menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1081  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 08:59
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 635
Domyślnie

Tydzień w gospodarce Polska

Zgodnie z wyliczeniami Komisji Europejskiej Polska uzyskała ponad 21 mld EUR w okresie 6-letniego uczestnictwa w UE, co odpowiada ok. 560 EUR na każdego Polaka (w ostatnich 6 latach Polska wpłaciła do unijnego budżetu 16,7 mld euro, a dostała 38,1 mld euro, a więc nadwyżka wynosi więc 21,4 mld euro)

Według przyjętego projektu budżetu unijnego na 2011 r. Polska uzyska ponad 10 mld EUR. Ponad 64 proc. z tej kwoty Polska otrzyma w formie funduszy strukturalnych, a ok. 33 proc. w ramach funduszy spójności z przeznaczeniem na projekty ponadregionalne.

Rada Polityki Pieniężnej utrzymała stopy procentowe (podstawowa na poziomie 3,5 proc.).

Przychody z procesów prywatyzacyjnych w I kwartale przekroczyły 5 mld PLN. Złożyły się na nie wpływy ze sprzedaży m.in. akcji KGHM (2 mld PLN), Lotosu (406 mln PLN) spółki Enea (1,1 mld PLN), spółki Lubelski Węgiel "Bogdanka" (1,1 mld PLN).

Tyle się ważnych dla wszystkich rzeczy się działo,sceptycy uczestnictwa w UNII widzą że dystans pomiędzy nami a pozostałymi krajami w Unii się pomału skraca.Od nas zależy jak wykorzystujemy środki ,przecież my wybieramy naszych przedstawicieli do samorządów czy Sejmu czy Senatu ,wybierajmy mądrych a nie tylko złotoustych
Honoratko do spraw emerytur jeszcze wrócę a w pytaniu Nr.1 chodziło mi czy dalej istnieje przepis o przejściu na emeryturę przez przepisanie gospodarstwa na inną osobę i o co tu chodziło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1082  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 11:19
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Komorowski

wczoraj recytował swoje kwestie, ale nie wiem: z kartki czy z głowy?
Kiepsko mu to idzie.
Dzisiaj znowu pewno będzie przemawiał i znowu uszy mi się zwiną. Nie o treść chodzi, o sposób wyrażania tej treści.
Matko kochana, czy w jego otoczeniu nie ma żadnego speca, który nauczyłby marszałka, jak się gada? albo czyta, żeby to trafiło do odbiorcy i nie wywoływało odruchu zniesmaczenia?

Poloniści do roboty, pracować nad dykcją uczniów, wszak nigdy nie wiadomo, czy uczeń to nie przyszły jakiś polityk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1083  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 11:42
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
wczoraj recytował swoje kwestie, ale nie wiem: z kartki czy z głowy?
Kiepsko mu to idzie.
Dzisiaj znowu pewno będzie przemawiał i znowu uszy mi się zwiną. Nie o treść chodzi, o sposób wyrażania tej treści.
Matko kochana, czy w jego otoczeniu nie ma żadnego speca, który nauczyłby marszałka, jak się gada? albo czyta, żeby to trafiło do odbiorcy i nie wywoływało odruchu zniesmaczenia?

Poloniści do roboty, pracować nad dykcją uczniów, wszak nigdy nie wiadomo, czy uczeń to nie przyszły jakiś polityk.
E tam czepiasz się, w stosunku do poprzednika to trochę różnicy, dobra pies napiszemy, że trochę więcej jednak widać.... o poprzedniku piszą i z tym się zgadzam:
"Nic tak nie niszczy człowieka, nawet po śmierci, jak chwała, która boi się jakiejkolwiek krytyki, i podziw, którego fundamentem jest niema admiracja. A w Polsce, tak przed jak i po śmierci, Kaczyński przede wszystkim dzieli."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1084  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 12:02
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
wczoraj recytował swoje kwestie, ale nie wiem: z kartki czy z głowy?
Kiepsko mu to idzie.
Dzisiaj znowu pewno będzie przemawiał i znowu uszy mi się zwiną. Nie o treść chodzi, o sposób wyrażania tej treści.
Matko kochana, czy w jego otoczeniu nie ma żadnego speca, który nauczyłby marszałka, jak się gada? albo czyta, żeby to trafiło do odbiorcy i nie wywoływało odruchu zniesmaczenia?

