menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #63421  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 11:38
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Chyba sędzią Łętowska powiedziała, że składać protest każdy może, bo takie obywatele maja prawo.
I tym bym sie nie ekscytował, ale ciekawe byłoby dowiedzieć się za jakiś czas ile incydentów wyborczych miało podłoże kryminalne np jakies kupowanie głosów, lewe listy itp
Owszem, podobnie w sobotę Osiatyński czy wielu jeszcze innych niezależnie myślących prawników.
Jednak zwróciła uwagę na błędy popełnione przy organizacji listopadowych wyborów, a to już kamień do ogródka PKW.
Prawa do terenowych odwołań nikt nie odmawia.

Pewno o jakości i ilości incydentów pełnej informacji mieć nie będziemy.
Ludzie marudzą, mówią, że gdzieś tam, coś tam, ale kiedy przychodzi co do czego, chętnych braknie, żeby sąd zainteresować problemem.

Wyborów źle oddanych może być jeszcze więcej, jeśli w komisji obwodowej poszło się na skróty, np. na liście nr 1 jest iksik, dalej się nie sprawdzało, mimo że na ostatniej też było oznaczenie.
Trudno, stało się.
Nikt nie będzie teraz tego sprawdzał.

Zebranie u prezydenta.
Kodeks wyborczy trzeba zmienić, najlepiej napisać go na nowo.
Natomiast wprowadziłabym poprawkę w majowych i jesiennych wyścigach 2015: wykazać ilość kart pustych i źle oznaczonych.
Niestety, tego brakuje, a 16.11. oddano sporo kart zupełnie pustych i to nie tylko w przypadku sejmików.
Brakuje mi rubryki: nie udzielam poparcia nikomu.
Na taką propozycje jednak politycy się nie zgodzą i wiem dlaczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63422  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 11:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Ile będzie miała czasu, przy wykonywaniu swojego zawodu, na poświęcenie się pracy samorządowej, nie wiem.
Nie zapominaj, że jeżeli chce się tę rolę pełnić rzetelnie i świadomie, trzeba często rezygnować ze znacznie przyjemniejszych dodatków do życia.
Niektórym to imponuje dla innych jest to nowy sposób na życie po zakończeniu kariery na przykład sportowej. Znany bokser mieszkający na stałe w USA był kandydatem na posła w UE. I co, poszedł na deski na ringu i w polityce. Inny znany bramkarz teraz obija się miedzy słupkami już nie bramki a własnych preferencji politycznych. Najbardziej śmieszą mnie w polityce kabareciarze, ale oni umieją zdobywać władzę nad prostym ludem kuglarstwem. Syn Leppera też startował i spalił skok. Piosenkarze są w polityce w dalszym ciągu celebrytami a nie politykami. Rywiński tylko zyskał bo dożywotnio dostaje piwo za darmo.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63423  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 11:45
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Warto

przeczytać.
Cytat:
Napisał WP
O wykryciu bardzo groźnego wirusa komputerowego poinformowała firma Symantec, zajmująca się problematyką bezpieczeństwa w sieci. Nazywa się Regin i od kilku lat szpieguje rządy, ośrodki naukowo-badawcze, linie lotnicze, firmy telekomunikacyjne, osoby prywatne.

Jest tak nowoczesny i skomplikowany, że najprawdopodobniej - jak twierdzą eksperci - stoi za nim któreś z państw. Wykrada hasła dostępu, monitoruje ruch w internecie, odzyskuje dla hakerów pliki wykasowane przez użytkowników zainfekowanych komputerów, robi zrzuty z ekranów. Atakuje też firmy telekomunikacyjne, przechwytując metadane rozmów telefonicznych. Ma strukturę modułową, co oznacza, że jego funkcjonalność można modyfikować na potrzeby atakowania konkretnych celów. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...c4 &_ticrsn=5
Sieć, to sieć.
Wygodnie, ale nie do końca bezpiecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63424  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 11:48
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
[size="3"]Niektórym to imponuje dla innych jest to nowy sposób na życie po zakończeniu kariery
Dobry Bóg zrobił, co mógł, a teraz czas na fachowców.
Paprotki może i ładne czy oryginalne, ale w polityce raczej nieprzydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63425  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 11:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
o EK i ewentualnym z nią spotkaniu:

