menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #45261  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 09:36
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
__________________

Dobrze, że oglądałaś,
dobrze, że ja oglądałam,

Nie wszystkim pasuje grajdoł i społeczność plemienna,
a "prawdziwym polakom" jak najbardziej,

tym bardziej, że co do prawdziwości, jak pokazuje historia można mieć czasami wielkie wątpliwości.

Ja nie sądzę ludzi na podstawie ich krewnych, ale na podstawie ich dokonań.
Osobistych dokonań.
Niektórzy żyją próżniaczo w blasku przodków,
a mają najwięcej do powiedzenia o innych,
zazwyczaj podłych i krytycznych uwag.


Oj tam, nie przeżywaj tak, życie jest piękne.

Może zajmij się posłem PO, który oddał hołd bandytom co napadli na Polskę 1 września i żaden gulgot z bulgotem się nie rozległ.
Inna sprawa, że - jak pisałam- co zrobić ? Zyklon B, że zapytam powtórnie?

Kurczę co jest? Wszyscy tam mieliście dziadków? W Wehrmachcie i niedajbuk w SS?

ps. przodków nie zazdraszczaj. Każdy ich ma, tylko nie wszyscy wiedzą o nich. Na ten przykład mój wsiowy kundel, którego dobrzy ludzie wyrzucili do lasu, przywiązując go do drzewa dla pewności by grzybów nie kradł,
ma ich jak nic w sąsiedniej wsi. I nic o nich nie wie, co mu obecnie nie przeszkadza w doskonałym o sobie mniemaniu. I słusznie, bo jest wyjątkowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45262  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 09:45
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Przeczytaj jeszcze raz może zrozumiesz, że nikomu nie odmawiam prawa do własnego państwa. Tylko chodziło mi, że ich państwo to cały świat.

Cokolwiek napiszesz, zaraz odzywają się oburzone głosy.
Nikt im prawa do niczego nie odmawia, natomiast ja żądam, aby państwo Izrael odczepiło się od naszego prawa,
które nakazuje przepadek mienia na rzecz Skarbu Państwa,
gdy nie ma spadkobierców. Tyczy to każdego w Polsce,
a to co się stało, nie jest winą Polski.

Izrael chce, aby prawa spadkobierców przeszły na gminę żydowską, a głupcy z rządu im to wstępnie zatwierdzili.
Bardzo to mądre, dostać coś 2 razy, bo Niemcy już zapłacili.

Szkoda tylko, że nie zapłacili nam za Warszawę, a wycena czeka i procenty rosną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45263  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 10:01
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 728
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Przeczytaj jeszcze raz może zrozumiesz, że nikomu nie odmawiam prawa do własnego państwa. Tylko chodziło mi, że ich państwo to cały świat.
Jaroslaw cyt:
I po co Żydom własne państwo jak oni mają majątki w każdym państwie. W swoim by nawet tyle dobra nie pomieścili.

Własnie przeczytalam jeszcze raz .."Po co Zydom wlasne panstwo"
Tak mysle Jarku ze to ty nie bardzo wiesz co napisaleś

No to ci odpowiadam : Po to samo co Polakom rozrzuconym po świecie ..Oni tez maja majątki tam gdzie są .
Czy o tych Polakach tez powiesz że ich państwo to cały swiat? Więc po co im własne państwo
I nie widze w tym nic smiesznego ..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45264  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 10:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 798
Domyślnie

