menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #15321  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 22:08
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Znam gorszych koalicjantów - kibole na przykład.
Hypatia - wyluzuj, akurat Ci,którzy jeszcze myślą to mniej więcej wiedzą, że Michnik jest c z ł o w i e k i e m po prostu
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15322  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 22:30
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Stalin
Znam gorszych koalicjantów - kibole na przykład.
Hypatia - wyluzuj, akurat Ci,którzy jeszcze myślą to mniej więcej wiedzą, że Michnik jest c z ł o w i e k i e m po prostu


W zasadzie to masz rację ,choć myślę ,że jednak nie wszystko nadaje się do oplucia,skopania i zgnojenia.Jakieś hamulce trzeba mieć,skorośmy ludźmi !
Jest garstka ludzi w tym Kraju ,którym powinien należeć się dożywotni szacunek i "immunitet" od bieżączki !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15323  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 22:42
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Dożywotni to niekoniecznie, każdy może zgłupieć na starość, przykładów na forum mnóstwo jest....
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15324  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 22:56
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie A ja sobie słucham

Antka M. i jego opowieści o katastrofie, o tym jak to Tusk wszystko zorganizował i pogrzebał tyle osób.
Teraz właśnie włączył się o. R. z poparciem dla tez pisowskiego śledczego.

Wszystko było - jego zdaniem - zręcznie przygotowane, żeby podzielić Polaków.
Wywód szefa stacji jest wielowątkowy.

Uwaga: o. dyr. powiedział, że podobno pracuje się nad ustawą, żeby można było bez ostrzeżenia strzelać do matek nawet w błogosławionym stanie, do dzieci, inwalidów.
Co to jest? to jest nazizm wg niego.
Gdzie to słyszał?
W GP, ND, ale media państwowe czy inne milczą.
Aha, i szykuje się zamach na Internet - zamknąć dostęp.

Takie "pobożne" teksty głosi się w tej stacji, tak się straszy ludzi i podgrzewa atmosferę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15325  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 23:01
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Antka M. i jego opowieści o katastrofie, o tym jak to Tusk wszystko zorganizował i pogrzebał tyle osób.
Teraz właśnie włączył się o. R. z poparciem dla tez pisowskiego śledczego.

Wszystko było - jego zdaniem - zręcznie przygotowane, żeby podzielić Polaków.
Wywód szefa stacji jest wielowątkowy.

Uwaga: o. dyr. powiedział, że podobno pracuje się nad ustawą, żeby można było bez ostrzeżenia strzelać do matek nawet w błogosławionym stanie, do dzieci, inwalidów.
Co to jest? to jest nazizm wg niego.
Gdzie to słyszał?
W GP, ND, ale media państwowe czy inne milczą.
Aha, i szykuje się zamach na Internet - zamknąć dostęp.

Takie "pobożne" teksty głosi się w tej stacji, tak się straszy ludzi i podgrzewa atmosferę.


No i niech mi ktoś powie czy ten sędzia nie miał racji? Z tym ,że zakres podmiotowy badań należałoby rozszerzyć !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15326  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 23:09
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Michnik mimo bogatej biografii i konsekwencji decyzji życiowych a które musiał ponosić wysoką cenę jak internowanie czy odsiadka, popełniał tez błędy. Chodzi mi o czasy po 89 roku kiedy to on i jego środowisko redakcyjne obrało najbardziej neoliberalny kurs na gospodarkę. Przykładów jest aż nadto. Likwidacja KRUS-u, Obniżanie kosztów pracy, liberalizacja prawa pracy co stawia pracownika najemnego na gorszej pozycji, lobbowanie za OFE ze szkodą dla budżetu ZUS, prywatyzacja za wszelką cenę co się da, huty stocznie czy likwidacja górnictwa, czy inne gałęzie przemysłu to co wypracowało społeczeństwo, likwidacja PGR-ow nie bacząc na koszty społeczne, czy ostatnio krytyka Solidarności za akcje strajkowe w obronie miejsc pracy czy podwyżki w KGHM. To przez wiele lat GW było tuba autora reform Leszka Balcerowicza co wiemy jakie miały koszty społeczne.
Nazwisko czy pochodzenie redaktora Gazety wyborczej mnie nie interesuje. Ataki na jedno pochodzenie to co innego od odmiennych poglądów na gospodarkę i transformacje.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15327  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 23:17
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Nazwisko czy pochodzenie redaktora Gazety wyborczej mnie nie interesuje. Ataki na jedno pochodzenie to co innego od odmiennych poglądów na gospodarkę i transformacje.
Przypomnę, że atak poszedł nie w kierunku jego poglądów.
Niektórych ciągle uwiera jego pochodzenie i nawet po śmierci będą mu je wypominać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15328  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 23:18
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Dzieki Balcerowiczowi kursy wymiany mamy takie:
https://www.walutomat.pl/
KRUS istniej i ma sie dobrze dzięki całej reszcie podatników
Cała reszta była uchwalana przez Sejm, co do tego ma Michnik????
Znaczy głosował czy jak?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15329  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 23:23
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

