menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #661  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 10:17
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bianka
Granice - tak, ma. Kto rozdaje czerwone kartki?

Ty, ja, kazdy w stosunku do ktorego przekroczona zostala granica tolerancji. Jasne jak slonce! Jezeli chodzi o mnie nie lubie byc traktowana jak worek treningowy. Mysle, ze malo kto z nas jest maso!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #662  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 12:59
alwa alwa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Szczytno
Posty: 33
Domyślnie

"A masz jakieś rozwiązanie, takie aby powiedzieć, ja się nie zgadzam. Nawet gdyby była monarchia nie mówiąc o juncie"-cyt.JarosławII
Jeśli chodzi o ustrój,to ktoś powiedział,że demokracja ma swoje wady,ale na razie nie ma niczego lepszego.
Natomiast problemem jest to,moim zdaniem,że nie potrafimy jeszcze korzystać z dóbr tego ustroju.
Zioniemy zawiścią,nienawiścią,złością....na przysłowiowego sąsiada,jak pisała Babka Gratka stosując ostracyzm z powodu
każdego wychylenia(uczęszczanie dzieci na religię,inny strój,inny język,inny wygląd,inny samochód...).
A z podziwem wręcz przełykamy wiadomość,że ktoś zarabia 500tys. w biednym kraju albo jest posiadaczem folwarku albo...
Po latach 80 zafundowano nam krwiożerczy kapitalizm a my w imię lepszego jutra zgodziliśmy się zaciągnąć pasa.
Tyle tylko że w międzyczasie przepaść w dochodach się powiększyła.Takie dochody jak powyżej są nieetyczne.
Zamiast umizgiwać się do tzw.prominentów powinniśmy być bardziej tolerancyjni wobec siebie a bardziej wymagający wobec tych "na górze",kolokwialnie rzecz ujmując.
Np.poseł otrzymuje(kiedyś to było 60tys.teraz pewnie 80/100)na samo prowadzenie biura czyli np.robienie sondaży,spotkań,zlecanie specjalistom opracowań.. czy ktoś słyszał,żeby tak było?
Np.wójt,burmistrz,prezydent....innego typu urzędnicy są od sprawnego organizowania pracy urzędu pomiędzy sesjami,bo ciałem ustawodawczym jest rada,sejm...Urzędy są dla obywateli a nie odwrotnie.A my ciągle na tym samym etapie-bez pieniędzy albo znajomości ani rusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #663  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 19:24
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał alwa
"
Jeśli chodzi o ustrój,to ktoś powiedział,że demokracja ma swoje wady,ale na razie nie ma niczego lepszego.

Mieliśmy już wypaczony ( zdeformowany) socjalizm, to teraz mamy wypaczoną ( zdeformowaną) demokrację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #664  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 22:12
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Mieliśmy już wypaczony ( zdeformowany) socjalizm, to teraz mamy wypaczoną ( zdeformowaną) demokrację.
No, ale co poradzisz, i tak już stoisz w tym po kolana Ważne by nie klęknąć, bo można łyknąć demokracji
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #665  
Nieprzeczytane 03-08-2011, 20:14
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Studenci chcą zarejestrować na Uniwersytecie Warszawskim organizację Queer UW skupiającą m.in. gejów, lesbijki i osoby transseksualne i transgenderowe.
Przed uniwersytecką bramą na Krakowskim Przedmieściu protestowano przeciw zarejestrowaniu go. Ustawiła się tam grupa mężczyzn z transparentami: "Dość homodyktatury na UW", "Homoseksualizm, to się leczy". Mieli zaklejone usta. Maciej Maleszyk: "Zabiegi środowisk pederastów, aby oficjalnie zaistnieć na UW, mają na celu uwiarygodnić to dewiacyjne środowisko w przestrzeni publicznej. Wykorzystywanie przez środowisko pederastów nazwy Uniwersytetu Warszawskiego, a tym samym jego autorytetu, to wielki skandal".

