menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1261  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 11:02
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 768
Domyślnie

Tak sie Jarku zastanawialam czy Ty matematyk? Nieee bo bys dokladniej wyjasnil... Nie wiesz ze ja nie kumata i takich szyfrow moge nie zrozumiec?

Ja za parkowanie zaplacilam moze ze dwa rwazy.
Raz jak jeszcze nie wiedzialam co oznacza ten napis na gorze... po prostu nie myslalam ze to tez mnie dotyczy



a drugi jak sie spieszylam zeby cos od naprawy odebrac i zaparkowalam tam gdzie dostawcze moga
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1262  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 11:54
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Bo widzisz u nas są tacy Strażnicy Miejscy co zakładają blokady na kółka jak się o 5 cm źle zaparkuje i czekają na łapówkę aby ewentualnie dać pouczenie. Poza tym są zakazy aby nie wjeżdżać nad wodę czy do lasu i trzeba zostawiać samochód 200 metrów a jak się wraca to ogołocony. Dla Ciebie to pewnie nieznane problemy, ale nasi Polacy są inni niż wasi. Teraz będę mógł zawsze i wszędzie wjeżdżać. Bo tak to tylko jak jechałem służbowo na kontrolę wękarską.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1263  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 12:43
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 768
Domyślnie

Wiem co to Straz Miejska... z opowiadan
Oj nawet nie wiesz jak sie mylisz. Mam w domu alarm ale czy jestem pewna ze nikt sie nie wlamie? Nie, nie jestem. Jeszcze bym zebrala opiernicz od sasiadow ze za dlugo wyl!
Niech sie wlamuja, niech wszystko zabiora byleby moich pieskow nie skrzywdzili. Na tym jednym mi tylko zalezy.
A ogolocone samochody nie sa tu czyms obcym.
Jest tu zbieranina narodowosci. Sa to emigranci z roznych pobudek, nie zawsze z dobrych. Bo dla przykladu - uciakaja ze swoich panstw po to zeby uniknac terroru czy innego nacisku i co tu robia? Najczesciej nic zeby stac sie jak rodowity Australijczyk. Czasami to mam ochote prosic o przeslanie mi stroju krakowskiego bo skoro Hindusi nosza sari a Araby burki to dlaczego ja nie mialabym w krakowskim stroju paradowac? I tak jak Twoi Polacy pozostawiaja wiele do zyczenia tak "moi Australijczycy" jeszcze wiecej!
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1264  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 14:20
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Tylko, że u nas jak się zostawi samochód z dala od siebie np nad wodą to nawet nie okradną, jak zniszczą. Przebija opony, urwią lusterko, wyrwią wycieraczki, takie zwykłe szczyle nieroby które uwielbiają niszczyć cudzą własność. Np wszystkie kosze na drodze z dyskoteki muszą być wysypane a znaki drogowe przygiętę do ziemi. To taki Polski obyczaj. Przestałem z tym walczyć, bo nie ma sensu resztę życia za takiego jełopa spędzić w więzieniu.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1265  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 15:43
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

witanko
co tu za narzekanie , a taki ładny dzien dzis jest zimno jak ja to lubie taki chłodek no i na dodatek jakos wszystko sprawnie mi dzis poszło i z ludzka zyczliwoscią się spotkałam no to i humor lepszy a i mały zadowolony bo pojdziemy na te motory w sobotę hehe i ja na te hałasy motorowe sie zgodziłam No ale podobno sama Motoarena to bajer na skale swiatowa .
no miałam przerwe w klikaniu bo moje ukochane Nasze Dziecko zadzwoniło hihi sklerozina przypomniala ze miała mi cos załatwic ale niestety po ptokach za pózno sprawa musi byc na nastepny rok odłozona bo roslinki za duze .
Anek no własnie rekreacja na tym polega zeby wpierw pozapychac na kolanach wkoło rabatek a potem na ławeczce czy lezaczku zachwycac się efektami swojej pracy

