menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #241  
Nieprzeczytane 08-05-2009, 13:33
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

"Jeden z posłów PiS, od samego rana w dobrym humorze, sypał dowcipami jak z rękawa. Oto najnowszy kawał o Platformie, subtelny jak na PiS przystało:
- Dlaczego teraz jest świńska grypa?
- Bo kiedy rządzili Kaczyńscy, to była ptasia.
Ha, ha, ha... ;"
a faktycznie powinna być też świńska, no cóż nieraz natura figle płata, a ptaki też czasem bywają....
http://martita.pardon.pl/dyskusja/18...owcip_poselski
  #242  
Nieprzeczytane 08-05-2009, 14:03
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Czy to znaczy,ze jak bedzie rzadzil R.Giertych to bedzie konska ?
  #243  
Nieprzeczytane 08-05-2009, 19:12
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 066
Domyślnie

A czy Ty możesz zobaczyć coś innego niż PiS .
Jakbyś zeza zbieżnego dostał , qrna.
  #244  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 10:10
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

"Ktoś powiedział o Tusku, że jest zakompleksionym prowincjuszem". ha, ha, ha- to słowa człowieka chowanego na salonach, czyli jednego z braci mniejszych......Lila nie czepiaj się bo my się czepiać i tak nie przestaniemy, jak nie ja to pies ale z braćmi mniejszymi nam nie po drodze i każda rzecz do uczepienia to się uczepimy, taki mamy już charakter, co nie znaczy, że wszystko po innych stronach nam się widzi, nie widzi nam się zamiana Gdańska na Kraków, nie widzą nam się też inne wygłupy innych ale tak silnej wysypki nie wywołują jak bracia mniejsi i ich pomagierzy....
  #245  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 10:28
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Jip

Dobrze powiedziane z tą świńską grypą. Nie masz jeszcze wysypki jak słyszysz Tusk? Poczekaj trochę- jeszcze on wszystkiego nie sknocił.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #246  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 11:33
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Bede i w Gdansku - powiedzial Premier D.Tusk .
Czas do domu wrocic.
  #247  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 13:15
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Uważa PiS za partię szkodzącą Polsce oraz za "taką współczesną odmianę narodowego socjalizmu".
- Mówię to ze świadomością, co te słowa znaczą. Nie ulega dla mnie wątpliwości, że PiS dla odzyskania władzy poświęci w każdej chwili polskie interesy, a recydywa IV Rzeczpospolitej byłaby dla naszego kraju najgorsza z możliwych - dodał.

To wypowiedź byłego premiera, i tu się z nim zgadzam, chociaż nie jest mi z nim po drodze.
  #248  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 13:37
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Właśnie oglądam transmisję z Wrocławia gdzie prezes PiS Jarosław Kaczyński usiłuje namówić do głosowania na PiS. Ludzie z jakiego gimnazjum ta młodzież spędzili. Patrząc po młodziutkich twarzyczkach oni jeszcze nie będą głosować. Pewnie chodziło o zapełnienie sali. Przypominają mi się czasy dawno minione SPĘD. Od czasu do czasu jakiś wąsiaty gość niezmiernie znudzony. Tyle resztę zostawiam.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #249  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 14:52
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Jip

Millera chyba masz na myśli. Tyle afer co oni mieli pamiętam. Dobrze chłop zaczął i marnie skończył w partii Leppera. Bo nawet kolesie mieli go dość. To jest zero, ale na kontach z przekrętów prywatyzacyjnych pewnie sporo posiada.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #250  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 20:19
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Właśnie oglądam transmisję z Wrocławia gdzie prezes PiS Jarosław Kaczyński usiłuje namówić do głosowania na PiS. Ludzie z jakiego gimnazjum ta młodzież spędzili. Patrząc po młodziutkich twarzyczkach oni jeszcze nie będą głosować. Pewnie chodziło o zapełnienie sali. Przypominają mi się czasy dawno minione SPĘD. Od czasu do czasu jakiś wąsiaty gość niezmiernie znudzony. Tyle resztę zostawiam.
No i zobacz zdziwiłem się bo myślałem, że to wypowiedzieć ze skradzionego tygrysa, ale masz rację
P R L
A Napieralski :
- Ta formacja jest dzisiaj odarta z ostatnich resztek przyzwoitości. Pięć lat temu nawoływali, aby rząd lewicy zastanowił się, czy wejść do UE. Straszyli Polaków, że obywatele państw zachodnich wykupią nasze ziemie, że upadnie polskie rolnictwo, że stracimy tożsamość narodową - mówił Grzegorz Napieralski."
No i tak było, pamiętam a sklerozy aż takiej nie mam, bilobil piję.....
  #251  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 20:29
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Coś mi się zdaje że Napierdalalski pomylił PiS z późniejszymi "przystawkami" PiS-u.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #252  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 20:33
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tadeusz51
Coś mi się zdaje że Napierdalalski pomylił PiS z późniejszymi "przystawkami" PiS-u.
Nie pomylił, nie pomylił, a co? niewygodnie?
  #253  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 20:50
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Jip

