menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #241  
Nieprzeczytane 01-10-2013, 19:12
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 684
Domyślnie

Cytat:
Lila napisała-Też tak myślę. Społeczeństwo spsiało na amen.
Może wreszcie społeczeństwo zmądrzeje i zlikwiduje immunitety relikt z starego systemu. Społeczeństwo chce Panow Posłów Prokuratorów Sędziów itd. to ich ma z immunitetami bo tak sobie uchwaliło.
Kto ma uprawnienia to z nich korzysta bo po to są. Likwidacja immunitetów , jestem za, petycję mogę podpisać, bo to ewenement w Europie.

Społeczeństwo to barany i owce jak któryś z posłów się zagalopował. Musz mieć igrzyska i od czasu do czasu mają się zająć tematami zastępczymi ,bo wtedy nie pyszczą. Był temat kilka dni temu kto ma dłuższy czy najbardziej aktywny senior S.C. czy poseł PiS. Ja te fallusowe dyskusje spod budki z piwem mam w nosie i się nie daję w ten kanał wpuszczać.

Inną sprawą są godziny zamknięcia szaletów miejskich by turyści nie podlewali każdego drzewka w Krakowie na plantach .Ich straż miejska nie zaczepia bo mówią po Angielsku lub Szkocku. Nie mam zamiaru rozwiązywać tego problemu władzom miasta .Niech posłowie PO-PSL myślą i rozwiązują tematy bo na gospodarce się nie znają to może jakaś ustawę wymyślą i spłodzą . Dwa lata będą mogli poprawiać i konsultować z własnymi członkami i zainteresowanym tym tematem ,społeczeństwem. .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #242  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 09:50
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 684
Domyślnie

We wrześniu upadło 66 firm zatrudniających 4,2 tys. pracowników-podała spółka Euler Hermes Collections z Grupy Allianz. Informacja z Onet.biznes.
Ktoś powie co to jest 4,2 pracowników ale z małych liczb składa się życie Ci ludzie płacili składki ubezpieczeniowe płacili podatki nie mówiąc już o tym ze właściciele stracili pieniądze i prawdopodobnie stracą inni w zależności od formy własności jedni więcej inni mniej. Jedena z opiniujących tą informację napisała:

Płaca minimalna =1600 złotych. Koszt dla pracodawcy = 1931,84 pracownik dostaje na rękę = 1181,71. Różnica = 749,93 - to zabiera państwo polskie. Jak to pomnożymy przez 12 miesięcy to daje kwotę 8999,16. Tyle traci na każdym bezrobotnym polskie państwo przy płacy minimalnej. 4200 pracowników to z kolei 37796472 złote. Oczywiście nie wszyscy z tych 4200 to osoby, które mają płacę minimalną. Co zatem robi rząd aby skutecznie walczyć z tym bezrobociem? Polski rząd utrzymuje do 2016 roku podwyższony podatek VAT ponieważ zapłacą go ci co jeszcze zarabiają. Komu pogratulować takiego sposobu rządzenia ? Premierowi ? Ministrowi finansów ? Jakoś nikt nie wypina klapy, żeby mu przypiąć kolejny order czy odznaczenie. Takie mamy w Polsce rządy i takich mamy specjalistów.

Natomiast Onet.sport podaje Pod koniec września tego roku silna reprezentacja naszego Sejmu bawiła w Moskwie na IV Międzynarodowym Turnieju Gier Parlamentarnych. To właśnie tam nasi parlamentarzyści mieli okazję spotkać podejrzanego o udział w zabójstwie Aleksandra Litwinienki - Andrieja Ługowoja. Nam udało się ustalić, ile ta zagraniczna eskapada posłów kosztowała nas wszystkich, podatników.

Dokładnie 24 065 zł zapłaciliśmy za wypad (transport plus diety) 14 posłów w dniach 20-22 września.W składzie naszej "reprezentacji" obok były sportowców, a teraz polityków takich jak Roman Kosecki czy Cezary Kucharski - znaleźli się m.in. Ireneusz Raś, Andrzej Biernat czy Jakub Rutnicki. Czy za takie zabawy piłką dorosłych chłopców w krótkich spodenkach - powinni płacić podatnicy? Naszym zdaniem nie.