Czy jak nazwie się prezesa PiSu dra praw Jarosława Kaczyńskiego niemytym chamem z związku z tym jak się odniósł do premier Kopacz to będzie naruszenie wartości chrzescijańskich, czy zbrodnia przeciw ludzkości?
Tu nie trzeba owijąć niczego w bawełne. Tu trza nazywać zjawiska po imieniu. A narzekaliśmy na Palikota, że mało elegancko się wyrażał.
Cytat:
Słowa te jak modlitwę powtórzył wieczorem Błaszczak w PN.
Zadanie wykonał.
A co innego mógł. Przecie on nic sam z siebie nie objawi urbi et orbi. Zwykły statyw do mikrofonu.
Cytat:
O PSL też wprost we Wprost
Ciekawe, że nie brzydził się tymi wrednymi postkomuchami kiedy chciał z nimi w polityczne układy wchodzić.
Cytat:
No proszę, odkrycie na miarę poniedziałku.
A gdyby wynik wyborów dał możliwość rządzenia przynajmniej w 3/4 sejmikach, czy konkluzja byłaby taka sama?
wtedy piałby Victoria !!!!! od Kamczatki po Cape Horn, Aleuty i Canaveral
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63426  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 12:03
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Dziki

to też człowiek, jak mawiał Kargul.
Żaden kraj nie jest od nich wolny, nawet ten cywilizowany i wychwalany także na tym wątku.
Cytat:
Patriotyczny mural powstał z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, zaledwie cztery miesiące temu. Namalowano go na ścianie Polskiego Domu Narodowego i klubu "Warsaw" w polskiej dzielnicy Greenpoint, w Nowym Jorku. O wydarzeniu informowały media w Polsce i w Nowym Jorku.

W nocy 14 listopada trzech mężczyzn zamalowało mural swoim graffiti zupełnie go niszcząc. O wandaliźmie informowały największe amerykańskie stacje telewizyjne: FOX 5 NEWS, NY 1, CBS, EYEWITNESS NEWS, WB 11. Policja szuka sprawców zniszczenia. Jeden z nich jest widoczny na nagraniu kamery Domu Narodowego. http://wyborcza.pl/1,75478,17018279,...#ixzz3Jywyk1LD
Często też w owym kraju pisze się czy mówi o polskich obozach koncentracyjnych. Nadal.
Jakoś nie dociera - mimo wielu protestów, sprostowań - do autorów, że nie mają elementarnej wiedzy o II światowej.
Wstyd.
Wszak technologia u nich wyższa jeśli chodzi o dostęp do wszelkich źródeł informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63427  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 12:05
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Brakuje mi rubryki: nie udzielam poparcia nikomu.
Na taką propozycje jednak politycy się nie zgodzą i wiem dlaczego.
Osobliwy pomysł. A dlaczego tylko rubryka "nie udzielam poparcia nikomu",może jeszcze rubryka dlaczego nie udzielam poparcia nikomu z uzasadnienie. A potem podkomisja w PKW składającej się sędziów typowanych jak dotąd, składająca się z socjologów i politologów wytypowanych przez PAN ,dokona analizy tych obywatelskich deklaracji i dopiero wtedy wybory będą ważne choć z uwagi na niezbędny upływ czasu,może nieco przedawnione.
Polu czy naprawdę trzeba komplikować rzeczy proste i oczywiste?
Przecież logicznie rzecz ujmując ,pusta kartka jest właśnie takim komunikatem ,że " nie udzielam poparcia nikomu".
I na koniec pytanie. Czy gdzieś na świecie przyjęto już takie rozwiązanie i z jakim skutkiem,czy też byłoby to rozwiązanie nowatorskie?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63428  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 12:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Owszem, podobnie w sobotę Osiatyński czy wielu jeszcze innych niezależnie myślących prawników.
Jednak zwróciła uwagę na błędy popełnione przy organizacji listopadowych wyborów, a to już kamień do ogródka PKW.
Prawa do terenowych odwołań nikt nie odmawia.
Przecie tego, że się PKW zaplatała o własne nogi nikt rozsądny nie neguje. Bo i takiej potrzeby nie ma. Tylko od problemów z informatyką do fałszerstw wyborczych droga daleka.
Cytat:
Ludzie marudzą, mówią, że gdzieś tam, coś tam, ale kiedy przychodzi co do czego, chętnych braknie, żeby sąd zainteresować problemem.
Gdzieś wyczytałem, ze jakiś obserwator wyborczy napisał protest bo przez okno widział, ze do komisji wchodziło więcej ludzi niż oddano głosów. A on ma okno naprzeciwko.....
Cytat:
Nikt nie będzie teraz tego sprawdzał.

