menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #142161  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 14:10
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 073
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
Jakaz ta Melania Trump niekumata , nie poprosila o konsultacje znafcow tematu z Seniora , ktorzy Jej meza zoltowlosym nazywaja i taki bliskie relacje maja , no kupmle, a jaka wiedza spod budki z piwem, tylko sama wyglosila przemowienie, takie przwmowienie , nawet californijskie lewactwo przyznaje . Wiem , ze znafcy seniorkopodobni o plagiacie mamrocza . Moga pania Melanie .... nie powiem co moga , bo nie chce sie wulgarnie wyrazac . I tak slon postawil'' motki ''na bacznosc i snuja te przedze i snuja, pasiak nowy utkaja.
Melania jest super.
Niezależnie od wyniku wyborów, USA może się cieszyć tak piękną Pierwszą Damą.
Jak widzisz na forum są życzenia przegranej, w nadziei, że to w jakiś sposób pomoże opozycji.
Nie pomoże, bo opozycja jest wyjątkowo durna, ale PiS moim zdaniem ( wbrew opinii wujka) trzeciej kadencji nie wygra.
Dlaczego? mam na to gotową odpowiedź, ale jej tu nie zaprezentuję.

W razie jakby na czele rządu staną śmiszny Budka, Grzegorz Szablozębny lub gejsz na koturnach,
u mnie las będzie szumiał tak samo i słońce też będzie świecić.
Na emigrację się nie wybiorę, chyba, że Panbóczek stwierdzi, że koniecznie chce mnie mieć u siebie, nooooo....to propozycji nie do odrzucenia, odrzucić się nie da.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142162  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 15:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

[quote=wujek]
Cytat:
Przepraszam,Ameryka to nie NATO?Ale jeśli już koniecznie,to w Sz-nie prócz gnijącej stępki,mamy też atrakcję pt."Baltic Barracks" (Wielonarodowy Korpus ......)niemiecko-polsko-duński twór militarny.
Dlatego rzekłem "w ramach NATO"

Cytat:
Co do umów i gwarancji,to jak dowodzi historia,wiążą one silnych tak długo,jak długo im się opłacają - vide 39 r.
W tym konkretnym przypadku,być może więcej niż umowy i gwarancje (których chyba nie znamy),więcej znaczy zbieżność interesów;
-Rosja jest zagrożeniem dla obu krajów,
-USA jeśli już muszą z kimś się naparzać,to preferują obce boisko - daleko od siebie,
i świadomość,że kraje gdzie USA miały swoje bazy,nie zdarzyło się by były najeżdżane przez wiadomo czyje wojska.
A widzisz jakieś szanse na to, że przy 6 tys. USAmies gdyby /teoria/ te one zechciały, to by się wystraszyły?
I co do takich obrazków z wystawy jak udział i gwarancje USmanów, to ostatnio miałeś Kurdów spacyfikowanych /w ramach NATO przez Turków i armię Asada/Putina z drugiej strony.... Irak mówi Amie's von, Iran...wiadomo.
To co im jakaś Poland?

Cytat:
Eurogrupa,coś takiego,słyszałem,że działa w sferze finansów UE.
jakoś to trzeba określać...

Cytat:
Ma coś wspólnego z wojskiem?Czy UE,jako taka dysponuje jakimś wspólnym wojskiem?
Na 100% dysponuje wspólnymi projektami wojskowymi w kilku dziedzinach. Więc ma.
Cytat:
Nie nazywałbym człowieka,który stoi na czele najpotężniejszego państwa,pajacem.On kichnie,a reszta świata zapada na grypę.
Na tym polega pajacowanie, że kichnie pruknie i likwiduje stacjonowanie USarmy w jakimś miejscu.
Co do świata to przesada, ąle Kurdowie na 100% dostali zapalenia płuc, a nawet gorzej.
No i widać tą potęgę szczególnie kiedy się pręży przy Putinie, Kimie, czy spadkobiercy Mao.
Zaglądam w media amerykańskie gdzie łacha z niego drą Amerykanie takiego, że określenie pajac, to wygląda na komplement. Nawet familianci twierdzą, że jakiś zespół psychiatrów miałby przy nim długoletnie zajęcie.

