menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1961  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 12:28
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Jarosław Kaczyński "walczy" w Warszawie bo tam jest gdzie i komu można "kadzić" na ulicach w Kościele....Tam się czuje bezpiecznie z grupą fanatyków PIS i RM. / W innych miastach jest totalnie olewany i nikt nie myśli o jego "obłędnych" projektach walki z legalną,wybraną przez większość Narodu....Ten człowiek jest pełen obłędu i nienawiści Jak długo można tolerować podżeganie do obalenia Rządu RP. Jego należy postawić pod odpowiedni Sąd aby zamknąć mu tę buzię.
__________________
zdzislaw1
  #1962  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 12:34
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Jak donosi "Fakt", między Jarosławem Kaczyńskim a Joanną Kluzik-Rostkowską po przegranych wyborach prezydenckich wyrosła już taka przepaść, że prezes PiS nie siada nawet obok byłej szefowej swojej kampanii.

Jeden z posłów PiS uważa, że Joanna Kluzik-Rostkowska jest już u prezesa na straconej pozycji. - Przecież oni już nawet ze sobą nie rozmawiają - dodaje.

Podobnie jest z Elżbietą Jakubiak i Pawłem Poncyljuszem. - Od wyborów z prezesem nie rozmawiałem - przyznaje Poncyliusz.


Ale innych posłów PiS to nie dziwi, bowiem odzyskanie zaufania prezesa PiS jest niemal niemożliwe. Przyznają, że taki los spotyka tych, którzy odważyli się powiedzieć złe słowo na Kaczyńskiego.


Hi hi hi śmieszny mały człowiek
Tylko jego zachowanie przestaje być śmieszne, ponieważ to grozi niepokojem w naszym kraju i dobrze, że przeciwnicy nie reagują i nie wdają się w bezsensowną dyskusję.
Wczoraj w Szkle Kontaktowym wszystkie sms-y były o dziwnym zachowaniu Prezesa
  #1963  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 15:39
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

ja cały czas myślę - co ich tam trzyma? Przecież Kaziiu Marcinkiewicz był najlepszym przykładem tego, co jarko robi ze współpracownikami.
__________________
  #1964  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 15:57
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Pan Jarosław Kaczyński "nie jest śmieszny czy mały"....on jest bardzo grożny...On walczy za wszelką cenę i idzie " po politycznych trupach"....Jest bardzo wytrawnym politycznym graczem i obserwuje nastroje....Ten entuzjazm na ulicy,tłumy przy tzw.Krzyżu przy Pałacu,"okrzyki" na Wawelu przy grobie brata i wiele innych świadczą o tym,że ponoć ma znaczne "poparcie" w opinii publicznej. To jest efekciarstwo....... Media to pokazują i....widać jak to ludzie reagują...On też gra na uczuciach i przy pomocy "medialnych artystów takich jak Kurski" ...oni obserwują i czekają na reakcje. J.Kaczynski uważa,zrobiono mu krzywdę i on musi ZBAWIĆ POLSKĘ ZA WSZELKĄ CENĘ.... Zapomniał,że większość normalnych ludzi uważa te jego pociągnięcia za naganne...bo to trąci przewrotem politycznym i podburzaniem ludzi. Te wszystkie gesty w kształcie litery"V" i inne bzdety świadczą,że on jest w "stanie wojennym wobec LEGALNEJ WŁADZY" a to jest równoważne z....(sami wpiszcie epilog)....
__________________
zdzislaw1
  #1965  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 17:17
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Głosowałam w wyborach na Kaczyńskego, ponieważ uważam,że władza nie może bć w jednych rękach. Nie ukrywałam tego faktu , rodzina prawie mnie wydziedziczyła.Teraz wstydzę się za jego zachowanie, stosunek do kolegów i koleżanek partyjnych. Jest to CHORY
człowiek. Mam nadzieję,że do wyborów parlamentarnych wyrośnie nowa partia i ludzi mądrych kompetentntch pewnie to moje mrzonki.
  #1966  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 17:43
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Czekamy na....

