menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #341  
Nieprzeczytane 05-03-2008, 12:34
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 453
Domyślnie wszystkim Kazimierzom...

trochę spóżnione, ale szczere życzenia spełnienia wszystkich marzeń i tego co najlepsze w życiu...


022.gif
  #342  
Nieprzeczytane 05-03-2008, 22:00
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 487
Domyślnie

UFFF !!! dopiero dzisiaj dotarłam do tej stronki..z bardzo dużym poślizgiem, bardzo dziękuję za otrzymane życzenia urodzinowe... w realu jeszcze nigdy nie otrzymałam tyle serdeczności, miłych słów,zdrowia...a to jest mi bardzo potrzebne kwiatów, czytając wszystkie życzenia skierowane pod moim adresem..łza w oku się zakręciła, tak się mocno rozczuliłam,że łzy spływające mi po policzkach ..zamazywały ekran... Stokrotnie dziękuję wszystkim.buziaczki w usteczka składam i jeszcze dokładam coś na poprawienie humoru i apetytu..





oczy wycieram ze wzruszenia i życzę spokojnej nocy i wesołego poranka . :-)
__________________
Zosia
  #343  
Nieprzeczytane 05-03-2008, 22:08
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 487
Domyślnie

powiadają,że dobrze wychowana jestem...to lepiej późno niż wcale podziękować za wspaniałe życzenia..



... wiele serdeczności przesyłam z życzeniami spełnienia najskrytszych marzeń umieszczonych na dnie serduszka dla solenizantów obchodzących imieniny czy urodziny..
__________________
Zosia
  #344  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 07:50
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Staruszce

wszystkiego najlepszego w dniu urodzin.
  #345  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 11:30
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 453
Domyślnie dla Staruszki...

niech zawsze będzie młoda....wszystkiego najlepszego....


022.gif
  #346  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 11:34
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Staruszce

Wszystkiego najlepszego
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #347  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 15:31
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 487
Uśmiech

kunegunda..
... ja mam dopiero 13 lat ..małolata jestem i jest mi z tym dobrze..ale serdeczności przesyłam i dziękuję za życzenia .
A to jest malutka zagadka z tymi moimi latkami ...
Pozdrawiam śniegowo, bo od rana sypie i sypie ...
__________________
Zosia
  #348  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 15:35
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 487
Domyślnie

Basia i bogda dziękuję za życzenia urodzinowe dla dziewczynki 13-sto letniej ...
__________________
Zosia
  #349  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 15:52
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 487
Domyślnie

Basia pięknie to zabrzmiało staruszce..a ja mam dopiero 13 lat hihihi pięknie dziękuję...bardzo mi miło jest ..ale już dzisiaj mi łezka z oka nie płynie...

__________________
Zosia
  #350  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 17:20
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Staruszko 60 !

Nie słychać Cię ni widać, ale przyjmij serdeczne życzenia urodzinowe wraz z optymistycznym horoskopem:


To Twój szczęśliwy Rok, śmiało wypatruj darów, które niesie dla ciebie ten magiczny czas. Trzeba pamiętać - łaska jest stanem, a nie celem.
Błyskotliwe i wszechstronnie uzdolnione osoby „Szczury” dobry chiński rok, któremu patronuje właśnie znak „Szczura” w 2008 roku, wykorzystują maksymalnie na rozwój osobisty, z nastawieniem na sukces finansowy i zrobienie zawrotnej kariery. To jest właśnie ten czas - nie czekaj, co los sam ci przyniesie, weź sprawy w swoje ręce, a wyższa energia sama cię poprowadzi do upragnionego sukcesu. Sporo będzie się działo.
Wiele szczurów postanowi zmienić pracę na lepszą, bądź zacznie rozwój lub przeprowadzenie dotąd lekko „kulejącej” działalności czy firmy.
Inne przestaną biadolić nad swoim losem i zaczną zmierzać do inwestowania we własny biznes. Wiele „Szczurów” postawi na naukę, rozwój i poszerzenie wiedzy, nie szczędząc środków oraz czasu.
Radykalne zmiany w twoim życiu, zaczną się w pozytywny sposób i obejmą również dom, rodzinę oraz znajomych.
Wszyscy jak jeden mąż „Szczurze” wspierać będą ci kibicować. Wyjątkowo ten rok rozbudzi w Tobie takie cechy charakteru jak: takt, cierpliwość, umiarkowanie z dużą dawka intuicji.

W domu zapanuje spokój i harmonia, a wszyscy domownicy znajdą dla siebie odpowiednie miejsce, a ty nie będziesz musiał tyle, co zwykle czyniłaś, angażować się w sprawy rodzinne.
Dzieci staną się bardziej samodzielne, co uraduje rodziców, będą się dobrze uczyć i rozwijać swoje nowe pasje. Znaczny przypływ gotówki przeznaczysz z pewnością nie jak dotąd miało to miejsce na potrzeby innych, lecz teraz nareszcie pomyślisz trochę o swoich marzeniach i zachciankach. Szykują się dalekie podróże do miejsc, o, których tylko fantazjowałeś, a wiele z nich może otrzeć się o tzw. ”miejsca mocy”: Egipt, Izrael, Indie czy Chiny. Odwagi i głowa do góry wiara czyni cuda i tak trzymaj!

W sferze uczuć osoby ”Szczury” nabiorą pewności siebie i poznają swoją oryginalną oraz nieprzeciętną inteligencje, nie jedną miłą osóbkę. Duże powodzenie w miłości jest wam przepowiedziane na 2008 rok, przez Chińskich astrologów i mędrców. Jeśli dotąd byłyście samotne lub niezadowolone z jakości swoich dotychczasowych związków, to teraz nareszcie znajdziecie kogoś wyjątkowego, z kim poczujecie się pewnie i bezpiecznie. Wiele świeżo poznanych par ma szanse w tym roku pójść na żywioł i z wielką radością dla obojga – nareszcie stanąć na ślubnym kobiercu. Możliwe także powiększenie rodziny o maleńkiego dziedzica.

