menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Dieta
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Dieta Doświadczenia (dobre i złe) na temat diet odchudzających i zdrowotnych, ale bez ogłoszeń dystrybutorów i awizytorów.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 08:48
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie re Basia i Bogda

Name:  buźka skacze z radości.gif
Views: 38
Size:  871 BajtówBasieńko,dzięki za słowa otuchy.Są mi bardzo potrzebne,bo to wcale nie takie łatwe.Myśli grzeszne na tematy kulinarne nachodzą mnie falami,ale je odpędzam.Dzisiaj syn kupil sobie na śniadanie dwie chrupiące bułeczki-wąchałam je z czułością kochanki przez dłuższą chwilę,jak najpiekniejsze róże świata....ale odłożyłam na bok.
Bogusiu-chciec to móć,a jak nie możesz odstawić słodyczy, to znaczy,ze tak naprawdę nie chcesz tego...Pozdrawiam.Niech moc będzie z Tobą.
  #202  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 11:56
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Do niki

4d.gif
Wysyłam ci aniołka niech dotrzyma ci towarzystwa i "pilnuje"
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #203  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 12:55
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Niki - a ten aniołek taki bardziej "swojski" może też wesprze Cię. Pomyśl, że te bułeczki napewno wyprodukowane są z tej zatrutej pszenicy pozbieranej po akcji "lepperowców" z torów. Bleee
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #204  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 13:18
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie re Jolitka

szczeniak i kociak.jpgdzięki, kchana-juz mnie odrzuciło.Może wymyślisz,co mam "odrzutowego" rozpoznac w pysznych zlocistych,chrupiących plackach ziemniaczanych,które smaże właśnie dla syna.../nawet nie oblizałam!/
  #205  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 13:40
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Nikuś i nie wódz mnie na pokuszenie tymi placuchami mniam mniam

tylko nie moge się zdecydować co jest bardziej apetyczne ale stawiam na anniołka hihihi

Ostatnio edytowane przez ammi1952 : 23-04-2007 o 13:43.
  #206  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 13:44
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

W utartych ziemniaczkach może trafić się utarta stonka, a jeśli to mięso....Przecież my - wychowanki PRL winniśmy pościć w poniedziałki! (U mnie dzisiaj coprawda przez przypadek tak się zdarzyło, ale co jadłyśmy nie powiem Nikusiu - oj nie będę się nad Tobą "pastwić".)
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #207  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 14:29
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Kochane Koleżanki! Szukam wsparcia. Jakąś godzinę temu, w sklepie spotkała mnie ogromna przkrość. Gdy przeglądałam letnie, bawełniane bluzeczki, pewna pani mniej więcej rówieśnica, zauważyła:"Ta bluzka będzie na panią za ciasna, jest pani ode mnie dwa razy grubsza".Spojrzałam na nią, spojrzałam w lustro, które obejmowało obie nasze sylwetki i stwierdziłam, że jest ciut, ciut szczuplejsza i na jej szczęście wyższa. Zapytałam grzecznie czy ma 54cm w biodrach. Spojrzała na mnie z politowaniem i nic nie powiedziała. Nie mogę zrozumieć jak ludzie potrafią być tak bezinteresownie złośliwi! A bluzkę kupiłam! Jest akurat!
  #208  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 14:34
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Podobno kobiety z zazdrości potrafią wielkie gafy popełniać. Widocznie bluzeczka jest tak ładna, a ona: albo miała na nią chrapkę, albo ktoś wcześniej dokuczył jej.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #209  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 15:05
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Placuszki mają polimery /nie wiem czy nie pomyliłam z czymś innym/.
  #210  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 15:05
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

a to małpa! dobrze jej powiedziałaś H-B.Czasem zdorza się,że sprzedawczyni /ważąca 49 kg/patrzy na ciebie z politowaniem i mówi-u nas na panią nic nie ma...to też przykre...
  #211  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 15:10
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Nie przejmuj się głupim babsztylem, ciesz się nową sliczną bluzeczką.
  #212  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 15:18
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Do Niki