Ale juz dzis zastrajkowalismy i zadnej rekreacji nie bedzie , chłopy poszli do biblioteki a ja zaraz w poziom z ksiazką w garsci
za tydzien powinno Ranczo dojsc , wczoraj obejrzałam ostatni odcinek i wsio charaszo

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1266  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 16:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mania48
witanko
co tu za narzekanie ,
Ja nie narzekam, bo zawsze sobie w życiu radziłem ale, Anek nie zna naszej przyziemnej rzeczywistości.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1267  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 18:16
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 859
Domyślnie

Witam.
Jarku, jak Ania skorzysta z zaproszenia, to pozna nasze obyczaje od środka!
To szczera prawda z tym wandalizmem. Kilka razy doświadczyłam tych "rozkoszy" w lesie. Jeździłam z dziećmi do lasu, najczęściej w niedziele / wolne od pracy / Wracałam poddenerwowana szkodami, na szczęście nigdy nie zapłaciłam za te braki mandatu.
Zostawiam ciepełko...okropnie zimno.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1268  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 19:18
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 594
Domyślnie

N ie było mnie tu kilka dni i miałam co poczytać. Od razu humor mi się poprawił.
Imienniczko, w nagrodę masz to co lubisz....




Po tych zabiegach wracam padnięta i nic tylko pod kołderkę, no ale prawie połowa odpunktowana. Aaaa jeszcze gąski....
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1269  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 19:20
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 594
Domyślnie

Muszę popatrzeć co poprzestawiałam a aparacie bo wczesne popołudnie, ładny dzień a tu ciemno...
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1270  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 20:16
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

ANEK - ja myślę, że w stroju krakowskim pięknie byś wyglądała
A co ? niech wiedzą, że my też mamy cudowne stroje ludowe
JARKU - u nas jest to samo. Na każdym kroku widać zdewastowane wszystko co jest w zasięgu nóg i rąk. Młokosy robią co chcą. Brak odpowiednich kar i chyba tyle w tym temacie.
ANIU - pięknie jest u Ciebie.
MARIO - roślinki wypielęgnowane, działeczka cacy !!!
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1271  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 01:58
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 768
Domyślnie

Uwierz mi Jarku ze tu tez jest bezmozgowie! Kiedys pisalam ze gowniarze wracajac z pub’u wyrwali mi ze smiechem skrzynke na list i rzucili do sasiada. Nie wychodzilam bo moze jakbym z jaka motyka na nich napadla to nastepnym razem szyby by powybijali czy nie daj Boze pieskom krzywde zrobili! Juz wolalam ta wywalona skrzynke. Sasiad kochany, zaraz wsadzil i jeszcze chcial zabetonowac ale kazalam sie wstrzymac az nowa kupie
Ale co chcesz, moim zdaniem takie wychowanie z domu wyniesli. Bo gdyby w domu im wpajano ze to co dookola to rowniez ich moze by kiedys zrozumieli? Co za sens narzekac ze dookola pelno smieci jak sami je rozrzucili?
Kultura osobista sie klania.
Aha, ja dobrze pamietam jak bylo. Ja do gory nogami 31 lat ale czasami wpadam do Polski na kontrole!
Maniu JAK W BAJCE!!! No bajkowo na Twojej chustce od nosa
Ja bym wolala jechac do botanika i podziwiac czyjas prace sama nie majac ziemi za paznokciami
To mowisz ze Ranczo juz do mnie jedzie??? To na nastepny weekend deszcz zamawiam
Ninko jak Ty jezdzilas z dziecmi do lasu to ja pewnie jeszcze w Polsce mieszkalam.
Imienniczko ZA MALO!!!! Slicznie tam u Ciebie.
Marylko! Z moimi gabarytami nie bede psuc naszego krakowskiego
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1272  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 09:58
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

witanko
Anek znajac złosliwosc losy na przyszły tydzien bedzie super pogoda taka nad ocean
Ja tam cudze r oboty tez kocham oglądac ale co w moim piernikowie mam do ogladania , tylko spacerek po parku i nad martówka a tam troche drzewek .
w nocy czytałam do pożna m rano wyprawiłam małego ,no i jeszcze zasnełam no to teraz biegi z przeszkodami , czas sie skurczył
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1273  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 11:19
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 768
Domyślnie

