menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-05-2014, 10:47
Wandawa Wandawa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: łódz
Posty: 36
Domyślnie hydrokolonoterapia


Mam duży, wzdęty, zagazowany brzuch po niektórych produktach spożywczych, ale trudno określić czasem po czym. Odczuwałam w związku z tym niesamowity dyskomfort dlatego zastanawiam się nam oczyszczeniem ze złogów kałowych i resztek pokarmu jelita, ale trochę się tego obawiam. Czy może ktoś napisać czy miał taki zabieg i podzielić się swoimi doświadczeniami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-05-2014, 11:03
Barbara55 Barbara55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

Ojej znam ten ból... Ja mam to samo od kilku lat, w sumie nawet nie pamiętam już od kiedy. Też probowałam sama sprawdzić od czego to ale jest ciężko. Raz się dobrze po czymś czuję a raz źle i tak w kółko. Odstawiałam nabiał na tydzień, mięso na tydzień i i tak nic nie wiem :/

Czytałam ostatnio o czymś takim, że można być uczulonym na jedzenie i skutki tego uczulenia mogą być odczuwalne nawet po 2-3 dniach dopiero. Ponoć są jakieś testy alergiczne z krwii i można wtedy określić co jeść a co nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 06-06-2014, 14:57
Wandawa Wandawa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: łódz
Posty: 36
Domyślnie

wiem wiem masz na myśli opóźnioną alergię pokarmową. Właśnie jestem w temacie, bo mama mi mówiła o testach z krwi na nietolerancję pokarmową może od tego mam te wzdęcia. Wszystko na to wskazuje, ze zwyczajnie nie powinnam spożywać pewnych produktów, ponieważ są nietrawione przez mój organizm i wywołują efekt jaki wywołują. A wiesz coś więcej na ten temat? Ile kosztują i na ile produktów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 11-06-2014, 11:58
karolinaaak karolinaaak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 29
Domyślnie cena

ogolnie badanie jest drogie, bo na 201 produktow kosztuje okolo 1800zl chyba ze natrafisz na promocje jakas jak moja kolezanka. Ja osobiscie nie natrafilam na promocje ale mialam juz robione jakos ze dwa lata temu. Ale naprawde warto, bo jest to na cale zycie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-06-2014, 12:37
Barbara55 Barbara55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

No właśnie właśnie trochę się doedukowałam w tamacie w międzyczasie Ja widziałam takie za 500 i takie za 1500... ale nie wiem dokładnie czym to się różni.

W ogóle w pracy dowiedziałam się od koleżanki że mam atopowe zapalenie skóry, które ponoć wynika też z alergii :/ Chyba już serio nie mam na co czekać....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 30-06-2014, 19:04
karolinaaak karolinaaak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara55
No właśnie właśnie trochę się doedukowałam w tamacie w międzyczasie Ja widziałam takie za 500 i takie za 1500... ale nie wiem dokładnie czym to się różni.

W ogóle w pracy dowiedziałam się od koleżanki że mam atopowe zapalenie skóry, które ponoć wynika też z alergii :/ Chyba już serio nie mam na co czekać....

z alergii na pokarm to i mozna sie nabawic roznych chorob cywilizayjnych :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Hydrokolonoterapia - komentarze Anilah Ogólny 3 15-03-2009 18:49

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.