menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #96621  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 15:31
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Wdowa po Michale Falzmannie ujawnia patologie państwa! "Rekordem była sprzedaż kamienicy na Hożej za 50 zł"

Cytat:
Telewizja Republika
- Istnieje starsza osoba, która nie może sobie poradzić z urzędnikami, po czym zdesperowana sprzedaje swoje roszczenia do danej kamienicy. Rekordem było sprzedanie za 50 złotych kamienicy na Hożej, przy czym pani z całkowitym alzheimerem lub demencją została doprowadzona do sądu i powiedziała, że jest zadowolona z tej sumy i sąd przyjął to - powiedziała w programie "Otwartym tekstem" Ewy Stankiewicz Izabela Brodacka-Falzmann, wdowa po inspektorze NIK, który wykrył aferę FOZZ, Michale Falzmannie. http://telewizjarepublika.pl/wdowa-p...-zl,48392.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96622  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 15:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti

Poseł Tarczyński obiecuje Polakom:
Pozamykamy wszystkich bandytów, złodziei, którzy przez 8 lat rządów PO robili z uśmiechem "biznesy".

Sama nie rozumiesz co piszesz.
Przecież od półtora roku Tarczyńskie rządzą, a jakoś złodzieje, bandyci za PiSu robią to samo co za PO z takim samym uśmiechem.
Taki Szyszko -zobacz- luzem chodzi, jakiemuś PiSowcowi CBA trzepie majątek pod nadzorem prokuratora. Małżonek Szydło mimo krętactw ma się dobrze, Rydzyk kolejne miliony rwie na rympał, kolejny SKOK padł na pysk ... za PiSu...Arti ....za PiSu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96623  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 15:49
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie

Ad http://www.klub.senior.pl/showpost.p...ostcount=96618

Nie, dziękuję, chwilowo wystarczy mi wymiana zdań tutaj.

Być może dziennikarz niewłaściwie przedstawił opinię nowego biegłego, ale wydaje mi się ona dosyć osobliwa. A tytułami różnych osób staram się nie przestraszać. Jestem zdania, że powinniśmy kierować się zdrowym rozsądkiem (oczywiście nie nam orzekać, na ile on zdrowy) i w pewnych sytuacjach poddawać w wątpliwość opinie autorytetów – bo to jest m.in. motorem postępu.

Niedawno rozmawiałem z młodym prawnikiem. Jego dosłownych sformułowań nie pamiętam, ale sens jego wypowiedzi był taki, że naczelną dewizą prawnika powinno być doprowadzanie do rozwiązań prowadzących do najmniejszych zadrażnień. Piszę to w kontekście ostatnich wydarzeń na Krakowskim Przedmieściu. Sam nie jestem fanem comiesięcznych tamtejszych wydarzeń, ale wydanie zgody przez sędzię na kontrmanifestację mocno odbiegało od tej zasady. Bo moim zdaniem wynikało albo z bardzo formalistycznego trzymania się przepisów (co w przypadku sędziego nie wydaje mi się właściwe), albo z własnych głębokich fobii politycznych. W obu wypadkach miało mało wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Zwłaszcza mając w pamięci dotychczasowe doświadczenia.

Różnimy się poglądami i mamy do tego prawo. Tak jest i w moim otoczeniu, w gronie osób, które naprawdę lubię. Ale dopóty, dopóki nie próbujemy narzucić innym swojej racji, wszystko trzyma się zdroworozsądkowych norm. A że sobie niekiedy pozwolimy na sarkazm..., to chyba jest do zaakceptowania. Gorzej, gdy na scenie zaczyna dominować demagogia... To tak ogólnie, nie w kontekście opinii biegłego.

jesion

Ostatnio edytowane przez Jesion : 12-05-2017 o 15:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96624  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 15:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
[b].....
Ponadto mam wrażenie, że Jan Nowak pisuje również na tym watku.
Ta sama rzetelność i identyczne źródła informacji, no i ta wyszukana frazeologia.

To nie Nowak Jan....to też Jan, ale Kowalski.
Ale moim zdaniem z tych "niedotykalnych" których wspominał drzazga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96625  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 15:50
Sandra56 Sandra56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Port St Luci USA
Posty: 22
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisal

Taki Szyszko -zobacz- luzem chodzi, jakiemuś PiSowcowi CBA trzepie majątek pod nadzorem prokuratora. Małżonek Szydło mimo krętactw ma się dobrze, Rydzyk kolejne miliony rwie na rympał, kolejny SKOK padł na pysk ... za PiSu...Arti ....za PiSu.