Poloniści do roboty, pracować nad dykcją uczniów, wszak nigdy nie wiadomo, czy uczeń to nie przyszły jakiś polityk.
Podobnie jak Jip, nie wiem czego Ty się czepiasz ? Jeśli Ci się Komorowski nie podoba, to głosować będziesz na tego swojego Olechowskiego, którego gadanie mnie się z koleji nie podoba.
Ty widzisz w nim same chyba superlewatywy, charyzmę itp. Dla mnie superoportunista stawiający na to,że "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1085  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 12:33
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
E tam czepiasz się,
A co, nie mogę?
Czegoś muszę, a ponieważ na razie nie mam do czego się przyczepić, więc do Bronka kiepskiego mówcy i nie jestem w tym odosobniona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1086  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 12:55
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Podobnie jak Jip, nie wiem czego Ty się czepiasz ? Jeśli Ci się Komorowski nie podoba, to głosować będziesz na tego swojego Olechowskiego, którego gadanie mnie się z koleji nie podoba.
Ty widzisz w nim same chyba superlewatywy, charyzmę itp. ".
Jak to czego, napisałam już znacznie wcześniej. On się nie nadaje do wygłaszania przemówień, nie potrafi tego, a prezydent musi umieć i tyle.
Nie traktuj mnie jak dziecko, które wybiera ładniejszą zabawkę.
Nie wiem, jakim mówcą byłby Olechowski, pamiętam jedynie jego tyrady ekonomiczne. Był przekonujący.
Aha, nie napisałam, że jest charyzmatyczny, bo nie jest, ale kwalifikacje ma? ma. Dlatego marzy mi się dyskusja Olechowskiego z Komorowskim na temat wizji państwa. Myślę, że Bronek byłby bez szans.
Cytat:
Dla mnie superoportunista stawiający na to,że "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta"
Hmm... na podstawie czego tak twierdzisz?
Przypomnę, to jest gra polityczna i każda ze stron wykorzystuje potknięcia, niedoróbki przeciwników politycznych, a nawet wykorzystuje osobiste animozje też.
To jest polityka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1087  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 13:36
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 635
Domyślnie

...
Zwracając się do papieża, nuncjusz zalecał wstrzymanie się od sformułowań, które mogłyby pochwalić lub aprobować Konstytucję 3go maja. Nazywał też H.Kołłątaja, St.Staszica i Scypiona Piattolego (osobisty sekretarz króla) "jakobinami i złymi duchami króla...
Cały tekst dotyczący konstytucji 3 maja można przeczytać na http://www.sciaga.pl/tekst/81620-82-...w_i_insurekcja ciekawe karty historii-dzisiaj rocznica.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1088  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 13:51
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech Witajcie.

Oto odjeżdżał taki------wrócił taki jakby nie ten!!!!
http://i43.tinypic.com/14ayhk0.jpg
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1089  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 15:24
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie analizujmy efekty dzialania

fakty mowia za siebie

Za rządów PiS, LPR i Samoobrony prezydent Lech Kaczyński praktycznie nie podejmował decyzji dotyczących gospodarki, a jedynie podpisywał ustawy, które rządząca koalicja przepychała przez parlament.

Sytuacja odwróciła się o sto osiemdziesiąt stopni, gdy w 2007 r. PiS przegrał przyspieszone wybory, a prezydent z dnia na dzień stał się głównym obrońcą gospodarczego programu tej partii. - Wtedy zajął wyraźne stanowisko: nie ukrywał, że jest przeciwnikiem linii liberalnej w gospodarce, rzecznikiem interesu środowisk pracowniczych. I że bardziej przekonuje go głos związków zawodowych niż pracodawców - przypomina prof. Witold Orłowski, główny ekonomista PricewaterhouseCoopers, były doradca ekonomiczny prezydenta Kwaśniewskiego.


http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,...ans_Lecha.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1090  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 16:34
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Tydzień w gospodarce Polska

Zgodnie z wyliczeniami Komisji Europejskiej Polska uzyskała ponad 21 mld EUR w okresie 6-letniego uczestnictwa w UE, co odpowiada ok. 560 EUR na każdego Polaka (w ostatnich 6 latach Polska wpłaciła do unijnego budżetu 16,7 mld euro, a dostała 38,1 mld euro, a więc nadwyżka wynosi więc 21,4 mld euro)

Według przyjętego projektu budżetu unijnego na 2011 r. Polska uzyska ponad 10 mld EUR. Ponad 64 proc. z tej kwoty Polska otrzyma w formie funduszy strukturalnych, a ok. 33 proc. w ramach funduszy spójności z przeznaczeniem na projekty ponadregionalne.

Rada Polityki Pieniężnej utrzymała stopy procentowe (podstawowa na poziomie 3,5 proc.).

Przychody z procesów prywatyzacyjnych w I kwartale przekroczyły 5 mld PLN. Złożyły się na nie wpływy ze sprzedaży m.in. akcji KGHM (2 mld PLN), Lotosu (406 mln PLN) spółki Enea (1,1 mld PLN), spółki Lubelski Węgiel "Bogdanka" (1,1 mld PLN).