Co ma wspólnego homoseksualizm z Uczelnią, nauką?
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #666  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 12:28
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Przygotowania do wizyty papieża w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży w Madrycie, stały się pretekstem do bezprecedensowej mobilizacji ruchów ateistów i antyklerykałów.
Geje, lesbijki i transseksualiści zamierzają namiętnie się całować na trasie przejazdu Benedykta XVI./rzeczpospolita

Dlaczego wolno publicznie obrażać w osobie Papierza, wyznawców zasad moralnych głoszonych przez Kościół?!!!
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #667  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 13:48
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
Przygotowania do wizyty papieża w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży w Madrycie, stały się pretekstem do bezprecedensowej mobilizacji ruchów ateistów i antyklerykałów.
Geje, lesbijki i transseksualiści zamierzają namiętnie się całować na trasie przejazdu Benedykta XVI./rzeczpospolita

Dlaczego wolno publicznie obrażać w osobie Papierza, wyznawców zasad moralnych głoszonych przez Kościół?!!!
Możesz podać źródło tej wiadomości..? Chętnie poczytam oryginał.. lubię mieć własny osąd..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #668  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 14:31
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
Przygotowania do wizyty papieża w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży w Madrycie, stały się pretekstem do bezprecedensowej mobilizacji ruchów ateistów i antyklerykałów.
Geje, lesbijki i transseksualiści zamierzają namiętnie się całować na trasie przejazdu Benedykta XVI./rzeczpospolita

Dlaczego wolno publicznie obrażać w osobie Papierza, wyznawców zasad moralnych głoszonych przez Kościół?!!!

Danusiu, skad te PLOTY? Jak do tej pory zarowno prasa, TV i radio hiszpanskie sa pelne uznania dla tego Zjazdu. Caly Madryt jest swiatecznie przygotowany na msze Papieza, wszystkie koncerty......Szkoly pootwieraly swoje drzwi aby przyjac "gosci" ze wszystkich stron swiata. Nic nie slyszalam o tym co piszesz.

A moze slucham nie tej TV co trzeba...moze prase czytam jakas inna?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #669  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 15:44
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Podaję źródło wiadomości:
Kto się boi Benedykta
http://www.rp.pl/artykul/305909,7022...Benedykta.html

Basiu, bardzo poważnie traktuję ten temat i nigdy nie pozwoliłabym sobie na przekazywanie nieprawdziwych wiadomości.Pozdrawiam
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #670  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 16:02
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
Podaję źródło wiadomości:
Kto się boi Benedykta
http://www.rp.pl/artykul/305909,7022...Benedykta.html

Basiu, bardzo poważnie traktuję ten temat i nigdy nie pozwoliłabym sobie na przekazywanie nieprawdziwych wiadomości.Pozdrawiam
Poczytałam tu i tam, i jakoś się nie dziwię.... Hiszpanie za tę wizytę mają wyłożyć z kieszeni podatnika około 60 min euro.... gdy w tym samym czasie rząd regionalny obcina 40 mln z budżetu na edukację ... - podaje "The Guardian" przywołując słowa Francisco Delgado, szefa Europa Laica.

Podatnik to każdy obywatel. Katolik , ateista, gej....
Skoro płaci , to ma prawo..!!!
Byłam w Watykanie, ale za podróż płaciłam z własnej kieszeni.... dlaczego to biedni muszą fundować wycieczki bogaczom...?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #671  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 16:18
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Proponuję zapoznać się z warunkami wyjazdu na ŚDM Madryt 2011.
Uczestnicy wykupują np pakiety /A1 185 Euro/ i dokonują wpłaty:każdy uczestnik ŚDM wpłaca do opiekuna 10 euro na fundusz solidarnościowy;
- z tego funduszu Papieska Rada ds. Świeckich pomaga w udziale młodzieży z krajów najuboższych;
- opłaty za Fundusz Solidarnościowy należy dokonać łącznie z płatnością za pakiety hiszpańskie na konto walutowe Archidiecezji Madryckiej;

źródło http://www.madryt2011.pl/grupy.php?i=3
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #672  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 20:04
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Wracam do tematu głównego.
Planowane prowokacyjne zachowania gejów, lesbijek manifestujące seks w czasie wizyty Ojca św w Madrycie na ŚDM - wymaga protestu ze strony tych, których to obraża.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #673  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 20:09
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
Wracam do tematu głównego.
Planowane prowokacyjne zachowania gejów, lesbijek manifestujące seks w czasie wizyty Ojca św w Madrycie na ŚDM - wymaga protestu ze strony tych, których to obraża.
Przyłączę się do protestu jak KK rozliczy się ze swoich gejów i pedofiliiBo jako katolik nie mogę tego już znosić, a TY?????
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #674  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 22:04
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Konto usunięte
Poczytałam tu i tam, i jakoś się nie dziwię.... Hiszpanie za tę wizytę mają wyłożyć z kieszeni podatnika około 60 min euro.... gdy w tym samym czasie rząd regionalny obcina 40 mln z budżetu na edukację ... - podaje "The Guardian" przywołując słowa Francisco Delgado, szefa Europa Laica.