Ale zawsze jest taka mozliwość.
Cytat:
Zebranie u prezydenta.
Kodeks wyborczy trzeba zmienić, najlepiej napisać go na nowo.
To ja czekam na jakies propozycje. Bo dopiero co go zmieniano i bodajże w 2011. Zauważ, że wszelkie zmiany mozna sprawdzić w praktyce. rano słuchałem politologa z Instytutu obywatelskiego, który mówił, ze robili badania 4 lata temu przed wyborami i lud zaledwie w 7% kojarzył, że istnieje coś takiego jak sejmiki wojewódzkie.
A co do znajomości procedur wyborczych, to powiem tyle, ze kilkanaście minut temu na własne uszy słyszałem jak kobieta ze straganu podjasnogórskiego tłumaczyła "zawiłości" wyborcze koleżance, która pytała 'o co kaman"
Cytat:
Natomiast wprowadziłabym poprawkę w majowych i jesiennych wyścigach 2015: wykazać ilość kart pustych i źle oznaczonych.
Niestety, tego brakuje, a 16.11. oddano sporo kart zupełnie pustych i to nie tylko w przypadku sejmików.
Można, ale to są w końcu technikalia.
Cytat:
Brakuje mi rubryki: nie udzielam poparcia nikomu.
Na taką propozycje jednak politycy się nie zgodzą i wiem dlaczego.
Skoro nikt nie proponował, to czemu mieliby na takie cuś wyrażać zgodę?

Natomiast mam nadzieję [drobną] że ta cała awantura przyczyni się choc w drobnym stopniu do edukacji ludu pracującego miast i wsi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63429  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 12:25
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Czy jak nazwie się prezesa PiSu dra praw Jarosława Kaczyńskiego niemytym chamem z związku z tym jak się odniósł do premier Kopacz to będzie naruszenie wartości chrzescijańskich, czy zbrodnia przeciw ludzkości?
Tu nie trzeba owijąć niczego w bawełne. Tu trza nazywać zjawiska po imieniu. A narzekaliśmy na Palikota, że mało elegancko się wyrażał.
Niekoniecznie musisz kamieniem, możesz chlebem.
Nad dotkniętymi różnymi przypadłościami, także psychicznymi, należy pochylić się z troską, skoro leczyć się już nie da.
Cytat:
Ciekawe, że nie brzydził się tymi wrednymi postkomuchami kiedy chciał z nimi w polityczne układy wchodzić.
Wszystko dla dobra sprawy, czyt. wybawienia Polski, więc nawet z samym diabłem trzeba.
Niestety, nie on jeden ma tę skłonność do zawierania porozumień na okoliczność.
To taka polityczna maniera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63430  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 12:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Często też w owym kraju pisze się czy mówi o polskich obozach koncentracyjnych. Nadal.
Jakoś nie dociera - mimo wielu protestów, sprostowań - do autorów, że nie mają elementarnej wiedzy o II światowej.
Polu! Chyba to już przerabialiśmy i szkoda do tego wracać. Bo przyczyny takiego czegoś mogą byc dwie. Pierwsza to zwykły wybryk jakiegoś łobuza i tłuka made in USA. A druga ciut poważniejsza, to swego rodzaju odwet za to co produkuje się w Polsce w temacie - jak to określa ob.Honoratka - braci starszych w wierze.
Wyczyny krajowców i tzw. Polonii współczesnej w tym zakresie są doniosłe, więc można się spodziewać "odzewu" w podobnym stylu. Niestety.
Cytat:
Wszak technologia u nich wyższa jeśli chodzi o dostęp do wszelkich źródeł informacji.
Ale też mają coś co nazywa się 5-ta poprawka do ichniej konstytucji, która głosi, że obywatel może wyrażać swoje opinie w sposób dowolny. Nawet jesli to narusza wartości chrzescijańskie i prawdy historyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63431  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 12:40
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To ja czekam na jakies propozycje. Bo dopiero co go zmieniano i bodajże w 2011. ...

