menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #98461  
Nieprzeczytane 11-07-2017, 18:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 774
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Optymista z ciebie Pluto , podwyższka cen paliwa juz jest prawie zaklepana.
Darmowe autobusy dla emerytow nie sa prezentem od luckich panow tylko sa od dawna , jeszcze przed ich najazdem... i nie myślę aby sie odważyli emerytom to zabrać
Stąd zastrzeżenie, że kiedyś
A skoro "kiedyś" to każde tankowanie sprzętu itp. chłop doliczy do rachunku.
Bo takich cudów to nawet Rydzyk na J. Górze nie potrafi spreparować żeby chłop odpuścił kiedy mu co zdrożało
Gdyby natomiast się spełniło, to ...czym biedny zrujnowanych chłop Izdebski dojedzie do stolicy na manife jak traktor z braku paliwa stanie po drodze????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98462  
Nieprzeczytane 11-07-2017, 18:36
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 726
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Cytat:
Tylko niedemokratyczna i uzurpatorska władza boi się własnych obywateli na ulicach.

Wolni obywatele to postrach dyktatur
Kto to mógł tak wyznać???
JP II nie! Michnik też nie.... to może jakiś funkcjonariusz podległy KACZYŃSKIEMU???
Wyznał nie byle kto bo sam szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski
Widac że bardzo sie boją , nie darmo barierki stawiaja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98463  
Nieprzeczytane 11-07-2017, 18:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 774
Domyślnie

I jeszcze taki cytacik z niedawnej przeszłości.
I ...powiedz sieroto
KTO to????

Cytat:
My policji przeciw manifestantom wyprowadzać nie będziemy,

tak jak robiła to PO, bo szanujemy dialog wolność i różnice poglądów

Śliczny i jakże aktualny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98464  
Nieprzeczytane 11-07-2017, 18:54
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 068
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Moi panstwo tak oburzeni, ze ceny wzrastaja! Zmiany klimatyczne! Susza, powodzie, ptasie choroby, wczesniejsze przymrozki....no i wydawaloby sie paradoksem - brak ostrej zimy . Kazdy myslacy czlowiek powinien o tym wiedziec.


Myślący.....

Oliwa też zdrożeje, bo nie ma urodzaju, co już wiadomo. Widzisz to załamywanie rąś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98465  
Nieprzeczytane 11-07-2017, 19:34
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Stąd zastrzeżenie, że kiedyś
A skoro "kiedyś" to każde tankowanie sprzętu itp. chłop doliczy do rachunku.
Bo takich cudów to nawet Rydzyk na J. Górze nie potrafi spreparować żeby chłop odpuścił kiedy mu co zdrożało
Gdyby natomiast się spełniło, to ...czym biedny zrujnowanych chłop Izdebski dojedzie do stolicy na manife jak traktor z braku paliwa stanie po drodze????
Oj Pluto jak na powitanie Trampa dowieżli autobusami klakierow to i na manife tez dowiozą tych którym stanie . . . traktor
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98466  
Nieprzeczytane 11-07-2017, 20:14
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Myślący.....

Oliwa też zdrożeje, bo nie ma urodzaju, co już wiadomo. Widzisz to załamywanie rąś?

Niestety, na calym swiecie wszystkie produkty rolne drozeja.
Niedlugo pojdzie ponownie w gore kawa, kakao i wszystkie produkty z nimi zwiazane. Jest to proces, ktorego nikt nie potrafi zatrzymac! Nawet Soros

Zdecydowanie ciezko to wytlumaczyc ludziom, ktorzy NA SILE chca wszystkim "zlem" obarczac obecny rzad.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98467  
Nieprzeczytane 11-07-2017, 20:29
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Czy na bezrybiu rak ZAWSZE ryba?Owszem,pod warunkiem, że się wie jak go skonsumować.
Inflacja utrzymywana w rozsądnych granicach(poniżej 2/2,5 %) tar-ninko,jest zbawienna dla szeroko rozumianej gospodarki.Motywuje do zwiększania produkcji,zaciągania kredytów,ożywia handel.
Przez ostatnie dwa lata mieliśmy do czynienia z deflacją i wszyscy,niczym Mesjasza,wypatrywali inflacji właśnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98468  
Nieprzeczytane 11-07-2017, 23:59
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie Chciałabym się przywitać, jestem nowa