Uważam,że należy takich ludzi jak Jarosław Kaczyński TRAKTOWAĆ BARDZO POWAŻNIE........Ten człowiek może narobić wiele szkody w Polsce...On idzie "va bank"....Nie zważa na nic....Ma potężne zaplecze w K.K i w Radiu Maryja...To są jego atuty i na tym bazuje,..ale może się przeliczyć....Wszystko to co jest w nadmiarze może ( pochody,pochodnie,tłumy i całowanie po rękach przez nawiedzone niewiasty i wiele innych spowoduje,że NORMALNI LUDZIE ZROZUMIĄ,ŻE TO TYLKO MENTALNA FASADA).. I na tym może się przejechać...Nadmiar powoduje niechęć.. Ludzie pokroju RM sami zrozumieją,że ON NIMI MANIPULUJE. TYLKO SPOKOJNIE CZEKAĆ...TO MUSI SIĘ KIEDYŚ ZAKOŃCZYĆ. TYLKO CIERPLIWOŚCI I.....ZOBACZYMY..Tylu wodzów przeszło do historii nie zawsze chwalebnie...On też swoje miejsce znajdzie..
__________________
zdzislaw1
  #1967  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 19:02
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Walka....

Staram się usilnie trzymać nerwy w spokoju ale dzisiaj już nie wytrzymałem....Draństwo i bandytyzm ludzi z PIS-u.. Jeden z tych ludzi powiedział z ironią w głosie,że ta Pielgrzymka do Smoleńska ....była medialnie zaaranżowana...tylko po to aby tam była pani A.Komorowska....On uważa,że żal tych biednych ludzi,którzy stracili swych bliskich OWSZEM BYŁ...ALE RESZTA TO MEDIALNY POKAZ.....CZY NA TAKIE SŁOWA CZŁOWIEKA NIE MOŻE TRAFIĆ .......Ci ludzie nie mają rozumu i przyzwoitości...To jest banda politykierów,pseudopatriotów i świętoszków a nie ludzi normalnych....Ja również uważam ludzi z PO,że jeszcze dużo im do normalności i poprawności politycznej ale mimo wszystko mają coś co ludzie porywa. Ta zgraja nieudaczników politycznych ślepo słuchają swego prezesa i jak barany idą na jego skinienie a on trzyma ich za mordy.To jest tragiczne....Najgorsze jest to,że pan Jarosław Kaczyński ZAGRZEWA DO .....WALKI PRZECIW LEGALNEJ,WYBRANEJ PRZEZ WIĘKSZOŚĆ KONSTYTUCYJNEJ WŁADZY....A TO JEST GROŻNE....MOŻE JESZCZE JEST CZAS ABY TEN CZŁOWIEK SIĘ OPAMIĘTAŁ....
__________________
zdzislaw1
  #1968  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 19:29
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Pan prezes J.Kaczyński w dniu 10.10.2010r. jednoznacznie stwierdził,że Państwo Polskie BĘDZIE WOLNE TYLKO POD JEGO WŁADZĄ A TŁUM ....TAK JAK W MIENIONYCH LATACH,Z POCHODNIAMI W RĘKACH SKANDOWAŁ ..JAREK...JAREK, JAK TO PRZYPOMINA TEŻ WODZA ,KTÓRY PODOBNE WALKI PROWADZIŁ.... Czy jeszcze Wam potrzeba więcej koledzy z PIS-u. Walka z władzą pod komendą Jarka.
__________________
zdzislaw1
  #1969  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 19:44
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Zdzisiu odpuść sobie idiotę, szkoda nerwów, tak mój pies mówi, ja jestem podobnego zdania, to już chyba nawet nie dopalacze, to choroba i potrzebny kaftan....
  #1970  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 20:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kaczyński: Chcemy by ten kraj był nasz
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...lenskiej_.html

Tadeuszu! Dobrze, ze jest troche ludzi, ktorzy NIE CHCA.
I to jest objaw pozytywny i nadzieja na to, ze jest ich odpowiednio duzo, zeby ten biedny czlowiek chodzil jedynie po ulicach i mamral, a nie byl funkcjonariuszem panstwowym.

Cytat:
Gdzie jest premier Tusk, gdzie jest Sikorski, gdzie jest Grad, gdzie jest Grabarczyk? Dlaczego w tej sprawie nie interweniują? - pyta w rozmowie z TOK FM poseł Brudziński, po czym sam sobie odpowiada: - Są to popaprańcy, którzy powinni zniknąć z polskiej sceny politycznej. Bo to co robią, a właściwie czego nie robią, trąci zdradą stanu - kwituje.