Niko, tak trzymaj czytałam dzisiaj bloga. bułeczki były z zatrutej pszenicy jak już wcześniej zauważyły dziewczyny a placuszki ziemniaczane mają polimery /wytwarzają się podczas smażenia/ więc ne ma czego żałować.
  #213  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 15:36
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

ulżyło mi...feeee..paskudztwo...dzięki,kochaniutkie
  #214  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 20:16
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

No tak...sprzedawczynie czasami potrafią byc złośliwe... powie ci taka jedna z drugą..." U nas nic na panią nie ma ....oprócz tego"...i z miną złośliwej małpy zaoferuje ci coś w rozmiarach namiotu dwuosobowego...w którym byś się zmieściła razem z mężem
Ciężkie jest życie pączusiowej damy...oj ciężkie...znam z autposji...dlatego słodycze won!...i zmieniłam juz rozmiar o dwa numery...i mam zamiar jeszcze...na mniejszy oczywiście...

Ostatnio edytowane przez Ala-ma-50 : 23-04-2007 o 20:19.
  #215  
Nieprzeczytane 23-04-2007, 23:03
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK

Cytat:
Napisał Ala-ma-50
No tak...sprzedawczynie czasami potrafią byc złośliwe... powie ci taka jedna z drugą..." U nas nic na panią nie ma ....oprócz tego"...i z miną złośliwej małpy zaoferuje ci coś w rozmiarach namiotu dwuosobowego...w którym byś się zmieściła razem z mężem
Ciężkie jest życie pączusiowej damy...oj ciężkie...znam z autposji...dlatego słodycze won!...i zmieniłam juz rozmiar o dwa numery...i mam zamiar jeszcze...na mniejszy oczywiście...
Alusiu, super!!!!!!!!!!!!
  #216  
Nieprzeczytane 24-04-2007, 08:38
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Dziękuję Basieńko...za wsparcie i cudnej urody kwiecie...czyli różyczkę...Całuski
  #217  
Nieprzeczytane 24-04-2007, 08:39
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie brawo Alu!

torcik.gifbrawo Alusiu, słodycze -precz!!Minutka rozkoszy w gębusi, a całe życie nadmiar w bioderkach.Polecam zamiast kawałka tortu czy serniczka -suszone śliwki,figi,morele-ale oczywiście z umiarem.Wkrótce będą baaardzo zdrowe truskawki,maliny i jagody-ale bez śmietanki i cukru...Tak trzymaj.wspieram Cie całym sercem,bo wiem ile kosztuje samokontrola kulinarna!
  #218  
Nieprzeczytane 24-04-2007, 09:35
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Do Niki

JAk tam twoja dieta,mam nadzieję że coraz lepiej cały czas trzymam kciuki.77.gifTak będziesz niedługo wyglądać a jak się będziesz dobrze czuła.
Ja przed chwilą wróciłam od lekarza /stałam od 2.45 żeby się dostać -bo limity/ i okazało się że zgubiłam za 6 tygodni następne 2 kg.Czuję się znacznie lepiej,mniej się męcze,zaraz idę skopać kawałek ogrodu,bo nie mam gdzie posadzić dalii-dostałam całe pudło.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #219  
Nieprzeczytane 24-04-2007, 11:45
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie re Kundzia

Name:  figi majtki.jpg
Views: 38
Size:  2.3 KBtak pieknie to już nie będę wygladać,ale dzieki za wsparcie.O przebiegu i efektach diety piszę w kafejkowym blogu /zerknij tam,jesli chcesz/.ale pomarzyć.....Tobie serdecznie gratuluję!!!!
  #220  
Nieprzeczytane 24-04-2007, 15:22
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Załącznik 1284brawo Alusiu, słodycze -precz!!Minutka rozkoszy w gębusi, a całe życie nadmiar w bioderkach.
Nikuś nie stresuj mnie ,wczoraj zjadłam kawałek torta, było niebo w gębie.I co teraz?
.
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
wsparcie dla pączusia cz.II Nika Dieta 224 17-05-2009 14:06

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.