[quote=tar-ninka]
Cytat:
No wlasnie po co ?
A po co tym Polakom ,ktorzy dorobili sie majatkow za granicą potrzebna jest Polska , obywatelstwo Polskie ..
po co zabieraja glos w sprawach kraju ktory opuscili 20- 30 lat temu.
Bo jest taka grupa Polaków, którzy nie potrafią sie znaleźć na nowym miejscu i w nowym otoczeniu. Z powodów mentalnych maja kłopot z otoczeniem, a żywot społeczny i jego organizacja jest dla nich zjawiskiem obcym. Tak jak mało interesowało ich to co działo sie w PRL-u i jak ten system funkcjonował.
A obywatelstwo? Jest wygodne. Chocby przy przekraczaniu unijnych granic. A przy okazji są tacy którym liczy sie ciągłośc przy rozliczaniu emerytur.
A z tymi majątkami to bywa różnie jak i z tymi którzy zabierają ten głos. To w końcu kawałek naszego narodu mieszkającego w innej dzielnicy. Kwestionując ich prawa do zabierania głosu [nawet durnego], kwestionowałabyś swoje prawo do komentowania tego co dzieje sie w Białymstoku, Wrocławiu, czy Szczecinie.
A z drugiej strony to nie wiem czy jest sens toczyć boje o te -może- kilkanaście tysięcy ludzi którym sie chce w morzu paru milionów Polaków żyjacych na stałe poza Polską.
Cytat:
Po co ci ktorzy przed laty zostawili dobrowolnie ziemie rodzicow dzis gdy ci odeszli ,
sądza sie z pozostala rodziną o spłachetek pola i rozwalającą sie chałupę..
Czyżbys nie czytała, albo oglądała Zemsty? Bo je moje co je moje...itd.
Cytat:
Ich nikt nie wyganiał z kraju gdzie sie urodzili oni i ich przodkowie.... Zydów tak...
Ten żydowski problem majątkowy ciagnie się od lat i nikt jak dotąd go nie załatwił i pewnie prędko nie załatwi. Obiecywal to Miller z Kwaśniewskim, Kaczyńskie oba, a teraz padło na Komorowskiego.
W naszym grodziszczu jest dzielnica pożydowska. Moim zdaniem powinno sie te kamienice oddac spadkobiercom za 1 złp od sztuki. I niech nimi zarządzają. nawet gmina żydowska jeśli jest niech je bierze, zeby nie obciażały miejskich funduszy.
Bo skutek jest taki, ze te słynne ich kamienice caraz bardziej popadaja w ruine.

Cytat:
Kazemu sie nalezy jego wlasne miejsce na ziemi
I Polakom i Zydom i nie tylko, rozsianym po świecie
masz racje. Szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy prawo własności do lokalu, domu, czy innej nieruchomości moze mieć kazdy obywatel w każdym panstwie, w którym zechce inwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45265  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 11:18
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
... gdyby nawet jakiś był w miare rozsadny to sam fakt ze zgłasza go Palikot powoduje, ze jego miejscem spoczynku jest kosz.
co świadczy o głupocie wsadu w okrągłej.
Problem odrzucania dotyczy nie tylko jego formacji.
Rządzący, jak diabeł święconej wody, boją się dobrych pomysłów opozycji.
Uważają, że tylko oni mają patent na dobre pomysły.


Cytat:
Brutalna prawda jest taka, ze nie ma takiej ekipy na swiecie, która przy okazji spraw publicznych nie załatwiałaby własnych.
Dotyczy to zarówno tzw. młodych, jak i starych demokracji.
Prawda. Nie jest łatwo, jeśli rządząca partia duża, upilnować wszystkie "burki". Nad terenowymi w ogóle szef nie ma żadnej kontroli, ale po to ma swoich ludzi w terenie, żeby pilnowali tam porządku.
Jeśli tego nie robią i są nieskuteczni, mało - sami kombinują, czego ostatnio mamy dowody - należy takich "strażników" karać.
Niestety, tego szef rządu nie robi i przymyka oko, dając w ten sposób przyzwolenie na takie harce.
Przypomnę: Tusk obiecywał, że będzie inaczej i co?
Okazał się nieskuteczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45266  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 12:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 798
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
co świadczy o głupocie wsadu w okrągłej.
W tym konkretnym przypadku świadczy o zupelnie czyms innym. A mianowicie o tym, ze nie należy rzygać [to właściwe słowo] na wszystkich dookoła, bo potem kiedy trzeba skorzystac ich pomocy zobaczy sie środkowy paluszek w rewanżu. Znasz jakąś grupe sejmowych polityków których by nie sponiewierał? Polityka to nie tylko grupowe czy partyjne relacje, to także te miedzyludzkie.
Cytat:
Problem odrzucania dotyczy nie tylko jego formacji.
Formacje to ciut inna polka jednak. Te pozostałe w różnym stopniu jednak dogaduja sie w komisjach.