Cytat:
Jest prezydentem Ameryki i jego psim obowiązkiem jest dbać m.in.o jej bezpieczeństwo.
O jej /znaczy USA/ to niech dba jak uważa... jak chce o nasze, to ja jednak wolałbym wiedzieć na jakich warunkach, żeby na jego wzdęcia i pruknięcia nie liczyć.

Cytat:
Sytuacja jest dynamiczna,zmieniają się zagrożenia i kierunki,z których przychodzą.Na to reaguje zmieniając dyslokację wojsk.
O! Wspaniały! Nie żartuj! To te USwojska zareagowałyby w razie czego szybciej sponiewierane nagłym atakiem przy granicy, czy po zebraniu się w Niemczech? Albo nad granicą.
Cytat:
Jest przy tym biznesmenem,umie liczyć.Dlaczego inni (choćby ubogie Niemcy) mają się tuczyć kosztem Ameryki?
Bo Ameryka tuczy się kosztem Niemiec, Europy, Kanady, Meksyku i dotąd Chin.
Zobacz komu szmal zawlókł DUDA z Błaszczakiem... nie Europie tylko do USA.... za frico. Bo to w Europie jest Airbus, tu są produkowane samoloty bojowe i śmigłowce. ..itd
Bez Europy i Azji nie ma amerykańskiego przemysłu samochodowego, rolnictwa, elektroniki i róznych takich z budownictwem włącznie.
Mit PAX AMERICANA na naszych oczach pada jak przebity balon...m.in. za sprawą pajacowania Trumpa.
I żadne maślane oczy na widok Trumpa tego nie zmienią.

No i jak już chcesz liczyć, to licz.... Trump wprowadził cła na europejskie samochody. Polska jest producentem aut i podzespołów do nich więc mniejszy export tych aut daje automatycznie po zadzie producentom w Polsce...

Ale temat jest ciekawy i warto go oglądać z każdej możliwej strony..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142163  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 15:26
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 409
Domyślnie

Stary Wczoraj, 19:09
Miran
Wiadomość została usunięta przez: administrator Powód: Naruszenie regulaminu KSC lub odpowiedź na naruszenia



Nie krepuj sie, wolnosc slowa dla wybranych, mozna prezydenta kraju z ktorego wyzebralo sie emeryture nazywac zolto - wloswym to jest zgodne z ''precise regulatoins'' buchachabuchacha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142164  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 17:27
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 409
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Melania jest super.
Niezależnie od wyniku wyborów, USA może się cieszyć tak piękną Pierwszą Damą.
Jak widzisz na forum są życzenia przegranej, w nadziei, że to w jakiś sposób pomoże opozycji.
Nie pomoże, bo opozycja jest wyjątkowo durna, ale PiS moim zdaniem ( wbrew opinii wujka) trzeciej kadencji nie wygra.
Dlaczego? mam na to gotową odpowiedź, ale jej tu nie zaprezentuję.

W razie jakby na czele rządu staną śmiszny Budka, Grzegorz Szablozębny lub gejsz na koturnach,
u mnie las będzie szumiał tak samo i słońce też będzie świecić.
Na emigrację się nie wybiorę, chyba, że Panbóczek stwierdzi, że koniecznie chce mnie mieć u siebie, nooooo....to propozycji nie do odrzucenia, odrzucić się nie da.