Brudzinski ma zakuty leb, co nie dziwi. Jak wspomniec antyruskie i antyniemieckie numery jego bossow, to nic dziwnego, ze sie i Ruscy i Niemcy dogadali i zrobili co chcieli.
A ta rura jest zdaje sie na wodach poza polska jurysdykcja.
Generalowi Brudzinskiemu pozostaje jedynie zebrac bojowa kupe PiSmanow i przeprowadzic atak podwodny na wroga. Naczelny IV RP Hetman Kaczynski wyda odpowiednie komendy zapewne zwyciezy, bo on jest dobry w te klocki. Czyli jak juz sie za co wezmie, to musi wygrac. Co widac slychac i ...czuc.

Zdzislawie! Jeszcze raz zalecam spokoj. Te typy tak maja od urodzenia i nie trzeba sie martwic. Ludzie swoj rozum maja, a gdyby wszystkich PiSmanow kazac leczyc, to ludzie ze zlamaniami nie mieliby gdzie, bo tyle miejsc w psychiatrykach nie ma i musianoby zajmowac dla PiSmanow inne oddzialy. tak, ze spokojnie. Hetman spuscil ze smyczy watahe i ta wykonuje zadanie. Zmeczy sie, to znowu bedzie spokoj.
  #1971  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 22:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 742
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Pluto, tylko, że to już nie robią się żarty, ten skurwysyn to takie pół Hitlera....tak mój pies opowiada...

Eeetam! Najwyzej drobna parodia Adolfa, a i to marnie podrobiona.
Ja sie zastanawiam czemu go jeszcze nie pogonili biskupi???
Przecie widza ze z kosciola, katolicyzmu i roznych takich robi cyrk jakiego dotad nawet zlaicyzowana Europa nie widziala.
Palikot chyba z radosci skacze do gory. Nikt mu nie napedzi tylu zwolennikow co Kaczynski.
I NIKT nie odpedzi tylu od kruchty co ten niewydarzony parodysta.
HGW powinna wysylac mu rachunek za sprzatenie ulicy. Za kazdym razem, a w razie odmowy wpisac go na liste dluznikow komorniczych.
  #1972  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 08:45
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Ciekawe czy ten "tłum" pod Pałacem to sami Warszawiacy, czy ludzie PIS-u i Radia Maryja ściągnięci z całej Polski.Nie chce mi się wierzyć,że jest tyle "nawiedzonych" Warszawiaków.I też mam ogromne pretensje do Kościoła,że nie krytykuje J.Kaczyńskiego.Przecież to on i jego zwolennicy obrażają teraz symbol wiary katolickiej,która głosi miłość do bliżniego i przebaczenie,a nie mściwość.
  #1973  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 10:23
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
Ciekawe czy ten "tłum" pod Pałacem to sami Warszawiacy, czy ludzie PIS-u i Radia Maryja ściągnięci z całej Polski.Nie chce mi się wierzyć,że jest tyle "nawiedzonych" Warszawiaków.I też mam ogromne pretensje do Kościoła,że nie krytykuje J.Kaczyńskiego.Przecież to on i jego zwolennicy obrażają teraz symbol wiary katolickiej,która głosi miłość do bliżniego i przebaczenie,a nie mściwość.
O ile to by byli sami Warszawiacy, a choćby większość... to współczuję Warszawie, i wcale Warszawie takich patriotów i takich prawdziwych Polaków i katolików nie ma co zazdrościć, ale widocznie Warszawiakom tak się podoba.... no bo to taka miłość bliźniego....
  #1974  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 10:38
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Palikot: boję się, że Kaczyński doprowadzi do rozlewu krwi

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...o_rozlewu.html

Cytat:
Przestraszyłem się tego, że Jarosław Kaczyński w końcu doprowadzi do rozlewu krwi w Polsce. Ja obserwuję jego działalność od kilku miesięcy, wyraźnie w kierunku podburzenia ludzi w Polsce i tego, żeby ktoś może się targnąć na Komorowskiego - powiedział Janusz Palikot w TVN 24.


Cóż jakiś desperat może się znaleźć.

