menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Rodzina bliższa i dalsza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #441  
Nieprzeczytane 29-11-2007, 09:46
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

OOOO.młody się pokazał!Co tam u ciebie,chłopie?Dawno nie pisałeś.Powodzenia.
  #442  
Nieprzeczytane 29-11-2007, 20:53
Inny_15's Avatar
Inny_15 Inny_15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Kraków
Posty: 49
Domyślnie

@nika
Dzięki, ja codziennie zaglądam tylko jakoś nie miałem ochoty przez parę tygodni nic pisać, na żadnym forum nic nie pisałem, na gg nie siedziałem itp teraz jakoś napisałem parę rzeczy gdzieniegdzie ;] U mnie to tak nie zbyt fajnie... myślałem, że będzie lepiej a jest odwrotnie... no ale jakoś trzeba żyć.
  #443  
Nieprzeczytane 29-11-2007, 21:25
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Maciek,

stawiam Cię do pionu!!!
Zmienisz szkołę (po skończeniu tej), ile Ci zostało? Zmienisz otoczenie, może na lepsze.
A w domu... Dorastasz, może też coś się zmieni.
A na głupców szkoda Twojej inteligencji i czasu.
Jestem pewna, że będzie lepiej - nie gorzej! Trzymaj sie i nie dołuj, bardzo Cię do tego namawiam.
  #444  
Nieprzeczytane 30-11-2007, 04:45
Inny_15's Avatar
Inny_15 Inny_15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Kraków
Posty: 49
Domyślnie

Zmienię rodzinę? nie...
  #445  
Nieprzeczytane 30-11-2007, 07:35
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Oj, pesymisto! Maćku!

Rodziny nie zmienisz, to jasne! Ale dojrzejesz, będzie łatwiej! Może wtedy rozmowa z mamą lub babcią nie będzie taka trudna. Zgodziłeś się przecież z nami, że na razie bierzesz na przeczekanie. Chyba że coś się zmieniło.

Coś czuję, że znowu dokucza Ci siostra i pełne głupoty nastoletniej szkolne otoczenie.
Nie właz w dołki psychiczne, bo stamtąd zle widać!!!
  #446  
Nieprzeczytane 01-12-2007, 22:24
Angel's Avatar
Angel Angel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 18
Domyślnie

Dziękuje wam ze jesteście. Dużo ostatnio myślałem o tym kim jestem i kim będę w życiu dużo rzeczy z tego postu zrozumiałem moje życie wraca powoli do normy wszystko powoli zaczyna się układać nie powiedziałem jeszcze o sobie rodzicom nie chce ich krzywdzić ale za to wie o mnie najlepsza moja kumpela na szczęście nie odsunęła sie ode mnie zaakceptowała mnie takim jakim jestem kocham ją za to, że nie odsunęła się ode mnie ona jedynie nie wypowiadała sie źle o innych orientacjach seksualnych dlatego postanowiłem jej powiedzieć. Zrobiło mi się lżej na duszy w końcu mam z kim normalnie pogadać o swoich sprawach już nie mamy przed sobą żadnych tajemnic ona wyznała mi, że się we mnie podkochiwała postanowiliśmy zostać przyjaciółmi na dobre i na złe wiem, że ona nikomu o mnie nie powie dzięki niej moje życie się zmieniło a ja się bałem, że stracę najlepszą i jedyną kumpele na świecie. Dzięki wam odważyłem się. Dziękuje.
__________________
Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć.
  #447  
Nieprzeczytane 01-12-2007, 22:29
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Angel

bardzo sie cieszę, że znalazłes bratnią duszę. Trzymaj się, pozdrawiam cieplutko. Na szczęście na świecie nie brakuje normalnych ludzi.
  #448  
Nieprzeczytane 01-12-2007, 22:52
Angel's Avatar
Angel Angel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 18
Domyślnie

szkoda że tych nietolerancyjnych jest tyle ale na to nic nie poradzimy niestety, każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażania swoich poglądów bardziej czy mniej pozytywnych
__________________
Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć.
  #449  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 02:14
walkiria57's Avatar
walkiria57 walkiria57 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 217
Domyślnie

Angel i Wy wszyscy, którzy się czujecie "inni"! Cóż to jest inność? Ja jestem inna, bo obsesyjnie nie lubię telenowel i sitcomów. Ale ja wiem, że w urządzeniu na prąd, zwanym telewizorem, jest taki mały Pstryczek- Elektryczek. Wystarczy zrobić małe "pstryk" - i już nie ma. Nie potrzeba specjalnych krucjat.

Mąż mojej koleżanki uwielbia szydełkować. Ma przy tym niebywałe pomysły na serwety i inne piękności. Budzi swoim hobby, a może już i obsesją, jak patrzeć, z jaką prędkością szydełko śmiga w jego dłoniach, podziw i niedowierzanie. Ale nie śmiech i kpinę.

