menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5781  
Nieprzeczytane 19-04-2015, 11:35
anuska15's Avatar
anuska15 anuska15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: dolnośląskie
Posty: 663
Domyślnie

Lodziu,dzieki za kawkę,chętnie skorzystam,widzę,ze nawet w niedziele jesteś rannym ptaszkiem.Nasi samotnicy spędzają pewno dzionek na spacerach,bo na razie pusto.Zostawiam więc życzenia miłej i słonecznej niedzieli i też znikam.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5782  
Nieprzeczytane 19-04-2015, 13:26
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

witajcie ...mokro, chmurnie i zimno u mnie jak do tej pory skutecznie zniechęca mnie do wysunięcia nosa z domu a poza tym kaszle mi się.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5783  
Nieprzeczytane 19-04-2015, 16:27
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 594
Domyślnie

Witam w popołudniowej porze.
Młodzi pojechali, została cisza i bałagan. Ciszę chwilowo zabijam dźwiękami z tv a bałagan posprzątam - potem.
Pozdrowienia zostawiam i życzę miłego spędzenia reszty dnia.

__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5784  
Nieprzeczytane 19-04-2015, 17:49
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 088
Domyślnie

Przed chwilką wróciłem do domu z obiadu u córki,
jest bardzo chłodno więc zrobię sobie gorące picie.
Od jutra nowy tydzień,jak będzie z aurą zobaczymy,
zacznie się nuda i jeszcze raz nuda,trzeba coś sobie wymyślić.
Życzę samotnym miłego,ciepłego wieczoru,
pogadam sobie sam z sobą może to mi pomoże zrozumieć
dla czego jest, tak jak jest.
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5785  
Nieprzeczytane 19-04-2015, 18:24
anuska15's Avatar
anuska15 anuska15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: dolnośląskie
Posty: 663
Domyślnie

Szuanko, wiem co czujesz,ja mam ten sam problem z tą straszną ciszą po wyjeżdzie młodych.Zabieram się zaraz za sprzątanie jak szalona,żeby tylko się czymś zająć,też jest radio,tv,żeby tylko zabić dzwoniącą w uszach ciszę i smutek.Wolę jechać do nich,chociaż wyjeżdżać od nich też jest smutno.Edwardzie,cóż za smutna mina,uśmiechnij się jutro będzie lepiej.Zobacz ile nas jest spędzających samotnie dnie i wieczory,nie jesteś sam.Pozdrawiam wszystkich samotnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5786  
Nieprzeczytane 19-04-2015, 19:32
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

aj ajjj marudzicie dziś
cisza, spokój i zamiast się cieszyć z tego
Komu za cicho radio może włączyć lub tv.
Pogadać przez komp, telef może.

Mnie dziś w ciepełku dobrze
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5787  
Nieprzeczytane 19-04-2015, 22:28
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 960
Domyślnie

[size="3"]No właśnie, marudzimy... Ale czasami można poużalać się nad sobą. Na dobranoc i spokojny sen zostawiam obrazek. Maleństwo grzecznie kończy kolację i idzie spać.



DOBRANOC![SIZE}
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5788  
Nieprzeczytane 19-04-2015, 22:35
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Dobry wieczor wszystkim samotnym. W dzisiejsza niedziele zapedzilo mnie z kolezanka, rowniez samotna pania, do sasiedzkiej Ronda, gdzie odbywal sie pokaz mody na wzorach ubran dawnych przemytnikow i gorskich bandytow z XIX i XX wieku z okolicznych Sierra. Nie lubie jezdzic po kretych drogach ale do Rondy tylko sa takie. Pogode mialysmy doskonala, troche wrazen, dobry obiad i grzecznie wrocilysmy do domu. Teraz stukam troche na forum…potem wiadomosci w TV i na biala sale pod cieplutka kolderke. Rano wczesna pobudka – dzien “Carmen” – bedzie szum, otwieranie okien, przesusuwanie co sie da. Jak ja to lubie…Spule sie z domu i wroce jak bedzie cisza. Doskonala okazja aby z laptopem posiedziec w malym chiringito na plazy....mam rowniez stos gazet do czytania.



Coz, Edward napisal, ze wieczorem czuje sie samotny. Niestety tak juz jest po stracie bliskiej osoby. Podjelam decyzje, musze sie dostosowac do sytuacji, choc nie jest to latwe.

Zycze wszystkim dobrej nocy i do jutra.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5789  
Nieprzeczytane 20-04-2015, 06:48
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam samotnych idę dzis odebrać zamówione książki autorki Sassan Jean - Księżniczka i tej samej autorki Z miłości do syna w sumie jakieś 45 zł ale się poczyta bo już w domu pustki moim.nie ma co czytać, a pogoda cudna słońce słońce , słońce będzie piękny dzień. Dieta na razie mi służy nawet już mi lżej i głodna nie chodzę chcic też nie posiadam . pozdrawiam samotnych życząc pięknego radosnego dnia

__________________

Lodzia

Ostatnio edytowane przez Izak : 20-04-2015 o 07:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5790  
Nieprzeczytane 20-04-2015, 10:36
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 088
Domyślnie Witam samotnych!