Dlaczego nie zlozysz doniesienia do prokuratury na tego Szyszko, malzona Szydlo, Rydzyka?
Masz dowody przestepstwa? Dzialaj.
Dajac przyzwolenie na dranstwo o ktorym wiesz, bo piszesz publicznie, stawiasz siebie w tym samym szeregu, a jesli teraz dodasz, nie moja broszka! ...to jakiz z ciebie obywatel!!

Dranstwo sie pleni, bo jest akceptowane.

Ostatnio edytowane przez Sandra56 : 12-05-2017 o 16:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96626  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 16:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

euroPiS czyli Krasnodębski:

Cytat:
W wywiadzie pojawiła się także kwestia postrzegania Polski z perspektywy unijnej. Europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski ocenił, że nie mamy zbyt dobrej opinii na Zachodzie. -
Za nami bardzo mało polityków przepada. Jesteśmy trudnym krajem – przyznał.

Za daną sytuację nie obwiniał jednak swojej partii, tylko jej politycznych przeciwników. – Przede wszystkim mamy opozycję totalną, która chodziła po Europie i opowiadała, że w Polsce jest gorzej niż w stanie wojennym. ...

Ja pierniczę! To ten PiSowski delegat do trybunału Konstytucyjnego jest teraz z PO???
Ziobro też? Razem z Porębą i Sariuszem Wolskim? A ten Kownacki co żabojada ślimaki widelcem konsumować uczył?
No i chyba prawdę rzecze, że generalnie to ich PiSowców eurolud omija jak śmierdzące jajca. Przecie niedawno dali publiczny pokaz na 27:1 a WASZCZYKOWSKI twierdził że one - te inne - oszukują.

Krasnodębski jest socjolog z germańskim stażem za germańskie geldy więc powinien wiedzieć, że jak się w towarzystwie mszalnym wypnie i narobi to go potem omijają i nos zatykają ze wstrętem.

i ku zgorszeniu tych wypiętych decydenci od Macrona wręczają honorowe medale paskudom typu Trzaskowskiego, albo Gronkiewicz Waltz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96627  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 16:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=Sandra56]Dlaczego .....

Dlaczego znowu się przebrałaś ??
I tak królewna Śnieżka z ciebie nie wyrośnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96628  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 16:27
Sandra56 Sandra56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Port St Luci USA
Posty: 22
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Sandra56
Dlaczego .....

Dlaczego znowu się przebrałaś ??
I tak królewna Śnieżka z ciebie nie wyrośnie.


Zgodnie z regulaminam zglosilam do administracji, tak sie eliminuje dranstwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96629  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 16:35
Sandra56 Sandra56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Port St Luci USA
Posty: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti

Poseł Tarczyński obiecuje Polakom:
Pozamykamy wszystkich bandytów, złodziei, którzy przez 8 lat rządów PO robili z uśmiechem "biznesy".