Ktoś z was napisze ze się czepiam co to 24000 zł to niech za nich zapłaci z swojej kieszeni. Zacznijcie wreszcie rozliczać to towarzystwo wzajemnej adoracji i cieszyć się że podnoszą ręka na głosowaniach i potakiwaniach by zaliczyć dietę poselską.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #243  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 12:57
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Czyli jak mówiliśmy, społeczeństwo spsiało.
Natomiast jeśli władza myśli, że jej spsienie polega na machaniu ogonem tym co pogłaszczą, to jest w błędzie.
Cytat:
Donald Tusk to jest pies, który ma państwu buty lizać. To jest służący i do takiej roboty się najął. Ma wykonywać polecenia obywateli


http://wpolityce.pl/artykuly/63725-c...n-a-co-to-bylo

Może ja bym tak drastycznie tego nie ujęła,
ale trzeba nam pamiętać, że to naród jest suwerenem, nie ta władza od siedmiu boleści i ósmego smutku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #244  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 14:14
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 427
Domyślnie

Pluto, Ty masz obiekcje a fakty są nieubłagane. Sikanie Hopfmana jest zaraźliwe, to wręcz epidemia. A może to koalicja na rośnie i dają sobie wsparcie.?
Adam Rybakowicz ma kłopoty
Poseł Adam Rybakowicz został ukarany przez prezydium klubu Ruchu Palikota za incydent na bydgoskiej starówce. Polityk otrzymał naganę oraz karę finansową w wysokości 5 tys. zł. Oprócz tego musi również zapłacić mandat.

Jak informowała policja, zgłoszenie na bydgoskiej starówce dotyczyło "nieobyczajnego wybryku." Gdy policjanci dotarli na miejsce, by wylegitymować mężczyznę, ten zachowywał się wulgarnie, następnie pokazał legitymację poselską i na tym interwencja się zakończyła. Według mediów, które informowały we wtorek o sprawie, poseł Adam Rybakowicz miał publicznie oddawać mocz.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #245  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 17:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 798
Domyślnie

[quote=Jarosław II]
Cytat:
Pluto, Ty masz obiekcje a fakty są nieubłagane.
Jakie obiekcje? Ja tylko napisałem, ze te osobniki oba zachowywały sie zwierzątka bez uwięzi.

Cytat:
Adam Rybakowicz ma kłopoty
Poseł Adam Rybakowicz został ukarany przez prezydium klubu Ruchu Palikota za incydent na bydgoskiej starówce. Polityk otrzymał naganę oraz karę finansową w wysokości 5 tys. zł. Oprócz tego musi również zapłacić mandat.

To nic dziwnego, że Kwachu dał dęba od tego towarzycha, bo on wprawdzie uchlał sie jak Hofman czy Karski, albo inny Robakiewicz od PALIKOTA, ale bez efektów wizualnych w postaci fontanny naściennej. Może to jest ten PLUS dodatkowy ta fontanna
Ciekawostka natomiast jest czemu faństwo obu partyjnych moczymord napadło na mnie zamiast ganiać za idolami z ....kaczką, albo z basenem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #246  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 20:46
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 684
Domyślnie

Ciekawostka natomiast jest czemu faństwo obu partyjnych moczymord napadło na mnie zamiast ganiać za idolami z ....kaczką, albo z basenem #245 17.00

Scarlett czytaj te posty bo zobowiązałaś się do moderowania tego wątku .Wywiązuj się albo normalnie zrezygnuj może wybiorą inną osobę.Moczymorda myślę ze nie jest słowem używany przez ciebie w określeniu bliskich.

Stasieńko nasz kolega senior Pluto 37 -pokazał tobie i mnie gest Kozakiewicza i dalej szuka zaczepek przez stosowanie prymitywnego słownictwa obrażając Posłów do Sejmu RP :Hofmana i Karskiego nazywając ich partyjnymi moczymordami .

Zwracajmy uwagę na słownictwo w dyskusjach politycznych i uczmy ludzi kultury i wychowujmy tych co wynieśli z domu złe wzorce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #247  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 20:52
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Wacławie, założycielka wątku od dawna zbanowana.
A że cię napadli? Cóż, pewnie w realu zwiewają ze strachu jak kto krzywo spojrzy,
tylko troczki od kalesonów powiewają, więc trza tu odreagować.
Sam rozumiesz, że kupą muszą, bo kupy nikt nie ruszy.
Weź przykład ze mnie i baw się dobrze.

ps. poza tym podobno przy prostacie jest ciągłe parcie na pęcherz. Co się dziwisz natręctwu myśli?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #248  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 21:09
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 684
Domyślnie