Tyle się ważnych dla wszystkich rzeczy się działo,sceptycy uczestnictwa w UNII widzą że dystans pomiędzy nami a pozostałymi krajami w Unii się pomału skraca.Od nas zależy jak wykorzystujemy środki ,przecież my wybieramy naszych przedstawicieli do samorządów czy Sejmu czy Senatu ,wybierajmy mądrych a nie tylko złotoustych
Honoratko do spraw emerytur jeszcze wrócę a w pytaniu Nr.1 chodziło mi czy dalej istnieje przepis o przejściu na emeryturę przez przepisanie gospodarstwa na inną osobę i o co tu chodziło.

Tak,ten przepis nadal obowiazuje.Rolnik musi przekazać swoje gospodarstwo w całości na innego producenta,sobie zostawiając jedynie dom i 1/2 ha ziemi.Taki jest wymóg
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1091  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 16:35
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Polu !

Cytat:
Aha, nie napisałam, że jest charyzmatyczny, bo nie jest, ale kwalifikacje ma? ma.
Słowa "charyzmatyczny" użyłem, dlatego, bo przypisują tą cechę wszystkim przeciwnikom BK, tylko nie jemu.Nawet takiemu JK.
Dla mnie charyzmatyczny przywódca,to taki, który uwodzi ludzi swoimi słowami. Pamiętam takich przywódców, z których jeden tak uwiódł " Volk", że ten skoczył za nim nawet w przepaść.
Cytat:
Hmm... na podstawie czego tak twierdzisz?
Przypomnę, to jest gra polityczna i każda ze stron wykorzystuje potknięcia, niedoróbki przeciwników politycznych, a nawet wykorzystuje osobiste animozje też.
To jest polityka
Na podstawie chociażby tej, że w tercecie chce grać zawsze rolę wiodącą, albo żadnej. Do tej pory to mu wychodzi, i niech tak będzie.
Gdyby pozostał w tercecie,może miałby teraz szanse być na miejscu BK.
Politycy, tacy jak on, dla mnie nie są godni być prezydentem. Ciekawe, jak on się zachowa, gdy w obecnym tercecie zajmie trzecie miejsce. Nieszęściem byłoby, gdyby zaapelował do swych wyborców, żeby oddali swój głos na JK. Co wydaje mi się bardzo prawdopodobne, znając jego "lewicowość" (populistyczność).
Mialabyś wtedy straszny dylemat ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1092  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 16:45
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Następuje tarcie dotyczące wyboru konkretnych już osób.I bardzo dobrze-trzeba znać za i przeciw i tu wielu ma dylemat:

Wybory
Dzisiaj znowu mam dylemat
bo wyboru mam dokonać
kandydatów przecież wielu
a ja mam jednego wybrać.
jak dokonać segregacji
poukładac za i przeciw
czy przez sito dyplomacji
przesiać ich,czy tak jak leci
Komu głos mam dziś swój oddać
a któremu bilet wilczy
kiedy w każdym taka mądrość/wirtualna/
a Jarosław ciągle milczy!!!
/własny/
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1093  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 18:00
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Słowa "charyzmatyczny" użyłem, dlatego, bo przypisują tą cechę wszystkim przeciwnikom BK, tylko nie jemu.Nawet takiemu JK.
Ja tam nikomu charyzmy nie przypisuję. Jeden taki był charyzmatyczny i co?
I ci, co windowali go na stolec, potem go opluli. A Lech miał na imię. Brata bliźniaka nie miał, ale bliźniaków w otoczeniu jak najbardziej.
Cytat:
Na podstawie chociażby tej, że w tercecie chce grać zawsze rolę wiodącą, albo żadnej. Do tej pory to mu wychodzi, i niech tak będzie.
Gdyby pozostał w tercecie,może miałby teraz szanse być na miejscu BK.
Ty chyba nie pamiętasz, dlaczego wycofał się z tercetu.
Zapytaj o to Jasia wędrowniczka od Nelly.
Cytat:
Politycy, tacy jak on, dla mnie nie są godni być prezydentem. Ciekawe, jak on się zachowa, gdy w obecnym tercecie zajmie trzecie miejsce. Nieszęściem byłoby, gdyby zaapelował do swych wyborców, żeby oddali swój głos na JK. Co wydaje mi się bardzo prawdopodobne, znając jego "lewicowość" (populistyczność).
Hmm...tą godnością piastowania to się tak nie rozrzucaj, bo możesz dojść do wniosku, że kandydatów w Polsce brak i trzeba będzie wziąć kogoś z importu.

W jakim obecnym tercecie?
Olechowski populistą?
Też coś! trafiłeś kulą w płot. Populistyczne hasła głosi lewica, to pewne, Jarosław - jak najbardziej, ale nie Olechowski.
Przejrzyj jego poglądy na gospodarkę, na społeczeństwo - zero populizmu, twarda ekonomia. Słowa też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1094  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 18:32
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Jeżeli nie wiecie na kogo glosowac to proszę poczytac.

