menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 11:04
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Gaduła Tawerna ,, Pod wilgotną wisienką" 8


Jesteście niesamowici..! Dziewczyny i chłopaki z naszej tawerny ... ferajna wyluzowana na maksa i ten seksowny i regularnie molestowany personel... Zatem otwieram naszych wariackich wybryków ciąg dalszy... która to już część ....? pogubiłam się nieco...tylko wisienkę nam podmienili ,ale nic to......
  #2  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 11:23
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

melduję się na stanowisku z baterią krwawej M, lód mrozi się już w lodówce i czekam na pierwsze zamówienia. Uwaga dam nie obowiązuje zwyczaj " dżentelmeni piją po zachodzie słońca".
  #3  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 11:26
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Nr 7 niedostępny. Tak ma być?
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #4  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 11:29
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 454
Mruga oczkiem (żart) za Bogdą

Cytat:
Napisał bogda50
Jesteście niesamowici..! Dziewczyny i chłopaki z naszej tawerny ... ferajna wyluzowana na maksa i ten seksowny i regularnie molestowany personel... Zatem otwieram naszych wariackich wybryków ciąg dalszy... która to już część ....? pogubiłam się nieco...tylko wisienkę nam podmienili ,ale nic to......
witam choć tylko z doskoku,latałam,złapałam i żeby tak bardzo nie molestować personelu w maseczce pojawiam się na krótko,wieczorową porą jak Maja będzie serwować swoją krwawą wpisuję się a..psik,a.psik to tylko mój głos
  #5  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 11:31
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 454
Domyślnie

o przepraszam Maja już serwuje ,może choć nastrój sobie poprawię jesli nie zdrowie,miło Was widzieć dziewczynki
  #6  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 11:37
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Super

Cytat:
Napisał Babcia Iwa
Nr 7 niedostępny. Tak ma być?
Nr7 tawerny, który dziś założyłam, poszedł do kasacji.... siódma część to ta, która przekroczyła 500 postów i idzie do zamknięcia ... Moja pomyłeczka przy zakładaniu kolejnej części ...
  #7  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 12:52
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał enia60
o przepraszam Maja już serwuje ,może choć nastrój sobie poprawię jesli nie zdrowie,miło Was widzieć dziewczynki
Od razu chlapnij malucha, a wieczorkiem poprawisz, na zdrowie. Kichaj solidnie to wykichasz zarazki. Buziaczki Eniu
  #8  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 14:59
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

SIEMANECZKO KOCHANIEŃKIE, jak miło być w ósemce. Mam nadzieję, że doświadczenie i umiejętności w siódemeczce przyniosą nam wiele pomysłów na dobrą zabawę. SZEFOWA wspomniała coś o molestowaniu - to czy mogę prosić o namiary gdzie się to odbywa? - bo jestem za
  #9  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 15:54
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał lawenda
SIEMANECZKO KOCHANIEŃKIE, jak miło być w ósemce. Mam nadzieję, że doświadczenie i umiejętności w siódemeczce przyniosą nam wiele pomysłów na dobrą zabawę. SZEFOWA wspomniała coś o molestowaniu - to czy mogę prosić o namiary gdzie się to odbywa? - bo jestem za
Przyłączam się gorąco do prośby Lawendzi, gdzie to jest????
  #10  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 16:07
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

MAJECZKO, już mam czujnik gazu, ale to fajne uż nawet sobie wyprubawałam zapalniczką. Działa jak alarm.
Wracam do tego interesującego nas tematu;- kto da nam adres?
  #11  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 16:10
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Muszę was teraz opuścić, ale wracam wieczorkiem, częstujcie się drinkami.
  #12  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 16:15
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Oczywiście, dziś szalejemy na dwanaście fajerek. Cudaczku, a może ty podsuchałeś o tym molestowaniu, to zaraz mi tu powiedz, albo zaprowadź.
Daj mi tylko szklaneczkę tego co tam wysoko stoi.
  #13  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 16:32
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Gdzie jak nie w naszej tawernie mieści się gniazdo wszechobecnej rozpusty i przemocy erotycznej w stosunku do pci brzydszej ... czy to nie naszą ekskluzywną tawernę zmieniono w miejsce spożywania nielegalnie pędzonych napitków o podejrzanym składzie chemicznym... Przed kim, jak nie przed wami nawet ja, wasza szefowa muszę czasem okopać się na wydmach... ?
I wy, główne molestatorki pytacie : Gdzie... ? Jaja sobie ze mnie robicie ....?
  #14  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 16:43
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Kubek komputerowego maniaka.


