menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Kim jestem / kim się czuję
Jestem Ateistą 78 32.23%
Jestem watpiącym Katolikiem 41 16.94%
Jestem Świadkiem Jehowy 3 1.24%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 42 17.36%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 12 4.96%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 48 19.83%
Buddyzm 6 2.48%
Inne wyznania 12 4.96%
Głosujących: 242. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #441  
Nieprzeczytane 18-12-2012, 13:17
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 071
Domyślnie

Dobra, dobra.. Ten ma władzę, kto ma sikawkę. Woda zagasi każdy stos...

...ekhm..co to ja chciałam rzec? bom nieco rozkojarzona..

Aha, na ogół user Jarosław w#@#a mnie niemożebnie, ale teraz zaczął mi się chłop podobać. To znaczy, nie jako chłop, ale jako ''samotny wilk''.
To lubię... Jak ''W samo południe''.

Jarosławie, jako stojąca okrakiem - bez podtekstów proszę- czyli Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek- nie dostrzegłam celowości walki. Natomiast Twoja niezłomna postawa wielce mi przypadła do gustu.

ps. do podpalenia stosu nie dojdzie, mam nadzieję graniczącą z pewnością. Choć tyle już ich zapłonęło...łoj..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #442  
Nieprzeczytane 18-12-2012, 13:23
edith_2012 edith_2012 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
A gdzież Ty tu widzisz ślady banowania..?

taka przenosnia zamiast "moderatora"(moderator ma banator)
ciekawe jakie "koledy" beda odspiewane jak swojak bedzie skwierczal...
ja tam ociosalam osikowy kolek...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #443  
Nieprzeczytane 18-12-2012, 13:29
edith_2012 edith_2012 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Dobra, dobra.. Ten ma władzę, kto ma sikawkę. Woda zagasi każdy stos...

...ekhm..co to ja chciałam rzec? bom nieco rozkojarzona..

Aha, na ogół user Jarosław w#@#a mnie niemożebnie, ale teraz zaczął mi się chłop podobać. To znaczy, nie jako chłop, ale jako ''samotny wilk''.
To lubię... Jak ''W samo południe''.

Jarosławie,.... Natomiast Twoja niezłomna postawa wielce mi przypadła do gustu.

ps. do podpalenia stosu nie dojdzie, mam nadzieję graniczącą z pewnością. Choć tyle już ich zapłonęło...łoj..

fajnie przeczytac; jak promien slonca..:-)
nastepuje przesilenie nocy z dniem...swita...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #444  
Nieprzeczytane 18-12-2012, 13:41
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Kiedyś do spowiedzi przyszedł złodziej. Było ciemno ale zauważył u księdza złoty zegarek z dewizką wiec mu ukradł. Na koniec ruszyło go sumienie i mówi, mam jeszcze jeden grzech,
No.....
Yyy, Ukradłem zegarek.
No to go oddaj mówi ksiądz
No to on oddaje ale ksiądz po ciemku nie poznał i mówi .
Ale nie mnie.
No to ten złodziej mówi
Ale on nie chce.
No to se weź
Przez chwilę tak się czułem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #445  
Nieprzeczytane 18-12-2012, 14:47
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Uśmiech

Zajrzałam do wątku... po cichutku, żeby w pecynę nie zarobić... i jak się okazuje – mam rację, przezorności nigdy nie za wiele... kłócicie się nadal... hm... skończycie przed świętami? Przełamiemy się opłatkiem wigilijnym??
Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.
Cyprian Kamil Norwid
Proszę, powstrzymajcie na chwilę bunt i gniew… opłatek nie jest przywilejem ani własnością katolików… jest starosłowiańskim obyczajem... Słowianie, ‘ludzie wspólnego gniazda’ łamią się chlebem plemiennym - żywych i przodków; genetyczna pamięć pochodzenia, wspólny gen R1a1... a jeśli nawet ten gen jest inny, jego nosiciel przesiąkł na wskroś tut. kulturą i serce ma już słowiańskie...
... mieszkamy tutaj, żyjemy, mówimy wspólnym językiem, czytamy podobne książki, w ogóle wiele doświadczeń mamy podobnych, bo przeżywaliśmy i przeżywamy ten sam czas...
Czy naprawdę potrzebne są kolejne podziały??