Cytat:
Rządzący, jak diabeł święconej wody, boją się dobrych pomysłów opozycji.
Uważają, że tylko oni mają patent na dobre pomysły.
Polu! A znasz takie? podaj je to choc my przedyskutujemy co warte.
Cytat:
Prawda. Nie jest łatwo, jeśli rządząca partia duża, upilnować wszystkie "burki". Nad terenowymi w ogóle szef nie ma żadnej kontroli, ale po to ma swoich ludzi w terenie, żeby pilnowali tam porządku.
Jaka by to partia nie była to wszystkich upilnowac sie nie da. Partia w końcu to nie jednostka zmilitaryzowana, a w tych mundurowych -co widac, słychac i czuć- tez różnie z tym pilnowaniem bywa.
Ubawił mnie do łez -prawie- pijaczyna Hofman z PiSu w temacie załatwiania fuch familiantom i pociotkom:
- Jako niedoświadczony polityk popełniłem błąd. Dziś bym tego nie zrobił - mówił w RMF FM Adam Hofman pytany o swoją żonę, która w czasie, kiedy PiS był u władzy, rozpoczęła pracę w KGHM. - Moja żona już nie pracuje w KGHM ani w żadnej innej spółce skarbu państwa - zapewnia.

Cytat:
Za rządów PiS Joanna Hofman została głównym specjalistą w wydziale komunikacji korporacyjnej KGHM. Jak pisała "Gazeta Wyborcza", po przegranych przez PiS wyborach, żona rzecznika PiS poszła na zwolnienie chorobowe. Następnie od razu m.in. na urlop macierzyński, wypoczynkowy, wychowawczy i znów zwolnienie L4. W pracy nie było jej przez dwa lata.
Jak ja lubię czyściochy ociekające hipokryzją....
Cytat:
Niestety, tego szef rządu nie robi i przymyka oko, dając w ten sposób przyzwolenie na takie harce.
Jak widać nie przymyka. Chłopaki zostały zawieszone, a o ich losach zadecydują sądy partyjne.
Cytat:
Przypomnę: Tusk obiecywał, że będzie inaczej i co?
Okazał się nieskuteczny.
Polu! Chcieć to nie zawsze móc.
Niestety! Wszyscy chca dobrze, a wychodzi jak ....zawsze.
Pssst Zastanawiam się czemu tak nie lubisz Julki P. przecie ona chciała rżnąć do spodu bez ostrzeżenia. Dokładnie jak Ty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45267  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 13:27
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Ciekawi mnie, czy koleżaneczka rodem z ''gruby'',
ciskająca grubym słowem, zauważyła podziękowanie Michnika dla Jarosława Kaczyńskiego.

Pewnie zauważyła. Problem, że ono nijak nie pasuje do wiekopomnych wpisów, rodem z lupanaru.
Wszak to co nie zostało wymówione bardziej bywa wymowne nadto, co zostało wymówione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45268  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 13:38
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Echa publikacji radosnego zdjęcia ze Smoleńska,
gdy nasz greenhorn przybijał piąstki z wodzem czerwonoskórych,
nie milkną.
Lisi portal parówkowy nawet pokusił się o śledztwo pt.''kto śmiał wykonać TAKIE zdjęcie'', autentyczności nie podważając, bo już wiadomo, że nie warto podważać.
Padło na nadwornego fotografa, którego litościwy kacyk, o złotym jak złoto Inków serduszku,
zwolnił z roboty tuż przed emeryturą.

Niestety, podobno nie trafili. Autora nadal nie ma, to znaczy jest, ale pewnikiem ma się doskonale na nieludzkiej ziemi i pewnie już szykuje zdjątka następne.

Co na to redakcja ''W Sieci''?

Cytat:
Gdyby to był kadr zawieszony w próżni, gdyby było przeprowadzone solidne śledztwo, gdyby tuż po tragedii nie mówiono, że pojednanie musi nastąpić na trumnach tych ofiar, gdyby nie składano kondolencji Rosjanom (- polscy dyplomaci składali kondolencje Rosjanom, że się w tak trudnej sytuacji znaleźli!)- to wówczas to zdjęcie by nic nie mówiło. Ale ono się wpisuje w kontekst dziwnych zachowań polskich władz i tym mocniej każe stawiać pytanie o to jaka była ich postawa?

http://wpolityce.pl/wydarzenia/66198...iaja-prywatnie

Mieli poczucie, że rozmawiają prywatnie.
Tak jest. Słowo ''gnojek'', które pada w książce pisarki Tusk Małgorzaty, jest całkowicie uzasadnione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45269  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 13:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 427
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Jaroslaw cyt:
I po co Żydom własne państwo jak oni mają majątki w każdym państwie. W swoim by nawet tyle dobra nie pomieścili.

