menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #57921  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 15:11
coffifi-Irena's Avatar
coffifi-Irena coffifi-Irena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: opolskie
Posty: 4 569
Domyślnie

Aniu ta piękna złota jesień też na mnie źle działa.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57922  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 15:14
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Irenko, w ciągu 10 dni może zrezygnować!!!!!!!!!!!!!!!! Potem musi wziąć prawnika...oni o tym wiedzą i szybko by zwrócili dokumenty...mają straszna opinię! Nie wiem kiedy to się stało, ale zrobią wszystko, żeby ją przez 10 dni straszyć...

Aniu, u mnie słoneczko pięknie świeci, sąsiadka była po zakupy, mowi że jest cieplutko...ale wejść potem na drugie pietro...
Trzymajcie się moi kochani....
Rodzinka jest zrobiona w 4 ujęciach...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57923  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 15:17
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 594
Domyślnie

Irenko, ona nie pierwsza i nie ostatnia. Ci dranie są szkoleni w tym kierunku, nie mów jej nic więcej na ten temat, nie dołuj córci...
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57924  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 15:22
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Aniu, to Mania dała się tak zrobić, nie córka Irenki.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57925  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 15:27
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witam moje kochane.
No to upiekłam te bułeczki,jeszcze ciepłe,ale co tam zaraz można jeść

do tego dobra herbatka i do wieczorka przeżyjemy


Smacznego i miłego popołudnia.
Słonko się u mnie pokazało i mały spacerek zaliczyłam,za ten czas ciasto na bułeczki wyrosło i są.
A teraz poleżę przed TV i odegnę kręgosłup.Do potem
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #57926  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 15:47
coffifi-Irena's Avatar
coffifi-Irena coffifi-Irena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: opolskie
Posty: 4 569
Domyślnie

Aniu to nie córcia to moja Mania!Młode pod tym względem są chyba mądrzejsze nie dadzą sobie tak wmówić.
Mania już z nimi przegadała z komórki za 30zł.Może jak by była w domu to by walczyła,odesłała,dzwoniła.Nie wiem.A w sanatorium nie bardzo ma jak i szkoda jej zdrowia bo go nie ma za wiele.
A ten buc przez telefon ją straszy ( a ona ma tylko telefon żadnego adresu!)że jak to odeśle to bank i tak raty przyśle.Ach szkoda słów i nerwów.Tylko wiecie co najdziwniejsze?Mania do tej pory nie mogła nic brać na raty bo ma za małą emeryturę(650zł)a teraz nagle wystarczyła!!!ciekawe co to za bank się okaże jak jej wyślą przekazy do płacenia.
A swoją drogą myślę że kierownictwo w sanatoriach powinno nie pozwalać na takie pokazy-oszustwa.Tam przecież przyjeżdżają ludzie którzy nie mieli do czynienia z takimi manipulantami.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57927  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 16:12
Polla's Avatar
Polla Polla jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: opolskie
Posty: 14 822
Domyślnie

Cytat:
Napisał coffifi-Irena
Aniu to nie córcia to moja Mania!Młode pod tym względem są chyba mądrzejsze nie dadzą sobie tak wmówić.
Mania już z nimi przegadała z komórki za 30zł.Może jak by była w domu to by walczyła,odesłała,dzwoniła.Nie wiem.A w sanatorium nie bardzo ma jak i szkoda jej zdrowia bo go nie ma za wiele.
A ten buc przez telefon ją straszy ( a ona ma tylko telefon żadnego adresu!)że jak to odeśle to bank i tak raty przyśle.Ach szkoda słów i nerwów.Tylko wiecie co najdziwniejsze?Mania do tej pory nie mogła nic brać na raty bo ma za małą emeryturę(650zł)a teraz nagle wystarczyła!!!ciekawe co to za bank się okaże jak jej wyślą przekazy do płacenia.
A swoją drogą myślę że kierownictwo w sanatoriach powinno nie pozwalać na takie pokazy-oszustwa.Tam przecież przyjeżdżają ludzie którzy nie mieli do czynienia z takimi manipulantami.

http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php

Tam jest telefon popytaj.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57928  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 16:14
Polla's Avatar
Polla Polla jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: opolskie
Posty: 14 822
Domyślnie Witam!!!!!!!!!!!

