menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #65341  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 09:52
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 067
Domyślnie

Tiaaa i to jest dziś najważniejsze.

Dziś, gdy w nocy niszczono całe polskie miasto.

Złodzieje zawsze pracują pod osłoną ciemności, prawda?

ps. ciekawe ile książek w życiu przeczytał Pan Prezydent.
Bo Prezydent Wałęsa- jedną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65342  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 10:46
MarianB MarianB jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: Polska
Posty: 54
Domyślnie

Niestety sytuacja jest trudna i nie ma łatwych rozwiązań. A politycy jacy są każdy widzi i to od lewa do prawa te same twarze od 20 lat. Każdy miał swoją szansę i jesteśmy gdzie jesteśmy. Czy jest jakaś alternatywa dająza nadzieję?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65343  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 11:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw[QUOTE
]..... Pisałem,że chciałbym aby E.Kopacz takie zastosowała rozwiązania które pozwolą kopalniom wypracować zysk ale pod warunkiem,że nie zostanie zlikwidowana ani jedna kopalnia.

To Wielce Szanowny Mieczysławie z pełnymi wyrazami szacunku informuję Cię, że wymagasz od E. Kopacz CUDÓW.
Dotąd do kiedy obowiązywać będzie arytmetyka to nie da się węgla wydobywać drożej, a sprzedawać taniej, bo ktoś musi dołożyć. A dokładamy wszyscy via podatki.
Do Bogdanki nie dokładamy, do Silezji nie dokładamy z jakichś powodów. Sam pisałeś o odwróceniu proporcji kosztów socjalnych do ogólnych.
A to mozna odwrócić tylko w jeden sposób. I gdybyś sam był właścicielem takiej kopalni to podejrzewam, że wiedziałbyś jakiego cudu dokonać.
Cytat:
To zastrzeżenie dot. likwidacji kopalń wynika z tego,że Polska nie ma alternatywnego żródła energii i nie może sobie pozwolić na luksus rezygnacji z węgla.
Rozwiązań kilka mogłoby się znaleźć. Choćby poprzez import taniego węgla, co jest jest praktykowane w różnych miejscach.
Albo przejść na gaz.
Cytat:
Gdyby gaz łupkowy wypalił to można by dyskutować ale sam widzisz jak ten rząd chodzi koło tego tematu.
Rząd to może zrobić ustawę i określić warunki ale w cudowny sposób nie załatwi, żeby wydobycie było opłacalne i sam wydobywać go nie będzie.

A co do aktualnej sytuacji, to słucham fachmanów z różnych opcji, którzy jako ministrowie czy ekonomistów z górnej półki o lepszej znajomości gospodarki niż Szydło i wszyscy właściwie mówią to samo.
jesli ta cała kompania węglowa ma przeżyć to te cztery zwłoki trza pochować, bo zgangrenuja resztę.
I tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65344  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 11:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

Cytat:
Napisał donka
........ Oniemiałam... o Boże ten ignorant, puszący się dyletant, ostatnio ekspert prawie od wszystkiego nie ma nawet instynktu samozachowawczego. Albo może to ja mam Alzheimera.... powolnym krokiem powędrowałam do książek Miłosza. Nie jeszcze nie.

Jeśli trafiłaś do właściwej półki to znaczy, że .....jeszcze nie masz
A co do Rycha? To on jest już takiej genetycznej urody. Ale w PiSie może na tle Błaszczaka, Mastalerka, Szydły czy Brudzińskiego uchodzic za intelektualistę.
No ma tą niezbywalną "zaletę" że jeszcze prezes [wcześniej Leper] nie pruknie, a Rychu juz wie po czym będzie.
Nigdzie takich nie znajdziesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65345  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 11:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

[quote=MarianB]
Cytat:
Niestety sytuacja jest trudna i nie ma łatwych rozwiązań.
Nie dla wszystkich jak widzisz. Kaczyński pojechał na Śląsk i oznajmił, że są i wystarczy jedynie PO wywalić z rządu. Co natychmiast bojowo Duda podchwycił obiecując danie w pysk posłom z PO.
Cytat:
A politycy jacy są każdy widzi i to od lewa do prawa te same twarze od 20 lat. Każdy miał swoją szansę i jesteśmy gdzie jesteśmy. Czy jest jakaś alternatywa dająza nadzieję?
Może nie wszystkie, ale trzon napewno.
Alternatywą byłoby wyznaczanie na posła przez jedynowładcę bez potrzeby wyborów.
Ale to chyba by nie przeszło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65346  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 12:27
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
Nie dla wszystkich jak widzisz. Kaczyński pojechał na Śląsk i oznajmił, że są i wystarczy jedynie PO wywalić z rządu. Co natychmiast bojowo Duda podchwycił obiecując danie w pysk posłom z PO.