Czarnego kota z rzędem stawiam za logiczny dowód na wyższość katolików nad ateistami, białego za dowód odwrotny. Jeśli umaszczenie kotów się nie podoba mogę zaproponować odwrotność lub kocięcia łaciate, pręgowane, bure... jestem absolutnie spokojna o kociowo.... żaden z nich nie straci ani jednego włosa z futerka, ani kawałka wąsika czy pazurka... pozostaną na miejscu, nietknięte, bo - nikt nie jest w stanie przeprowadzić podobnego dowodu... NIKT!

Nawet podobnych badań się nie prowadzi. Wiadomo, że ankieta byłaby z gruntu obciążona błędem logicznym...
Jestem dumny, że jestem ateistą; jestem dumny, że jestem wierzącym... wspólny mianownik: jestem człowiekiem.

Więc o co kłócimy się tak zawzięcie? Dlaczego uogólniamy? Próbujemy stosować odpowiedzialność zbiorową? Nie widzimy, że to jest głupie i bez sensu...
... nie, nie widzimy, brniemy dalej... szukamy słów coraz cięższych, obelg coraz grubszych... nie słuchamy pojedynczych głosów spokoju i rozsądku... pochłonięci własną urazą, własną krzywdą, którą karmimy i hodujemy jak złego wilka z bajki indiańskiej... dlaczego nie próbujemy dokarmiać dobrego? Wiadomo, że wygra zwierz silniejszy, lepiej odkarmiony... czy tego się boimy, że wygra lepszy? przecież wtedy nie nie będziemy słabsi, wręcz odwrotnie.

Czyż nie jest to najwyższa pora skończyć swary głupie? Przeprosiny niewiele dadzą... przepraszany przez moment poczuje się ważniejszy i dowartościowany... i cóż z tego, kiedy przepraszający nie zmieni sposobu myślenia...
Nie widzę możliwości zmiany poglądów... zarówno jednej jak drugiej strony, słowem (tylko nim dysponujemy na forum) dobrym albo złym. Pozostaniemy nieprzejednani... ale przestańmy się indyczyć i brnąć w ślepe zaułki... trudno będzie stamtąd wrócić. Trudno jest się wycofywać, łatwiej uciec, ale czy o to chodzi? Może spróbujmy porozmawiać normalnie.

W kupie trzyma nas tylko złość i nienawiść?? Sami swoi... dokładnie... 'sami swoi'... obcy z innej wsi benzyny do ognia nie musi dolewać, sami dolejemy...

Miłego...

PS – w realu potrafimy się omijać, nie wchodzić w drogę... w sieci to też jest możliwe...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #446  
Nieprzeczytane 18-12-2012, 15:54
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
... obcy z innej wsi benzyny do ognia nie musi dolewać, sami dolejemy.
Fakt, nie musi, najwyżej własną pieczęń na tym ogniu upiecze.
Znikam dla ochrony oczu i uszu. Moich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #447  
Nieprzeczytane 18-12-2012, 21:45
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Fakt, nie musi, najwyżej własną pieczęń na tym ogniu upiecze.
Znikam dla ochrony oczu i uszu. Moich.
Oooooooooooooooooo, czy ktoś uraził Twoje uszy i oczy Polu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #448  
Nieprzeczytane 18-12-2012, 21:56
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

Cytat:
Edith2012 "...podoba mi sie wypowiedz only..

Uważaj , na tym forum panuje zasada : 'wszystko co napiszesz może być użyte przeciwko Tobie '
************************************************** ***********************************

Edith , chyba masz nie włączoną prywatną pocztę . Jeśli chcesz takową posiadać kliknij w "Ustawienia", następnie "Edycja opcji " .dalej wystarczy poczytać

