menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101441  
Nieprzeczytane 25-11-2019, 16:58
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Wątek zapomniany...
Dzieci pojechały bo noc się robi... pewnie już są w domu.....
Internet córka załatwiła, był kurier... wzięła telefon taki z internetem.. coś nie mogła w domu go podłączyć...a chcemy aby ten numer został... jak nie da się zostać przy tym, to wyśle Wam nowy numer...
Zostawiam pozdrowienia...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101442  
Nieprzeczytane 25-11-2019, 17:17
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 470
Domyślnie

Witam miłe koleżanki Helenę, Izabel z Niną na czele.
Ninko ja nigdy nie byłam skowronkiem, lubię sobie pospać,jako emerytka, przez cały czas pracy zawodowej musiałam wstawać o 6 rano.
Ale lubię siedzieć przy kompie w nocy, wtedy mi nikt nie przeszkadza.

__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101443  
Nieprzeczytane 25-11-2019, 18:22
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Witaj Zosiu!
Zawsze sobie obiecywałam, że pośpię!!! Nawet w latach pracy i była sobota, tez wstawałam o świcie... zanim dzieci wstały to już było wszystko zrobione i mogłam z Nimi spędzić czas...Jak organizm przyzwyczajony do wczesnego wstawania... to tak ma... Teraz zdarza się w dzień - podsmażę komara - jak to teraz mówią... ale wieczorem siedzę dłużej, mam spokój do pracy...
Pozdrawiam Zosieńko!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101444  
Nieprzeczytane 25-11-2019, 21:52
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Kochana Rodzinko, powiem Wam DOBRANOC.
Trochę miałam za ciężki dzień...
Co do powieści, muszę Klarę i jej przyjaciół zostawić w podziemiach, w tamtych warzywnikach, ogrodach i .... doszłam do wniosku, że nie ma powrotu na ziemię... Jak macie inne zdanie, z radością je przeczytam. Na pewno skorzystam z pomocy!
Dziękuję, pozdrawiam...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101445  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 05:02
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witaj Ninko witajcie dziewczyny dziś spalam mocno nawet przespałam swój serial...za miesiąc święta a tak nie dawno było lato, czas pędzi i nie ma na to rady no to ponarzekałamm i i ja pędzę do swoich obowiązków życząc wszystkim dobrego dnia i zdrówka upload pictures anonymously
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101446  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 08:25
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 979
Domyślnie

Dzień dobry koleżanki Różnościanki mówię z nadzieją na naprawdę dobry dzień. Wprawdzie za oknem listopadowy ziąb, ale witam ciepło i serdecznie.
Ninko... prosisz o podsunięcie Ci tematu zakończenia powieści. To Twoja wizja, Twoje pisanie i pewnie trudno nam będzie coś doradzić. Ja - gdyby to była moja powieść - zakończyłabym optymistycznie. Z tych kilku fragmentów, które przeczytałam niewiele wynika, ale po wielu przygodach, po tragedii, jaka spotkała bohaterkę "należy się" jej godne i szczęśliwe życie, radość z odzyskania bliskich, może jakieś potomstwo czy inny uśmiech losu. Ale to tylko moje zdanie, bo ja lubię szczęśliwe zakończenia. Może inni myślą inaczej....
Helenko... dziewczyno kochana... daj na luz... nie pędź tak.... czas pędzi, a Ty wraz z nim...Zdrowie masz jedno, więc chroń go....Ale ponarzekać zawsze możesz... od tego tu jesteśmy, aby wysłuchać. Za kawkę ze śniadankiem - dziękujemy....
Do miłego....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101447  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 11:39
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Z radością przeczytałam wpis Izabeli i przyznam się, że o tym myślałam... o dziecku Klary...ale, myślę, że po takim zatruciu, _ to już napisałam - nie może na razie zajść w ciążę...ale dam czas dla jej zdrowia, aby doszła do normalności i zakończę to NARODZENIEM MALEŃSTWA. Na ziemi i tak nie będzie przez wiele, wiele lat życia, normalnych ludzi... to co przeżyło, to tylko walka o każdy dzień...
Wracam do teraźniejszości i mocno Was przytulam.
Helenko, pędzi czas, pędzi jak szalony, każdy dzień jest krótszy od - wczoraj - Helenko!
Izabel, jeszcze raz Ci dziękuję
__________________