Szukałam jakiegoś sensownego portalu dla seniorów i mam nadzieję, że wreszcie znalazłam. Państwo tu klikają już od wielu lat więc pewnie warto . Mam na imię Barbara i od lipca wreszcie będę emerytką. Właściwie wszystko mnie interesuje ale najbardziej to co ma wpływ na nasze życie. Lubię wiedzieć co się dzieje ale już znielubiłam portale typu wp.pl. Od razu się przyznam, że jestem raczej prawicowa. Z Kościółkiem różnie bywa bo mam wiele zastrzeżeń. Mam nadzieję, że Bóg nas stworzył ale chyba nie jesteśmy w stanie zrozumieć Jego zamiarów. Jak już wspomniałam jestem raczej prawicowa ale bardzo chętnie poczytam co mają do powiedzenia przeciwnicy. Liczę na sensowne wywody, nie typu że Kaczor ma kota albo , że Duda ma głupią minę, jak to między innymi na wp.pl jest normalką. Trochę potrwa zanim zacznę sprawnie poruszać się na tym portalu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98469  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 09:55
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 068
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara1956
Szukałam jakiegoś sensownego portalu dla seniorów i mam nadzieję, że wreszcie znalazłam. Państwo tu klikają już od wielu lat więc pewnie warto . Mam na imię Barbara i od lipca wreszcie będę emerytką. Właściwie wszystko mnie interesuje ale najbardziej to co ma wpływ na nasze życie. Lubię wiedzieć co się dzieje ale już znielubiłam portale typu wp.pl. Od razu się przyznam, że jestem raczej prawicowa. Z Kościółkiem różnie bywa bo mam wiele zastrzeżeń. Mam nadzieję, że Bóg nas stworzył ale chyba nie jesteśmy w stanie zrozumieć Jego zamiarów. Jak już wspomniałam jestem raczej prawicowa ale bardzo chętnie poczytam co mają do powiedzenia przeciwnicy. Liczę na sensowne wywody, nie typu że Kaczor ma kota albo , że Duda ma głupią minę, jak to między innymi na wp.pl jest normalką. Trochę potrwa zanim zacznę sprawnie poruszać się na tym portalu.

Witaj Barbaro i powodzenia.
WP to niemiecki ściek, dość słabo moderowany, nawet szkoda tam wchodzić,
choć podobne ''argumenty'' znajdziesz i tutaj.

Na dzień dobry;
- znana amerykanistka i specjalistka od zatrzymywania tramwajów po wyłączeniu prądu w trakcji,
postanowiła zawalczyć o naród amerykański.

Tak oto martwi się Trumpem......upssss...wg tutejszej nomenklatury Trampem

Cytat:
Henryka Krzywonos- Strycharska
7 lipca o 13:13 ˇ
Prezydent USA , miliarder Donald Trump stwierdził , że ubezpieczenie społeczne powinno być przywilejem a nie prawem! Dlatego też chce przeprowadzić przez Kongres ustawę likwidującą powszechne ubezpieczenia. Ok.23 milionów Amerykanów ,których nie będzie stać na prywatne ubezpieczenie , pozostanie na łasce instytucji charytatywnych. Zaoszczędzone ok. 800 miliardów dolarów administracja Trumpa zamierza przeznaczyć na pokrycie kosztów obniżenia podatków dla,uwaga,....korporacji i miliarderów!!
No , ale za to jak prezydent Trump potrafi mówić!!! Wiem, że nas Polaków to nie dotyczy, ale wkurza mnie to i chciałam się z Wami tym podzielić. Jestem ciekawa Państwa opinii . Pozdrawiam.


Hienię wkurza Trump. No patrzcie państwo.
Hienia gotowa zatrzymać wszystkie tramwaje w USA ( sorki, są tam tramwaje?)
aby tylko wyzwolić uciskany naród spod władzy satrapy.

Jak i cała totalna opcja, Hienia nie lubi Prezydenta USA.
Bardzo się jej- Hieni- nie spodobało to przemówienie, bardzo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98470  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 10:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 774
Domyślnie

Barbaro!
Skoro jesteś to .....powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98471  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 12:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 774
Domyślnie

Troskliwy o kasę..... cudzą.
Cytat:
Kilometrówka" posła Dolaty

Zdaniem posła nowa opłata - jak mówi - "nie będzie odczuwalnym uszczerbkiem w kieszeniach Polaków".

Sam przemierzam rocznie 40-50 tys. kilometrów i wiem, jak bardzo wzrasta koszt eksploatacji samochodu poruszającego się po polskich drogach. Chciałbym zaapelować do kierowców, by pomyśleli o tym

- podkreśla.

Jak z kolei dowiedział się Fakt w ubiegłym roku poseł Dolata wypłacił z Kancelarii Sejmu (z tytułu

tzw. kilometrówki) 36 190 zł. Oznacza to, że w ciągu roku na koszt podatnika przejechał

43 tys. kilometrów
.