Każdy z nas jest inny. I CAŁE SZCZĘŚCIE.

A ja uwielbiam szlifierkę do metalu. Ten dźwięk, który zależy jedynie ode mnie, od obrotów,siły, jaką przyłożę; ten zapach metalowych drobin. Fascynuje mnie spawanie z jego pięknem bukietów iskier, zapachem, błyskiem. Chociaz spawać nie umiem, ale, któż to może wiedzieć...

Od razu w szpitalu mnie zamknąć, od czci odsądzić, bom ja nie za mocno niewieścia jest? Jestem wolnym człowiekiem w wolnym kraju. Mogę być homo, hetero, bi, wedle woli, o ile nikogo nie krzywdzę. A jeżeli mnie krzywdzą z powodu: "bo mi się nie podobasz", to na to jest najnormalniejszy Sąd, który MUSI działać zgodnie z prawem. A najwyższym aktem póki co, w tym kraju jest Konstytucja i łamanie jej karalnym jest.
__________________
Ze swych wad jestem rad, mam ich tyle, co i zalet: w sam raz na wiek, wykształcenie i płeć...
  #450  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 08:42
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

No nie walkiria skąd ty sie tak mądra tu wzięlaś .Czytam czytam i jakby ktoś napisał to co sama mysle ..tylko o wiele lepiej.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 02-12-2007 o 08:44.
  #451  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 08:57
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Lepiej mi się zrobiło od samego rana

po przeczytaniu ostatnich postów. Wyłazcie z dołów psychicznych, bo stamtąd zle widac!!!!
  #452  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 09:10
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Bardzo mi się,Walkirio, spodobało to, co napisałaś..ale wiele osób myśli ,niestety,stereotypowo i stąd problemy wszystkich,którzy czują się inni/ niekoniecznie chodzi o orientację seksualną/.Wystarczy na bieżąco śledzić posty na naszym forum,wiele w nich sarkazmu i kpin wobec upodobań bliżnich.
  #453  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 09:32
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Natury blźnich Ewa ,natury....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #454  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 09:52
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Hihihihi, Małgosiu, poczytaj na >wklejaniu obrazków< występ niejakiej Malagenii. Okaz pokazowy!
  #455  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 11:57
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Hihihihi, Małgosiu, poczytaj na >wklejaniu obrazków< występ niejakiej Malagenii. Okaz pokazowy!
A nie odsłona nr 3 mojego ulubienca dwa w jednym?Coś mi to na to wygląda to już nie rozdwojenie ,a roztrojenie jaźni....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #456  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 14:30
Kryśka's Avatar
Kryśka Kryśka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 113
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
A nie odsłona nr 3 mojego ulubienca dwa w jednym?Coś mi to na to wygląda to już nie rozdwojenie ,a roztrojenie jaźni....
Też odniosłam takie wrażenie,ale zaraz siebie skarciłam za zbytnią podejrzliwość, jednak skoro nie tylko ja tak myślę , to może... kto wie ?
  #457  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 14:38
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie To jest nas trójka!

2 w jednym albo ktoś, komu klub kością w gardle stoi. A niech! Nie ma co się przejmować i najlepiej nie podejmować dyskusji. Nie wiem, co mnie podkusiło pewnie jakieś licho
  #458  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 15:01
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Odpuśćmy sobie

psy szczekają ......... karawana idzie dalej.
  #459  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:28
Inny_15's Avatar
Inny_15 Inny_15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Kraków
Posty: 49
Domyślnie

A u mnie to po prostu super... Ani choinki, ani prezentów ani wigilii bez świąt, babcia jedzie to jakiejś koleżanki, matka z ojcem się nienawidzą i ojciec pojedzie do siostry swojej matki na wieś a ja z siostrą i z matką zostaniemy w domu sami bez niczego a sylwestra spędzę na kompie pewnie ...tak samo święta...
  #460  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:37
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Zły, wściekły Przykro mi bardzo

Cytat:
Napisał Inny_15
A u mnie to po prostu super... Ani choinki, ani prezentów ani wigilii bez świąt, babcia jedzie to jakiejś koleżanki, matka z ojcem się nienawidzą i ojciec pojedzie do siostry swojej matki na wieś a ja z siostrą i z matką zostaniemy w domu sami bez niczego a sylwestra spędzę na kompie pewnie ...tak samo święta...
ale będziesz z Mamą i siostrą myślę, że będzie dobrze.
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
co robić by mniej cierpieć, po stracie bliskiej osoby martunia Miłość, przyjaźń, związki, samotność 209 05-08-2020 10:55
Mój wnuczek krise1 Jestem babcią, jestem dziadkiem 27 05-10-2019 21:04
Jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet - komentarze wrocławianka Ogólny 14 12-01-2013 13:09
Mój WROCŁAW lawenda Wrocław 535 02-10-2009 22:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.