Ja tez tylko za prawdziwa tecze ,na powrot juz nie ale jak jeszcze zdaze to na Floryde bo Tobie las a mnie ocean bedzie szumial tak samo i slonce wzejdzie i zajdzie o tej samej godzinie bez wzgledu na wynik wyborow i ja na pewno nie znowoczesnieje jak to dziadostwo co udaje wlasne wnuki.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142165  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 17:32
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Czcigodny Kolego,nie jestem fanem Ameryki.Ameryka jest egoistyczna,zadufana w sobie i wyrachowana.Palcem w bucie nie kiwnie,jak jej za to nie wpadnie parę dolarów.
Żeby nie wdawać się w szczegóły,pewnie dlatego jest bogata i potężna i pewnie dlatego to ona ustala reguły gry.Reszta bez wyjątku to póki co petenci.
1.Z Kurdami,Amerykanie nie mieli żadnej umowy..Dopóki cel był wspólny - walenie Asada,walczyli razem.Kiedy uznali,że na tym nie zrobią interesu,to się ewakuowali. Kurdowie zostali sami.Przykre,ale takie są realia.
2.Nie ma znaczenia ilu ich w Polsce będzie.Nawet gdyby ich było tyle co w Niemczech - 35 tys - to jaka to przeciwwaga dla ew.przeciwnika?Liczy się czynnik psychologiczny - ich tu obecność.
3.Przepychanki gospodarcze.Jest takie przysłowie: Qrwa, Qrwie łba nie urwie.Poboksują się trochę i się dogadają. Mają inne wyjście?
Zmartwiłeś mnie.T.Hanks swego czasu został obdarowany przez polskich fanów maluchem.Tak mu się spodobał,że przymierzał się do sprowadzenia jeszcze Syrenki.No,ale skoro jak zapodajesz,że Trump podniósł drastycznie cła na europejskie samochody,to obawiam się,że aktorowi braknie tym razem kasy na opłaty.I porzuci ten sympatyczny pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142166  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 18:34
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Jan Zygadlo
POLSKA JEST KRAJEM ZACOFANYM POD WZGLĘDEM ŚWIATOPOGLĄDU TO JEST KRAJ KTÓRY NIE MA I NIE BĘDZIE MIAŁ ODPOWIEDNIEGO RZĄDU ŻEBY TO BADZIEWIE ROZWIĄZAĆ I WYGONIĆ Z KRAJU DO KOLEBKI ZŁA DEPORTOWAĆ POZBAWIĆ MAJĄTKÓW I OBYWATELSTWA WILCZY BILET W JEDNĄ STRONĘ TYLKO TAK SIE MOŻNA WYZWOLIĆ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142167  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 18:37
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 3 569
Domyślnie

Honorowy jak budyń Nie piję i nie słodzę, zwisa mi to ale patrzę z niedowierzaniem na rzeszę wyznawców, która raczej słodzi, że o piciu nie wspomnę.
" Jedynym gwarantem tego, że podatki będą służyły Polakom i nie będą podnoszone, jest prezydent Andrzej Duda – obiecywał w tegorocznej kampanii wyborczej premier Mateusz Morawiecki.
Potwierdzał to Duda. „Nie sądzę, żeby rząd Zjednoczonej Prawicy zamierzał podnieść podatki, a po drugie, proszę pamiętać, że póki co jeszcze jestem ja. Ja się nie zgadzam na podwyżki podatków” – przekonywał.
Okazało się to cynicznym i bezczelnym kłamstwem.
Dziś Andrzej Duda podpisał ustawę o wprowadzeniu podatku od cukru, a także napojów energetycznych i małych opakowań alkoholu.
Cukier zdrożeje o 1/3. Napoje słodzone (także innymi substancjami) o 50 groszy na litr.
Za litr alkoholu sprzedawanego w opakowaniach do 300 ml – aż 25 zł.
W przeliczeniu na produkty wygląda to tak: 1 zł od 100 ml wódki 40-procentowej, 2 zł od 200 ml, a 88 gr od 250 ml wina 14-procentowego."
https://www.wiesci24.pl/2020/08/27/d...igKYqMYfPGmEB0
PS
Nie ukrywam że cieszy mnie jak wyznawcy dostają soczystego kopa w zadziec.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142168  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 19:16
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 073
Domyślnie

Mój Boże jakie to smutne, że ta wódka drożeje, choć nie ukrywam że cieszy mnie drenaż kieszeni miłośników.
Przynajmniej wieczorami będzie spokój na forum.