No to juz weekend
Polski chlebek i wedliny kupione, Agnieszce tez zawiozlam. Ja blisko polskiego rzeznika pracuje wiec moge takie "uslugi" czasami robic...
Maniu jesien... wiesz co to znaczy? To znaczy ze duza szansa ze na nastepny weekend bedzie padalo. Dzisiaj lalo z przerwami. Niedziela ma byc ladna ale nie wiem jak to bedzie. Na jutro jestem do Agniszki zaproszona bo robia impreze przed wyjazdem do Polski. Pewnie wroce pozno i z niewyspania nigdzie nie pojade. Dozbrze ze jeszcze mowie przez nos to pewnie uwierza ze na antybiotyku jestem i nie moge drinkowac
Nigdy nie myslalam ze przyjdzie dzien iz z niechecia bede patrzyla na mozliwosc gibaczkowania! Dla niewtajemniczonych - gibaczkowanie wzielo sie od - gibniesz jednego????
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1274  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 12:28
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 768
Domyślnie

Musze Wam powiedziec ze dzis jest moj bardzo szczesliwy dzien chociaz zakrapiany lzami.
Siedem lat temu pod pretekstem ze mi sie chce zupy ogorkowej (Zima zawsze mam takie zachcianki) pojechalam do shoppingu (galeria) zeby kupic na zupe. Do domu wrocilam z pieskiem. Mialam powiedziane ze jak przytargam do domu szczeniaczka to razem z nim eksmisje dostane. Srali muchy! Pokochal jak diabel sucha wierzbe!
Ajsa od pierwszego dnia matke we mnie widziala. Jak chciala sie przespac to mnie za piety szczypala, musialam sie polozyc zeby moje cudo moglo pospac. Madra nad wyraz. Szybko sie uczyla. Jak powiedzialam chodz do mamy to przytulala sie calym swoim psim cialkiem.
No i zaczela kulec Nie wiem gdzie byl blad ale biedulka miala juz kilka operacji, w tym dwie gdzie kosci byly ciete, lamane, dlutowane. Ona wszystko znosi. Jest cudowna a moja milosc dla niej nie ma granic. Nie dlatego ze tyle cierpiala. No moze troszeczke!
Teraz jest w najlepszej kondycji od szesciu lat. Ciesze sie ze moja reka byla powstrzymana przed dokonaniem zlej decyzji. Ciesze sie ze mam prace i moge...

Wiem, sa tu ludzie ktorzy mnie i moje uczucia wysmieja, poniza ale pewnie dlatego ze nikt im nie da tyle serca ile ja daje mojemu psu.
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1275  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 14:55
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 514
Domyślnie Anek , ja Ciebie rozumiem...

Cytat:
Napisał AnekSadek
Wiem, sa tu ludzie ktorzy mnie i moje uczucia wysmieja, poniza ale pewnie dlatego ze nikt im nie da tyle serca ile ja daje mojemu psu. [/size]
ja stale myślę o tym kotku(kotce), czy ma dobrze w nowym domu...Może znowu im zwije do nas....

https://www.youtube.com/watch?v=XiqN...e_gdata_player


Ostatnio edytowane przez Siri : 24-05-2013 o 15:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1276  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 17:57
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 594
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnekSadek


Wiem, sa tu ludzie ktorzy mnie i moje uczucia wysmieja, poniza ale pewnie dlatego ze nikt im nie da tyle serca ile ja daje mojemu psu.