Może nie wszystkie, ale trzon napewno.
Alternatywą byłoby wyznaczanie na posła przez jedynowładcę bez potrzeby wyborów.
Ale to chyba by nie przeszło.
Pluto,ja od wielu lat lansuję pomysł,aby posłów do polskiego parlamentu losować. Do polskiego ,bo w przypadku innych narodów nie wiem czy by się sprawdziło. Natomiast u nas wylosowanie z populacji pełnoletnich obywateli - około 20 000 000 sztuk - 460 posłów dałoby rezultat identyczny z dotychczasowym. Też by kombinowali na podróżach służbowych,też by kluczowe dla kraju debaty i głosowania odbywały się w trybie pilnym około pierwszej w nocy i też by sobie wzajemnie zarzucali z mównicy niczym nie poparte wszelkiego rodzaju draństwa.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 15-01-2015 o 19:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65347  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 13:06
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał MarianB
.
Alternatywą byłoby wyznaczanie na posła przez jedynowładcę bez potrzeby wyborów.
Ale to chyba by nie przeszło.

Świetny pomysł, jestem za. I za wyznaczaniem posłów, i za jedynowładcą. Chwilami myślę, że Polacy tylko wtedy są zgodni, obóz przeciwników jest wtedy niewielki, z jednym wspólnym celem, bez wzajemnego podkopywania, a inni chcąc nie chcąc są posłuszni, a nawet zadowoleni.
__________________
''Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał."
http://donkaja0335.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65348  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 13:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

Cytat:
Napisał donka

Świetny pomysł, jestem za. I za wyznaczaniem posłów, i za jedynowładcą. Chwilami myślę, że Polacy tylko wtedy są zgodni, obóz przeciwników jest wtedy niewielki, z jednym wspólnym celem, bez wzajemnego podkopywania, a inni chcąc nie chcąc są posłuszni, a nawet zadowoleni.

Powiem więcej!
Nawet na widoku jest taki kandydat na jedynowładcę.
A na wybranej przez niego próbnej kolekcji widać samych zadowolonych. I nawet można zaobserwować całkiem spore stado chętnych żeby do tych co już są zadowoleni dołączyć.
A jak widać to są w stanie ponieść wszelkie możliwe ofiary, żeby tylko dobrodziej raczył ich dostrzec
Ciekaw jestem czy zgadniesz kto to?
I możesz się raz pomylić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65349  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 13:24
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Powiem więcej!
Nawet na widoku jest taki kandydat na jedynowładcę.
A na wybranej przez niego próbnej kolekcji widać samych zadowolonych. I nawet można zaobserwować całkiem spore stado chętnych żeby do tych co już są zadowoleni dołączyć.
A jak widać to są w stanie ponieść wszelkie możliwe ofiary, żeby tylko dobrodziej raczył ich dostrzec
Ciekaw jestem czy zgadniesz kto to?
I możesz się raz pomylić

No przecież wiem... Mimo wszystko nie strasz. Wycofuję się ze swojej wypowiedzi.
__________________
''Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał."
http://donkaja0335.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65350  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 13:29
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

I śmisznych sejmowych kawałków ciąg dalszy.
Cytat:
Lider Twojego Ruchu Janusz Palikot zapowiedział, że zwróci się do klubów opozycyjnych z propozycją złożenia wspólnego wniosku o odwołanie wicepremiera i ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego. Według szefa TR to on odpowiada za sytuację w górnictwie.