Gdyby zrobilo sie zbyt ciasno w miejscach odosobnienia, dysponuje posiadloscia na mokradlach, przydaloby sie je odwodnic,/mokradla/ przyjme paru za wikt, opierunek beda mieli w pracy Odciaze budzet panstwa, transport tez zalatwie, mam znajomego kajakarza, przeprawia sie przez ocean, nie uciekna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96630  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 16:50
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Jesionie,
W odniesieniu Twojego wpisu:
http://www.klub.senior.pl/showpost.p...ostcount=96623
Podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia. W wielu przypadkach zapomina sie o zdrowym rozsadku...i co najsmutniejsze o Polsce jako ojczyznie. Nie potrafimy bronic jej dobrego imienia na swiecie, nie potrafimy byc patriotami dla wspolnego dobra. Taki stosunek jest nie do pomyslenia w wielu krajach – nawet w Rosji gdzie za “matuszke Rosyje” obojetnie w jakim ustroju, wladzy – kazdy Rosjanin odda zycie! I w tym jest ich sila. Sprobuj cos nieodpowiedniego powiedziec na Krolowa w Angli lub rodzine krolewska. Subcject TABU!
My Polacy nie mamy tego w krwi albo poprostu jeszcze nie doroslismy politycznie aby umiec bronic wlasnego kraju. Nie respektujemy nikogo, osmieszamy w wybitnie wulgarny sposob demokratycznie wybrana wladze. Wszystkie metody, fake news sa dozwolone. Widzimy to na tym forum.
Wyglada na to, ze dwa obozy: jeden demokratycznie wybrany i drugi, ktory przegral – sa w permanentnym konflikcie. Nic nie znajduje “laski” w oczach opozycji…bo to nie ONI sa autorami nowych propozycji.
Jestem za krytyka, potrzeba opozycji ale sa limity, ktorych nie nalezy przekraczac.
Cytat:
Różnimy się poglądami i mamy do tego prawo. Tak jest i w moim otoczeniu, w gronie osób, które naprawdę lubię. Ale dopóty, dopóki nie próbujemy narzucić innym swojej racji, wszystko trzyma się zdroworozsądkowych norm. A że sobie niekiedy pozwolimy na sarkazm..., to chyba jest do zaakceptowania. Gorzej, gdy na scenie zaczyna dominować demagogia...
I tak ma byc! Przyznam, ze mam wielu zwolennikow jednej i drugiej opcji politycznej w moim polskim otoczeniu – ale POTRAFIMY DYSKUTOWAC!, bo inaczej nasza przyjazn by na tym ucierpiala.
Na wiece “rocznicowe” nie chodze – staram sie nawet nie zagladac na Krakowskie Przedmiescie w tym dniu. Pamietam jak kiedys umowilam sie z osoba z naszego forum, ktora cenie i lubie na pierogi w “Zapiecku” na przeciwko Palacu Prezydenckiego – musielismy przeniesc spotkanie na inny dzien….bo tlum z powodu spotkania rocznicowego moglby nas “zgniesc”.
Na tym watku nie mozna dyskutowac – bo jezeli nie zgadzasz sie punktem widzenia przedmowcy – spadnie Ci na glowe CEGLA i wiadro brudnych pomyj, obsmieja Cie, sprowadza do ich poziomu, udawadniajac, ze sa czyms lepszym od Ciebie...z aplauzem ....Tu sie zatrzymam.

A wogole mam wstret do TARGOWICZAN.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96631  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 17:08
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał pluto37
Dlaczego .....

Dlaczego znowu się przebrałaś ??
I tak królewna Śnieżka z ciebie nie wyrośnie.
Bo lubi loty kosmiczne - kolejny +/- za jakieś 2-3 dni - to raz, a dwa, każda kobieta uwielbia się przebierać i grać różne role.
Że niektóre role słabe i przewidywalne?
Cóż, nie każda emigrantka/imigrantka* to Helena Modrzejewska.
Eeeee, Ty tego nie zrozumiesz i tak.

* - warto pamiętać, że każdy emigrant w jednym kraju jest imgrantem w innym kraju. Co dziwne, znacznie częściej o tym pamiętają, ci co jak skały trwają niźli ci co jak dzikie gęsi latają.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96632  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 17:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Polu!
Jeśli w swych wyborach marzyła Ci się kreska za Petru, to nie wróżę sukcesu.
Chyba że te kobity wokół niego zamienią chłopa na zupełnie inny model.
Cytat:
Chciałbym spytać Grzegorza Schetynę, czy podobnie jak ja, uważa, że wrogiem jest PiS i Kukiz'15, czy tylko PiS? To dla mnie zasadnicza różnica – mówił Petru. Jak dodał, ma przeczucie, iż PO mogłaby wejść w koalicję z Pawłem Kukizem, co - według niego - byłoby szkodliwe dla Polski.

Chłop zaczyna ględzić jakby się ubrał w sweterek Czarzastego, a to niczego dobrego nie wróży.
Osobiście odnoszę wrażenie, że jakieś światełka mu się w tunelu króliczą. I kroczy drogą Palikota.
Tylko .... tych kobit szkoda, bo roztropne są.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96633  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 17:12
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To nie Nowak Jan....to też Jan, ale Kowalski.
Ale moim zdaniem z tych "niedotykalnych" których wspominał drzazga.
Jak wiesz Nowaków i Kowalskich jest w Polsce sporo.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96634  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 17:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Bo lubi loty kosmiczne - kolejny +/- za jakieś 2-3 dni - to raz, a dwa, każda kobieta uwielbia się przebierać i grać różne role.
Że niektóre role słabe i przewidywalne?
Cóż, nie każda emigrantka/imigrantka* to Helena Modrzejewska.
Eeeee, Ty tego nie zrozumiesz i tak.