Własnie przeczytalam jeszcze raz .."Po co Zydom wlasne panstwo"
Tak mysle Jarku ze to ty nie bardzo wiesz co napisaleś

No to ci odpowiadam : Po to samo co Polakom rozrzuconym po świecie ..Oni tez maja majątki tam gdzie są .
Czy o tych Polakach tez powiesz że ich państwo to cały swiat? Więc po co im własne państwo
I nie widze w tym nic smiesznego ..
Źle to interpretujesz i tyle. Tak Polacy którzy od pokoleń mieszkają gdzie indziej tak Żydzi mieszkali od wieków np w Polsce kiedy nie mieli jeszcze swojej ojczyzny ten kraj gdzie mieszkali uważali za ojczyznę. Dla wielu z nich państwo Izrael jest ojczyzną tylko na mapie do której nigdy nie wrócą. Po prostu jest ich tak dużo i tak się zasymilowali a niektórzy przechrzcili że teraz nikt nie wie ilu ich jest i na pewno by się w Izraelu nie pomieścili. Jedno co ich łączy i jednoczy to pieniądz i żądza pieniądza i panowanie nad światowa finansjerą. Na temat żydowskiej światowej masonerii nie muszę mówić.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45270  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 14:31
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie żona to męża korona...

...jak mawiali Sarmaci.
Zgoda. Jaki mąż taka korona.

Szykuje się niezła zabawa. Pisarka Tusk starsza rozpętała demony dziennikarskie. Babie wydawało się, że jej nijaka biografia warta jest wydania i...odleciała.
''Gnojek'' to pryszcz. Gorsza sprawa z kochankiem i to w czasie, gdy dzielny Don Kichot walczył z ZOMO, bo jak wszyscy wiemy, on nie stał gdzie ono stało,
tylko całkiem gdzie indziej.
Być może Dulcynei nie podobało się, że obalanie ustroju wiązało się z obalaniem kolejnych butelczyn,
ale nie ma dla niej usprawiedliwienia!! Nie ma!!
Donald szedł w bój, krew jego w każdej chwili mogła wsiąkać w złoty piasek koło molo,
Matka Polka i Żona Polka winna się liczyć iż w najlepszym razie pójdzie pieszo obok kibitki z Donaldem w środku.
Gnana knutem, z małym Bąkiem na ręku.

A co robi pusta jak sudańska tykwa Gośka?
Znajduje sobie amoroso! Boże, Boże...Donald rogaczem jest.
A szwagier radnym w Sopocie. Podobno. Media się dokopały.

Prawda, że szwagier Donka to przystojniak?

http://media.wp.pl/kat,1022953,opage...19af&_ticrsn=5

ps. a poważnie. Głupota tej baby mnie rozwaliła, choć jak wszyscy wiedzą, za Donaldem nie przepadam, mówiąc oględnie.
Niemniej wart żonki, bo podobno czytał książczynę przed drukiem. Może chciał być bliżej ludu?
Tylko Polacy to taki wredny naród, że rogacz jest pośmiewiskiem.

I ci co nie dali żyć Marcie Kaczyńskiej teraz mają się z pyszna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45271  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 15:04
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Po publikacji "Wprost" jest dymisja za biurowiec
Cytat:
Naczelniczka wydziału architektury i budownictwa w dzielnicy Śródmieście podała się do dymisji. To ona wydała decyzję w sprawie budowy kontrowersyjnego biurowca niedaleko placu Zamkowego. Jak się okazało: jest matką współautora tego projektu. Nie informowała o tym przełożonych.
http://wyborcza.pl/1,75248,14891331,...c__WIDEO_.html

Co do zasady ,to dobrze się stało ,że media nagłośniły sprawę i spadła głowa czułej mamusi.
Co do meritum ,to mnie się ten budynek podoba i uważam ,że dobrze by tam się wpasował.
Niewątpliwie jego postawienie nie powinno budzić wątpliwości natury formalnej.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45272  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 16:01
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
...potem kiedy trzeba skorzystac ich pomocy zobaczy sie środkowy paluszek w rewanżu. ... Polityka to nie tylko grupowe czy partyjne relacje, to także te miedzyludzkie.
Czy tylko on ma na sumieniu sponiewieranie?
Kraj to nie prywatny folwarkii jak się wchodzi do polityki, trzeba mieć grubą skórę...dla dobra ojczyzny, a nie własnego ego.
Zobacz, jak się zachowuje Niesiołowski, od lat.
To Cię nie razi?
Cytat:
Formacje to ciut inna polka jednak. Te pozostałe w różnym stopniu jednak dogaduja sie w komisjach.
Kto z kim?
PO z PO.
Polecam przyjrzeć się obradom komisji.
Co do projektów RP/TR: w ubiegłym roku kilkanaście złożonych.
Cytat:
Jaka by to partia nie była to wszystkich upilnowac sie nie da.
Jak widać nie przymyka. Chłopaki zostały zawieszone, a o ich losach zadecydują sądy partyjne.