A i o ile pamiętam to N I G D Y nie glosowałem na Michnika.
Może dlatego, ze nie kandydował? HEH!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15330  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 23:31
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał quasimodo81
Michnik mimo bogatej biografii i konsekwencji decyzji życiowych a które musiał ponosić wysoką cenę jak internowanie czy odsiadka, popełniał tez błędy. Chodzi mi o czasy po 89 roku kiedy to on i jego środowisko redakcyjne obrało najbardziej neoliberalny kurs na gospodarkę. Przykładów jest aż nadto. Likwidacja KRUS-u, Obniżanie kosztów pracy, liberalizacja prawa pracy co stawia pracownika najemnego na gorszej pozycji, lobbowanie za OFE ze szkodą dla budżetu ZUS, prywatyzacja za wszelką cenę co się da, huty stocznie czy likwidacja górnictwa, czy inne gałęzie przemysłu to co wypracowało społeczeństwo, likwidacja PGR-ow nie bacząc na koszty społeczne, czy ostatnio krytyka Solidarności za akcje strajkowe w obronie miejsc pracy czy podwyżki w KGHM. To przez wiele lat GW było tuba autora reform Leszka Balcerowicza co wiemy jakie miały koszty społeczne.
Nazwisko czy pochodzenie redaktora Gazety wyborczej mnie nie interesuje. Ataki na jedno pochodzenie to co innego od odmiennych poglądów na gospodarkę i transformacje.


Szkoda gadać ! Poczytaj sobie co nieco na temat Grecji.
http://biznes.onet.pl/rozkradli-pans...0,1,news-detal
http://www.polityka.pl/swiat/analizy...d-ma-dosc.read
Oni właśnie w minionych 30 latach ziścili Twoje marzenia i Tobie podobnych o opiekuńczym państwie - teraz cała Europa będzie się na nich zrzucać !
Co do Michnika, to nikt Ci nie każe czytać GW - obecnie masz wybór,to również jego zasługa - lub podzielać poglądy redakcji i Adama Michnika. Przypomnę ,że Michnik w wolnej Polsce nie pełnił żadnych urzędów publicznych z wyjątkiem krótkiego posłowania w sejmie kontraktowym,a do swoich poglądów ma prawo nie mniejsze od Ciebie ! Tylko w komunizmie i faszyzmie ludzi prześladowano za poglądy !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15331  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 00:48
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Szkoda gadać ! Poczytaj sobie co nieco na temat Grecji.
http://biznes.onet.pl/rozkradli-pans...0,1,news-detal
http://www.polityka.pl/swiat/analizy...d-ma-dosc.read
Oni właśnie w minionych 30 latach ziścili Twoje marzenia i Tobie podobnych o opiekuńczym państwie - teraz cała Europa będzie się na nich zrzucać !
Co do Michnika, to nikt Ci nie każe czytać GW - obecnie masz wybór,to również jego zasługa - lub podzielać poglądy redakcji i Adama Michnika. Przypomnę ,że Michnik w wolnej Polsce nie pełnił żadnych urzędów publicznych z wyjątkiem krótkiego posłowania w sejmie kontraktowym,a do swoich poglądów ma prawo nie mniejsze od Ciebie ! Tylko w komunizmie i faszyzmie ludzi prześladowano za poglądy !