Warto wspomnieć, że każdy zawodowy kierowca musi udokumentować swoje wyjazdy w pracy i rozliczyć koszty.
Taki Dolata i jemu podobni nie muszą.

A funkcjonariusze PiSu zaklinali się w2015 przy okazji wyborów, że jak one będą rządzić to ta patologię zlikwidują.

Ale jak widać dążą do tego jak KACZYŃSKI do PRAWDY SMOLEŃSKIEJ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98472  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 12:59
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Minister rolnictwa reaktywuje PGRy potem reaktywuje się ORMO i ZOMO ...
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98473  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 13:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 774
Domyślnie

[quote=drzazga]
Cytat:
Czy na bezrybiu rak ZAWSZE ryba?
Owszem,pod warunkiem, że się wie jak go skonsumować.
To co proponujesz? Szczypce, palce czy ....widelec

Cytat:
Inflacja utrzymywana w rozsądnych granicach(poniżej 2/2,5 %) tar-ninko,jest zbawienna dla szeroko rozumianej gospodarki.Motywuje do zwiększania produkcji,zaciągania kredytów,ożywia handel.
A to ciekawe jest. Jeśli cena masła, chleba prądu, wody i in. usług wzrośnie a dochody konsumentów z najniższej półki nie, tzn że ich inflacyjnie zbawiono?
A chłop w związku z tym wyprodukuje więcej mleka, mięsa i kartofli? I sprzeda?
fe drzazgo! W podobny sposób traktowano lud za Gierka
Cytat:
Przez ostatnie dwa lata mieliśmy do czynienia z deflacją i wszyscy,niczym Mesjasza,wypatrywali inflacji właśnie!
Wszyscy? Tzn KTO? bo brak jasności w temacie.
Ten minimalny poziom deflacji dawał konsumentom i producentom gwarancję przewidywalności i stabilności w sferze konsumpcji i planowania produkcji.

Dziś NIC nie powoduje, że rząd sztucznie musi pompować inflację pod pretekstem kolejnego podatku na "drogi" .
Przy tym poziomie inflacji [08 ...podobno] jak podają reżymowe media i produkcja rośnie i podatki zapełniają kasę ponad standard i bezrobocie spada, a konsumpcja za pińcet plus rośnie.

Gdyby intencje rządu były krystalicznie czyste przy tego drogowego haraczu, to -jak chyba już wspominałem - całość kasy z paliw lądowałaby na łatwych do skontrolowania speckontach drogowych w gminach i powiatach na terenie których są pompy.


A jak dziś jakiś spec od podatków wyliczył, że wg tego projektu z 25gr na drogi lokalne w najlepszym razie trafi 10 groszy. Reszta wzbogaci inne konta. W tym budżet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98474  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 13:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 774
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Minister rolnictwa reaktywuje PGRy potem reaktywuje się ORMO i ZOMO ...

jakiś ruch w interesie musi być.
Inaczej skąd byś wiedziała, że jakiś Jurgiel istnieje?
W końcu się zna. tak jak na koniach, bo potrafi odróżnić je od krów, bo te potrafi wydoić...jak sam opowiadał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98475  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 14:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 774
Domyślnie

Tu podatek od paliwa, a tu kolejny z cyklu

"My podatków podnosić nie będziemy"

Cytat:
Ustawa o abonamencie węglowym trafiła do Sejmu. PiS jest zdeterminowany, by ją uchwalić, bo kolejne państwowe spółki ogłaszają plany budowy nowych elektrowni. - Będziemy budować nowe kopalnie, bo taką mamy tradycję - ogłosił minister energii Krzysztof Tchórzewski.
Opłata, podobnie jak w jednym z pomysłów na ściąganie abonamentu RTV,
ma być doliczana do rachunków za prąd zarówno 14,5 mln gospodarstw domowych, jak i 2 mln firm.

W poniedziałek ustawa trafiła do formalnego zaopiniowania przez najważniejsze instytucje państwowe.



A co to jeszcze miało być? Acha! Podwyższenie kwot wolnych od podatków i obniżenie VAT-u... O ile mnie pamięć nie myli

A taka Dania podobno zrezygnowała całkiem z energii produkowanej z paliw kopalnych przechodząc na odnawialną... ale w końcu taki Duńczyk inna tradycja niż Tchórzewski i to całkiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98476  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 14:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 774
Domyślnie

I taki PiSman zerwał się z łańcucha.
Może dlatego, że młody
I chyba ...."nie pożyje, że a juści"
Cytat:
Cytat:
Podczas debaty na sali plenarnej pomysł niespodziewanie skrytykował poseł PiS Łukasz Rzepecki.