Odpowiedź z Cytowaniem
  #57929  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 16:18
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Irenko, kazde sanatorium na to się zgadza, bo ida za tym pieniądze!!! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile kierownik bierze w łapę za zorganizowanie takiego pokazu. Robią to wieczorem jak ludzie są zmęczeni...nikt więcej nie widzi z dyrekcji. Żal mi Mani....bardzo mi żal. W Ustce też wieczorem zrobili spęd do jadalni na taki pokaz garnków...oj! Co to za garnki! Nawet jakaś pani była między nami, która ma takie garnki i zachwalała je!!! Na szczęście sanatorium u Oleńki małe, wszyscy się znali i ta pani rzuciła się w oczy. Nikt nie kupił, ktoś nawet wyśmiał te organizatorki...a ta obca pani zabrała się z nimi do Słupska... Naciągacze...ja się cieszyłam, że Oleńka dostała kilka setek od nich za nic!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57930  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 16:24
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Witaj Gosiaczku!
Pozwoliłam sobie dodać ten link do ważnych - ulubionych -. Może się przydać...oby nie, ale...licho nie śpi.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57931  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 16:26
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anielka
Witam moje kochane.
No to upiekłam te bułeczki,jeszcze ciepłe,ale co tam zaraz można jeść

do tego dobra herbatka i do wieczorka przeżyjemy


Smacznego i miłego popołudnia.
Słonko się u mnie pokazało i mały spacerek zaliczyłam,za ten czas ciasto na bułeczki wyrosło i są.
A teraz poleżę przed TV i odegnę kręgosłup.Do potem
Anieliczko, wpadam do Ciebie na jedną bułeczkę!!! Herbatkę ja przyniosę...nie mam nic słodkiego w domu...tylko siąść i płakać...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57932  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 16:27
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

IRENKO - NINKA ma rację. Z każdego zakupu można się wycofać w określonym czasie.
Szkoda mi Mani tak się dała wrobić. Moim zdaniem najlepiej na takie spotkania naciągaczy nie chodzić. Oni mają tak opracowany system działania na psychikę człowieka, że naciągają ile się da ( zwłaszcza starsze osoby).
Pomóż jej jeśli możesz !!! Szkoda forsy za byle co.
Musi mieć Mania jakiś dokument zakupu na, którym jej nazwa firmy itd...
Może też poprosić dyrekcję sanatorium o dokładne dane tych oszustów.
W sanatoriach teraz są różne przekręty !!! Kadra zarządzająca robi wszystko, żeby zarobić pieniążki. Pozwala na handel pod przykrywką różnych uzdrawiających przedmiotów, pozwala na prowadzenie kawiarni w, której jest alkohol mimo, że od lat ta działalność została ZABRONIONA, pozwala na codzienny hanel różnymi duperelami na swoich korytarzach i pobiera za to haracz
Najśmiechniesze jest to, że na ścianach sanatorium wisza plakaciki mówiące o ZAKAZIE hahaha prowadzenia takich akcji przez kuracjuszy hahahaha.
Co za chory kraj !!!!!!!!!!
W Sopocie codziennie na korytarzu handlowali czym innym !!!
Szkoda słów !!! Placówki Zdrowia -- koszmar !!!
Lepiej uskładać sobie pieniążki i nie czekać na łaskę ZUS.
Płacą za kuracjuszy i nie wiedzą co dzieje się w tych slamsach do, których nas kierują. My dopłacamy też nie małe pieniądze i g...o z tej rehabilitacji mamy !!! bo zabiegi dają tylko te najtańsze. Do lokalu typu gierkowskiego !!! każą sobie dopłacać sporo, nic za darmo nawet kopa w tyłek nie dostaniesz !!! i bardzo mnie to wkurza, gdy czytam wypowiedzi ludzi, którzy dyskutują o sanatoriach na wątkach, że ..... sanatorium to nie wczasy ... że jedziemy za darmo itd...
Za jakie darmo ???????????? pytam ????????
Ja jadac do Sopotu niby nad Morze hahaha - 4 km od niego, w lesie na zadupiu, bez żadnego sklepu, kiosku itd... płaciłam prawie 900 zł za pokój 1 osobowy w, którym przewody elektryczne leżały na podłogach i narażały nie tylko mnie na niebezpieczeństwo !!! za tv prawie 90 zł ( tv z lat 60), za lepsze zabiegi od 10 zł wzwyż, podróż autem w 2 strony ( 700km) leki itd... reasumując - 3 tys. nie moje !!!
A tyle kłopotu, nerwów i walki z wiatrakami.
Teraz pootwierali dupochrony i bronią się jak mogą, żeby zrobić przeciętnego Kowalskiego w konia.
Swoją kasę za mnie otrzymali - więc o co chodzi ???
OOOOOOOOOOOOO ale się wkurzyłam !!!!!!!!!!!
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #57933  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 16:39
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