Ktoś, kto nie potrafi uszanować czyichś uczuć, nie wart jest żadnych uczuć. To pusta skorupa...
Pozdrawiam...
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1277  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 20:13
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

ANEK - nie przesadzaj z tymi gabarytami.
Mam ślipka i widzę na fotkach jak wyglądasz.
Ja potrafię zrozumieć Twoją miłość do piesków.
Cenię uczucia wszystkich miłośników zwierząt.
Miałam w domku 2 psy i wiem coś na ten temat.
Może dlatego ciężko jest zdecydować się na zakup 3.
Nie chcę przeżywać kolejny raz smutnych chwil związanych z ich odejściem
U nas zimno jak cholera. Nie zastanawiam się nad rachunkami. Grzeję od 2 dni i mam w domku ciepełko.
Mario - jeśli Ty marudzisz na piernikowo to co ja mam biedna powiedzieć na swoje zadupie ???
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1278  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 20:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnekSadek
Wiem, sa tu ludzie ktorzy mnie i moje uczucia wysmieja, poniza ale pewnie dlatego ze nikt im nie da tyle serca ile ja daje mojemu psu.
Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka, wierniejszy często od innego człowieka. Wierny nawet, kiedy znosi krzywdy od swojego właściciela.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1279  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 20:52
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Witam. Melduję Koleżeństwu, że znowu jestem (jeszcze).
Jak zwykle bieżąco z postami za czas mojej nieobecności.

Nadal przygotowuję tiptopami (pomaluśku) mieszkanie syna do sprzedania. Z dokumentami się już uporałam (czyt. uporządkowałam pedantycznie). Jak już kiedyś pisałam, młodzi zabrali tylko odzież i rzeczy bardzo osobiste. Wszystko co im do życia potrzebne mają na nowym mieszkaniu. No to ja (podkreślam, że pod niczyją presją a wyłącznie z własnej woli) "przeszłam" do rzeczy pozostawionych (nie meble, bo te zostają) i je sukcesywnie porządkuję - trochę do zabrania, reszta do zsypu. Z książek można byłoby otworzyć bibliotekę osiedlową. Cóż, nie mam komu te zbiory oddać więc czeka je los smutny ...
W tych zbiorach znalazłam książeczkę małą, niepozorną, marnie wydaną "101 dykteryjek o medycynie, służbie zdrowia i naszych przywarach codziennych". Niektóre z nich, te pisane czasem tutaj zaprezentuję. Nie ukrywam, że te fajniejsze są obrazkowe jak demotywatory a taka forma daje lepszy efekt.

"Przychodzi baba do lekarza i wykonuje na środku gabinetu klasyczny szpagat. Co pani jest? - z rezerwą zapytuje lekarz.
- Trójkąt. - pada odpowiedź."

Pogimnastykujcie usta życzliwym skrzywieniem.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1280  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 21:05
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Siri - mea culpa. Zapomniałam, że jesteś jedną z bywalczyń wątku. Przepraszam, przepraszam ...
Charakterystyka Twojego imienia niezwykle trafnie pasuje do Ciebie. Zbieg okoliczności czy jakieś czary mary?

A ja nadrabiam swoją gafę dot. pochodzenia (etymologii) Twojego imienia .
Elżbieta- oznacza (z hebrajskiego) Bóg jest moją przysięgą, poświęcona Bogu. Imię biblijnej córki Aarona, matki Jana Chrzciciela, a żony kapłana Zachariasza, któremu Archanioł Gabriel obwieścił, że jego sędziwa i bezpłodna żona urodzi mu syna. Jest to też imię polskich, węgierskich i angielskich królowych. Skróty i zdrobnienia to Eliza, Ela, Elżunia, Elżbietka, Bietka, Elusia ...
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ostatnie godziny z naszym ulubieńcem... Arnika-tarnina Wszystkie zwierzęta duże i małe 67 25-06-2011 08:59
Rzeczy dziwne i ciekawe z tego i tamtego swiata,a nawet z kosmosu Karol X Różności - wątki archiwalne 5 27-09-2010 18:34
Najgorszy zawod swiata Rozia Humor, zabawa - wątki archiwalne 2 05-11-2009 15:15
Kryzys finansowy swiata ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 86 22-02-2009 01:38

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.