Czyżbyśmy Lodziu byli samotni i na wątku,
ostatnio nie zbyt wielu chętnych jest aby z nami pogadać,
opowiedzieć coś ciekawego.
Najwięcej opowiada Basia bo ma o czym jest światową damą,
a my sobie żyjemy jak kopciuszek,którego gnębi nie tylko
macocha.
Pozostaje nam czytać książki bo w telewizji jest nudno,
napić się piwa oczywiście o ile się go lubi,ugotować żarcie,
no i jeszcze można iść na spacer,pogadać sam z sobą.
Piszę to co sam robię bo nie wiem co inni robią,
oczywiście jest jeszcze działka ja jednak już nie mam do niej
dawnego zapału.
Pozdrawiam i życzę wszystkim tego co jest najlepsze.
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5791  
Nieprzeczytane 20-04-2015, 10:44
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cześć!O Panie Boże jak dobrze jest w domu!!Lepiej nie może być-cisza,spokój nie muszę wstawac w nocy na mycie babci!Dobrze jest gdzieś wyjechać a potem z chęcią wracać!Edwadzie-nie narzekaj na samotne wieczory,wyobraz sobie że jesteśmy z tobą wszystkie;Anie Lodzia Mar-basia no i ja Danuta!Do wyboru do koloru!Spójrz w lustro,uśmiechnij sie do siebie i pomyśl albo powiedz:FAJNY FACET I TAKI ZDROWY I PRZYSTOJNY!!!Miłego nowego tygodnia wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5792  
Nieprzeczytane 20-04-2015, 11:02
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 088
Domyślnie

Witaj Danusiu Ty jesteś jak zdrowie pocieszyłaś mnie,
popatrzyłem w lustro i zobaczyłem i nie mam się z czego cieszyć.

__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5793  
Nieprzeczytane 20-04-2015, 11:41
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Dzien dobry wszystkim samotnym. Nie bede pisac, ze u mnie sloneczko i cieplo. Tak mamy standartowo az do…..nastepnego deszczu – pewnie w grudniu. Lato jest upalne ale mnie to specjalnie nie przeszkadza bo lubie ciepelko. Mam nadzieje, ze w czerwcu znajde podobna pogode w Polsce. Trzymajcie kciuki.

Lodzia, nasza kochana Lodzia jak zwykle ranny ptaszek. Dobrze, ze jestes. Edward protestuje delikatnie, ze mu sie nic juz nie chce – a ogrodek napewno czeka. Moj maly ogrodek, wlasciwie miniaturka ogrodka jest pelen kolorow.

Danusia szczesliwa w wlasnych czterech scianach. Kto by nie byl? No i te mile komplementy dla Edwarda. Arti, jak zwykle optymistka i pelna humour kobitka. Anusiu, milo Cie czytac, zawsze trafnie cos zauwazysz.

Edward troszke przesadzil, ze u Was nudno. Ja tam zawsze i wszedzie znajde cos ciekawego. Zobaczycie po powrocie z Polski ile ciekawostek odkrylam. Napewno Wam o tym napisze.

Wracam do moich pieleszy - Malaga jest skarbem, jezeli chodzi o kulture i sztuke. Nieomal codziennie sie tu cos dzieje. Kiedy byla na Wielkanoc rodzinka wybralismy sie do El Museo Automovilístico de Málaga. Cudowne miejsce zarowno dla pan jak i panow. Kazdy tam znajdzie cos dla siebie. Jest to bardziej museum sztuki z samochodami niz museum samochodowe. Kolekcja starych samochodow (vintage cars) jest imponujaca, jedna z najwiekszych na swiecie. Opisy sa szczegolowe i kazdy zainteresowany starymi samochodami moze sie duzo dowiedziec o wystawionym modelu. A dla pan…nieomal przy kazdym samochodzie stoi pani ubrana w elegancka sukienke z epoki samochodu. Modele sukienek sa dzielem najwiekszych kreatorow mody. Za jedne Euro 7.50 a dla emerytow i studentow tylko Euro 3 – mozna godzinami wedrowac w czasie do innej epoki.

Szczegolowiej o tym museum i jego zbiorach napisze na watki o Hiszpanii, przynajmniej postaram sie. Tak naprawde brak mi weny do pisania o Hiszpanii i Andalucia. Nawet nie wiem czy to kogokolwiek interesuje.

Pare fotek z Museo zrobione w czasie naszej kwietniowej wizyty. Napewno polece tam nie jeden raz. Z pewnoscia beda okazje.




