menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #321  
Nieprzeczytane 22-11-2008, 14:17
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kundzia
Dziś upływa pierwszy tydzień jak nie palę papierosów,och,jak chciałabym wytrwać w tym niepaleniu.



Hip, hip hura zapraszam do "klubu czyste kominy"
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #322  
Nieprzeczytane 22-11-2008, 14:25
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kundzia
Dziś upływa pierwszy tydzień jak nie palę papierosów,och,jak chciałabym wytrwać w tym niepaleniu.
Brawo, brawo Kundziu, ja nie palę od 13 tygodni i życzę tobie i sobie wytrwania, hurra.
  #323  
Nieprzeczytane 22-11-2008, 20:39
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Brawo, brawo Kundziu, ja nie palę od 13 tygodni i życzę tobie i sobie wytrwania, hurra.
Kundziu wielkie brawa i życzę wytrwania ,wszystko Rób żeby nie wracać ja nie palę od 5 lat i bym nie zapaliła teraz po prostu twardo ''NIE''
  #324  
Nieprzeczytane 22-11-2008, 22:11
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Spędziłam dzień

ze swoimi wnusiami.
  #325  
Nieprzeczytane 22-11-2008, 23:15
doda's Avatar
doda doda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 36
Domyślnie

a do mnie pzyjechał na parę godzin mój brat ze Szwecji i spędziliśmy czas na wspominkach "a pamiętasz" i oglądaniu zdjęć zdzieciństwa.Niewyobrażalnie szybko czas leci,niedawno byliśmy mali.....A potem mój kot,20letni staruszek,który od paru dni odwracał się na widok jedzenia-zjadł wątróbkę i to było dopełnieniem miłego dnia...
  #326  
Nieprzeczytane 22-11-2008, 23:41
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Gaduła Tak trzymać!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisał doda
a do mnie pzyjechał na parę godzin mój brat ze Szwecji i spędziliśmy czas na wspominkach "a pamiętasz" i oglądaniu zdjęć zdzieciństwa.Niewyobrażalnie szybko czas leci,niedawno byliśmy mali.....A potem mój kot,20letni staruszek,który od paru dni odwracał się na widok jedzenia-zjadł wątróbkę i to było dopełnieniem miłego dnia...
  #327  
Nieprzeczytane 23-11-2008, 09:10
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Kundziu i Majeczko-gratulacje ogromne!To wspaniała wiadomość..zeby tak i mnie moc napadła..trzymam za Was kciuki.Powodzenia!
  #328  
Nieprzeczytane 23-11-2008, 09:19
babciaela's Avatar
babciaela babciaela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Sanok
Posty: 9 308
Domyślnie Witam

A ja wczoraj byłam na spotkaniu-przyjęciu w pięknym lokalu z grupą 60 osób,z okazji ANDRZEJKI(trochę wcześnie) Było bardzo sympatycznie bo to grono to Uniwersytet Trzeciego Wieku.Jestem pod wielkim wrażeniem że tak można się bawić...
  #329  
Nieprzeczytane 23-11-2008, 10:05
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

A ja w tej chwili wróciłem z sanny z Atosem i Olą-Huraganem. Uśmiech Oli i jej zaróżowione policzki wywołują moje zadowolenie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #330  
Nieprzeczytane 24-11-2008, 12:23
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie Nagroda Feniksa dla W. Kilara

Wojciech Kilar otrzymał Laur Feniksa przyznawany przez Związek Polskich Kawalerów Maltańskich, za wnoszenie w życie społeczne dóbr podnoszących człowieka w jego godności. Nagroda ta przyznawana jest ludziom kultury i sztuki od 4 lat.
Statuetkę Feniksa wykonał plastyk, który w swej ostatniej woli prosił, by wręczać ją tym, którzy przyczynią się przypominaniem o obowiązku godnej śmierci i wniosą dobro w posłudze hospicyjnej.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
  #331  
Nieprzeczytane 24-11-2008, 14:28
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie A moja M.

