menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #109061  
Nieprzeczytane 05-08-2021, 13:52
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 970
Domyślnie Witamy Ome

Żeby to był miły słoneczny dzień. To tak , ale pada, cale czasy .Pochmurno u nas chłodno się zrobiło.

Fajny wpis dałaś tutaj przed chwilą Dzięki . To streszczenie chyba z całego tygodnia.
Kaj se ta NINKA podziała, Izabella, Zosia.


Pozdrawiam was serdecznie.


__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109062  
Nieprzeczytane 05-08-2021, 15:13
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 833
Domyślnie

Gienio drogi, Izabel była rano, zaraz po Mszy... też co dzień uczestniczę i zawsze jest KTOŚ dla kogo oddaję każde słowo modlitwy.
Dzisiaj mamy Urodziny Miry... dzwoniłam do niej... życzyłam Jej aby była zdrowa i szczęśliwa.
Gienio, masz rację, u mnie leje od wczoraj, nawet sunia nie była na spacerku... przychodzi taka mokra, że pasuje ją wykręcić... a ląduje w misce z ciepłą wodą, potem w frotowym ręczniku i jest godzinę lulana na rękach!
Izabel, masz okazje odpocząć od prac ogrodowych... obejrzeć Tokio...Buziaki kochanie!
" Maleństwo " toż to jesteś maleństwo! Jak Rodzinka nie wierzy to wkleję fotki jak byłaś u mnie...metr pięćdziesiąt w kapeluszu! Najważniejsze, że masz WIELKIE serce i jesteś CZŁOWIEKIEM! Są piękni a wredni... wolę Maleństwo! Mam tutaj Rodzinkę której można ufać... wystarczy.
Co do szczepienia, nie jestem przekonana i poczekam... Badania będę miała 11... a wyniki? nie wiem. na pewno napiszę Ci...Tak chaotycznie piszę że mogłaś zrozumieć, że już byłam na nich...dopiero będę...
Była dzisiaj p. Ewa, i przyszła p. z opieki... było przez chwilę przykro... p Ewa rozsadzała kwiatki, robiła to na stole w kuchni, na obrusie... p. z opieki wkurzyła się i kazała jej z tym uciekać póki ja nie widzę..szepnęła mi o tym. Oczywiście, zwaliła to wszystko na podłogę...fajna jest ta Ewa, ale tak robi, że lepiej nie patrzeć...
No, pogadałam!!!!!
Buziaki Rodzinko
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109063  
Nieprzeczytane 05-08-2021, 16:44
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witajcie dziewczyny!Omi dziękuję za buziaka i odwzajemniam....dobrego dnia dla kazdej z Was i zdrowka
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109064  
Nieprzeczytane 05-08-2021, 17:33
Wandula's Avatar
Wandula Wandula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Ostrowiec-sw Świętokrzyskie
Posty: 952
Domyślnie

Witam Cię Ninko .

Posty wszystkie wyczytałam,jestem na bieząco z naszymi sprawami i wiem ,że wszyscy zdrowi a to dla mnie najważniejsze.
Ninko bardzo dobrze ze będziesz miała kompleksowe badania zrobione w szpitalu,będziesz wiedziała co się dzieje.

a co do szczepienia to ja jestem też zaszczepiona dwukrotnie po mimo poronnego kovidu/ każdy ma prawo wyboru/ ale też mogą być konsekwencje.

pogoda u nas albo upał 30 + albo leje jak u nas już od 2 dni.Jednak wolę w tej chwili deszcz, robię wszystkie zaległości w przetworach,a także trochę poprzestawiałam w domu,/ mój mąż mówi że jak bym tego nie zrobiła to była bym chora/ .

nie daj Boże w tej chwili chorować czy to szpital a już w przychodniach jest horror,przynajmniej u mnie.

więc jedna rada jak tylko możemy - jeżeli to w ogóle jest możliwe unikać -konowałów.

w sobotę wpadną do mnie dzieciaki i wnusia więc bedzie coś trzeba przygotować,znów cały piątek zajęty, i tak dzień za dniem leci...

