menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Ankieta
1 1 100.00%
2 0 0%
Głosujących: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #401  
Nieprzeczytane 24-07-2015, 09:19
studentka89 studentka89 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: polska
Posty: 1
Domyślnie Ankieta

Drodzy Seniorzy,
Zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie krótkiego kwestionariusza ankiety, którego celem jest zbadanie skuteczności społeczno- kulturowych form aktywizacji ludzi starszych. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej. Podaję link : https://docs.google.com/forms/d/1EWZ...jb7UY/viewform
Dziękuję za pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #402  
Nieprzeczytane 24-07-2015, 15:41
klither klither jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Szczecin
Posty: 1
Domyślnie Prośba o pomoc, udział w badaniu naukowym- ankieta

Witam wszystkich serdecznie!

Jestem studentką psychologii, obecnie pracuję nad artykułem naukowym, dotyczącym wartości i sensu życia, w tym celu potrzebuję osób do wypełnienia ankiety. Jedynym ograniczeniem jest wiek badanego, w ankiecie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły min. 50 lat, nie ma górnej granicy wieku. Badanie składa się z najnowszych wersji testów opracowanych przez amerykańskich uczonych. Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie trwa 15-20 minut.

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc!


Link do ankiety, wystarczy kliknąć, po wypełnieniu ankiety, proszę przycisnąć niebieski przycisk z napisem "submit".

http://goo.gl/forms/wsWfaaE0Lw

Osoby zainteresowane wynikami ankiety, proszę o kontakt mailowy

Krln.kolacz@gmail.com

Ostatnio edytowane przez klither : 26-07-2015 o 15:38. Powód: błąd gram.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #403  
Nieprzeczytane 23-08-2015, 15:01
oliwia021 oliwia021 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: katowice
Posty: 1
Domyślnie Prośba o wypełnienie ankiety przez osoby rezerwujące bilety lotnicze

Witam,
Proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej rezerwacji biletów lotniczych. Ankieta potrzebna mi jest do pracy licencjackiej.
Aktualnie zbieram odpowiedzi osób w wieku 50+

https://docs.google.com/forms/d/1DId...ewform?c=0&w=1

Z góry dziękuje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #404  
Nieprzeczytane 11-09-2015, 14:01
hanabelle hanabelle jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1
Domyślnie Seksualność Polaków po 50 roku życia

Szanowni Państwo.

Jestem studentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej w Poznaniu. Obecnie piszę pracę magisterską dotyczącą seksualności Polaków po 50 roku życia. Tą tematyką chcę zajmować się w przyszłości. Jest ona w mojej opinii bardzo ważna, lecz niestety mało popularna i trudna, także ze względu na problem w dotarciu do osób będących celem mojej pracy.

Dlatego też chciałabym prosić Państwa o pomoc: o wypełnienie kwestionariusza lub przesłanie go osobom, które mogłyby chcieć go wypełnić. Przeznaczony jest dla obu płci. Zawiera pytania o przekonania, o związki, intymność, upodobania i aktywność seksualną. Jest całkowicie anonimowy (dostanę tylko sumaryczne wyniki wszystkich osób), w każdym momencie można pominąć pytanie lub zamknąć badanie. Całość trwa około 15-20 minut.
http://www.ankietka.pl/ankieta/20071...oku-zycia.html

Ostateczny termin zamknięcia ankiety to 15.09, więc czasu jest niewiele.
Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.
Gabriela Gore
Odpowiedź z Cytowaniem
  #405  
Nieprzeczytane 17-10-2015, 05:58
d.nowak196 d.nowak196 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 1
Domyślnie Potrzebuje pomocy

