wiedziałam kim jesteś! zamilcz więc i nie obrażaj starszej osoby od siebie!
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #118922  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 00:06
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 515
OK szanowna ninko

Cytat:
Napisał barteczek
[i]Witaj Danusiu
Z tym trolem jak go nazwałaś miałam już dawno temu do czytania... mijałam dużym łukiem...

.. pomagamy sobie aby było lżej cierpieć..

kogo omijałaś dużym łukiem? i przyklepujesz to że jestem trollem
z tego co pamiętam to pisałaś na moim wątku a mnie na priv.opowiadałaś o sobie, a teraz tak się zwracasz do mnie, coś ci ukradłam
czy nie wiem jakąś zbrodnię popełniłam że tak się zachowujesz
kilkanaście lat temu też to samo pisałaś na seniorku co teraz, a byłaś
młodsza ale te same ubolewania i
ta niemożność zrobienia czegokolwiek
widocznie lubisz być pesymistką
niestety osoby które odeszły stąd,nie będę wymieniać, stwierdziły że kłamiesz,wymyślajac różne rzeczy o sobie i swojej rodzinie, te osoby nawiazały bliższy kontakt z tobą ale przekonały się że nie jest tak do końca jak piszesz w internecie i szybko odeszły z wątku..
ja czytając co piszesz o swoim stanie zdrowia myślałam że faktycznie tak jest ale czytając kilkanaście czy dziesiąt wpisów stwierdziłam że to się kupy nie trzyma, kilkanaście wersji opisujesz różnych o stanie zdrowia,. szpital nie chciał cie przyjąć po wynikach, następnie za miesiąc byłaś ze 2 dni i wypisali, hospicjum domowe raz jest raz nie,pielęgniarka raz jest raz nie, opiekunek przewinęło się dużo, oni widzą twój stan w przeciwieństwie do nas i widocznie stwierdzają że nie jest ci potrzebna opieka całodobowa
inaczej byłabyś w hospicjum stacjonarnym, akurat wszystkie te sprawy bardzo dobrze znam, sama na onkologii byłam 30 razy, do tego mam zięcia lekarza i córkę pielęgniarke z tych oddziałów na zdrowotne sprawy jestem wyczulona i zwracam uwagę co kto pisze o zdrowiu..
niestety ale dla mnie jest dużo przekłamań z twojej strony i ja w to wszystko nie wierzę, dolegliwości wieku starczego każdy ma i bóle różne ale chorego z czynnym nowotworem nie zostawia się samego w domu
pomijam już twoje córeczki i brak serca do matki a które tak bronisz....
na koniec, to dziwi mnie też że jako niby chora, masz siłę na komputer i na uszczypliwość jak do mnie, a nie możesz zrobić sobie sama posiłku,
no nie.przesadzaj ile jest bardzo chorych osób które to robią
Myślę że tym skarżeniem się i ubolewaniem chcesz przyciągać te pare osób co piszą żeby użalały się nad tobą i pisały że cię przytulają, głaskają itd. głupie to i dziecinada
to jest wątek przedziwny i empatyczny dla innych bo musi wam ktoś się wam spodobać i tylko taki co wam przytakuje
tak ten wątek i was widzą inni z seniorka
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.