Co do cukru, po USA wprowadza go UE, by zmniejszyć ilość grubasów społeczeństwie.
Jeśli o mnie chodzi używam rano jedną łyżeczkę cukru trzcinowego do herbaty i to wszystko. Alkohole wykluczone dla mnie i męża, jak dla wszystkich zawałowców i udarowców.

Zawsze możecie się z UE wypisać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142169  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 19:19
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 073
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Jan Zygadlo
POLSKA JEST KRAJEM ZACOFANYM POD WZGLĘDEM ŚWIATOPOGLĄDU TO JEST KRAJ KTÓRY NIE MA I NIE BĘDZIE MIAŁ ODPOWIEDNIEGO RZĄDU ŻEBY TO BADZIEWIE ROZWIĄZAĆ I WYGONIĆ Z KRAJU DO KOLEBKI ZŁA DEPORTOWAĆ POZBAWIĆ MAJĄTKÓW I OBYWATELSTWA WILCZY BILET W JEDNĄ STRONĘ TYLKO TAK SIE MOŻNA WYZWOLIĆ


Rok 68 wam nie wystarczył ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142170  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 20:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

[quote=wujek]
Cytat:
Czcigodny Kolego,nie jestem fanem Ameryki.Ameryka jest egoistyczna,zadufana w sobie i wyrachowana.Palcem w bucie nie kiwnie,jak jej za to nie wpadnie parę dolarów.
To na jakiej podstawie sądzisz że Polskę i Polaków ukocha i do snu ukołysze i jeszcze własnym przedpiersiem ochroni ???
Cytat:
Żeby nie wdawać się w szczegóły,pewnie dlatego jest bogata i potężna i pewnie dlatego to ona ustala reguły gry.Reszta bez wyjątku to póki co petenci.
oto jak powstają mity To bogactwo to z tv czy własnem oczodołem sprawdzałeś? Wydaje mi się jednak, że filmy z Hanksem niedokładnie oglądałeś. I zdradź z której strony.. Ameryka to nie Wall Str. i świecidełka na drapaczach.. Jak nie widziałeś nędzy zabitych dechami handlowych plaz to nie wspominaj o potędze, bo to mało poważne...
Cytat:
1.Z Kurdami,Amerykanie nie mieli żadnej umowy..Dopóki cel był wspólny - walenie Asada,walczyli razem.Kiedy uznali,że na tym nie zrobią interesu,to się ewakuowali. Kurdowie zostali sami.Przykre,ale takie są realia.
No to na jakiej podstawie twierdzisz, że z Polakami nie zrobia takiego samego kuku? Bo Trump to zagwarantuje? O! Wspaniały!!!
Żarty takie jak z marnego komiksu dla bardzo nieletnich
Cytat:
2.Nie ma znaczenia ilu ich w Polsce będzie.Nawet gdyby ich było tyle co w Niemczech - 35 tys - to jaka to przeciwwaga dla ew.przeciwnika?Liczy się czynnik psychologiczny - ich tu obecność.
Sam mówisz, że świecidełka na maluczkich z bushu Na który mogą się nabrać czasami chłopaki i dziewczyny z okolic górnego Nilu i paru nadwiślańskich marzycieli.
A ewentualny przeciwnik bez przeciwwagi wystarczy że kilka wraków zatopi w cieśninie Kilońskiej o reszcie nie zapominając.

Cytat:
3.Przepychanki gospodarcze.Jest takie przysłowie: Qrwa, Qrwie łba nie urwie.Poboksują się trochę i się dogadają. Mają inne wyjście
?
Mają. Trump spowodował, że zaczęli szukać... I ci blisko jak Meksyk i Kanada i ci dalej jak Europa i spora część Azji.
Ale mówimy o przepychankach gospodarczych, a nie o darach dla wyimaginowanego władcy świata składanych przez umysłowe krasnoludki