* - warto pamiętać, że każdy emigrant w jednym kraju jest imgrantem w innym kraju. Co dziwne, znacznie częściej o tym pamiętają, ci co jak skały trwają niźli ci co jak dzikie gęsi latają.

Hypatio!
Przecie w celach edukacyjnych w tem temacie podrzuciłem tandem TYMIŃSKI - Kumor z periodyku Goniec niedawnymi czasy.

tego typu elementy stanowią dla mnie jedynie ciekawostki przyrodnicze. I nic więcej. szkoda czasu na zawracanie sobie tym głowy i klawiatury.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96635  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 17:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Jak wiesz Nowaków i Kowalskich jest w Polsce sporo.
Skądś się ten ciemny lud musi brać. Czasem ma buźkę antykomunisty Piotrowicza, czasem "artysty" Wolskiego albo Pietrzaka, czy innego Zelnika. Albo reprezentującego nowe elity ob. red. Misiewicza czy innego tow Jasińskiego.
Jak to w czasach odnowy -czyt. dobrej zmiany - bywa.
To sa ....zwyczajne dzieje.
A z drugiej strony każdy ciemny lud ma takiego TRUMPA na jaki zasłużył.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96636  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 17:28
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jesion
Ad http://www.klub.senior.pl/showpost.p...ostcount=96618

Nie, dziękuję, chwilowo wystarczy mi wymiana zdań tutaj.

Być może dziennikarz niewłaściwie przedstawił opinię nowego biegłego, ale wydaje mi się ona dosyć osobliwa. A tytułami różnych osób staram się nie przestraszać. Jestem zdania, że powinniśmy kierować się zdrowym rozsądkiem (oczywiście nie nam orzekać, na ile on zdrowy) i w pewnych sytuacjach poddawać w wątpliwość opinie autorytetów – bo to jest m.in. motorem postępu.

Niedawno rozmawiałem z młodym prawnikiem. Jego dosłownych sformułowań nie pamiętam, ale sens jego wypowiedzi był taki, że naczelną dewizą prawnika powinno być doprowadzanie do rozwiązań prowadzących do najmniejszych zadrażnień. Piszę to w kontekście ostatnich wydarzeń na Krakowskim Przedmieściu. Sam nie jestem fanem comiesięcznych tamtejszych wydarzeń, ale wydanie zgody przez sędzię na kontrmanifestację mocno odbiegało od tej zasady. Bo moim zdaniem wynikało albo z bardzo formalistycznego trzymania się przepisów (co w przypadku sędziego nie wydaje mi się właściwe), albo z własnych głębokich fobii politycznych. W obu wypadkach miało mało wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Zwłaszcza mając w pamięci dotychczasowe doświadczenia.

Różnimy się poglądami i mamy do tego prawo. Tak jest i w moim otoczeniu, w gronie osób, które naprawdę lubię. Ale dopóty, dopóki nie próbujemy narzucić innym swojej racji, wszystko trzyma się zdroworozsądkowych norm. A że sobie niekiedy pozwolimy na sarkazm..., to chyba jest do zaakceptowania. Gorzej, gdy na scenie zaczyna dominować demagogia... To tak ogólnie, nie w kontekście opinii biegłego.

jesion
Zakładałam, widać błędnie, że co jak co, ale cenisz i szanujesz profesjonalizm i abstrahując od wysokich profesorskich tytułów, choć zwykle jednak wynikają z ponadprzecietnej wiedzy w danej dyscyplinie, to jednak lepiej aby nas leczyl lekarz, wiadukt projektował inzynier, strzygł profesjonalny fryzjer, a badania np daktyloskopijne nie wykonywał plantator daktyli choć tak się to komuś może kojarzyć.
Podobnie rzecz się ma z grafologią, ktora wbrew trywialnym wyobrażeniom jest skomplikowaną dyscypliną nie dająca się przyswoić podczas sobotniego powszechnie praktykowanego grilowania karczku i polityków.
Ups, ale przecież Ty to wszystko chyba wiesz, więc......
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96637  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 17:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

I znowu numer z tymi paskudnemy ślimakożercamy:

Cytat:
PiS miał problemy z systemem informatycznym w ARiMR od początku obecnej kadencji. W 2015 r. Komisja Europejska zmieniła niektóre zasady wypłacania dopłat i Polska musiała też zmienić nieco system informatyczny. Poprzedni rząd PO-PSL, a właściwie PSL, który rządził w Agencji, wybrał do tego francuską firmę, która od lat zajmowała się informatyzacją Agencji.