Lilu nie wiem że Scarlett została zbanowana .Zwracam uwagę na wątku Europa + to co się piszecie ,obrażanie posłów to obrażanie też wyborców którzy na nich głosowali .Był czas na kwestionowanie wyborów.Możemy się nie zgadzać z ich poglądami natomiast nie można brak argumentów zastępować pomawianiem lub ich obrażać bo występujecie anonimowo.
Nie zapominajcie ze każdy ma adres i właściciel serwisu ma wasze dane.
.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #249  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 09:40
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 684
Domyślnie

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.htm...&ticaid=111697 O gwałt, seksualne wykorzystywanie małoletnich oraz nakłonienie do przerwania ciąży i o seksualne nadużycie stosunku zależności został oskarżony ksiądz kapitan Jacek S. z kościoła garnizonowego w Legionowie – dowiedział się portal tvp.info. Akt oskarżenia trafił do sądu w sierpniu, ale śledczy dopiero teraz ujawnili tę sprawę.

Tym razem w wojsku kapelan na ciepłej posadzce i pewnie mówiący że zabijanie innowierców to powinność katolika /interwencja w Iraku wojska Polskiego to pomyłka –stwierdzenie polityka/ .Czy utrzymywanie kościołów garnizonowych ma sens .Religia jest sprawą prywatną a płacenie za utrzymanie nieruchomości i przeprowadzanie w nich remontów przez MON jest drobną przesadą. Dawanie kapelanom wysokich stopni w wojsku by mogli otrzymywać wysokie emerytury w ramach podlizywania się KK. Może skończyć z wazeliniarstwem by zasłużyć się hierarchom kościoła katolickiego czy innym kościołom by żyć wiecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #250  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 09:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 798
Domyślnie

[quote=Wacław Puchała]
Cytat:
Ciekawostka natomiast jest czemu faństwo obu partyjnych moczymord napadło na mnie zamiast ganiać za idolami z ....kaczką, albo z basenem #245 17.00
Wacuś! Powtarzam, bos znowu nie zrozumiał.
Te dwa partyjne notable z pełną kulturą na jaka ich stać i jaka wyniesli ze szkoły i domostw rodzinnych
w stanie nietrzeźwości ogólnej oddali mocz w miejscach publicznych i w przytomności dam płci żeńskiej. Wyznawcy i wyznawczynie moim skromnym zdaniem powinni chronić swoich idoli szczególnie po nadmiernym spożyciu alkoholu, zeby niecnych czynów nie dokonywali. Wydaje się, ze najlepszym rozwiązaniem byłoby, zeby wyznawcy Palikota swemu koledze partyjnemu zorganizowali jakis sprzęt w postaci np kaczki lub basenu, żeby zapobiec publicznemu zgorszeniu.

Cytat:
Stasieńko nasz kolega senior Pluto 37 -pokazał tobie i mnie gest Kozakiewicza i dalej szuka zaczepek przez stosowanie prymitywnego słownictwa obrażając Posłów do Sejmu RP :Hofmana i Karskiego nazywając ich partyjnymi moczymordami .

Nie wiem co sądzi Stasieńko na powyższy temat, ale faktem niezaprzeczalnym jest, ze obaj mordy schlali, podobnie jak ich towarzyszka partyjna nazwiskiem Kruk. A co do użytego przeze mnie słowa moczymorda, to powiem tylko, że trudno jest cywilizowanemu człowiekowi nalaną buzieńke ozdobiona czerwonym z przedawkowania nochalem pijaka nazywac twarzą.
Być może w waszych sferach osobnik leżący w rynsztoku z partyjnym znaczkiem i legitymacją PiSu lub PALIKOTA to obrazek miły dla waszych oczu. W końcu Palikot chlający berbeluchę w miejscu publicznym to wzór dla was do naśladowania, czy podobnie jak ten ostatni partyjny wzorzec, czy Palikot zarzucający koleżance partyjnej kur*two to szczyt kultury i dobrego wychowania.
I doskonała wizytówka dla tego co się nazywa POLSKA/EUROPA+.
My z Jarkiem wiemy, że was PRAWDA o waszych idolkach w oczki kole, ale to nie my ich uchlaliśmy. My tylko opisujemy nasze wrażenia z pijackich wyczynów waszych partyjnych towarzyszy