niby generalnie rzecz biorąc jakiś sens w szukaniu odpowiedzialności Piechocińskiego jest.
Tylko Palikot szukający większości u Millera, a potem u Kaczyńskiego to całkiem śmiszny numerant jest.
I świadczący jedynie o tym, że Palikot na oko jest zdrowy, żyje i daje tego świadectwo.
A samo odwołanie lidera koalicyjnego ugrupowania w przededniu wyborów parlamentarnych byłoby swego rodzaju ciekawostką przyrodniczą. Szczególnie w wykonaniu posłów dietetyków i byłych Palikociarzy, którzy solidnie wzmocnili PSL
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65351  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 13:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

Cytat:
Napisał donka
No przecież wiem... Mimo wszystko nie strasz. Wycofuję się ze swojej wypowiedzi.
No wiem, że ...wiesz.
Tak sobie zażartowałem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65352  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 16:53
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

[quote=Hypatia]
Cytat:
Napisał pluto37
Pluto,ja od wielu lat lansuję pomysł,aby posłów do polskiego parlamentu losować. Do polskiego ,bo w przypadku innych narodów nie wiem czy by się sprawdziło. Natomiast u nas wylosowanie z populacji pełnoletnich obywateli - około 20 000 000 sztuk - 460 posłów dałoby rezultat identyczny z dotychczasowym. Też by kombinowali na podróżach służbowych,też by kluczowe dla kraju debaty i głosowania odbywały się w trybie pilnym około pierwszej w nocy i też by sobie wzajemnie zarzucali z mównicy niczym nie poparte wszelkiego rodzaju draństwa.
To kogo w tym przypadku cytujesz ? Pluto czy Mariana B
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65353  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 17:10
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
To Wielce Szanowny Mieczysławie z pełnymi wyrazami szacunku informuję Cię, że wymagasz od E. Kopacz CUDÓW.
Dotąd do kiedy obowiązywać będzie arytmetyka to nie da się węgla wydobywać drożej, a sprzedawać taniej, bo ktoś musi dołożyć. A dokładamy wszyscy via podatki.
Nie wymagam cudów.Jak wiesz trwa w Sejmie "nocna zmiana" co mi przypomina jak onegdaj obradowano nad rządem Olszewskiego. Jak można w kilka dni procedować nad powołaniem tzw. Spółki Restrukturyzacyjnej do uzdrowienia kopalń Kampanii Węglowej to pytam się, czy w podobny sposób nie można zlikwidować czapy jaką jest Kampania Węglowa,zawiesić na jakiś czas pobieranie haraczu od tych kopalń, zawiesić na zawsze wypłatę 13 i 14 jeśli rentowność kopalni jest ujemna? Przecież wiesz,że posłowie PO i PSL poprą każdą ustawę jaką rząd /Premier/ im nakaże.
Cytat:
Do Bogdanki nie dokładamy, do Silezji nie dokładamy z jakichś powodów. Sam pisałeś o odwróceniu proporcji kosztów socjalnych do ogólnych.
A to mozna odwrócić tylko w jeden sposób. I gdybyś sam był właścicielem takiej kopalni to podejrzewam, że wiedziałbyś jakiego cudu dokonać.
Likwidacja to prosty sposób i tego czepia się rząd.W pierwszej kolejności zrobiłbym to co napisalem wyżej.

Cytat:
Rozwiązań kilka mogłoby się znaleźć. Choćby poprzez import taniego węgla, co jest jest praktykowane w różnych miejscach.
Albo przejść na gaz.
Zapewniam Cię, jak nie będziemy mieli własnego węgla to Rosja nie będzie dopłacać czego najlepszym przykładem jest gaz rosyjski za który płacimy najdrożej w Europie.A własnego nie mamy.

Cytat:
Rząd to może zrobić ustawę i określić warunki ale w cudowny sposób nie załatwi, żeby wydobycie było opłacalne i sam wydobywać go nie będzie.
Tak ten rząd śpieszył się ze zrobieniem ustawy,że firmy które mialy już koncesję na prowadzenie badań gazu łupkowego zaczęły się rakiem wycofywać. Ale co od tego rządu można wymagać? Vide gazoport, elektrownia atomowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65354  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 17:25
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Jako ciekawostka Pani premier rzekła,że trza się przyjrzeć p.K.Domareckiemu,który złożył propozycję kupna trzech kopalń jako że nie wie kto to jest. Tymczasem p.G.Schetyna jako min. w grudniu 2014r wręczył temu biznesmenowi Odznaczenie "Bene Merito" i podobno jest z nim w bliskich relacjach towarzyskich.
Podobno ten pan już pół roku wcześniej sygnalizował polskiemu rządowi chęć kupna kopalń.Ale p.Schetyna nie ma obowiązku poinformowania p.premier komu wręcza odznaczenie i za co.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65355  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 18:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

[quote=mieczyslaw][quote=pluto37]

Cytat:
Nie wymagam cudów.Jak wiesz trwa w Sejmie "nocna zmiana" co mi przypomina jak onegdaj obradowano nad rządem Olszewskiego.