Podczas ogłoszeń parafialnych, ksiądz proboszcz na mszy o KOSCIÓL

godzinie 12.00 (na cmentarzu) wezwał wiernych do złożenia podpisu pod listą poparcia kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego. Podpisy zbierano obok ołtarza na cmentarzu - napisał do nas jeden z internautów. - Apel został powtórzony na mszy o godzinie 17.00 przez wikariusza parafii, również podczas ogłoszeń parafialnych. Tym razem podpisy zbierano w zakrystii kościoła - dodał.

Na dowód swoich słów, internauta przesłał nagranie (z mszy o godz. 17).
Ogłoszenie księdza na temat podpisów za Jarosławem Kaczyńskim / nagranie: internauta

Wśród informacji o terminie spowiedzi dla dzieci czy ogłoszeń o procesji, wierni usłyszeli taki komunikat: - W związku z wyborami prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej można w zakrystii złożyć podpis poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego. Będzie potrzebny przy podpisie PESEL - mówi ksiądz.

Kościół otwarty na pozostałych kandydatów

Ks. Franciszek Juchas, proboszcz parafii w Poronine, tłumaczy w rozmowie z portalem tvn24.pl, że listy z poparciem dla Jarosława Kaczyńskiego przynieśli wolontariusze z Zakopanego.

- To nie było w kościele, tylko w zakrystii - mówi ksiądz. - Ja też jestem Polakiem i księża też są Polakami, jestem obywatelem i uważam, że nic tu nic nie zostało zrobione - dodaje.

Zapytany, czy gdyby do parafii zgłosili się wolontariusze zbierający podpisy np. za Grzegorzem Napieralskim czy Bronisławem Komorowskim, ksiądz Juchas odpowiada: - Oczywiście.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1095  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 18:33
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Olechowski populistą?
POLU ! Pisałem, o jego "lewicowości", bo w czasie jego PRL musiał przynajmniej go udawać, prawda ? Widocznie był takim "lewicowcem" jak Balcerowicz.
Aby wygrać wybory, trzeba sprzyjać lewicowcom, takim jak Śniadek. Jarek sprzyja takim lewicowcom, i dlatego ma szansę wejść do II TURY.
Cytat:
W jakim obecnym tercecie ?
Obecny tercet, to wg. mnie: Kaczyński, Komorowski,Olechowski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1096  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 19:05
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Tak,ten przepis nadal obowiazuje.Rolnik musi przekazać swoje gospodarstwo w całości na innego producenta,sobie zostawiając jedynie dom i 1/2 ha ziemi.Taki jest wymóg


a tym innym producentem moze byc wlasne dziecko
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1097  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 19:18
katarzyna's Avatar
katarzyna katarzyna jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Warszawa
Posty: 74
Domyślnie

Wczoraj, wychodzę z mszy wieczornej w kościele na Saskiej Kępie w Warszawie a pod kościołem zbiórka podpisów na kandydata J Kaczyńskiego. Zapytałam o innych kandydatów i jedna z pań plunęła pod nogi. Taki kościół jest apolityczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1098  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 20:01
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
a tym innym producentem moze byc wlasne dziecko
Tak,o ile spęłni wszystkie wymogi.
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1099  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 20:52
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Tak,o ile spęłni wszystkie wymogi.

Moje dziecko przed laty zostalo "obdarowane" przez dziadka gospodarstwem rolnym, byla wtedy studentka kierunku absolutnie odleglego od rolnictwa, do dzis jest tylko "administratorem"z odleglosci kilkuset kilometrow kontaktujac sie czasami z dzierzawcami, do smierci darczyncy taki stan rzeczy byl oczywisty, dzisiaj trzeba poszukac jakiegos innego rozwiazania, ale czy warto sie spieszyc?.
Nie wiem szczegolowo jakie dziasiaj sa przepisy w tej kwestii, ale jej wiejscy sasiedzi sa formalnie rencistami strukturalnymi a ich nastepcy spedzaja w swoich gospodarstwach zazwyczaj krotkie wakacje zostawiajac na barkach niezbyt starych rencistow strukturalnych prowadzenie ich gospodarstw.
Sami robia interesy w wielu zakatkach calego swiata.

http://www.money.pl/emerytury/poradn...,0,129042.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1100  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 20:55
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał katarzyna
Wczoraj, wychodzę z mszy wieczornej w kościele na Saskiej Kępie w Warszawie a pod kościołem zbiórka podpisów na kandydata J Kaczyńskiego. Zapytałam o innych kandydatów i jedna z pań plunęła pod nogi. Taki kościół jest apolityczny.


Kosciol to wierni, szkoda ze sa tacy pelni milosci
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.