Ta ustawa jest zła, antyludzka i antyobywatelska.

Dlatego z tego miejsca chciałbym zaapelować do moich koleżanek i kolegów z PiS, do kierownictwa PiS, żebyście wycofali te podpisy pod ustawą
– mówił.

Rzepecki podkreślał, że nowa ustawa „wprowadza wiele podwyżek cen, począwszy od paliwa, skończywszy na żywności, usługach transportowych”, a także że PiS „nie może być jak Platforma w czasie kampanii, która mówiła jedno, a robiła co innego”.

– My w kampanii mówiliśmy jasno, że nie podniesiemy podatków, dlatego apeluję do moich koleżanek i kolegów: nie głosujcie za tą ustawą. Będę głosował w I czytaniu za odrzuceniem tej ustawy – zadeklarował Rzepecki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98477  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 14:22
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara1956
Szukałam jakiegoś sensownego portalu dla seniorów i mam nadzieję, że wreszcie znalazłam. Liczę na sensowne wywody, nie typu że Kaczor ma kota albo , że Duda ma głupią minę, jak to między innymi na wp.pl jest normalką.
Witaj Barbaro
Forum, jako forum jest sympatyczne ale aby czytac watek polityczny trzeba miec duza doze HUMORU. Zwlaszcza, jezeli masz tendencje do prawicy Tu i o kocie "Kaczora"...jego butach i sznurowkach....i....i..... Zas o panu Dudzie dowiesz sie faktow, ktorych on sam nie zna.
A pisanie....ci co nie za PO i KODem nie maja tu latwego zycia.
Wyglada na to, ze spadlas z deszczu pod rynne!

Mimo to, zycze Ci powodzenia
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98478  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 14:40
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 068
Domyślnie

No właśnie...

Ja chyba padnę Basiu, jak czytam te rozdęte oburzeniem posty o paliwach.
Panie Boże, daj mi głupią opozycję- modlił się Kaczor 2 lata temu. Bóg wysłuchał.

Nie moja sprawa, ale ten piszący tu kabaret kompletnie nie widzi,
że za osłoną 20 groszy WŁAŚNIE TERAZ przechodzi reforma sądownictwa. Mistrzostwo świata.
Pierwsza pojęła to Kolenda - Zalewska, reszta poszła jak barany za Rzepeckim.
Brawo młody poseł PiSu!

Pucz się szykuje. Ale jaja...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98479  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 14:55
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 068
Domyślnie

Tarninka....ty kochana tak bolałaś nad 20-toma groszami.

Jest apel KOD.

Wsiadaj w Pendolino!!

Cytat:

Ludzie - kto żyw - pod #Sejm! Zaraz PiS będzie przejmował KRS - nie można na to pozwolić, PiS rozwala państwo prawa!

Aj waj...

Biegiem lećcie.


PS. możecie mi nie dziękować.
Miałam zabawę na 102 tym jaraniem się dwudziestogroszówką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98480  
Nieprzeczytane 12-07-2017, 16:22
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Miałam zabawę na 102 tym jaraniem się dwudziestogroszówką.

Nie tylko 20-groszowki blyskaja humorem.
Tu masz cos ciekawszego jak opozycja POwska ,ktora regularnie alarmuje wyborców o tym, że Prawo i Sprawiedliwość niszczy demokrację i pcha nas w kierunku Rosji walczy o wpuszczenie psów do Sejmu.
Obawiam sie, ze niektorzy z nich nie wiedza w jakim celu ich wybrali. I co najgorsze zyja z kieszeni podatnikow.

Tym razem nie chodzi ani o Trybunał Konstytucyjny, ani o TVP, ani o upolitycznione spółki....ale o zakaz wpuszczania psow do sejmu!

Cytat:
10 lipca politycy i dziennikarze skupiali się na kolejnej miesięcznicy smoleńskiej. Ale Kinga Gajewska-Płochocka z PO znalazła czas na to, by zająć się inną ważną sprawą: zakazem wstępu psów do Sejmu.
Parlamentarzystka PO toczy batalię o umożliwienie psom wejścia na teren Sejmu. Posłanka w dniu, kiedy wszyscy emocjonują się kolejną miesięcznicą smoleńską, zamieściła na Twitterze skany korespondencji z Kancelarią Sejmu. "Dlaczego Kuchciński od dwóch miesięcy zabrania wprowadzania psów na teren Sejmu? Kancelaria milczy..." - napisała.

https://wiadomosci.wp.pl/poslanka-po...2803188446849a

Zdecydowanie poslowie opozycji maja duzo spraw na glowie

Powtorze za Bienkowska - "ale jaja".
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.