Kieliszki świecące w ciemności. Czy potrzeba jeszcze coś do wyposażenia tawerny. Nowy 8-my lokal, to nowoczesne wyposażenie.
  #15  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 16:54
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Kubki są extra , tylko jakieś pustawe...
Ale za dobre chęci , coś ci się Kaziu należy... Ten niebieski jest specjalnie dla Ciebie (ponoć daje niezłego kopa), abyś nam tu nie skapcaniał biedaku...

  #16  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 18:14
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie Szefowa NiezastĄpiona

Cytat:
Napisał bogda50
Gdzie jak nie w naszej tawernie mieści się gniazdo wszechobecnej rozpusty i przemocy erotycznej w stosunku do pci brzydszej ... czy to nie naszą ekskluzywną tawernę zmieniono w miejsce spożywania nielegalnie pędzonych napitków o podejrzanym składzie chemicznym... Przed kim, jak nie przed wami nawet ja, wasza szefowa muszę czasem okopać się na wydmach... ?
I wy, główne molestatorki pytacie : Gdzie... ? Jaja sobie ze mnie robicie ....?

Najmocniej przepraszam, że musiałam z cytatem, ale nie mogę uronić ani słowa, bo czuję się podle. Sądziłam, że jestem najbardziej niewinna, jak dziewica przed pożarciem przez smoka. SZEFOWA o rozpuście, a ja nawet nie wiem co to znaczy, a już o przemocy erotycznej to nie mam nawet zielonego pojęcia. Kajam się więc wobec wszystkich i przyrzekam, że postaram się wyedukować w tym kierunku i stosować rozpustę na szeroką skalę a i napitki przyrzekam używać w ilościach niebotycznych i to różnej produkcji nie pytając o pochodzenie.
Postanowiłam też w ramach pokuty molestować wszystko co tylko zjawi się w obrębie mojego skromnego wzroku.
Przebacz więc SZEFOWO niegodnej istocie i nie okopuj się na wydmach - błagam, a ja dołożę wszelkich starań aby stać się największą rozpustnicą na glogie.
  #17  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 18:22
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda50
Gdzie jak nie w naszej tawernie mieści się gniazdo wszechobecnej rozpusty i przemocy erotycznej w stosunku do pci brzydszej ... czy to nie naszą ekskluzywną tawernę zmieniono w miejsce spożywania nielegalnie pędzonych napitków o podejrzanym składzie chemicznym... Przed kim, jak nie przed wami nawet ja, wasza szefowa muszę czasem okopać się na wydmach... ?
I wy, główne molestatorki pytacie : Gdzie... ? Jaja sobie ze mnie robicie ....?
Uwaga słuszna i odkrywcza - jaja sobie robimy, na pewno nie z ciebie, ale w ogóle to z wielka ochotą.
  #18  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 18:25
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda50
Kubki są extra , tylko jakieś pustawe...
Ale za dobre chęci , coś ci się Kaziu należy... Ten niebieski jest specjalnie dla Ciebie (ponoć daje niezłego kopa), abyś nam tu nie skapcaniał biedaku...

Ja też zapisuję się na niebieski.
  #19  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 18:29
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Ach zapłakana jestem i krwawi moje serce, bo zostałam połajana przez SZEFOWĄ, ale już działam i różową szlaneczkę z niebieską zawartością cudaczku kochany i niech się dzieje co chce
  #20  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 18:36
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

A ja, jak pijany płota czepiam się tej niebieskiej, Buuuuuu, łaknę niebieskiej
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Województwo warmińsko-mazurskie: powitanie i "lista obecności" admin warmińsko-mazurskie 292 24-12-2017 19:20
"SZKOŁKA" PhotoFiltre Studio - bezplatny program do obrobki zdjec Dreamka eSenior 86 25-10-2009 21:59
Tawerna pod wilgotną wisienką Bajadera07 Humor, zabawa - wątki archiwalne 508 21-10-2008 11:19
Tawerna ,,pod mokrą wisienką" Bajadera07 Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 08-10-2008 14:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.