miała wczoraj uroczy dzień dzięki napływającym z wielu wątków życzeniom z racji Jej urodzin. Napewno dłuuuugo jeszcze pozostanie "pod wrażeniem". DZIĘKUJEMY!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #332  
Nieprzeczytane 25-11-2008, 13:24
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Śnieg się topi, ptaszki jeden przez drugiego pchają się po ziarna słonecznika - zrobiło się wesoło. Raczej nie lubię zimy, a o wiośnie mile marzę....
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
  #333  
Nieprzeczytane 25-11-2008, 13:42
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Mam zabawnego psa. Często chyba mu się coś śni, bo śpiąc, szybko rusza łapkami, popiskuje, powarkuje i szczeka, tak trochę inaczej jak normalnie. Właśnie przed chwilą, cieniutko poszczekując przez sen obudził się i narobił strasznego hałasu. Widocznie śnił o jakimś zagrożeniu. Takie "pomysły" zdarzają się mu często.
  #334  
Nieprzeczytane 25-11-2008, 14:12
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Gaduła Jacku

Cytat:
Napisał JacekP
Mam zabawnego psa. Często chyba mu się coś śni, bo śpiąc, szybko rusza łapkami, popiskuje, powarkuje i szczeka, tak trochę inaczej jak normalnie. Właśnie przed chwilą, cieniutko poszczekując przez sen obudził się i narobił strasznego hałasu. Widocznie śnił o jakimś zagrożeniu. Takie "pomysły" zdarzają się mu często.
moje pieski też tak mają przed chwilą wrocilam z nimi ze wspaniałego spaceru,pogoda piękna czuję się jak nowo narodzona. Miłego dnia wszystkim życzę.
  #335  
Nieprzeczytane 25-11-2008, 15:14
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

ja gdy widziałam, że mój kotek ma jakiś "zły" sen delikatnie głaskałam go i przechodziło...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #336  
Nieprzeczytane 26-11-2008, 10:24
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Obejrzałam wczoraj film "Pora umierać" z Danutą Szaflarską w roli głównej. Treścią filmu jest postawa i obrona przed złym i napastliwym traktowaniem starszej osoby, samotnie mieszkającej .
Cieszy i zachęca do manifestowania!!! własnych wartości wobec społeczności, w której żyjemy.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
  #337  
Nieprzeczytane 27-11-2008, 13:13
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Dzisiaj w autobusie byłam świadkiem scenki: Pani ustąpiła miejsca wsiadającej Pani.Ta wsiadająca odezwała się -
- Niech sobie Pani nie poprawia samopoczucia moim kosztem.
Myślę, że obie miały dobre samopoczucie, czego wszystkim Paniom życzę.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
  #338  
Nieprzeczytane 27-11-2008, 21:15
felicyta felicyta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Wroclaw
Posty: 26
Domyślnie

Dziś byłam w Muzeum na wykładzie o moim mieście.
Wiele się dowiedziałam zwłaszcza,że można było oglądać
stare ryciny i grafiki często z nieistniejących obiektów.
  #339  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 08:34
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Wczoraj zaprowadzając wnuczkę do przedszkola zauważyłem wystawioną puszkę na grosiki /chodzi o monety 1-5 gr/ jak co roku jest przeprowadzana akcja w szkołach i przedszkolach pod nazwa zbieramy górę grosza. Dziś zaniosłem część uzbieranych tych monet /zbieram cały rok opróżniając portmonetkę z tych monet co dzień lub dwa/ resztę zostawiam na WOŚP.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #340  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 08:53
babciaela's Avatar
babciaela babciaela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Sanok
Posty: 9 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Wczoraj zaprowadzając wnuczkę do przedszkola zauważyłem wystawioną puszkę na grosiki /chodzi o monety 1-5 gr/ jak co roku jest przeprowadzana akcja w szkołach i przedszkolach pod nazwa zbieramy górę grosza. Dziś zaniosłem część uzbieranych tych monet /zbieram cały rok opróżniając portmonetkę z tych monet co dzień lub dwa/ resztę zostawiam na WOŚP.
Tadeuszu-JESTEŚ WIELKI.Tak reasumując śmiało to stwierdzam.Niech z Tobą będzie MOC.
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poproszę o dobre rady. renet Profilaktyka i zdrowy styl życia 33 04-05-2010 18:20
Raczki, wbijajcie. Wspaniałe wieści Łukasz Choroby, badania, terapie 5 28-03-2009 17:15
Dobre radio internetowe krystynas53 Różności - wątki archiwalne 3 03-10-2008 23:24
Ćwiczenia fizyczne dobre na serce - komentarze eurydyka Ogólny 3 06-02-2007 00:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.