Ostatnio edytowane przez only : 18-12-2012 o 22:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #449  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 05:15
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Bogda jak miło. Nawet ci niepokorni są akceptowani. Jarosław to Swojak. Mnie się również podoba gdy wczytuję się w różne Wasze wypowiedzi i trafiam na borsucze burczenie Jarosława to od razu mi jakoś raźniej. Niezbyt lubię natomiast Jego bezpośrednie inwektywy kierowane pod konkretny adres. Lepiej się czyta oględniejsze i bardziej dowcipne sformułowania. Niewątpliwie Jarosław to Swojak i ostatecznie można się przyzwyczaić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #450  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 05:23
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Ostatku, spory pobudzają krążenie, myślenie, chcenie i inne....enie. Jestem za!!!! Lubię tu zaglądać bo wypowiedzi są autentyczne. Uspokajającego mruczenia kotów mam dość na co dzień. Dyskusje na tym wątku są żywe i ożywcze. To się liczy - przynajmniej dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #451  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 07:10
edith_2012 edith_2012 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał only
Uważaj , na tym forum panuje zasada : 'wszystko co napiszesz może być użyte przeciwko Tobie '
ja nie plochliwa :-)) lubie takie "klimaty"; tu zgadzam sie z rslucja iz forum "zyje" gdy sa spory napedzane przez "kolorowe" postacie (tu zwane: "swojakami")
natomiast GWA (Grupa Wzajemnej Adoracji) usypia forum; dokladnie przypomina mruczenie kota ktorego trzeba postawic w "alert" aby "zaznaczyl swoje terytorium"...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #452  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 10:34
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 672
Domyślnie

To co widzimy patrząc na małpę słonia to produkt ewolucji widziany naszymi oczami w XXI wieku. ludzie i małpy mają tego samego przodka i nie jest to samo co obiegowo mówimy że ludzie pochodzą od małpy. Tak to należy rozumieć. Czy chcemy czy nie wszyscy mamy wspólnego przodka wszyscy ci co nas czytają piszą na tym forum ,który pojawił się w triasie/245-204/miliony lat temu w erze mezozoicznej. Przodka się nie wybiera przerwanie ewolucji to nie przekazywanie genów prawdziwi polacy lub sama za nas to zrobi ewolucja. MamyBogdo501,Koalo wspólknego przodka z Jarosławem II Stars. . cha,cha cha. Nie stosować grzybów przy seppuku, bo zawsze ktoś może przeżyć.
Cytat:
Koala napisała-Na forum dla staruszków 12,4% głosujących w ankiecie to katolicy pewni swojej religii. Chyba kościół ma temat do przemyślenia.
Ja te dane tłumaczę tym że w wyniku przemyśleń i zdobywanej wiedzy zmieniamy wyznanie lub stajemy się ateistami. Kościół żyje w wirtualnym świecie zajęty jest obroną zgromadzonego majątku który też traci w wyniku wszelkiego rodzaju afer. Trwa normalna walka o byt wpływy i pieniądze. Tematem nawiedzonych katolików jest sex ich wyznawców. http://www.youtube.com/watch?v=SIElov6r9Hc Jakie to piękne te zwierzenia ortodoksyjnego katolika , dziwcie się że na starość ktoś może mieć kłopoty neurologiczne i głupoty pisze bo nie wyżyty / Freud/. A o kompleksie Edypa poruszonym przez Freuda nie piszę bo najtaniej załatwić to na spotkaniu z psychiatrą, powie i jeszcze poradzi.
Cytat:
Edith napisała-ja tam ociosalam osikowy kolek...
Nie możemy zapomnieć że Editch przeszła reinkarnację i naszej gwiazdzie też poradzę- kliknij edith ,znajdz wszystkie posty kliknij ,przeczytaj ,i wyślij w prywatnej poczcie do do only i JarosławaII.Możecie panowie i panie wspólnie wspólnie wieść intelektualne dysputy godne prawdziwych polaków.Edith widać że jesteś oszczędna i wszystko potrafisz sam wykonać ,wiórki z tego kołka zostaw sprzedaż na Alegro i dorobisz do emerytury jak wióry z drzewa katyńskiego po ścięciu, Kupiłaś.Kołek ci się przyda na intelektualnych spotkaniach ze swoimi kolegami, jak w powiedzeniu na bezrybiu i rak ryba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #453  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 10:58
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Oooooooooooooooooo, czy ktoś uraził Twoje uszy i oczy Polu?
Owszem, nie raz i nie dwa, ale nie tutaj.
Tutaj wpadłam przypadkiem z moją refleksją, ale ona nie trzyma się tematu wątku, więc znikam, żeby niepotrzebnie nie zamieszać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #454  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 12:03
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