Ja mam jeszcze ulotkę długiego Romka, jak żywność podrożeje. Wymienił trochę artykułów. O utracie suwerenności i wykupie ziemi też tam jest. Lepper też biadolił, o konkurencji w rolnictwie gdy zachód ma dotacje do rolnictwa. Po wstąpieniu do UE, to narzekał że dopłaty za małe dla nas. Że powinno być jak u Niemców i innych. Ja nie przypominam sobie aby to PiS był przeciwny. Ja bym to dobrze zapamiętał bo byłem za UE od początku. Coś mu się pokręciło, bo to dobry krętacz.

A Miller chciałby do PE, ale nie ma go kto wystawić. Niech więc sobie przypomni własne powiedzonko o męskim zaczynaniu i kończeniu.

Nie pisz na różowo, bo to się czytać nie chce. Skąd masz taki nawyk? Jak musisz, to pogrubiaj, ale na czarno. Coś pamiętam że Ci się to pogrubianie u mnie nie podobało. Ale od tego różowego to oczy bolą.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #254  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 21:09
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

No to może warto przypomnieć sobie co z ziemią miało się stać?, zresztą podobnie jak teraz kiedy by weszło euro.......
  #255  
Nieprzeczytane 12-05-2009, 18:01
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Pięknie przemawiał prezydęt na spotkaniu ze związkami, pięknie pokazał jak jest prezydętem wszystkich Polaków, piękne przemówienie łączące Polaków... cicho być co Ty pitolisz, jakiego brata?.... No przecież podobało Ci się jak ..prawie nikogo nie popierał... jak udowadniał, że to prawie on komunizm obalił, ... co Ty przecież słyszałeś, brat rządził dobrze bo był wzrost, a teraz rządzą źle, bo nie jest wzrost, a miał być wzrost, co prawda jest kryzys, nooo mówił, że nikt nie jest winien ale rząd rządzi gorzej jak rząd co przedtem rządził... no nie wiesz, ten przedtem co to wszyscy mu przeszkadzali, ten rząd z Lepperem, Giertychem... no tak torebki też... różowe były.. torebki miał je on, nie ona.... no i takie tak różne jeszcze ale im przeszkadzali, media, wyborcza im przeszkadzała...
  #256  
Nieprzeczytane 12-05-2009, 19:12
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No to może warto przypomnieć sobie co z ziemią miało się stać?, zresztą podobnie jak teraz kiedy by weszło euro.......
Ale to też długi Romek. Co miał może Jarosław pysk mu zamknąć? Takiemu dużemu? No i za koalicjanta się nie odpowiada (jak tylko wali głupoty). Bo co innego jak taki Pawlak obstawia (wszyscy władcy z PSL-też) rodzinką stanowiska. Może być idiota i baran w rodzinie, ale to on stanowisko dostanie.

To już nie to samo co zwykła gadka-szmatka. To czyny (nepotyzm) za jakie powinien być pozbawiony (przez Tuska) vice premierowania. Ale Donek wie że ten by pociągnął ze sobą całe PSL.

Dlatego nic nie robi. Nawet Żulia (Pitera) gdzieś pod jakiś głaz wpełzła i jej nie widać. A to jej psi obowiązek, ale w partii koalicjanta nie szuka się żadnych (nawet dużych) przekrętów. U mamusi Pawlakowej więc też.

Ale można to sobie odbić na dorszu (i PiS) za 8,16 zł.
Tusk jej pewnie kazał się nie pokazywać do wyborów, żeby ludzi nie drażnić taką "kompetentną" minister.

O wspomniałeś,że teraz by weszło? Na razie do "przedsionka" nie spełniamy warunków. Tusk popyskował na Prezydenta (dla poprawy sondaży), głupców trochę mu uwierzyło i się wycofał.

Jeszcze raz powtórzę (abyś nie myślał że z powodu L.K. się wycofał) Otóż mamy przekroczony (ponad 3% PKB) budżet. A to już jest że warunek nie spełniamy. Na dodatek to się jeszcze powiększy (po wyborach czerwcowych) albo będą ciąć wydatki. Tylko komu i ile?

Na razie Rostowski mówi że wszystko gra. Szambo zobaczymy po wyborach--nie od razu, aby z wyborami nie kojarzyć opóźnienia.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #257  
Nieprzeczytane 12-05-2009, 19:19
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Ale to też długi Romek. Co miał może Jarosław pysk mu zamknąć? Takiemu dużemu? No i za koalicjanta się nie odpowiada (jak tylko wali głupoty). Bo co innego jak taki Pawlak obstawia (wszyscy władcy z PSL-też) rodzinką stanowiska. Może być idiota i baran w rodzinie, ale to on stanowisko dostanie.