Skoro nikt nie proponował, to czemu mieliby na takie cuś wyrażać zgodę?

Natomiast mam nadzieję [drobną] że ta cała awantura przyczyni się choc w drobnym stopniu do edukacji ludu pracującego miast i wsi.
No właśnie. Wtedy zrezygnowano z rozgraniczenia i odnotowania kart pustych od kart źle zakreślonych.

Sądzisz, że nikt nie wpadł na ten pomysł, czy nie jest to politykom na rękę?

Obyś miał rację, chociaż nie robię sobie złudzeń.
Do kolejnych wyborów za 4 lata zapomną.
Natomiast mam nadzieję, że nowa PKW wyciągnie wnioski z błędów popełnionych przez poprzedniczkę.
Widzę też zadanie dla gimnazjów, nauczycieli.
Tych ostatnich należy przeszkolić, bo też popełnili błędy w stawianiu iksów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63432  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 12:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Niekoniecznie musisz kamieniem, możesz chlebem.
Chętnie! A może być taki 5 kgramowy?
Cytat:
Nad dotkniętymi różnymi przypadłościami, także psychicznymi, należy pochylić się z troską, skoro leczyć się już nie da.

Tu mam poważne wątpliwości, bo delikwenta w zasadzie traktuje jak zgniłe smierdzące jajco i nawet Palikot ostatnimi czasy przestał się nad nim znęcać. A typ zachowuje się jak kibol.
Cytat:
Wszystko dla dobra sprawy, czyt. wybawienia Polski, więc nawet z samym diabłem trzeba.
Niestety, nie on jeden ma tę skłonność do zawierania porozumień na okoliczność.
To taka polityczna maniera.
To zrozumiałe, że zawiera się układy kiedy nie można inaczej, ale to w PiSowskim stylu jest najpierw - przepraszam za pardon- obrzygać a potem z obrzyganym na kolanach paktować i do niego sie tulić.... vide Leper, czy Giertych.
To tylko Kaczyński potrafi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63433  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 12:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Sądzisz, że nikt nie wpadł na ten pomysł, czy nie jest to politykom na rękę?
prawdę mówiąc nie zastanawiałem się nad tym. A czemu Twoim zdaniem miałoby to by politykom na rękę?
Cytat:
Obyś miał rację, chociaż nie robię sobie złudzeń.
Do kolejnych wyborów za 4 lata zapomną.
Na publiczną sklerozę niestety leków brak.
Cytat:
Natomiast mam nadzieję, że nowa PKW wyciągnie wnioski z błędów popełnionych przez poprzedniczkę.
Tylko których? Przekaz danych, inne karty, czy wczesniejsze przekazy sposobu skreslania?
Cytat:
Widzę też zadanie dla gimnazjów, nauczycieli.
Tych ostatnich należy przeszkolić, bo też popełnili błędy w stawianiu iksów.
wiesz co? To właściwie ręce opadają kiedy się słyszy takie coś. Przecie jest jakiś WOŚ w szkołach, a wcześniej dzieci ponoć uczą na testach gdzie krzyżyki stawiać...
Moim zdaniem wystarczyłyby sporych rozmiarów tablice informacyjne przed wejściem do lokali wyborczych.
Takich rozmiarów, żeby nawet Kaczyński poniał "o co Kaman".
I żadnej innej rewolucji w tym zakresie robić nie trzeba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63434  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 13:02
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Chętnie! A może być taki 5 kgramowy?