I po co Ci to moje dziecko??????????????????? Wszyscy o tym wiemy, wszyscy doplacają jak chcą mieć lepsze zabiegi...i wszyscy się na to godzą! Ja nie dopłacałam, miałam tylko 3 zabiegi / to mi lekarz na wstępie powiedział /nic ze mna innego nie można zrobić..ok, kasy nie dałam, nie lubię płacić za nic, jedzenia nie kupowałam, wystarczało to co było, kupiłam tylko 2 razy rybę smażoną..i raz byłam w kawiarni z PRZYJACIÓŁMI! Marylciu, ani grosza nie dopłacałam. Byłam z panią w pokoju, jej całymi dniami i nocami nie było...czułam się bardzo dobrze. Miałam pielęgniarkę, wychodziła z pokoju jak już leżałam, czyli, po 22. Zachorowałam, to właścicielka osobiście mnie zawiozła do przychodni, wykupiła zastrzyki / dałam na nie /. Nie narzekam...
Szkoda Twojego zdrowia Marylciu i wracać do tamtych przeżyć...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57934  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 16:52
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

NINECZKO - ja nie należę do tych, którzy przytakują i na wszystko się godzą. Taka już jestem.
Może i nic nie zapłaciłaś ( ze swojej kieszeni) ale nie zapominaj o tym, że za DARMO TAM NIE BYŁAŚ !!!
Ktoś za to musiał zapłacić ... prawda ???
Widzę, że masz inne zdanie na ten temat - więc nie podyskutujemy.
Za tyle lat składek powinni stworzyć godziwe warunki leczenia i rehabilitacji.
Eeeee tam .... szkoda moich nerwów ... znikam i nie zabieram więcj głosu
Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.
Ja wyrażam swoje i nigdy nie będę wazelinowała nikomu, zwłaszcza tym wszystkim, którzy mają nasze zdrowie w 4 literach !!! Banda !!! komunistyczne patałachy zarządzają takimi placówkami i wydaje im się, że wszystko mogą
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #57935  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 17:03
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Marylko, jestem tego samego zdania, ale, co my w tym wieku możemy? Czekać na sanatorium, cieszyć się, że się ruszysz z domu, że zwiedzisz trochę świata, pobędziesz między ludźmi. Ja mowię za siebie..zdaję sobie sprawę, bo pracowałam 43 lata, za coś płaciłam i nie korzystałam wtedy z sanatorii...nie mogłam zostawić pracy.
Teraz Marylciu mają nas w GŁĘBOKIM poszanowaniu..masz rację, ale to mogą nasi młodzi o to walczyć, to na nich czekają te UROKI! Kiedy ja pracowałam, to wracali z sanatorii szczęśliwi, zadowoleni, parami!
Marylciu, wiem, to nasze pieniądze za tym idą, potrafię liczyć...ale, moje zdrowie jest mi ważniejsze niż problemy...
Przytulam Cię skarbie do serducha!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57936  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 17:57
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 793
Domyślnie

Widzę, że zostałem adoptowany do rodzinki Ninki. To za sprawą Halinki .
W podziękowaniu mój ostatni pps-ik.
Ponieważ tego roku jesień jest dla nas łaskawa - dodano nam trochę polskiej złotej jesieni. Więc pstryknąłem jeszcze parę fotek.
Piosenkę "Brzozo siwa" dedykuję naszej zawsze troskliwej Nince. Jestem pewien, że Ci się spodoba.




Oto link: http://voila.pl/index.php?f=1769074.exe .
Jak otworzyć wie Halinka, bo już go zna. W opcji Play albo Browse (tu ptaszek przy Music).

Pozdrawiam serdecznie.
S/J.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57937  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 17:57
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Ok, zmykam....Rodzinka zajęta!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57938  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 18:00
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Janeczku, musialeś mnie aż tak dotknąć! Drzwi się zatrzasnęły...
Dzięki za odwiedziny. Adoptowany jesteś od dawna! To Gosia i Joasia robia taką Rodzinkę!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57939  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 18:11
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 793
Domyślnie

Dotknąć? O jejku, Ciebie nie trzeba komplementować. Tyle już ich było....
To było prywatnie. Ale i jako szefowej wątku.
A jak piosenka - spodobała Ci się ?
Janek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57940  
Nieprzeczytane 26-10-2013, 18:17
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Voila nie otworzę Janeczku. Smutno mi, bo jest też wątek z muzyką i jest wszystko w voilu zostawiane...nie posłucham...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.