Kochani Wszyściuchnych pozdrawiam z samego serducha i życzę zdrowia i spokoju.
do miłego KOCHANI.

oczywiście lilia i jej obłędny zapach.
__________________
_______________________________


Zycie ma się tylko jedno,patrz......
gdy się obudzisz,aby zakwitnąć a nie wiednąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109065  
Nieprzeczytane 05-08-2021, 18:06
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 833
Domyślnie

Helenko, buziaki dla Ciebie! Fajnie jak pokazujesz się i wiem, że jesteś zdrowa.
Wandeczko, ale będzie bal w domu z wnusią! Do tego pyszne jedzonko... szkoda, że to daleko...
Ze szczepieniem wstrzymam się do czasu aż będą wyniki badań.. zapisałam sobie nazwę szczepionki od Maleństwa.. jak taką mają, to się zaszczepię.
Wandeczko, ale powiedz mi, czy sprawia radość przestawianie mebli, foteli? mnie bardzo! Miałam wrażenie, że mam nowe mieszkanie! To, że padałam ze zmęczenia nie było ważne.... Buziaki dla L...
Nie wiecie co u Lili? Pewnie pojechała samochodem... jak słucham o wypadkach to skóra cierpnie...trudno, muszę czekać...
Idę zorganizować kolację dla suni...niejadek...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109066  
Nieprzeczytane 05-08-2021, 19:40
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 969
Domyślnie

Dobry wieczór....
Ninko...to nie tylko dla suni przygotuj kolację, sama też coś zjedz...dopiero pisałaś, że zeszczuplałaś, więc dbaj i o siebie.
Dzień spędziłam domowo....Cały czas padało....raz mniej, raz więcej....i znacznie się ochłodziło. Z jednej strony dobrze, bo człowiek odpocznie od upałów....z drugiej źle, bo żniwa za pasem i rolnikom potrzebna słoneczna aura. Nasze życzenia sobie, a pogoda sobie.
Też - podobnie jak Wandzia - od jutra będę miała wnuki...przez 3 dni....rodzice wyjeżdżają do Krakowa na jakiś koncert a chłopcy będą pod moją opieką. Jeszcze rano wpadnę, a potem to już wielka niewiadoma.
W S Z Y S T K I M.... życzę miłego wieczoru i przy okazji spokojnej nocy.... Buziaki.....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109067  
Nieprzeczytane 05-08-2021, 19:49
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 833
Domyślnie

Izabel, mała i tak nie bardzo chce jeść... zjadłam kabanosa na " sucho " jakoś z chlebkiem mi nie " idzie "... mała odrobinkę zjadła i to tak paradowała! Gryzła i wpatrywała się w moje oczy czy widzę jak je!?! Klaskałam z radości...okropny niejadek... przy niej też zjadłam.
Izuniu, fajnie będziesz miała z wnukami! Uwielbiałam takie dni! Ten śmiech, te wygłupy - nie było telefonów - była zabawa.
Powiem - DOBRANOC RODZINKO -
Może Maleństwo zajrzy, może Lila??? Danusi już nie ma, Hala też zajęta.. nie mówiąc już o INNYCH...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109068  
Nieprzeczytane 05-08-2021, 21:04
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 970
Domyślnie Witam Rodzinkę

Ninko, Lilia tylko czyta i jest zadowolona . Bo siedzi gdzieś sanatorium . Z resztą Bóg wie gdzie ona, się obraca.
Przecież , jest wolnym człowiekiem, ma prawo się poruszać wszędzie.
Nawet tam gdzie diabeł nie wejdzie, a ona wejdzie. To są takie kobiety w dzisiejszych czasach. Jak to mówią: wolność Tomku w swoim domku.
Pozdrawiam ją i was też .
Dobrego spania do rana

Zdrowego wstowania jutrzejszego dnia


__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109069  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 00:05
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 812
Domyślnie ja z duchami

]Kochani - jak widać po godzinie jeszcze nie śpię , ale padam ze zmęczenia - mam bardzo pracowity okres , a siły już nie te....
Choć na chwilkę wpadłam , byście nie myślały , ze nie pamiętam o Was . Wszystkich Was , poprawię się , niech no tylko ogarnę pilne sprawy.