Cytat:
Wacław Puchała "Nie możemy zapomnieć że Editch przeszła reinkarnację i naszej gwiazdzie też poradzę- kliknij edith ,znajdz wszystkie posty kliknij ,przeczytaj ,i wyślij w prywatnej poczcie do do only i JarosławaII.Możecie panowie i panie wspólnie wspólnie wieść intelektualne dysputy godne prawdziwych polaków.Edith widać że jesteś oszczędna i wszystko potrafisz sam wykonać ,wiórki z tego kołka zostaw sprzedaż na Alegro i dorobisz do emerytury jak wióry z drzewa katyńskiego po ścięciu, Kupiłaś.Kołek ci się przyda na intelektualnych spotkaniach ze swoimi kolegami, jak w powiedzeniu na bezrybiu i rak ryba.

Wacławie , dodam nawet Puchało , co ci będę żałował .
Twoje pisanie , staranie i stękanie ...wywołało u mnie silne wzruszenie . Co prawda na razie tylko wzruszenie ramion , ale staraj dalej , może coś jeszcze zdołasz poruszyć
To co wyczyniasz posługując się swoim rozumem przystoi bardziej , komuś kto przynależy chociażby do jakieś marnej religijnej sekty , a nie jak tu się kreujesz na Wielkiego Ateistę

PS
Dzięki serdeczne .Szczerze mnie rozbawiłeś
Odpowiedź z Cytowaniem
  #455  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 12:14
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
W kupie trzyma nas tylko złość i nienawiść?? Sami swoi... dokładnie... 'sami swoi'... obcy z innej wsi benzyny do ognia nie musi dolewać, sami dolejemy...
Miłego...
PS – w realu potrafimy się omijać, nie wchodzić w drogę... w sieci to też jest możliwe...
Miłego Ostatku, niestety drogi mają też skrzyżowania bez świateł a tam obowiązuje zasada prawej reki i Fair Play. Kto się nie stosuje odpowiada za stłuczkę.

Cytat:
Napisał Wacław Puchała
Nie możemy zapomnieć że Editch przeszła reinkarnację i naszej gwiazdzie też poradzę- kliknij edith ,znajdz wszystkie posty kliknij ,przeczytaj ,i wyślij w prywatnej poczcie do do only i
JarosławaII.Możecie panowie i panie wspólnie wspólnie wieść intelektualne dysputy godne prawdziwych polaków.Edith widać że jesteś oszczędna i wszystko potrafisz sam wykonać ,wiórki z tego kołka zostaw sprzedaż na Alegro i dorobisz do emerytury jak wióry z drzewa katyńskiego po ścięciu, Kupiłaś.Kołek ci się przyda na intelektualnych spotkaniach ze swoimi kolegami, jak w powiedzeniu na bezrybiu i rak ryba.
Wy Puchała weźcie się do jakiej roboty, weźcie Puchała słownik do ręki, jakie wyrazy pisze się z wielkiej litery (Chrystus, Polaków). Wy Puchała piszecie to z premedytacją aby poniżyć katolików. A jak Puchała wrócicie z tego klubu AA to lepiej się położyć, i pomyśleć, że na Święta żebyście jaką flaszke wywiesili przed gankiem, niech się człekokształtne słonie cieszą.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #456  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 12:26
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Tyle stron wątku o ateizmie, a ja wciąż czekam... Założyłam ten watek nie tylko dla ankiety, ale by znalazł się ktoś, kto zechce mi udowodnić, że katolicyzm jest lepszy od ateizmu. Tymczasem zamiast argumentów w tym kierunku ..mamy ich kompletny brak. To, czego na tym wątku (niestety) nie zabrakło to "słowa" ... wiele paskudnych słów.
Może jednak znajdzie się ktoś, to wymieni tu zalety bycia rzymskim katolikiem.
(ja znam tylko jedną, ale ona jest obecna w każdej społeczności religijnej...)

Może być w punktach ..
1-
2-
3-
i.t.d....
Czy to takie trudne...? No, chyba że takie zalety nie istnieją...

