menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 13-05-2007, 11:10
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
....Twoje losy,to temat na książkę.Na ciekawą książkę.Jesteś bardzo,bardzo odważnym człowiekiem.Zauważyłam ,że wszystkie ciosy przyjmujesz z podniesioną głową ,z godnością...aczkolwiek całym sercem.

Jestem głęboko przekonana ,że jeszcze przed Tobą same dobre chwile...

Lilu jeśli chodzi o książkę to w gronie naszych zarejestrowanych użytkowników jest redaktor ,który kiedyś na łamach Dziennika Polskiego opisywał część mojej historii i ma do mnie żal że opowiadam a nie zgadzam się na spisanie i wydanie moich wspomnień,może jeszcze kiedyś to zrobię-u mnie to wszystko jest możliwe.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 13-05-2007, 11:59
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Domyślnie Re Kunegunda

Kundziu jestem pod wrażeniemi i podziwiam Cię.Twoja silna osobowośc i mocny charakter może być przykładem dla innych osób.W życiu zdarzaję się różne chwile ale nie trzeba się załamywać.Masz w życiu wiele przyjaciół a to ważniejsze niż pieniądze,bo one raz są a raz ich nie ma .W innych postach panie wiele napisały,więc nie będe się powtarzać.Życzę Ci pogody ducha i uśmiechu na codzień.Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 13-05-2007, 17:55
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Cytat:
Napisał kunegunda
Ja też mam swoje "doły" nie dalej jak kilka dni temu miałam ochotę raz na zawsze przerwać to wszystko,ale los i już mniejsza impulsywność/cóż człowiek się starzeje/sprawiły że pcham ten wózek dalej.
Podziwiam cię dziewczyno ,każdy ma jakiegoś doła.Finanse u mnie jako tako,ale samotność doskwiera okrutnie.Mam wkoło siebie rodzinę nawet nie małą ale jestem potrzebna jak trzeba pomóc.Bardzo to boli coś o tym wiem .Dlatego takie osoby jak tu w Klubiku są potrzebne , napewno nie tylko mnie.Pozdrawiam serdecznie Anna 28iu.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 15-08-2007, 12:07
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Kiedyś na tym wątku Wuere'le pytał jak wrócić z zakonu.Ciekawi mnie czy osoba która miała wrócić wróciła ,a jeśli tak,to co u niej?

A wczoraj przez przypadek na ulicy swojego miasta,po tylu latach ,spotkałam dwie siostrzyczki z mojego byłego zakonu.Zaskoczenie totalne.I cóż,po tylu latach poznałam prawdziwe przyczyny,dlaczego musiałam odejść,,ze zdrowie to tylko była łatwa wymówka.Tak to bywa,gdzie ludzie,to i intrygi,kopanie dołków,podchody.Podobno starały się bym wróciła,ale do mnie nic od nich nie dotarło.Też pewnie kolejna intryga mojej "ukochanej rodzinki".Jest jak jest,gdzieś tam resztki żalu,teraz przynajmniej wiem,że nie ja zawiniłam.To jakby zdjął jakiś ciężar,zawiniłam o tyle,że pokazałam od razu za dużo,co potrafię,jak szybko się uczę...Szczerość nie popłaca.A tej co mi zaszkodziła,niech ziemia lekką będzie.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 15-08-2007, 21:18
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie Kumdziu ??

Kiedys dawno dawno temu obiecalas ze napiszesz jak tam bylo w zakonie - moze jednak dasz sie namowic???
Pozdrawiam Cie bardzo bardzo serdecznie .
http://img249.imageshack.us/img249/4930/obraz009wf4.gif
Shot at 2007-08-15
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polscy seniorzy nie chc internetu i komrek - komentarze Basia. Ogólny 40 25-04-2019 22:46
Polscy seniorzy o sobie - komentarze Danka Ogólny 98 02-05-2013 13:15
Seniorzy w akcji - komentarze jolita Ogólny 10 02-05-2013 12:46
Seniorzy i upały - komentarze benpo Ogólny 5 30-05-2011 10:59
Szwedzi chcą wcześniejszej emerytury - komentarze Mirosław Ogólny 1 07-09-2006 11:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.