Witam. Kilka lat temu podżyrowałem z żoną pożyczkę koledze na firmę . Do tej pory nie mogę uwierzyć w to co się stało , nie spłacał tej pożyczki i z żoną musimy ją spłacać. Podżyrowaliśmy mu kwotę 40000zł. Mamy swoją pożyczkę mieszkaniową ale na chwilę obecną nie dajemy sobie rady ze spłatą komornika i naszej pożyczki mieszkaniowej. Pozostało nam do spłaty (komornika )niecałe 8500zł. Brakuje nam pieniędzy w tej chwili na życie pieniędzy. Pożyczaliśmy od znajomych ale nie oddaliśmy jeszcze więc nikt nam nie chce pożyczyć, zastawiliśmy wszystko złoto w lombardach łącznie z obrączkami ale niestety brakuje. Bardzo proszę ludzi dobrej woli o pomoc finansową . Ja psychicznie już nie wytrzymuje , kolega mi nie chce pieniędzy oddać tych co spłacamy po prostu tragedia. Mamy troje dzieci na utrzymaniu które też muszą jeść , trzeba je ubrać. Jakbym spłacił tego komornika to przynajmniej wypłata byłaby cała a tak to nie wiemy co robić dalej. Osobą chcącym pomóc serdecznie dziękuje i nikomu nie polecam podżyrowania pożyczki.Najgorsze to jak czasami dzieci chcą jeść a jedzenia mało to z żoną nic na kolację nie jjemy tylko dziecią dajemy. Zbliża się zima a my opału jeszcze nie mamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #406  
Nieprzeczytane 15-11-2015, 14:50
agg.kn agg.kn jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Mielec
Posty: 1
Domyślnie Centrum Seniora

Witam,
Jesteśmy studentkami III roku Ekonomii na Uniwersytecie Rzeszowskim. W ramach zajęć z Marketingu musiałyśmy stworzyć ankietę dotyczącą zainteresowania seniorów zdrowym trybem życia i możliwości korzystania z Centrum Seniora. Oto ankieta http://www.ebadania.pl/338ffa6500d7d1b1 . Kwestionariusz jest w pełni anonimowy i posłuży nam tylko do celów badawczych. Przepraszamy, że kontaktujemy się z Państwem, jednak chciałybyśmy aby nasze raporty były jak najbardziej wiarygodne. Jeżeli możemy liczyć na pomoc, będziemy bardzo wdzięczne.
Pozdrawiamy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #407  
Nieprzeczytane 15-11-2015, 15:18
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Wypełniłam Ankiete -życzę powodzenia.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #408  
Nieprzeczytane 15-11-2015, 21:41
Kasandra1's Avatar
Kasandra1 Kasandra1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 77 737
Domyślnie

Również wypełniłam. Pozdrawiam.
__________________
Sądzisz że coś o mnie wiesz, ale to tylko wspomnienia, nic więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #409  
Nieprzeczytane 28-11-2015, 12:40
maxerlukasz maxerlukasz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Polska
Posty: 5
Domyślnie Ankieta do pracy inżynierskiej

Witam, od razy chciałem przeprosić za spam, który robię, ale potrzebuję Państwa pomocy.
Mianowicie jestem studentem IV roku Towaroznawstwa i piszę pracę na temat roli produktów tradycyjnych i regionalnych w budowaniu konkurencyjnej oferty produktów żywnościowych. W tym celu sporządziłem ankietę, która pomoże mi w przebadaniu opinii polskich konsumentów na temat produktów tradycyjnych i regionalnych.

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby poświecili Państwo kilka minut na wykonanie ankiety, która znajduje się w linku poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/1teP...cCa4Q/viewform

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #410  
Nieprzeczytane 28-11-2015, 12:56
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 793
Domyślnie

Łukasz.
Wypełniłem ankietę. Bardzo ładnie, logicznie ją ułożyłeś. Będzie z Ciebie mądry inżynier. Ale ucz się dalej, zrób magisterkę, .
Połamania pióra na egzaminie dyplomowym, .
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #411  
Nieprzeczytane 28-11-2015, 13:14
Krycha.'s Avatar
Krycha. Krycha. jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 52 224
Domyślnie

Racja , Janku!! Spójna i czytelna ankieta.

Życzę powodzenia , Łukaszu.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #412  
Nieprzeczytane 28-11-2015, 16:45
oma oma jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 60 568
Domyślnie

Wypełniłam.
Powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #413  
Nieprzeczytane 29-11-2015, 11:51
maxerlukasz maxerlukasz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Polska
Posty: 5
Domyślnie

Bardzo dziękuję za pochlebne komentarze i wypełnienie ankiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #414  
Nieprzeczytane 13-01-2016, 12:09
Lena3040 Lena3040 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 1
Domyślnie Ankieta do pracy magisterskiej(anonimowa)

Proszę w miarę możliwości o wypełnienie interaktywnej ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej, najlepiej przez osoby po 40r. ż. ankieta jest anonimowa, z góry dziękuje.