Ostatnio edytowane przez barteczek : 26-11-2019 o 13:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101448  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 13:34
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 979
Domyślnie

Ninuś...nie masz za co dziękować.... To tylko takie moje luźne przemyślenia....
Pozdrawiam Cię...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101449  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 15:24
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Izabel, na to czekałam, czekałam na reakcje kogoś kto ma pomysł....po co bym Was kłopotała czytaniem. Wiem, nikt nie musiał czytać - normalka - ale...moje marzenia były...
Miłego wieczornego odpoczynku, kochanie!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101450  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 18:16
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Widzę, że Rodzinka się rozpada.... żal...
Dobrze, że moje Skowronki są!
Wam zostawiam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101451  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 18:51
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Ninko kochana nie rozpadamy się tylko jest jak to w listopadzie i ...nie dawno wróciłam po drodze wpadłam do sasiadki próbowałam ją pod uczyć na nowym telefonie...jestem padnięta,mało siedzę przy laptopie cóż...chyba jednak sks a tak nie dawno nie wiedziałam co to jest...pozdrawiam wszystkich i Ciebie Ty nasza pisarko
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101452  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 19:13
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Helenko kochana, robisz dobrą robotę pomagając innym! Komp to złodziej czasu... wiesz o tym. Tu zajrzysz, tam poczytasz i migiem godzinki nie ma!
Pozdrawiam Cię kochanie.
Co do miesiąca ? to nie ma znaczenia.. tutaj jest dla innych za nudno... już to mówiłam. Musimy wziąć się za POLITYKĘ, może miłostki ? Niestety, to mnie nie rajcuje - jak to teraz mówią - ..
Mam słabość do kilku osób które tutaj były... po prostu tęsknie i jest mi smutno.... zawiodłam się a nie potrafię zapomnieć... Mam je w sercu.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101453  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 20:02
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Witam milutko Ninkę, Helenkę, Izunię i pozdrawiam Was serdecznie.
Nie dawno wróciliśmy ze szpitala. Mąż jak to po wylewie. raz czuje się lepiej raz gorzej...np.przed wczoraj nie rozpoznał Jarka, miał kłopot z przyjmowaniem jedzenia i picia.
Natomiast już wczoraj mnie i syna rozpoznał już w drzwiach.
Już wczoraj i dziś zjadł obiad i przyjmuje picie ale lekko zagęszczane specjalnym preparatem o nazwie Nutilis. Ma natomiast problem z mową. Trudno zrozumieć co mówi, tym bardziej, że ja ostatnio mam kłopoty ze słuchem.
Na razie nie wiemy kiedy wróci do domu. Do soboty na pewno nie. Po udarach przed upływem dziewięciu dni, nie wypisują.

Ninko..Izuniu.. Helenko i wszystkie nieobecne na razie Koleżanki, uściski Wam przesyłam wraz z życzeniami miłego, spokojnego wieczoru. Pa.

Ninko, ostatnie odcinki przeczytałam ale nie potrafię
wypowiedzieć się odn. tytułu.
Ty najlepiej wiesz co chciałaś przekazać czytelnikom w swej książce i jaką miałaś myśl przewodnią.
Życzę trafnego wyboru.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101454  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 20:02
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 979
Domyślnie