Śpijcie słodko , ranek przywitajcie z uśmiechem i zdobrą myślą.
Za oknem pada , może ten szmer mnie uśpi...jak jestem b. zmęczona nie mogę zasnac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109070  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 05:56
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 969
Domyślnie

Dzień dobry o poranku.
Witam wszystkich w tym nocnego marka Kamę...Ja o północy już dawno śpię smacznie, a Ona cichutko pisze na wątku, aby nikogo nie zbudzić. Cóż...różnimy się pod tym względem - są nocne marki i są skowronki. Jeszcze Jolinka bywała czasem po północy.
Dzień zachmurzony...znowu pada...będzie siedzenie w domu i jakieś domowe prace.
Pozdrawiam....Dobrego dnia....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109071  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 06:51
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzien dobry Ninko i Rodzinko!
Witam Izo,poranny skowronku.
Ninko ,mam nadzieje,ze dbasz o siebie,bo Iza móowi,ze schudlas.A to chyba niedobrze.
Życzę Wszystkim zdrowia i miłego dnia!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109072  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 10:50
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 462
Domyślnie

[font="Georgia"][size="4"]
Dzień dobry Rodzinko, nie ciekawie zapowiada się dzisiejszy dzień,wiatr sobie dzisiaj znowu tańczy,więc jestem w domu,wszystkie posty przeczytałam,dziękuję za pozdrowienia .
Omi odwzajemniam buziaczki życzę dużo zdrowia i miło spędzonego dnia.

Wszystkie Panie serdecznie pozdrawiam i życzę udanego dnia.Nince, Helenie, Izabeli, Marysi, Kamie,
Do następnych moich odwiedzin, oglądam Tokio.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109073  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 12:58
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 833
Domyślnie

Witam w południe ale ja nie dam rady wcześniej... ruch w domu i trzeba mieć oko na wszystko. A nerwów brak... prosiłam p. Ewę aby kawałek kalarepki włożyła do zupy... włożyła do garnka i gotowała ją... litości!
Kobieta ma męża, dom, 3 dzieci i nie wie, że kalarepkę daję się do zupy? Do tego dla niej to jest rzepa! Córkę ma dorosłą w domu i nie rozmawiają ze sobą...Brak sił i nerwów... śpieszy się bo ma jeszcze pana pod opieką... Dość marudzenia.
Gienio, dzięki za pozdrowienia - wzajemnie dla Ciebie i Małżonki
Kamo, noc jest do spania... tak się mówi... ja też tak mam ale jak się zdenerwuję... to po spaniu. Pozdrawiam kochana i dzisiaj chociaż się wyśpij!
Izabel, Helenko, Zosiu - przytulam i
Majeczko, dbam skarbie, dbam ale nerwy mi wysiadają to jest powod pewnie, że źle jem... byle jak i byle co... Była p. Krysia która siadała ze mną przy stole i też jadła... to było super!
Idę teraz poleżeć chociaż z godzinkę... odsapnę po tym - tłumie -
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109074  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 13:51
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie



Witam Was serdecznie.
Znowu trochę mnie nie było, ale czytałam prawie na bieżąco.
Ale też, już częściowo zapomniałam o czym.

Odniosę się tak ogólnie do niektórych poruszanych tematów.

Jeśli chodzi o szczepienia to wszyscy w rodzince i znajomi jesteśmy po szczepieni. Czujemy się bardziej komfortowo, że nie zagrażamy innym a i sami bezpieczniejsi.