Ale Daniel Obajtek, były wójt gminy Pcim mianowany przez ministra Jurgiela na stanowisko prezesa Agencji, unieważnił umowę z Francuzami i w kwietniu 2016 r. wybrał na wykonawcę systemu HP - czytamy w "GW".

A kilka dni temu niejaki Waszczykowski cuś bredził o nowym otwarciu przy okazji Macrona
I potem taki Krasnodębski dziwi się, że omijają go jak ojca zadżumionych
A jeszcze potem, że kiedy tylko minie termin odnośnie unijnych zaleceń będzie buuuum i te kary trza będzie wpłacić do unijnej kasy, bo pies z kulawa noga dobrego słowa za dobrą zmianą nie PiSnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96638  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 19:01
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Wygląda na to,że kłopoty to specjalność p.Petru.Kiedy zdecydował się wejść do polityki,ale zanim jeszcze poznał p.Schmidt,kierowany przezornością cały majątek przepisał na małżonkę.W perspektywie rozwód i Rysiu opuści ognisko domowe z dorobkiem życiowym,który zmieści się w jednej walizce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96639  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 19:02
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Prokurator Generalny zdecyduje?

że PO fałszywie zawiadomiło?

"Minister Obrony Narodowej złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez posłów PO polegającego na złożeniu fałszywego zawiadomienia o przestępstwie przekroczenia przez MON uprawnień, które miało rzekomo polegać na ujawnieniu informacji niejawnych osobom nieuprawnionym"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mon-s...low-po/tyh8dm6

a gdzie jest ekspert pupilek Berczyński?

Cytat:
Dzisiejsza "DGP" publikuje jednak informacje, z których wynika, że na przełomie lat 2015 i 2016 Berczyński zwrócił się z prośbą o udostępnienie mu dokumentacji w sprawie. "W kolejnych miesiącach co jakiś czas słał pisma z prośbą o wybrane dokumenty z postępowania i otrzymywał je do wglądu. Ślad w oficjalnym przepływie dokumentów musiał zostać zachowany. Rzeczniczka MON twierdzi jednak, że Berczyński »nie informował ministra obrony o swoim stanowisku«. Trudno to weryfikować, ale warto pamiętać, że w wywiadzie dla »DGP« przewodniczący podkomisji smoleńskiej stwierdził, że ma z ministrem Macierewiczem relację przyjacielską". Z odpowiednim upoważnieniem - "najpewniej ministra obrony", jak ocenia "DGP" - Berczyński o dokumentację zwracał się do Inspektoratu Uzbrojenia MON.http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dzien...glowce/q9mqrf6

Jakaś wysoka komisja PiSu powinna stwierdzić "Komisja po wnikliwej analizie postępowania pana Wiesława Berczyńskiego całkowicie negatywnie oceniła jego postawę..."

Powyższa wysoka komisja nie stwierdzi, że protektor Wiesława Berczyńskiego jest czemukolwiek winien tak jak nie stwierdziła tego w przypadku Misia.

Obaj się sami powołali i samodzielnie działali
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96640  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 19:23
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

ciężko być byłą żoną Ryszarda Petru, który nie maltretował jej, nie zostawił jej z małymi dziećmi w jednej koszuli i z kredytem do spłacenia tak jak zrobili to w stosunku do swoich żon i dzieci członkowie PiSu
nad losem tamtych żon nikt tutaj nie ubolewa

Porzucona ŻONA posła PiS zdradza Zostałam z długami i małymi dziećmi!
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/p...ki_410670.html

Wstrząsające nagranie przemocy domowej.
http://www.newsweek.pl/polska/polity...,405942,1.html

myślę również, że Petru SAM płacił za swoje eskapady
jak dla mnie może również spakować swoje rzeczy w pudełko po sandałkach byłej żony

Za hotel, gdzie poseł Szeliga spotkał się z prostytutką zapłacili podatnicy
http://natemat.pl/88353,za-hotel-gdz...cili-podatnicy
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.