Wpadłam jeszcze powiedzieć koleżankom Różnościankom: "miłego wieczoru i spokojnej nocy"....
Do jutra...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101455  
Nieprzeczytane 26-11-2019, 22:05
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Jolinko, oby Bóg był łaskawy i żeby mąż poczuł się dobrze. Po wylewie to będzie trudno tym bardziej,że i wiek ma. Młodemu to szybciej się regeneruje organizm tym bardziej mózg. Ale jestem zadowolona, że już jest lepiej i Tobie będzie lżej. Rozmowa, kochana moja, to rarytas aby mógł wyraźnie mówić... to miesiące rehabilitacji...Jolinko, że syna rozpoznał, to super! Tęsknił za nim ? Może kocha Go najbardziej i ma zakodowane w głowie. Cieszę się z polepszenia zdrowia.
Co do tytułu Halu, to nie ma sprawy... dam sobie radę, mam moc znajomych ale, nie chce mi się opowiadać o tym... to mi przeszkadza w pisaniu... potem korekta i sama łapię się na tym, że wydaje mi się, że już to pisałam! Nie prawda, dwa razy czytałam! I tak muszę dać do korekty Ewuni... Ona wpierw całość czyta... potem dopiero robi ewentualne poprawki...nie w sensie tematu ale w tekście...
Dobrze, na trułam Wam na noc... ale radość mam , że Jolinki mąż lepiej się czuje....
DOBREJ NOCY KOCHANA RODZINKO, PRZYJACIÓŁKI OBECNE I NIEOBECNE ...
Izabel, mocno przytulam do serducha... rano zajrzy Helenka, to zostawię dla niej buziaka!!!!!!!!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101456  
Nieprzeczytane 27-11-2019, 05:06
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam Ninko i witajcie dziewczyny! Halinko zdrówka dla męża i dla wszystkich.dobrego dnia
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101457  
Nieprzeczytane 27-11-2019, 06:20
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 979
Domyślnie

Dzień dobry na progu nowego dnia. Już środa - połowa tygodnia... ale ten czas leci, ani się człowiek obejrzy, tydzień za tygodniem przelatuje.
Jolinko... nie zauważyłam Cię wczoraj...wybacz... śpieszyłam się, a byłyśmy przecież o tej samej porze. Zdrowia życzę dla męża, a dla Ciebie siły w opiece nad Nim. Bo siły i cierpliwości potrzeba Ci będzie sporo.
Ninko... Tobie weny twórczej, a Helence odpoczynku, po trudach pracy i dojazdów życzę.
Wodniczko...miło Cię widzieć....
WSZYSTKIM dobrego dnia... buziaki zostawiam....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101458  
Nieprzeczytane 27-11-2019, 06:26
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Witam serdecznie Izę,Helenke i wszystkie róznościanki.Oczywiscie cieplutko witam gospodynie wątku-kochaną Nineczkę.Też życze Wszystkim zdrowia ,bo ono najważniejsze.
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101459  
Nieprzeczytane 27-11-2019, 19:03
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Jejku, cały dzień pustki...
Helenko, Izabel, Majeczko... wielkie dzięki że pamiętacie!!!!!!!!!
Wróciłam z Klubu Lackiego...mamy młodych, zdolnych piszących wiersze!!! Fajnie tak patrzeć na naszą MŁODZIEŻ...
DZIEWCZYNY KOCHANE, BĘDĘ DRUKOWAĆ TEN HORROR BEZ - TYTUŁU - Coś wybiorę z tych które dostałam wcześniej od WAS...
Jak znajdę chwilę to je tutaj wszystkie - propozycje - wpiszę i MOŻE wspólnie coś wybierzemy?
Teraz biegnę do kuchni, jestem głodna!
Rano zeszło mi w załatwianiu spraw w Banku, druga sprawa, to telefon.. upc mi daje nowy numer... podam Wam jak już go zapiszą. Na obecny mam jeszcze umowę, więc będę go korzystać... Mam nadzieję, że też będziecie dzwonić....
Lecę jeść...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101460  
Nieprzeczytane 27-11-2019, 21:39
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 850
Domyślnie

Wpadłam z dobranocką!
Podam tytuły które dostałam od Was:
DRUGIE ŻYCIE KLARY....
ODDECH ŻYCIA....
DROGA KLARY DO WOLNOŚCI....
NA WOJENNYCH ŚCIEŻKACH....
WOJENNE ŚCIEŻKI KLARY....
Jak masz pomysł, to bardzo proszę!

Wiem, za mało tego było... ale, dość trafnie wstrzelone...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.