To już nie to samo co zwykła gadka-szmatka. To czyny (nepotyzm) za jakie powinien być pozbawiony (przez Tuska) vice premierowania. Ale Donek wie że ten by pociągnął ze sobą całe PSL.

Dlatego nic nie robi. Nawet Żulia (Pitera) gdzieś pod jakiś głaz wpełzła i jej nie widać. A to jej psi obowiązek, ale w partii koalicjanta nie szuka się żadnych (nawet dużych) przekrętów. U mamusi Pawlakowej więc też.

Ale można to sobie odbić na dorszu (i PiS) za 8,16 zł.
Tusk jej pewnie kazał się nie pokazywać do wyborów, żeby ludzi nie drażnić taką "kompetentną" minister.

O wspomniałeś,że teraz by weszło? Na razie do "przedsionka" nie spełniamy warunków. Tusk popyskował na Prezydenta (dla poprawy sondaży), głupców trochę mu uwierzyło i się wycofał.

Jeszcze raz powtórzę (abyś nie myślał że z powodu L.K. się wycofał) Otóż mamy przekroczony (ponad 3% PKB) budżet. A to już jest że warunek nie spełniamy. Na dodatek to się jeszcze powiększy (po wyborach czerwcowych) albo będą ciąć wydatki. Tylko komu i ile?

Na razie Rostowski mówi że wszystko gra. Szambo zobaczymy po wyborach--nie od razu, aby z wyborami nie kojarzyć opóźnienia.
Kazik czy to jest przenośnia? jak nie to chyba zbyt szybko pisałeś....
  #258  
Nieprzeczytane 12-05-2009, 19:36
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 066
Domyślnie

To w "Matrixie '' po zeżarciu pigułek , można było zobaczyć świat realny , zamiast symulacji.

Otóż Jip , Ty i pies , jesteście jeszcze w Matrixie .Nie wtrząchnęliście pigułek.
Szkoda psa .
Z wielkim przejĘciem i zadĘciem dyskurs prowadzisz , nie ruszając Zarządu .Bo rządem tego nazwać nie można.
Fachowcy Tuska dorwali się do władzy , szukając oszczędności gdzie się da.Media wiodące , po strasznej epoce Kaczorów , ani nie bzykną o bilansie naszych dopłat do bogatej Unii.Bo pieniądze niby dostaliśmy , ale ich nie ma .
Gdzie są wpływy z podatków od inwestycji ?

Ten durny Zarząd uwierzył w swoją baśń , że kryzysu nie ma .I ciemny lud to kupuje.Co gorsza - psy również .
Pełna symulacja.
Matrix trwa.

A po wyborach do europarlamentu , trzeba będzie się przyznać ile brakuje w tegorocznym budżecie .
I na nic zda się zwalanie odpowiedzialności ...to nie ja , to kolega (PiS)..

Na koniec złote słowa ...

I rezyduję tutaj, na stałe przeprowadzam się i koniec i kręcimy lód, co półtora tygodnia jestem w Sejmie” (...) „Codziennie w robocie, Warszawa nasza”.

Ha , Warszawa nasza .Motto i kwint z esencją .
Tylko różne męty psują klimat.
A to stoczniowcy , a to górnicy ..I pielęgniarki też ruszą na jakże im współczujacy Zarząd.
  #259  
Nieprzeczytane 12-05-2009, 20:01
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Masz rację Lila, albo jestem za stary, albo za młody ale polityka zrobiła się zbyt nudna i robi się coraz nudniejsza, trza sobie znaleźć przyjemniejsze zajęcie pozdrawiam.....
  #260  
Nieprzeczytane 12-05-2009, 20:10
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 066
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Masz rację Lila, albo jestem za stary, albo za młody ale polityka zrobiła się zbyt nudna i robi się coraz nudniejsza, trza sobie znaleźć przyjemniejsze zajęcie pozdrawiam.....

Ba , też tak myślę...

Dlatego robię za stróża jedynej dziewicy na forum...
Można się zabawić .

Polityka do piekła !!
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. cz.XI jolita Polityka - wątki archiwalne 509 03-02-2009 16:58
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. Cz.X jolita Polityka - wątki archiwalne 512 05-01-2009 16:24
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. Cz.IX jolita Polityka - wątki archiwalne 498 09-12-2008 23:18
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.VI jolita Polityka - wątki archiwalne 538 21-07-2008 22:59
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II jolita Polityka - wątki archiwalne 502 19-10-2007 15:28

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.