Hypatio poczytaj o socjaldemokratycznej Szwecji jakoś Szwecja nie borykała się i nie boryka z kryzysem mimo że tam silny jest ruch związkowy i sektor państwowy w gospodarce. Co innego w drugiej Japonii, drugiej Irlandii, na Zielonej Wyspie eh można by tak ciągnąć, gdzie prywatyzuje się dla samej prywatyzacji od 21 lat.

Hypatio przypadek gracji to nie socjal rodem z Szwecji czy Norwegii ale bałagan i rozdawnictwo w których ww krajach niema wyczuj różnice.

Prześladować za poglądy dziś nie trzeba, wystarczy widmo bezrobocia to odechce się pracownikowi zakładać związek zawodowy, czy strajkować. Ale mamy wolną Polskę.

P.S. Za dużo utopii Miltona Friedmana. Państwo to nie nocny struż to coś więcej.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15332  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 01:10
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Jakoś Szwecja wystawiła Saaba na sprzedaż, bo przez pare miesięcy nie było chętnych do kupowania tych, całkiem niezłych samochodów.. Jedynym naprawdę bogatym krajem - do tego mądrym - jest Norwegia.
Co do prywatyzacji - zastanów się o czym piszesz.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15333  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 05:54
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Podpisuję się pod tym co napisałaś w całej rozciągłości ! Wielokrotnie tu na tym forum szkalowano i napadano na Adama Michnika i choć wielu z nas broniło jego dobrego imienia, nadal jest przedmiotem ataków i to w szczególnie niecny sposób - atakując go ze względu na pochodzenie i koligacje rodzinne. To niezwykle niskie,małe i niegodne !
To jemu i jemu podobnym ,których była garstka zawdzięczamy to ,że może dziś każdy pyskować na dowolny temat . Niektórym forumowiczom nawet się nie dziwię ,bo prawdopodobnie sprzyjali tamtemu systemowi i tamtej narzuconej władzy. Ale są osoby ,którym się bardzo dziwię i które mnie niezwykle rozczarowują swoją postawą. Człowiek przyzwoity nie zakłamuje historii i w imię aktualnych sympatii politycznych i nie szkaluje człowieka ,któremu wszyscy tak wiele zawdzięczamy.Wstyd !

Maja to pieknie napisala
Zgadzam sie z Jej opinia i Twoim komentarzem
ale nie dziwie sie juz oponentom.

To zadna zasluga Michnika, cala chwala i wszystkie zaslugi naleza do braci i ich poplecznikow.
Inaczej nie moze byc


Niezupelnie rozumem z jakich powodow ten jad sacza w uszy i oczy gawiedzi pewne media, ale z podzialu spoleczenstwa mozna zapewne jakies korzysci odnosic.
I pasc sie czudzymi dokonaniami.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15334  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 07:49
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
To zadna zasluga Michnika, cala chwala i wszystkie zaslugi naleza do braci i ich poplecznikow.
Inaczej nie moze byc


Niezupelnie rozumem z jakich powodow ten jad sacza w uszy i oczy gawiedzi pewne media, ale z podzialu spoleczenstwa mozna zapewne jakies korzysci odnosic.
I pasc sie czudzymi dokonaniami.
Bydło zawsze wchodzi w cudzą szkodę jak nie ma co jeść u swego gospodarza A jak wtedy smakuje
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15335  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 08:23
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 068
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Antka M. i jego opowieści o katastrofie, o tym jak to Tusk wszystko zorganizował i pogrzebał tyle osób.
Teraz właśnie włączył się o. R. z poparciem dla tez pisowskiego śledczego.

Wszystko było - jego zdaniem - zręcznie przygotowane, żeby podzielić Polaków.
Wywód szefa stacji jest wielowątkowy.

Uwaga: o. dyr. powiedział, że podobno pracuje się nad ustawą, żeby można było bez ostrzeżenia strzelać do matek nawet w błogosławionym stanie, do dzieci, inwalidów.
Co to jest? to jest nazizm wg niego.
Gdzie to słyszał?
W GP, ND, ale media państwowe czy inne milczą.
Aha, i szykuje się zamach na Internet - zamknąć dostęp.