Mieciu Szanowny! Nie rób se żartów. Program artystyczny ustala prezydium sejmu i jak zeznaja jego czleny razem z marszałem
i zastępcami awantur nie ma przy tym. Podobno żadnych.
Olszewskiego bym nie wywoływał do tablicy, bo on był najwiekszym niedojdą na premierzym stołku w ciagu ostatniego ćwierćwiecza, którego nawet Kaczyński mówiąc prawdę olewał na ciepło co osobiście zeznawał w miejscach publicznych i na piśmie. A z resztą rząd Olszewskiego padł z całkiem prostego powodu. Brakło mu przez jego własną głupotę większości w sejmie, bo ślimok dodawać nie umiał

Cytat:
Jak można w kilka dni procedować nad powołaniem tzw. Spółki Restrukturyzacyjnej do uzdrowienia kopalń Kampanii Węglowej to pytam się, czy w podobny sposób nie można zlikwidować czapy jaką jest Kampania Węglowa,zawiesić na jakiś czas pobieranie haraczu od tych kopalń, zawiesić na zawsze wypłatę 13 i 14 jeśli rentowność kopalni jest ujemna? Przecież wiesz,że posłowie PO i PSL poprą każdą ustawę jaką rząd /Premier/ im nakaże.

Po kolei. Procedować można, bo stan agonalny znany jest od dawna wszystkim zainteresowanym. Łącznie ze związkowcami.
Po drugie, to te kompanie powołano po to, żeby słabsze podmioty były wspierane przez silniejsze. I to jakoś działało dotąd do kiedy ceny węgla były wysokie. Jak nastąpił krach to brutalna prawda o 80% wtopie tej czwórki wyszła na wierzch.
To co nazywasz haraczem to są pieniądze jakimi obciążane są wszystkie podmioty zajmujące się pozyskiwaniem tego co w glebie tkwi. Chciałbym Ci przypomnieć, ze w kopalnie wpakowano miliardy z budżetu wielokrotnie je oddłużając, kasując ZUS i lokalne podatki.
A o 13,14, deputatach i innych podobnych związki nawet słyszeć nie chca i nie chciały, bo jest ich też na tony. Mało tego. Tam jest całe multum takich co już dawno powinni być na emeryturach. Ci z tej kiedyś upadłej Silesii tak zrobili.
A co do głosowań w sejmie, to jak to sobie wyobrażasz, że większość parlamentarna tworząca rząd będzie głosować przeciw ważnym ustawom gospodarczym?
Wprawdzie to nie byłaby jakaś sensacja, bo juz było tak, że Krzaklewski zarządził głosowanie przeciw rządowi który współtworzył, a minister dostał tego co dzis podobno jest skutkiem ...grypy żoładkowej -inaczej mówiąc popuścił w pantalony- i rząd Suchockiej padł. A i Kaczyński też poślizgnął się na przystawkach I do dziś lamentuje po kątach
Cytat:
Likwidacja to prosty sposób i tego czepia się rząd.W pierwszej kolejności zrobiłbym to co napisalem wyżej.
Czyli jak rozumiem odpiąłbyś te cztery kopalnie od kompanijnej czapy i ściął dodatki do pensji i wnioskuję, że zrobiłbyś taką restrukturyzację, zeby te kopalnie były rentowne..
Dlatego najlepiej jest ogłosić upadłość tych kopalń, a potem znaleźć właściciela, który zatrudni tylu pracowników ilu konieczne, bez związkowych czap i na innych warunkach płacowych wynikających z ekonomii.
Cytat:
Zapewniam Cię, jak nie będziemy mieli własnego węgla to Rosja nie będzie dopłacać czego najlepszym przykładem jest gaz rosyjski za który płacimy najdrożej w Europie.A własnego nie mamy.
Dlaczego mówisz, że nie będziemy mieć węgla? A co? On wyparuje? A co do gazu to bodajże 1/3 jest z naszych źródeł, a ruski nie jest już jedyną opcją. I nie zapominaj o brunatnym.
Cytat:
Tak ten rząd śpieszył się ze zrobieniem ustawy,że firmy które mialy już koncesję na prowadzenie badań gazu łupkowego zaczęły się rakiem wycofywać.
Ale licencje na poszukiwania opłaciły. A że się wycofuja, to w tej branży tak bywa. Właśnie podano, że Krauze wtopił miliardy w jakies projekty poszukiwwcze z ropą chyba w Kazachstanie.
Cytat:
Ale co od tego rządu można wymagać? Vide gazoport, elektrownia atomowa.
Co gazoport? Za chwilę będziesz go miał z opcją na rozbudowę, masz łaczniki do gazu z zachodu. To co chcesz więcej?
A atom? Kwestia przyszłości i problemów lokalizacyjnych. To nie jest na 5 minut i dla niejednego rządu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65356  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 19:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Jako ciekawostka Pani premier rzekła,że trza się przyjrzeć p.K.Domareckiemu,który złożył propozycję kupna trzech kopalń jako że nie wie kto to jest. Tymczasem p.G.Schetyna jako min. w grudniu 2014r wręczył temu biznesmenowi Odznaczenie "Bene Merito" i podobno jest z nim w bliskich relacjach towarzyskich.
Podobno ten pan już pół roku wcześniej sygnalizował polskiemu rządowi chęć kupna kopalń.Ale p.Schetyna nie ma obowiązku poinformowania p.premier komu wręcza odznaczenie i za co.