Podatnik to każdy obywatel. Katolik , ateista, gej....
Skoro płaci , to ma prawo..!!!
Byłam w Watykanie, ale za podróż płaciłam z własnej kieszeni.... dlaczego to biedni muszą fundować wycieczki bogaczom...?

Dokladnie sprawa finansowania Zjazdu Mlodzierzy Katolickiej w Madrycie - rok 2011 wyglada tak. Wstepny koszt Euro 60 milionow....bedzie duzo wyzszy!!!!

43 miliony maja wplynac od mlodziezy (haha normalnie na bezrobociu i bez zrodel finansowych). Nie bardzo w to wierze - ale niech bedzie.

17 milionow pokryja przedsiebiorcy hiszpanscy (duze dla nich obciazenie w obecnej, trudnej sytuacji finansowej i ekonomicznej).

Do tych kosztow nalezy dolozyc Euro 200 tysiecy, ktore maja pokryc koszty bezpieczenstw/ochrony 1 miliona mlodziezy w czasie mszy, koncertow RAP, roznych potancowek, serwis medyczny, serwis sanitarny, sprzatanie ulic, trawnikow.... no i OCHRONY Papieza.

Rzad i Parlament hiszpanski majac na uwage obecna sytuacje (tragiczna) finansowa i ekonomiczna nie zgodzil sie na pokrywanie kosztow imprezy - choc bedzie musial wylozyc Euro 200 tysiecy na koszty "uboczne", o ile nie wiecej.

Nie mam nic przeciwko kosciolowi katolickiemu ale uwazam, ze Watykan powinien pomoc finansowo wladzom Madrytu....chocby placac za sprzatanie smieci i odchodow!!!!

Od miesiac trwaja w kraju protesty z powodu restrykcji budzetowych, 25% mlodziezy jest bez pracy. Reszte dodajcie sobie sami.

No i ostatnie, czy gej lub lezbijka nie maja prawa byc katolikami?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #675  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 22:42
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

No i ostatnie, czy gej lub lezbijka nie maja prawa byc katolikami?

Ależ Basiu - dlaczego to pytanie?
Przecież to są niezależne od człowieka fakty , nikt nie ma prawa, nie wyklucza dlatego, że jest inny.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #676  
Nieprzeczytane 17-08-2011, 09:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
No i ostatnie, czy gej lub lezbijka nie maja prawa byc katolikami?
OCZYWIŚCIE, ŻE MA PRAWO. Mnie jednak chodzi o kościelną hipokryzję i niespójnością stosowanych zasad moralnych.
Hipokryzja może się przejawiać na następujące sposoby:
* oficjalne głoszenie przestrzegania określonych zasad moralnych i jednoczesne ich "ciche" łamanie, gdy nikt ważny tego nie widzi,
* stosowanie różnych, sprzecznych wzajemnie zasad moralnych przy różnych sytuacjach,
* wymyślanie rozmaitych teorii, które w pokrętny sposób tłumaczą stosowanie różnych norm moralnych przy różnych sytuacjach.
Cytat:
Napisał nutaDo
[i]
Przecież to są niezależne od człowieka fakty , nikt nie ma prawa, nie wyklucza dlatego, że jest inny.
Też się z tym zgadzam, tylko nie ma sensu odwracanie kota ogonem, bo to dwa różne tematy, choć wspólnym mianownikiem jest homoseksualizm i pedofilia w Kościele.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #677  
Nieprzeczytane 08-09-2011, 20:53
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie Absurdy Unii Europejskiej

Obliczono, że jeśli od najdalszej granicy do morza jest więcej niż określona liczba kilometrów, to można zakwalifikować kraj jako nieposiadający dostępu do morza. Tak nas zaszeregowano, bo odległość od polskich gór do Bałtyku jest zbyt duża - prof. Mirosław Piotrowski