Polu! Chcieć to nie zawsze móc.
Niestety! Wszyscy chca dobrze, a wychodzi jak ....zawsze.
Pssst Zastanawiam się czemu tak nie lubisz Julki P. przecie ona chciała rżnąć do spodu bez ostrzeżenia. Dokładnie jak Ty
Przymyka, przymyka.
Sam się ostatnio głupio zachował używając określenia "pisior".
No ładnie, nie ma co, i to w jakim kontekście.
Zastosowane tzw. "kary" są niczym.
Mydlenie oczu wyborcom.

Chcieć, to móc.
Problem w tym, że Tuskowi najwyraźniej się nie chce.
Bez pomysłu, bez jakiegoś wyraźnego, sensownego działania i planów na przyszłość.
Zobaczymy, jak "przemebluje" swój gabinet, co zapowiada od dłuższego czasu, ale pewno już nie ma w kim wybrać.
Ławka się skurczyła.

Julka?
Słuchałeś jej wczoraj w Pol.N.?
Będę śledzić, czy ją rozliczą z tych obiecanek.
Ona tylko gada, nic poza tym. Tak jest od początku.

Jeszcze jedno: o ile wiem, jest absolwentką polonistyki, ale ciągle mówi "proszę panią" zamiast "proszę pani".
Chyba jednak wyślę jej upomnienie na skrzynkę sejmową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45273  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 16:31
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Echa publikacji radosnego zdjęcia ze Smoleńska,
http://wpolityce.pl/wydarzenia/66198...iaja-prywatnie

Mieli poczucie, że rozmawiają prywatnie...
Z tego samego źródła:
Cytat:
Napisał Karnowski
Mogę tylko zapewnić, że zdjęcie jest prawdziwe, autentyczne i zresztą jego prawdziwości nikt chyba nie podważa. Dziś możliwości techniczne są takie, że wszelki fałsz na zdjęciu jesteśmy w stanie błyskawicznie wyłapać. I gdyby doszło do procesu to oczywiście byśmy się bronili i myślę, że byśmy wygrali ten proces.
Myślę, że to zdjęcie coś nam o tragedii smoleńskiej ważnego powiedziało.
Ono nam powiedziało, że nie wiemy wszystkiego ....
Prawda, wielu rzeczy jeszcze nie wiemy, nie tylko o zdjęciu.
Żeby stwierdzić, czy zdjęcie nie zostało "obrobione", trzeba mieć dostęp do oryginału, a nie przedruku w gazecie.
Oglądałam kiedyś zdjęcie "przerobione" i nawet fachowcy na pierwszy rzut oka się nie połapali.
Zestawienie z oryginałem potwierdziło sprytną przeróbkę.
Jeśli bracia bliźniacy mają oryginał, niech go udostępnią.
Niech ujawni się autor. W końcu strzelanie fotek nie jest zabronione.

Z tego samego portalu taka oto diagnoza w stylu bliźniaczym:
Cytat:
Napisał Benita (83.5.124.***) dzisiaj, 13:39
Przy oficjalnych kamerach już w PObliżu ciał Polaków, ten .......... również nie mógł POwstrzymać radosnego uśmiechu, aż Putin musiał go szybko przyciągnąć do siebie i plecami do kamer. To jest na oficjalnym filmie z 10.04.10 wieczorem w Smoleńsku.
Tak się do pisuje narrację do obrazu.
Do tego dodajmy specjalistkę od odczytywania z układu warg przebieg rozmowy Tuska z Putinem na molo.
Mrożek lepiej by tego nie ujął.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45274  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 19:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 798
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Czy tylko on ma na sumieniu sponiewieranie?
Nie tylko. Problem Palikota polega na tym, że obrzygał wszystkich kto sie nawinął a teraz jęczy ze jako opozycja nie może przepchnąć swoich genialnych pomysłów.
Cytat:
Kraj to nie prywatny folwarkii jak się wchodzi do polityki, trzeba mieć grubą skórę...dla dobra ojczyzny, a nie własnego ego.
Nie całkiem się zgadzam z Toba, bo co innego jak pluje wszystkie strony Pawłowicz, która jest pod kontrola prezesa, a co innego kiedy to robi szef partii, który ma zbawiac świat produkujac ustawy i nie mając odpowiedniej liczny posłów.
Taki typ powinien szukać wsparcia a jak szukać i u kogo skoro wokół sami obryzgani?
Cytat:
Zobacz, jak się zachowuje Niesiołowski, od lat.
To Cię nie razi?