J.K. o swoją skórę bardzo dbał i dba
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #1975  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 10:45
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Polskie Kondominium...Koniec świata..Prezes i jego kohorty czyli krzyżopis-mani tylko czekają aby wyzwolić Polakę tak jak zapowiedział prezes w dniu 10 pażdziernika 2010r. pod Pałacem.Polska nie jest wolna i czeka na wyzwoliciela. Ten pochód,te pochodnie i inne wskazują na zagrzewanie do walki. Pan prezes nas wyzwoli....a grupy szturmowe krzyżopis-manów zrobią porządek. Pod tym Apelem podpisują się lekarze spec. z Tworek..
__________________
zdzislaw1
  #1976  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 10:51
al-ka's Avatar
al-ka al-ka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
O ile to by byli sami Warszawiacy, a choćby większość... to współczuję Warszawie, i wcale Warszawie takich patriotów i takich prawdziwych Polaków i katolików nie ma co zazdrościć, ale widocznie Warszawiakom tak się podoba.... no bo to taka miłość bliźniego....
Warszawiaków w tym cyrku prawie nie ma(poza paroma upośledzonymi w znacznym stopniu na umyśle).Warszawiacy mają serdecznie dość najazdów oszołomów.Wyrazem tego są permanentne utarczki z opętanymi członkami i wielbicielami sekty pistalibańskiej a także sierpniowa demonstracja młodych ludzi "skrzyknięta" przez internet.Na Krakowskim Przedmieściu i w jego najbliższej okolicy mieszkają ludzie i mają serdecznie dosyć ustawicznych burd,pikników całonocnych,cmentarnego smrodu zniczy i comiesięcznych fackelzugów z dupowatym fuhrerem.Cierpliwość i tolerancja warszawiaków dla przybyszów -uczestników tego haniebnego cyrkowiska kończy się.Draka wisi w powietrzu....
__________________
Im bardziej poznaję ludzi,tym bardziej kocham moje psy.
  #1977  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 16:56
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Strategia PiS w wyborach samorządowych zakłada jak najczęstsze spotkania prezesa Jarosława Kaczyńskiego i parlamentarzystów z wyborcami. Każdy polityk PiS musi odbyć kilkadziesiąt spotkań - powiedział PAP szef Komitetu Wykonawczego partii Joachim Brudziński.

Ło matko, strach się bać. Ja mam już alergię na tego pana i jego kompanów. Boję się włączyć telewizor, boję się zajrzeć do wiadomości. Grożą mi tabletki na uspokojenie, bo dostałam niekłamanej fobii na Prezesa i wiem, że on coś wymyśli jeszcze nie raz, ale nie mam pomysłu co to może być, ale wiem, że coś strasznego i głupiego.
  #1978  
Nieprzeczytane 13-10-2010, 11:38
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

"Czujemy się jak na cmentarzu" - skarżą się mieszkańcy sopockiego domu L. Kaczyńskiego
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...ieszkancy.html


Wcale nie dziwię się mieszkańcom tej kamienicy. Co ma robić tam astmatyk? Jego żywcem pewnie chce udusić.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #1979  
Nieprzeczytane 13-10-2010, 12:28
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 639
Domyślnie

Cytat:
Wcale nie dziwię się mieszkańcom tej kamienicy. Co ma robić tam astmatyk? Jego żywcem pewnie chce udusić.
To są początki kultu ,potem nastąpi pewnie beatyfikacja.Dziwi mnie jak można być tak bezkrytycznym w stosunku do swego Idola?
  #1980  
Nieprzeczytane 13-10-2010, 14:19
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
To są początki kultu ,potem nastąpi pewnie beatyfikacja.Dziwi mnie jak można być tak bezkrytycznym w stosunku do swego Idola?

A to "Szuja, naomamiał, natruł i nabujał! ...
Szuja, obrzydliwa larwa i szczeżuja.
Fałsz i ruja bezustannie powoduje nim.
Gdy życie zdarło z faceta już maskę,
Gdy mu fasada rozwala się z trzaskiem,
Gdy zza niej wyjrzy jak d... z pokrzywy.
Pysk zły i obrzydliwy i pryśnie cały blew.
.....
Szuja! By opisać co to jest za typ.
Szuja! kawał matrymonialnego zbója.
Z pieszczot dwója....."
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 13:47
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 11:13
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 10:09
Marsz w obronie życia poczętego. Basia. Polityka - wątki archiwalne 100 03-04-2008 13:35
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.