Ostatnio edytowane przez Bogda501 : 19-12-2012 o 12:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #457  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 12:53
edith_2012 edith_2012 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501

Może jednak znajdzie się ktoś, to wymieni tu zalety bycia rzymskim katolikiem
...

to ja moze tak lajkonikiem pojade:

Nie wymagaj aby robic wykłady na temat obsługi komputera i internetu. Słowa znasz i masz google...


Powodzenia w serfowaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #458  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 12:56
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał edith_2012
to ja moze tak lajkonikiem pojade:

Nie wymagaj aby robic wykłady na temat obsługi komputera i internetu. Słowa znasz i masz google...


Powodzenia w serfowaniu
Szukałam - nie znalazłam... więc szukam czegoś z pierwszej ręki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #459  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 12:57
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Że co?

Cytat:
Napisał rslucja
Ostatku, spory pobudzają krążenie, myślenie, chcenie i inne....enie. Jestem za!!!! Lubię tu zaglądać bo wypowiedzi są autentyczne. Uspokajającego mruczenia kotów mam dość na co dzień. Dyskusje na tym wątku są żywe i ożywcze. To się liczy - przynajmniej dla mnie.
Cytat:
Napisał edith_2012
ja nie plochliwa :-)) lubie takie "klimaty"; tu zgadzam sie z rslucja iz forum "zyje" gdy sa spory napedzane przez "kolorowe" postacie (tu zwane: "swojakami")
natomiast GWA (Grupa Wzajemnej Adoracji) usypia forum; dokladnie przypomina mruczenie kota ktorego trzeba postawic w "alert" aby "zaznaczyl swoje terytorium"...
No, i sprawa jasna. Bez naparzania się, niechęci i nienawiści nie potrafimy żyć. Staruszkom, bez względu na wyznawaną religię lub jej brak, to potrzebne jak powietrze... i adrenalina...
Nic tu po mnie. 'Samych swoich' oglądałam kilkakrotnie... nieudolne powtórki z rozrywki już mnie nie interesują, podobnie jak fastiwale złości i konkursy na jakość i ilość wylewanego jadu a także piętrowe obelgi.

Żegnam się z Wami miło... wszystkimi, bez wyjątku i podziału, życząc przyjemnego 'gryzienia się', wielu zadrapań i ran, po których blizny będzie można z dumą obnosić na forum; wszak tego chcecie, prawda?
Gdyby Wam kiedyś tego zabrakło... nie! nie zabraknie!
Hm... moje koty czasami warczą i walczą, ale zawsze godzą się we wspólnym koszyku i przy jednej misce. Nie wiem co mam powiedzieć: 'to tylko koty' czy 'to aż koty'.

Widzę, że z łamania się słowiańskim opłatkiem... nici. Może i lepiej, uczciwiej. Podzielam refleksję POLI - Znikam dla ochrony oczu i uszu. Moich. Uciekam więc i ja w inne rewiry sieci.
Nie życzę 'miłych Świąt', bo skoro słowo 'miłe' kryje w sobie znaczenie 'kłótliwe'... sorry, nawet klawiatura się buntuje.
Cytat:
Napisał Bogda501
Założyłam ten watek nie tylko dla ankiety, ale by znalazł się ktoś, kto zechce mi udowodnić, że katolicyzm jest lepszy od ateizmu.
Nikt nie znajdzie logicznego i przekonującego pozostałych dowodu na powyższe. Szkoda benzyny lanej w ogień. Gdyby jednak znalazł się śmiałek, proszę, poinformuj mnie @ lub privem.

PS - Od dawna nie ma grup TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji), rozkwitają grupy TWI (Towarzystwo Wzajemnej Irytacji).
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #460  
Nieprzeczytane 19-12-2012, 13:03
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

Bogdo 501
Cytat:
.... kto zechce mi udowodnić, że katolicyzm jest lepszy od ateizmu.
obawiam się , że tego nie da się udowodnić . Pośród każdej społeczność są ludzie i ludziska . Jakie kryteria stosować ?. Może poszukać na zasadzie ankiety , pośród skazanych sądownie ? Może ktoś taką statystykę prowadzi /Tylko to też o niczym nie świadczy
Więzienia pełne są niewinnych ludzi /nie żartuje/
Co tu udowadniać ? Dla mnie liczy się człowiek .Kim jest , co sobą reprezentuje .

Boże Wybacz Bogdo , ale musiałem jęknąć .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.