Stefek czasem przesadza, ale tylko czasem. Poniewiera PiSem, bo został do tego sprowokowany. Jak go bydło sprowokowało bydlecym zachowaniem to trudno się dziwic, ze je traktuje jak bydło. Taka jest brutalna prawda.
Ale jako sie rzekło powyżej. Co innego Pawłowicz, czy Niesiołowski, którzy podlegaja rezymowi partyjnemu I podnosza kończyny w/g poleceń wodzów, a co innego ten który ma partyjne pomysły przepychac w formie ustaw.

Cytat:
Co do projektów RP/TR: w ubiegłym roku kilkanaście złożonych.

I cos przeszło? Bo nie zauważyłem Kosz, kosz pani matko kosz, kosz Po co mu była draka z HGW w Warszawie do spółki z Guziałem? Chyba tylko po to, żeby widowiskowo dac się bez mydełka wy ...rolować Kaczyńskiemu. To teraz PO-wcy bedą go przy jakims głosowaniu wspierać?

Cytat:
Przymyka, przymyka.
Na tyle na ile musi.
Cytat:
Sam się ostatnio głupio zachował używając określenia "pisior".
Faktycznie. Mógł powiedzieć PiSiaczek.
Cytat:
Chcieć, to móc.
Problem w tym, że Tuskowi najwyraźniej się nie chce.
To juz słyszałem po wielekroc. A może wreszcie powiesz co chciałabyś, żeby mu się chciało.
ma facet wspólników z PSL-u I chyba 2 głosy na + w sejmie.
Kombinuje jak tu przepchnąc ustawę z OFE i 6-latki na dziś.
KRUSu nie ruszy bo go chłopstwo razem ze zjednoczoną opozycją do kosza wrzuci.

Cytat:
Bez pomysłu, bez jakiegoś wyraźnego, sensownego działania i planów na przyszłość.
Faktycznie. Gdybym to ja był premierem, to z dużą przyjemnością podałbym sie do dymisji, zeby sprawić Ci radość od bladego świtu do wieczornych zórz.
W końcu ma mu kto dać zmiane. jest Gliński, Kaczyński i Palikot co juz kilka razy zapowiadał, że jedyne co go interesuje to premierostwo.
Mnie to w końcu ...rybka. Lubię ciekawostki przyrodnicze i chetnie popatrzę na rządy sprawowane przez wybryki natury.

Cytat:
Julka?
Słuchałeś jej wczoraj w Pol.N.?
Będę śledzić, czy ją rozliczą z tych obiecanek.
Ona tylko gada, nic poza tym. Tak jest od początku.
Wydawało mi się, że w podobnej tonacji do Twojej

Cytat:
Jeszcze jedno: o ile wiem, jest absolwentką polonistyki, ale ciągle mówi "proszę panią" zamiast "proszę pani".
Chyba jednak wyślę jej upomnienie na skrzynkę sejmową.
Ja bym tak zrobił. Kiedyś mówiła, ze w sporej wiekszości odpowiada na listy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45275  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 20:34
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Do tego dodajmy specjalistkę od odczytywania z układu warg przebieg rozmowy Tuska z Putinem na molo.
Mrożek lepiej by tego nie ujął.

Oj, szkoda, że jej nie zaangażował Pawka Artymowicz,
zanim nie wymyślił 'debeściaków'.
Takie czasy..

A Platforma zapowiada kryształową uczciwość.

Cytat:
uż nie tylko szefów kół oraz przewodniczącego Platformy Obywatelskiej mają wybierać wszyscy jej członkowie. Powszechne wybory to recepta, która ma zlikwidować zjawisko pompowania kół i próby kupowania głosów.