3 mln euro na promowanie jedzenia robaków, uznanie Polski za kraj, który nie ma dostępu do morza, zakwalifikowanie ślimaków do "ryb śródlądowych" i decydowanie o tym, w jaki sposób umieszczać kury w klatkach - nad takimi przepisami debatuje Parlament Europejski, a Komisja Europejska je zatwierdza. - W tle absurdalnego brzmienia przepisów, tak naprawdę kryją się poważne interesy, zarówno państw członkowskich, jak i organizacji biznesowych - wyjaśnia prof. Mirosław Piotrowski, poseł Parlamentu Europejskiego, który od siedmiu lat organizuje konkursy na największe absurdy Unii Europejskiej. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...l?ticaid=1cfd4
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #678  
Nieprzeczytane 08-09-2011, 21:06
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
Obliczono, że jeśli od najdalszej granicy do morza jest więcej niż określona liczba kilometrów, to można zakwalifikować kraj jako nieposiadający dostępu do morza. Tak nas zaszeregowano, bo odległość od polskich gór do Bałtyku jest zbyt duża - prof. Mirosław Piotrowski

3 mln euro na promowanie jedzenia robaków, uznanie Polski za kraj, który nie ma dostępu do morza, zakwalifikowanie ślimaków do "ryb śródlądowych" i decydowanie o tym, w jaki sposób umieszczać kury w klatkach - nad takimi przepisami debatuje Parlament Europejski, a Komisja Europejska je zatwierdza. - W tle absurdalnego brzmienia przepisów, tak naprawdę kryją się poważne interesy, zarówno państw członkowskich, jak i organizacji biznesowych - wyjaśnia prof. Mirosław Piotrowski, poseł Parlamentu Europejskiego, który od siedmiu lat organizuje konkursy na największe absurdy Unii Europejskiej. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...l?ticaid=1cfd4

Danusiu, to nie jest do Ciebie co ponizej napisze.

Gdzyby te bzduzki napisal ktos inny niz prof. Miroslaw Piotrowski, z KULu, moze warto byloby to wziasc na serio. Doskonale wiemy, ze powtarza doktryny ks.Rydzyka - znanego wroga Uni Europejskiej. Nie na darmo dziala aktywnie w Radio Marya. Nie mam nic osobiscie do tego mlodego profesorka ale stwierdzam, ze troche bredzi.

Zapewniam Cie, ze wszyscy w Uni wiedza, ze Polska ma dostep do morza - Baltyku. Nie nadarmo robili rozrobe o rurociag z Rosji do Niemiec przechodzacy po dnie tego morza. A moze profesorek przeoczyl ten fakt?

Serdecznie Cie pozdrawiam.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #679  
Nieprzeczytane 08-09-2011, 21:32
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Basiu - jednakze dzisiaj na targu kupujac warzywa dowiedziałam się, że w Unii zakwalifikowano slimaki do "ryb srodladowych" i dlatego szukalam w necie.
Jeżeli szeroki ogol ma takie wiadomości? - no to znaczy, ze sa rozne zrodla.
Wiemy dobrze, ze uciazliwe sa pewne nakazy unijne.

Dziekuje i pozdrawiam
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #680  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 12:58
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
.... dzisiaj na targu kupujac warzywa dowiedziałam się, że w Unii zakwalifikowano slimaki do "ryb srodladowych" i dlatego szukalam w necie.
Jeżeli szeroki ogol ma takie wiadomości? - no to znaczy, ze sa rozne zrodla.
Wiemy dobrze, ze uciazliwe sa pewne nakazy unijne.
"Unia wymyśliła: ślimak to ryba lądowa
Na wniosek Francuzów Komisja Europejska zaliczyła pospolitego ślimaka winniczka do kategorii ryb lądowych.

Komisja zmieniła klasyfikację gatunkową winniczka, by Francuzi mogli dotować hodowle ślimaków, tak jak dotuje się rybołówstwo.

Winniczek występuje w Europie południowo-wschodniej i centralnej. Polacy eksportują go do Francji, gdzie jest uznawany za przysmak. Pozyskiwaniem winniczków zajmuje się u nas około 10 tys. osób."
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak rozmawiać z wnuczkiem o tolerancji? AnnaM. Jestem babcią, jestem dziadkiem 49 05-12-2019 19:18
Granice tolerancji cz III nutaDo Społeczeństwo - wątki archiwalne 508 08-04-2010 16:53
Granice tolerancji cz II nutaDo Społeczeństwo - wątki archiwalne 501 20-10-2009 18:54
Granice tolerancji? nutaDo Społeczeństwo - wątki archiwalne 504 24-03-2009 17:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.