Tu mam poważne wątpliwości, bo delikwenta w zasadzie traktuje jak zgniłe smierdzące jajco i nawet Palikot ostatnimi czasy przestał się nad nim znęcać. A typ zachowuje się jak kibol.

To zrozumiałe, że zawiera się układy kiedy nie można inaczej, ale to w PiSowskim stylu jest najpierw - przepraszam za pardon- obrzygać a potem z obrzyganym na kolanach paktować i do niego sie tulić.... vide Leper, czy Giertych.
To tylko Kaczyński potrafi.
Takich chyba nie ma.

Nie wchodź w buty frustratów.
Więcej umiarkowania i bierz przykład z Palikota.

Dorzuć jeszcze Millera.
Też się przytulał do lepperowców.
Politycy tak już mają z tą różnicą, że jedni robią to w sposób zawoalowany, inni - niekoniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63435  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 13:08
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ja już myślałem, że wyrwałaś się z tego bagna i wybrałaś wolność za oceaniczną.

przedoceaniczną, w tym jueseju to coś nie zakoniecznie mi się ludzie podobają

A tutaj to piszą o Bilu Cosby, ale nie o prezesie
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63436  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 13:09
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Często też w owym kraju pisze się czy mówi o polskich obozach koncentracyjnych. Nadal.
Jakoś nie dociera - mimo wielu protestów, sprostowań - do autorów, że nie mają elementarnej wiedzy o II światowej.
Wstyd.
Wszak technologia u nich wyższa jeśli chodzi o dostęp do wszelkich źródeł informacji.
Wystarczy jakby się spytali Polonii. Albo lepiej niech nie pytają.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63437  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 13:15
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
przedoceaniczną, w tym jueseju to coś nie zakoniecznie mi się ludzie podobają

A tutaj to piszą o Bilu Cosby, ale nie o prezesie
Ciekawe, że "fanki" o nim wcześniej przez tyle lat nie pisały, tylko dopiero teraz je oblał "rumieniec prawdy" Ofiary pedofilów też nieraz muszą dojrzeć 40 lat do "spowiedzi"
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63438  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 13:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 747
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Nie udawaj Greka.
Nehrebecka "siedzi" w polityce od co najmniej 25 lat.
staram się
Cytat:
A reszta? niekoniecznie i ma blade pojęcie o funkcjonowaniu samorządów, o tym, czym powinny się zajmować i jak.
KW czy partie szukają nośnych medialnie nazwisk.
To błąd.

Ale tu bym nie wieszal do końca psów na partiach, a wrzuciłbym kamyk na podwórko wyborców. W końcu
to oni wybierają...
Cytat:
Prońko? wolę, kiedy śpiewa.
Ile będzie miała czasu, przy wykonywaniu swojego zawodu, na poświęcenie się pracy samorządowej, nie wiem.

Ale może już mniej spiewać a bardziej społecznie się udzielać.
A to jak? tylko w praktyce mozna sprawdzić.
Cytat:
Nie zapominaj, że jeżeli chce się tę rolę pełnić rzetelnie i świadomie, trzeba często rezygnować ze znacznie przyjemniejszych dodatków do życia.
Ale też kazdy kij ma dwa końce...Można postawic na zawodowych polityków, którzy nic innego w życiu nie robili, a można na takich, którzy świezym okiem na ogródek spojrzą.
To i tak w końcu zależy od cech indywidualnych osobnika.

mamy przecie i w/w Nehrebecką i pajaca Kukiza..... jest różnica.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63439  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 13:32
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ciekawe, że "fanki" o nim wcześniej przez tyle lat nie pisały, tylko dopiero teraz je oblał "rumieniec prawdy" Ofiary pedofilów też nieraz muszą dojrzeć 40 lat do "spowiedzi"

Bo kobieta jest zawsze wszystkiemu winna, przez sam fakt istnienia stwarza sprzyjającą okoliczność
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63440  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 13:34
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

a jedak świat dyskutuje o PiSie

http://www.tvn24.pl/kaczor-donald-te...,491771,s.html

__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.