Link do ankiety:
http://goo.gl/forms/s2Vfh96hTT
Odpowiedź z Cytowaniem
  #415  
Nieprzeczytane 13-01-2016, 21:36
aagnieszkaa aagnieszkaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie Studentka WF - ankieta do pracy badawczej

Dobry wieczór, jestem studentką 3 roku wychowania fizycznego i prowadzę badania na temat aktywności rekreacyjnej seniorów. Będę bardzo wdzęczna za poświęcenie dosłownie 5 minut i wypełnienie ankiety do mojej pracy badawczej. z góry bardzo dziękuję
https://www.ankietka.pl/ankieta/2127...olecznych.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #416  
Nieprzeczytane 01-02-2016, 18:42
MagdaSz MagdaSz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Polska
Posty: 1
Domyślnie Przyszła Psycholog potrzebuje chętnych do badania kwestionariuszowego.

Dzień dobry, jestem studentką V roku Psychologii Stosowanej. W tym roku będę bronić pracę magisterską, ale zanim... muszę przeprowadzić badania.

W związku z tym szukam chętnych osób (po 60 roku życia), które miałyby ochotę mi pomóc i poświęcić około 25 minut na wypełnienie czterech niedługich kwestionariuszy.

Tematyka związana jest z satysfakcją z życia oraz różnymi postawami życiowymi. Ankieta jest anonimowa, a udział dobrowolny. Można zrezygnować w każdym momencie.

Wszystkich tych, którzy zdecydują się mi pomóc proszę o maila na szuflita.m@gmail.com , a ja wyślę zestaw.

Będzie mi bardzo miło, dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #417  
Nieprzeczytane 02-02-2016, 19:09
neit.mia@wp.pl neit.mia@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 3
Domyślnie "Czy ludzie się zmieniają?"-badanie

Szanowni Państwo,
zachęcam Państwa do udziału w moich badaniach (bronię tytuł magistra psychologii). Będę prosiła Państwa o wypełnienie króciutkiego badania on-line. Nie jest inwazyjne, bo ta część dotyczy tylko opinii, wypełnianie trwa max. 5 minut.

link: http://goo.gl/forms/bWd9HKopv3

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam! Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować mailowo.



Pozdrawiam!
Katarzyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #418  
Nieprzeczytane 06-02-2016, 20:38
neit.mia@wp.pl neit.mia@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 3
Domyślnie

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcieli pomóc mi w badaniu. Jestem Państwu niezwykle wdzięczna! Zachęcam pozostałe osoby do udziału w króciutkim badaniu

Pozdrawiam!
Katarzyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #419  
Nieprzeczytane 21-02-2016, 21:25
lona00 lona00 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: wrocław
Posty: 1
Domyślnie Aktywność fizyczna kobiet po 55 r.ż. Ankieta

Szanowne Panie,
Zachęcam do wzięcia udziału w badaniu kobiet po 55 roku życia, które jest całkowicie anonimowe. Wyniki będą wykorzystane do pracy magisterskiej. Poniżej znajduje się link do ankiety. Ankieta nie jest długa. Ważne jest jednak, żeby udzielić wszystkich odpowiedzi po otwarciu ankiety, ponieważ ponowne wypełnienie nie jest możliwe. Zostaną zapisane częściowe odpowiedzi a one niestety nie będą mogły być wykorzystane. Proszę również pamiętać aby na końcu kliknąć polecenie: wyślij ankietę.

Z góry dziękuję za pomoc.



https://docs.google.com/a/st.swps.ed...tP7W_c54Y/edit
Odpowiedź z Cytowaniem
  #420  
Nieprzeczytane 14-03-2016, 13:37
archivario's Avatar
archivario archivario jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 1
Strzałka Wizerunek polityków - ankieta

Bardzo ogromnie proszę o wypełnienie poniższej ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/1VtB...ARe08/viewform

Ankieta jest całkowicie anonimowa i posłuży przygotowaniu materiału do pracy mgr. Będę wdzięczny za wypełnienie zwłaszcza osobom zainteresowanym polityką

Ostatnio edytowane przez archivario : 14-03-2016 o 13:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
prośba o wypełnienie ankiety jagod-a Profilaktyka i zdrowy styl życia 3 14-12-2014 20:12
Proźba o wypełnienie ankiety bart140 Różności 1 22-05-2014 20:33
Skuteczna Solidna Szybka Pomoc W Pisaniu Prac comforthelp Praca, wolontariat 0 06-09-2012 12:19
Prośba o wypełnienie ankiety! bigchinka Różne 0 30-04-2012 20:07

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.