Szpital... może mam takie szczęście - ale z wszystkich pobytów w rożnych szpitalach mam pozytywnie doświadczenia i miłe wspominam.
Szczególnie fajne wspomnienia mam po miesięcznym pobycie w onkologicznym. Tym bardziej, że mieścił się w środku lasu a wokół szpitala duży park pełen krzewów i kwiatów. Było gdzie spacerować, czy posiedzieć z książką lub z na pogaduszkach. Tylko ostatni tydzień - tzn. po operacji musiałam leżeć a potem do domu.

Na temat zapraw i warzywników nie wypowiem się,
bo warzyw nie uprawiamy a zapraw osobiście nie robię - po za ogóreczkami małosolnymi - po jednym słoiczku co trzeci dzień.
Hmm. Co jeszcze... fotek swoich nie wklejam, bo nie ma kto mi zrobić.
Zresztą wiecie jak wyglądam
Ogród też obfotografowany. Czyli - jak widać, brak ciekawych obiektów do sfotografowania.

Jeśli chodzi o pogodę, to u nas raczej susza.
Przydało by się trochę deszczu - wyręczył by mnie w podlewaniu kwiatków,
bo trawniki to deszczownica nawilża.

Kochani... to by było tyle "nowinek".
Sami widzicie, że u mnie posucha w wydarzenia.
A zdrowie... raz lepiej raz gorzej -
jak to w życiu bywa w naszym wieku - naszym - tzn.
moim i męża.

Z przeczytanych postów, wiem , że jesteście wszyscy
zdrowi i macie się dobrze.
NINKA szczęśliwa ze swoim małym skarbusiem.
OMI też za często nie bywa. A jak już zajrzy, to napisze dużo i ciekawie.
Jest co poczytać.
ZOSIA ozdabia wątek ładnymi fotkami i dzieli się przyjemnie spędzanym czasem w gronie znajomych.
Z kolei Izunia i Helenka to są niezawodne w bywaniu na wątku. Brawo dziewczynki - tak trzymajcie.
Marylko, witaj po wypoczynku.
Myślałam parę dni temu o Tobie. A te wspomnienia przywołało znalezione w archiwum Twoje zdjęcie.
Pięknie na nim wyglądasz. Aż miałam chęć zrobić grafikę i pokazać dziewczynom jaką urodziwą i elegancką koleżankę mamy w śród nas.
A dla Gienia pozdrowienia i uśmiech przesyłam.

No... na mnie już czas. Mąż czeka na obiadek.
A mnie już opuszki palców bolą od klikania.
Pa Kochani. DO NASTĘPNEGO....






__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109075  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 13:51
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 970
Domyślnie Witam Rodzinkę

Pozdrawiam i przytulam was wszystkie do ciepłego słoneczka. A tu jak na złość . mało słoneczka dzisiaj.
Chociaż w tej chwili błysnęło słonko lekko za chmur.
Pozdrawiam was ciepłym słonkiem.Szczególnie Ninkę , bo przecież ty jesteś tutaj szefem.


__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109076  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 14:25
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 833
Domyślnie

Gienoio, to od " szefa " buziaki dla Żoneczki! Nie wiemy jak ma na Imię...ale ŻONECZKĄ może być! U mnie słoneczko spoziera ciekawie... oby nie lało już!!!! Mam dość tego deszczu...
Halu, pięknie piszesz o swoim życiu, byciu i omalże nudzie... też się nudzę, pisać też nie ma o czym... U Ciebie bywa Bożenka... trochę radości wnosi do domu! Za fotki wielkie dzięki! Pozdrawiam Halu bardzo cieplutko i serdecznie!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109077  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 15:06
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 833
Domyślnie

Dzisiaj jest co podziwiać... fotki piękne!
Znikam kochana Rodzinko... do potem
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109078  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 20:03
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 833
Domyślnie

Zajęta Rodzinka....
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109079  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 20:52
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 970
Domyślnie

Rodzinka , chyba już śpi ..

Jutro bydziesz mieć super pogodę słoneczną i ciepłą Ninka.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109080  
Nieprzeczytane 06-08-2021, 21:23
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 833
Domyślnie

Dziękuję Gienio!
Dobrej nocy dla wszystkich!!!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.