Cytat:
Zwracajmy uwagę na słownictwo w dyskusjach politycznych i uczmy ludzi kultury i wychowujmy tych co wynieśli z domu złe wzorce.
A z tym apelem to powinieneś do pani Grodzkiej i pana Palikota w pierwszej kolejności petycje wnosic na najbliższym zebraniu partyjnym i zacząć od siebie, bo zdaje się, ze twoje sumienie w tej kwestii jakieś przykurzone z letka. Przejrzyj moze własne produkcje pod tym katem. I wyciagnij wnioski, to może Stasieniek nie bedzie ci potrzebny.
Uprzejmie też nadmieniam, ze pod twoim adresem nie kierowałem żadnych uwag.
Oceniałem jedynie stan moralny posła tego co nazywa się Ruch Palikota czyli trzonu projektu Polska/Europa +.
Co nie powinno cię dziwic skoro sam tu produkowałeś wyrazy zgorszenia pod adresem sejmu, senatu, rządu i partii innych niż to co spreparował PALIKOT.
pozdrawiam cie serdecznie i anonimowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #251  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 10:49
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Wacławie, pozwól iż podam Ci pomocną dłoń w sprawie dalszych rozważań szanownych userów nad wpływem gorzały na partyjność.

Widziałeś gdzieś bardziej odrażające moczymordy z nochalami jak skrzyżowanie karotki z burakiem?


PIJACKI SKANDAL!

http://www.fakt.pl/Wspolpracownicy-K...y,70032,1.html

Można wypić, ale żeby pojawić się na pogrzebie z plączącymi się giczałami i chuchem, od którego zwiędły wieńce,
to trzeba mieć tylko etykietę Patologia Obywatelska,
oraz należeć go grona śmiejącego się jak głupi do sera- Bronisława jeszcze marszałka- na widok trumien na Okęciu.
W czym sekundował mu kieszonkowy kacyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #252  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 11:36
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Pluto,czy to Twoja sprawka?
Gratulacje!
Cytat:
Działacze rozczarowani Palikotem. Mają dość polityki medialnej
Cały zarząd częstochowskiego okręgu Ruchu Palikota opuścił partię. Powód? - Ruch prowadzi politykę happeningową zamiast zadbać o zwykłe sprawy zwykłych ludzi - mówił były szef Ruchu Palikota w Częstochowie Marek Wolny w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".
http://www.wprost.pl/ar/419232/Dzial...yki-medialnej/

Czyli co? Król jest nagi?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #253  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 11:51
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Iszczio raz, iszczio raz, iszczio mnogo, mnogo raz trala la la...

Poseł Platformy dał sobie w palnik

Cytat:
W czasie nocnej debaty dotyczącej reformy w służbie zdrowia, poseł PO Roman Kosecki (42 l.) zachowywał się tak, jakby był... w sztok pijany. Był nienaturalnie pobudzony, robił głupie miny, międlił w ustach gumę do żucia i pokazywał język
..

http://www.fakt.pl/Pijany-Kosecki-w-...y,37646,1.html

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że narąbał się jak trzmiel, w czasie obrad Sejmu. Musiał mieć butelczynę za pazuchą, z transmisją danych, czyli gumową rureczką. Moczymorda peowska jednym słowem.

I niie tylko język pokazywał obleśnie, ale i przewracał kaprawymi ślepkami wzdłuż, wszerz i na boki.
Fotki są w sieci.

A tu następny kwiatuszek dla tak strasznie zbulwersowanych seniorów opcji Patologicznej, z klubu AA.
Jest filmik, ale trzeba się zalogować, ze względu na treść drastyczną.

AUTORYTETY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

http://www.youtube.com/watch?v=WGVla1ok2Tk

Może streszczę w dużym skrócie?
Senator Piesiewicz z partii patologicznej, ubrany w kiecusię z kwietnym printem, którą ściągnął osobiście z damy,
zwanej w starożytności córą Koryntu,
a w czasach późniejszych- dziwką,
także narąbany jak to u Patologii bywa, wciąga nosem działkę koki. Ale odlot!

Cóż, nieszczęście. Ale skoro Dulscy maszerują stukając trepami pod flagą z moczymordą na tle skrzyżowanych piszczeli własnych, niczym z etykietą od denaturatu,
to jednakże trza odświeżyć pamięć.