Takie "pobożne" teksty głosi się w tej stacji, tak się straszy ludzi i podgrzewa atmosferę.

Zdaje się, że ja -niczym dobra nauczycielka - wrzucam rano temat,
a szanowne dziadostwo cały dzień nadaje na wysokim diapazonie, gulgocząc z oburzenia.
Ku mojej radości, choć nie mam czasu was przeczytać, tyleście tego napłodzili.

Pola, ustawa będzie.

http://www.dziennikzachodni.pl/stron....html?cookie=1

Cokolwiek nie powiedzieć o Rydzyku, to ma on kasę na dziennikarzy, którzy mają środki na informacje.
I tyle.
Może i masz rację, że jesteś od lat gorącą fanką RM, a ja z tymi Złotymi Przebojami strzeliłam kapiszonem,
bo - jak się dowiedziałam - jest to własność Szechtera i Łuczywo ( gorącej obrończyni sędzi Wolińskiej),
co według tych pewnikiem, co się wydzierali pod Wawelem,
nie jest żadnym wyznacznikiem polskości.
Bo
Łuczywo ma zasługi i koniec. Co tam jakiś Fieldorf -Nil. Najważniejsze, że swojaczka nie odpowiedziała za morderstwo.

Nic, zmieniam stację w radyjku samochodowym, bo wobec powyższego, to taki sam obciach, jak nosić Gazrurkę po ulicy,
z widocznym tytułem.

A panu, znawcy bydła ( mam nadzieję, że go nie rzeza ?) dedykuję cytat z 'Pani Dulskiej'. W Krakowie mieszkają takie mądrale, też znające się na bydełku, skądinąd.

Oj, czasy! czasy nastały. Ani paszy dla bydła, ani uczciwości ludzkiej.

Papatki, buziaczki, kwiatuszki i motylki zostawiam..
Oo, nawet jedną ćmę, bo mi się zaplątała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15336  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 08:37
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Nareszcie wiemy kto nas, dziadostwo od samego rańca uczy, dzięki Ci, i za tą naukę masz kwiatuszki i papatki. Co ma Szechter, tak zwany dzięki uprzejmości Lili, i Łuczywo z wydzierającymi się pod Wawelem to już tylko Lila wie. Przykro, że wydzierającym się odebrano wyznacznik polskości. Pewnie wydzieranie się, bo i takie było, za znanym już pochówkiem jest wyznacznikiem . No cóż jak Kraków Krakowem, a Krakowianka Krakowianką zawsze robię to co uważam za słuszne, a bydełko wolę od pisowski politruków. Dzięki bydełku żyję i to całkiem nieźle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15337  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 09:08
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie Brnięcie w paranoję

Kaczyński nie przeprosi, Rymkiewicz nie przeprosi bo musi to na Rusi ale nie w Polsce. Kolejna odsłona paranoi. Legalny wyrok ale kurczę nie bo nie. Tak sie nie daje, poza inwektywami i PIS nie ma żadnych innych pomysłów.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15338  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 10:49
alwa alwa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Szczytno
Posty: 33
Domyślnie

Quasimodo81 ma rację,ale został zakrzyczany.
Rozumiem,że jedynie słuszne poglądy to te ślepo poddańcze PO.A myślałam,że fanatyzm mamy już za sobą.Wszyscy jesteście Intelektualistami i Posiadaczami wielkich majątków,żyjecie sobie z procentów i każda partia(poza PO)to groźba utraty wszystkiego,jest o co walczyć z taką zaciekłością!

Media to trzecia władza,nawet w tej niedoskonałej edukacji,tak przedstawia się ich rolę.Michnik nie musiał być posłem,skuteczniej oddziaływał na umysły,poglądy w tamtym czasie,będąc red.GW.