Zdrowie i kondycja psychiczna ci z pewnością dopisze, będziesz w swojej szczytowej formie. Poświęć tylko troszkę więcej czasu swojej rodzinie i mężu. Zmień fryzuję czy styl ubrania, nowe trendy o modzie mogą cię nieco odświeżyć i lekko zmienić twój wizerunek – spróbować nie zaszkodzi.8_1_.gif

MOTTO NA 2008 ROK
TEN, KTO POTRAFI CZEKAĆ, OSIĄGNIE CEL! SZCZUR MUSI DŁUGO MEDYTOWAĆ. ROZWAGA I REFLEKSJA NIE SĄ WROGAMI INSTYNKTU LUB DZIAŁANIA
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #351  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 18:14
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZY STARUSZCE-RÓWIEŚNIK.
  #352  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 18:18
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 487
Gaduła Trafione z małymi różnicami .

Jolu prawie trafione... ślub raz już wzięłam,nie pracuję tylko odpoczywam na emeryturze..więc kasa na konto wpływa..? dzieci są usamodzielnione mają własne gniazdka rodzinne. Bardzo lubię podróżować, tańczyć na parkiecie bez żadnych figur
( była choroba nie pozwala mi szaleć na parkiecie, a na wycieczkę zagraniczną się nie wybieram, z tych wymienionych miejscowość to jadą tego roku moje dzieci. Co do związku to preferuję zawodowe,solidarnościowe hihi, a tak poważnie to związek partnerski .
Horoskopy czytam , wróżki oglądam na paśmie kablówki, tarota tez sobie czasami postawię...a i cyganka mi dawno..dawno temu tez wróżyła jadąc do Kołobrzegu pociągiem ,dosiadła się do przedziału w Białogardzie..i zobaczyła takie młode dziewcze to i mi powróżyła..no i wywróżyła, że teściowa mnie nie będzie lubiła, że moje małżeństwo szlag trafi..( bo nie będę umiała sobie poradzić ze szklaną rywalką... 13 lat diabli wzięli..A ja żyję sobie dalej...)
Pozdrawiam i dzięki za wiadomości wypływające z horoskopu chińskiego...
__________________
Zosia
  #353  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 18:21
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 487
Domyślnie

Rówieśniku .. sprawiłeś miłą niespodziankę tej wcześniej urodzonej. Nie ma nic miłego jak czytać życzenia i otrzymać bukiet wirtualnych kwiatów.
Życzę ci miłego i spokojnego wieczoru
__________________
Zosia
  #354  
Nieprzeczytane 06-03-2008, 18:48
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Dziękuję wszystkim za przesłane życzenia imieninowe i dołączone piosenki, zapraszam na poczęstunek.

  #355  
Nieprzeczytane 07-03-2008, 00:38
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Dziwne

Cytat:
Napisał Wodniczka
Rówieśniku .. sprawiłeś miłą niespodziankę tej wcześniej urodzonej. Nie ma nic miłego jak czytać życzenia i otrzymać bukiet wirtualnych kwiatów.
Życzę ci miłego i spokojnego wieczoru

Składałem życzenia "staruszce" post#351, a odpisuje Wodniczka, czy to było do mnie? Nawet Wasze daty ur. się nie zgadzają. Nie rozumiem.
  #356  
Nieprzeczytane 07-03-2008, 10:13
tulpe's Avatar
tulpe tulpe jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Cloppenburg Niedersahsen
Posty: 166
Domyślnie

Uwaga "Roczniacy" skladam serdeczne zyczenia . i wiele,wiele, milych momentöw w klubuku.
  #357  
Nieprzeczytane 07-03-2008, 10:28
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 487
Domyślnie

Kazik
właśnie się zastanawiałam ..gdzie tu mamy staruszką.. bardzo przepraszam, że coś nie tak wyszło.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
__________________
Zosia
  #358  
Nieprzeczytane 07-03-2008, 16:21
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 487
Domyślnie

Jolu przepraszam za odpowiedź ale , to nie bylła skierowana do mnie ..Nie wiem kto to?... ta tajemniczą "staruszka"
Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę .
__________________
Zosia
  #359  
Nieprzeczytane 07-03-2008, 17:12
Radavicius's Avatar
Radavicius Radavicius jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 36
Domyślnie

Miłe Pomorzanki i nie mniej sympatyczne Panie klubowiczanki.Dzień Waszego Swięta należałoby uczcić gromkim "100 lat", ale ponieważ jestem konserwatystą (nie bardzo uznającym dzień 8 marca),i uważam,że kobiety powinny być otoczone miłością przez cały rok, a nie tylko przez 1 dzień, więc powiem krótko: żyjcie nam długo w zdrowiu, radości i szczęściu.


  #360  
Nieprzeczytane 07-03-2008, 17:42
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Witam-Zosiu "Wodniczko"-w kalendarzu była "staruszka"-inni też życzyli staruszce-jest jakiś błąd.
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
... Życzenia cz. VI tar-ninka Różności - wątki archiwalne 516 10-06-2008 23:39
Życzenia cz.IV krise1 Różności - wątki archiwalne 585 14-01-2008 11:04
Życzenia cz.III krise1 Różności - wątki archiwalne 636 21-11-2007 08:16
Życzenia, część 2 krise1 Różności - wątki archiwalne 503 09-09-2007 12:00
Życzenia krise1 Różności - wątki archiwalne 523 27-05-2007 21:51

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.