Nad uczciwością będzie pracował zespół, którym będzie kierował burgrabia Grabarczyk.

A co z Schetyną?

Rogami go panie premierze, rogami!
Niech wie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45276  
Nieprzeczytane 04-11-2013, 22:42
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Dziś gościem Tomasza Lisa był Adam Michnik.
Jak zwykle przenikliwy i wręcz ewangelicznie wyrozumiały.
Nie we wszystkim się z nim zgadzam - to raczej niuanse - ale niezmiennie od ponad 40 lat bardzo go szanuję.
Coraz mniej takich ludzi, coraz mniej........
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45277  
Nieprzeczytane 05-11-2013, 00:12
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 081
Domyślnie

Ta ewangelia polegała na niepluciu na Jarosława Kaczyńskiego, wyjątkowo?


Choć na jego miejscu nie poruszałabym rozkochania Sawickiej przez agenta Tomka, gdy właśnie internet ryczy ze śmiechu,
a wasz wódz ma już ksywę ''Biały Jeleń''.
Cudnie prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45278  
Nieprzeczytane 05-11-2013, 00:21
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie tylko. ...
... co innego kiedy to robi szef partii, który ma zbawiac świat...
Taki typ powinien szukać wsparcia ...
Problem ma nie tylko Palikot.
Pozostali również.
Cytat:
Stefek czasem przesadza, ale tylko czasem.

Robi to bardzo często i dość prymitywnym językiem nieprzystającym do literek przed nazwiskiem.
Cytat:
Po co mu była draka z HGW w Warszawie do spółki z Guziałem? ...To teraz PO-wcy bedą go przy jakims głosowaniu wspierać?
Po to samo, co Millerowi.
Oczywiście nie poprą, bo Polska to prywatny folwark Tuska?
Nie zapędzaj się tak daleko.
Przypomnę, że jedynie RP poparł ustawę 67.
Cytat:
Faktycznie. Mógł powiedzieć PiSiaczek.
Zachował się jak smarkacz.
No i ten kontekst, w jakim padło to określenie.
Cytat:
A może wreszcie powiesz co chciałabyś, żeby mu się chciało.
ma facet wspólników z PSL-u I chyba 2 głosy na + w sejmie.
Kombinuje jak tu przepchnąc ustawę z OFE i 6-latki na dziś.
KRUSu nie ruszy bo go chłopstwo razem ze zjednoczoną opozycją do kosza wrzuci.
Pisałam wielokrotnie, poszukaj albo zajrzyj do programu PO.
Nikt mu koalicjanta nie narzucał.
Do przepchnięcia pewnych projektów trzeba pozyskać innych i tego się nie robi na sali sejmowej.
Nawet jeśli przegra 6-latki w sejmie, wygra referendum, tylko szkoda na nie kasy.
Cytat:
Wydawało mi się, że w podobnej tonacji do Twojej
Kiedyś mówiła, ze w sporej wiekszości odpowiada na listy
Nie widzisz różnicy?
To ja jej płacę, a nie ona mnie.
Tak, ona dużo mówi.
Skąd wiesz, czy nie sprawdziłam?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45279  
Nieprzeczytane 05-11-2013, 00:27
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Rzadko zdarza

mi się zgadzać z Beatą Kempą, ale dzisiaj przyznałam jej racje.
Pokonała argumentami Rozenka.
O co poszło?
O zupełnie niezasadną obronę Ikonowicza.

Z AM jak zwykle i od lat się nie zgadzam. Tym razem w ocenie Millera.
Czy on nie widzi tej gry? Bardzo sprytnej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45280  
Nieprzeczytane 05-11-2013, 06:24
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie co wolno Kaczyńskiemu

tego NIE WOLNO Tuskowi

Cytat:
Kaczmarek zawiadamia prokuraturę ws. wojska na ulicach.

Szef MSW: Niech najpierw doniesie na PiS
- Przez dwa lata rządów PiS-u pięciokrotnie wyprowadzano wojsko na ulicę. Przez sześć lat rządów Tuska, do tej pory raz wyprowadzono żandarmerię: przy okazji Euro 2012. Niech poseł Tomasz Kaczmarek najpierw złoży zawiadomienia do prokuratury wobec rządów PiS o to samo, a potem będziemy mogli rozmawiać - powiedział w TVN24 szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz.

ale lud nie pamięta, nie pamięta
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.