Kwitowanie wypowiedzi-nie musisz czytać GW,słuchć RM...żyć w tym kraju to nie argumenty a ich brak i bezradność.Żeby wyrobić sobie w miarę obiektywne zdanie należy czytać,słuchać...różnych źródeł,bo media są tendencyjne.
"Co do prywatyzacji - zastanów się o czym piszesz."cyt.Stalin
Stalinie,zwykle jeśli ktoś coś pisze,to w miarę się zastanawia,nawet ci,którzy mają odmienne zdanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15339  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 11:11
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Zdaje się, że ja -niczym dobra nauczycielka - wrzucam rano temat,
a szanowne dziadostwo cały dzień nadaje na wysokim diapazonie, gulgocząc z oburzenia.
Ku mojej radości, choć nie mam czasu was przeczytać, tyleście tego napłodzili.

Pola, ustawa będzie.

http://www.dziennikzachodni.pl/stron....html?cookie=1

Cokolwiek nie powiedzieć o Rydzyku, to ma on kasę na dziennikarzy, którzy mają środki na informacje.
I tyle.
Może i masz rację, że jesteś od lat gorącą fanką RM, a ja z tymi Złotymi Przebojami strzeliłam kapiszonem,
bo - jak się dowiedziałam - jest to własność Szechtera i Łuczywo ( gorącej obrończyni sędzi Wolińskiej),
co według tych pewnikiem, co się wydzierali pod Wawelem,
nie jest żadnym wyznacznikiem polskości.
Bo
Łuczywo ma zasługi i koniec. Co tam jakiś Fieldorf -Nil. Najważniejsze, że swojaczka nie odpowiedziała za morderstwo.

Nic, zmieniam stację w radyjku samochodowym, bo wobec powyższego, to taki sam obciach, jak nosić Gazrurkę po ulicy,
z widocznym tytułem.

A panu, znawcy bydła ( mam nadzieję, że go nie rzeza ?) dedykuję cytat z 'Pani Dulskiej'. W Krakowie mieszkają takie mądrale, też znające się na bydełku, skądinąd.

Oj, czasy! czasy nastały. Ani paszy dla bydła, ani uczciwości ludzkiej.

Papatki, buziaczki, kwiatuszki i motylki zostawiam..
Oo, nawet jedną ćmę, bo mi się zaplątała.


No piekny stosunek do bliznich, piekny - taki pelen milosci

A kim byla sędzia Wolińska?

Tak mało precyzji w oskarzeniach, ze o najmniejszych okruchach dowodow nie wspomne -to piguła błota do obrzucania całkiem duza.
To takie PiSowskie
Sama uczciwosc ludzka,
doprawdy sama
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15340  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 11:38
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał alwa

Michnik nie musiał być posłem,skuteczniej oddziaływał na umysły,poglądy w tamtym czasie,będąc red.GW.



Skutecznie oddziaływał na umysły i poglądy ? Czyje ? Bo Twoje chyba nie ! Jesteś taka wyjątkowa ? Biedne zniewolone umysły "michnikowszczyzną" ! Moje pokolenie - nie wiem czy i Twoje - wychowało się na Trybunie Ludu,Trybunie Robotniczej i jakoś nie przeszkodziło nam to samodzielnie myśleć i selektywnie odbierać przekaz prasy ,radia i tv .Dziś jest wybór i każdy może sobie czytać i słuchać w zgodzie z tym co mu w duszy gra - niektóre osoby w poczuciu misji i dla sprawy, czytają i słuchają nie tylko w zgodzie z własną "muzyką"!
Trzydziestolatek Quasimodo81,który niewiele wie i pamięta z dobrodziejstw minionego systemu ,za to kontestuje wszystko co się dzieje i dokonało po 89' - jego prawo - powinien pójść w ślady trzydziestoletniego Michnika i zwalczać czynem i intelektem system,który uznaje za samo zło,a nie strzępić język na forum dla babć i dziadków ,którzy już swoją historyczną rolę odegrali po tej lub tamtej stronie barykady. Dziś już do tego nie trzeba szczególnej odwagi,wystarczy mieć .........,nie ,nie to co myślisz,po prostu charakter ! Aha ,oczywiście może sobie wybrać inny wzorzec - vide "Dzienniki motocyklowe"- to już zależy od tego co mu w duszy gra.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.