Mieczysławie Szanowny!
Oczywiste jest, że trza mu się przyjrzeć, a ponoć jest grubym misiem, więc będzie łatwiej.
Schetyna juz miał przygody w przeszłości z biznesem to lepiej żeby się trzymał od niego z daleka w sprawach biznesowych. A co do znajomości, to w Polsce każdy kogoś zna.
A że go odznaczył, to może było za co. Z medialnych doniesień wynika, ze prowadzi globalne interesy i nie jest wykluczone e było za co go odznaczyć. A znasz może uzasadnienie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65357  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 19:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

Jak było do przewidzenia
Cytat:
Inicjatywy TR nie poprze jednak ani PiS, ani SLD. - Żadnych inicjatyw z Palikotem podejmować nie będziemy, to przystawka Platformy Obywatelskiej i Bronisława Komorowskiego - ocenił rzecznik PiS Marcin Mastalerek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65358  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 19:10
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
To kogo w tym przypadku cytujesz ? Pluto czy Mariana B
Uprzejmie dziękuję za zwrócenie uwagi.
Dzięki Twojej wrodzonej czujności już poprawiłam mój błąd edytorski.
Mam nadzieję,że Ty swoje błędy,które Ci ktoś wytknie ,równie skwapliwie poprawisz,a nie zareagujesz w sposób dotąd typowy.
No ,czekam,# 65352!!!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 15-01-2015 o 19:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65359  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 22:21
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Mruga oczkiem (żart) Pendolino

w sejmie.
Głosowania nad poprawkami senatu.
Sikorski nie nadąża za sobą. W takim tempie połknie własny język.
Nie ma się co dziwić. Posłowie są zmęczeni po nocnym pojedynku do 3:00

Zrobiło się całkiem wesoło, kiedy Radek musiał łyknąć coś płynnego, żeby odkurzyć gardło z chrypki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65360  
Nieprzeczytane 15-01-2015, 22:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
w sejmie.
Głosowania nad poprawkami senatu.
Sikorski nie nadąża za sobą. W takim tempie połknie własny język.
Nie ma się co dziwić. Posłowie są zmęczeni po nocnym pojedynku do 3:00

Zrobiło się całkiem wesoło, kiedy Radek musiał łyknąć coś płynnego, żeby odkurzyć gardło z chrypki.

Dziwić się? A niby czemu?
Kto im bronił rozpocząć sesję w poniedziałek, albo przedłużyć ją do połowy przyszłego tygodnia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.