Posłowi Mroczkowi daję wspaniałomyślnie spokój.

ps. zaznaczam, że mam tych przykładów po kokardy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #254  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 11:52
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Pluto,czy to Twoja sprawka?
Gratulacje!


Czyli co? Król jest nagi?

Zdaje się, masz wyobrażenie o możliwościach wzięte z sufitu.
No dobra, nie zdaje mi się....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #255  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 12:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 427
Domyślnie

I bardzo dobrze, że wszyscy od prawa do lewa chlają przynajmniej dochód narodowy rośnie, byle by mi nie obszczywali domu i zabytków, jak to robił Hofman i agent Tomek.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #256  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 12:23
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Uważasz kochany, że jesteś zabytkiem?
Ze względu na język, to chyba poza klasyfikacją?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #257  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 13:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 798
Domyślnie

[quote=Hypatia]
Cytat:
Pluto,czy to Twoja sprawka?
Gratulacje!
Być może. W końcu ...kropla drąży skałę, czyż nie?
Lud tu specjalnie bogobojny nie jest, ale jak mu pajac od Palikota bredzi że jasnogórski obraz to bohomaz, a lokalne palikociarze musza się przed sąsiadami za idiote tłumaczyć, to dziwic sie nie ma co, że im wstyd.

Cytat:
Czyli co? Król jest nagi?
Jaki tam z Palikota król? Taki jak z Kwaśniewskiego abstynent
A z Polski+ solidna partia polityczna trzeźwych polityków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #258  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 14:52
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 684
Domyślnie

Córka Leszka Turczyniaka, wpływowego polityka PO, została nową dyrektorką w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze. Intratną posadę dostała bez konkursu. Turczyniak: - Nie mam z tym nic wspólnego. Opozycja: - To skrajny nepotyzm.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos..._Od_razu_.html

Jak nie afery z pompowaniem kół by się wybrać na szefa regionu to znowu rozdział stanowisk wśród swoich.Czy z tych szumnych haseł głoszonych by otumanić wyborców coś zostało?
Czy ten okręt Polska ma sternika? prawdopodobnie nie ,wszystko poszło na żywioł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #259  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 14:55
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Palikot mówi o „wspaniałym skoku” w sondażach. Jak jest w rzeczywistości?
Janusz Palikot mówił w TOK FM o „wspaniałym skoku” we wszystkich badaniach preferencji wyborczych. To element przygotowania atmosfery przed sobotnio-niedzielnym kongresem partii. Czy jednak tak jest w rzeczywistości? Na ile Ruch Palikota i jego lider realnie wzmocnili się sondażowo w ostatnich tygodniach?
W rozmowie z Tomaszem Sekielskim Janusz Palikot wspomniał, że objechał właśnie całą wszystkie 16 województw i ”jest pełen entuzjazm” wśród członków RP. Jak stwierdził: „Wspaniale skoczyły wszystkie sondaże. Świetnie odbierane są nasze postulaty programowe. W badaniach jakościowych dotyczących mojej osoby wyniki są nadspodziewanie dobre. Przystępujemy z pełną energią i nadzieją, że będzie sukces a nie klęska [kongresu w sobotę i niedzielę].
Wow ,super ! Palikot śmiga w górę !
No to spójrzmy jak wysoko.
Cytat:
Jak wyglądają badania poparcia dla partii? W cyklicznym badaniu CBOS, Ruch Palikota zyskał najwięcej, bo aż 3 pp. Zapewniło to jednak tylko osiągnięcie granicy progu wyborczego.
No to ma się czym cieszyć Januszek.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #260  
Nieprzeczytane 03-10-2013, 15:12
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 427
Domyślnie

Hypatio przypomnij bo już zapomniałem ile to milionów wygrał szef Stronnictwa Demokratycznego Paweł Piskorski w ruletkę jak prokurator pytał? Zdaje się, że 134 razy wygrał w ruletkę pod rząd Taki młody a ma farta- http://wiadomosci.wp.pl/kat,90354,ti...icaid=11 16af
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Muzułmańska Europa? Matrix Społeczeństwo 218 14-06-2021 10:39
Europa, upały, plażowanie Mar-Basia Europa 12 07-01-2020 18:49
EUROPA - karnety z podrozy Mar-Basia Europa 2060 08-06-2012 01:44
Nie ma to jak Europa! Mar-Basia Europa 45 05-02-2009 19:57
Europa i wolontariat - komentarze czort Ogólny 3 03-04-2007 21:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.