Zycze wszystkim milego dnia… siedze w patio, stukam na lapciu i starannie unikam halasow, ktore “produkuje” Carmen.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5794  
Nieprzeczytane 20-04-2015, 12:03
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Witajcie ....słońce dziś u mnie się pokazało a ziiimno..zimnem wieje jest 9 stopni.
Co prawda dziarsko zadziałałam tel w kierunku spraw i już w pierwszym punkcie planu dzisiejszego sprawa w mym planie która ma być załatwiona do końca kwietnia przesuwa mi się na maj.
Druga sprawa wymaga wyjścia...mała wycieczka a ja czuję się niedogrzana.
Kusi mnie odłożenie tej sprawy lecz lepiej jest działać ....rób co masz do zrobienia
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5795  
Nieprzeczytane 20-04-2015, 13:57
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Uśmiech Witam

Codziennie zaglądam na wątek, w końcu też jestem samotna...
Tyle, że ja nie mam problemu z samotnością - od zawsze jestem samotna. Uwielbiam ciszę - u mnie w domu cisza jak makiem zasiał - ni radio ni telewizor mi jej nie zakłóca - nie włączam ich - co chcę obejrzę i posłucham w komputerze i wyłączam głos po tym.
Na nudę nie narzekam, w sumie nie wiem czemu, bo nic ciekawego nie robię.
Mam swoje pasje, głównie fotografia, trochę już mniejsza pasja - działka, stadko kotków pod opieką...
Najwiecej czasu zabiera mi komputer, a tam polityka, zdrowie, medycyna niekonwencjonalna, jest tego - można siedzieć godzinami, gdyby nie kręgosłup...
Jak padam po całym dniu, przed snem - Sudoku i zasypiam nie wiem kiedy.

Danusiu zazdroszczę Ci tej energii, jak Ciebie przeczytam to i we mnie wstępuje nowy duch

Pozdrawiam wszystkich w ten piękny słoneczny dzień, choć wietrzny...

Ps. Idę pikować pomidory, bo już jakby i za duże porosły w skrzyneczce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5796  
Nieprzeczytane 20-04-2015, 15:46
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam samotnych po południu i muzykę podsyłam może się przyda i rytmu doda http://www.reduction-image.com/mpeg-...3/indexweb.htm
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5797  
Nieprzeczytane 20-04-2015, 17:53
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 594
Domyślnie

Witam SAMOTNYCH
Krystynko, moje pomidorki dawno już "mężnieją" w pojemniczkach, jeszcze troszkę a pójdą pod foliaczek.
Edwardzie, ja bym powiedziała że podobny jesteś do tego odbicia w lustrze, czemu myślisz że jesteś "kościanym dziadkiem"?
Rozkołysane drzewa widzę za oknem i oczopląsu dostaję. Słonko świeci i owszem ale mnie jakoś chłodno, córcia po dwóch tygodniach pojechała do swojego domciu i smutno mi.
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5798  
Nieprzeczytane 21-04-2015, 06:28
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam Samotnych mieszkańców oraz gości tego wątku życzę im pięknego radosnego dnia U mnie piękna pogoda , zimno ale piękna słońce Myślę już nad wystawieniem kwiatów domowych na balkon ale 0 stopni to chyba dla nich za zimno więc jeszcze poczekam na więcej stopni i niech zażyją troszkę innego klimatu

__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5799  
Nieprzeczytane 21-04-2015, 07:14
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witajcie!Jestescie jak zwykle niezawodni-ale sie pośmiałem z Edwarda przed lystrem!Nie jest chyba z tobą tak zle humorzasty jesteś czasem i tyle!!!To prawda,że mam duzo energii i empatii w sobie i ona udziela sie innym.Lubią mnie w towarzystwie w klubie seniora bo zawsze cos palnę do smiechu-a śmiech to przecież zdrowie!Tylko w jednej sprawie jestem staroświecka:nie lubie jak ktos mnie namawia na seks na pierwszej randce!!!Juz od samego początku na wstępie jest u mnie spalony.a takich ludzi niestety spotykam!Musze chyba zmienić swój image by wreszcie ktoś zauważał intelekt a nie ciało!Ale nie przejmuje się tym tak bardzo.Dzisiaj bedzie u nas Dzień Zdrowia na kościerskim rynku.Impreza sportowa i kulturalna.Pogoda dopisuje więc nasza grupa nordick-walking przejdzie naokoło rynku pare kółek.Są też zapisy na aerobik wodny(15 PLN za godzinę).Chyba skorzystam chociaż raz w tygodniu.To życze miłego dnia i do jutra!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5800  
Nieprzeczytane 21-04-2015, 07:28
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 594
Domyślnie

Witam SAMOTNYCH...
Danusiu, jesteś radosna i żywiołowa, nie trać tego a panowie, no cóż, widząc roześmianą panią czasem interpretują to opacznie. Życzę Ci ażebyś trafiła na tego jedynego, wartościowego.
Ja zaraz wybywam z domciu, niestety, trzeci wiek wymaga pewnych starań, pogoda piękna więc przyjemne z pożytecznym.
Pozdrawiam wszystkich zaglądających.
Lodziu
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.