Cytat:
Zmartwiłeś mnie.T.Hanks swego czasu został obdarowany przez polskich fanów maluchem.Tak mu się spodobał,że przymierzał się do sprowadzenia jeszcze Syrenki.No,ale skoro jak zapodajesz,że Trump podniósł drastycznie cła na europejskie samochody,to obawiam się,że aktorowi braknie tym razem kasy na opłaty.I porzuci ten sympatyczny pomysł.
Przeżyjesz.... zawsze może do kolekcji dziwolągów made in Poland dołączyć czapkę krakuskę i plastikową butelkę w kształcie MATKIBOSKIEJ z tęczą wokół, ciupagę albo stępkę okrętowa z podpisem Morawieckiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142171  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 21:36
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Brawo Pluto, podoba mi się Twoja merytoryka w zderzeniu z legendami, mitami i plotkami, do poduszki. Niech się im aniołki przyśnią.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142172  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 22:46
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 409
Domyślnie

Cale dzecinstwo i mlodosc syszalam od lewakow , komuchow i roznej czerwonej arystokracji w rubaszkach , ze dolar spada, tak spadal , ze spadl na nasza polkule. Teraz ratlerki, spece od Stanow glosza koniec Ameryki. Prezydent bardzo sie przejmuje i jego zastepca tez a pani Melania wprost gotowa druga konwencje zwolac.
Dzieki takim znafcom popada w ruine ten piekny kraj, komuchy lewackie go zniszczyly , wierze jednak w sile republikanskiej prowincji i w sile zdowego rozsadku.
A jesli upadnie ..... wczesniej kasandro- wrozbici szczezna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142173  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 23:25
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 409
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Rok 68 wam nie wystarczył ?




Kiedy bylam mlodsza spotykalam tych ''nieszczesliwych'', ktorych lewacy wygonili z Polski . Niektorzy sie nie przyznawali do przynaleznosci do pezetpeeru ale oczywiste , ze swoi wyganiali swoich, pozarli sie nad korytem .
Probowalam ''zwerbowac'' kogos do ''dania swiadectwa'' ale ci co sa tutaj maja w glebokim powazaniu lewakow, ktorzy tam zostali , nie chca , mimo wszystko, robic im krzywdy, sa wdzieczni za Zachod, wtedy byl normaly , mityczny Zachod i gdyby nie lewactwo bylby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142174  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 23:38
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

TKM z Facebooka!
Cytat:
JAK NIE KIJEM TO PAŁKĄ W SUWERENA.

SIELANKOWE ŻYCIE POSŁÓW
Marszałek Witek rozdaje bezzwrotne zapomogi dla posłów. Polacy z własnej kieszeni wydadzą na nie 2 mln zł

Darmowe podróże, przywileje i wysokie zarobki. Ale okazuje się, że nieźle się mają również ci, którzy zakończyli już przygodę z parlamentem. Sejm wydał w ubiegłej kadencji aż 2 miliony złotych na bezzwrotne zapomogi dla byłych posłów.
Byli posłowie, a nawet członkowie ich rodzin, mogą ubiegać się o bezzwrotne wsparcie. Raz w roku każdy z nich może zwrócić się do marszałka Sejmu z wnioskiem o zapomogę w wysokości 2200 zł. I byli posłowie ochoczo korzystają z tego przywileju. Tylko w ubiegłej kadencji wydano na to blisko 2 mln zł. Posłowie, też mogą liczyć na atrakcyjny kredyt. Oprocentowanie? Tylko 3 i 4 proc. rocznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142175  
Nieprzeczytane 27-08-2020, 23:54
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Titanic tonie!

Cytat:
Sytuacja na linii PiS – Solidarna Polska zaostrzyła się do tego stopnia, że w obozie władzy pojawiły się rozważania o przyspieszonych wyborach i budowaniu większości w Sejmie bez Zbigniewa Ziobry. Jak twierdzą niektórzy politycy PiS, okoliczności są potencjalnie sprzyjające.
https://wiadomosci.dziennik.pl/polit...qgPjjmr6cOXzdE
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142176  
Nieprzeczytane 28-08-2020, 00:07
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Na dobranoc!

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...fb&oe=5F6C9063
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142177  
Nieprzeczytane 28-08-2020, 07:26
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa

Jak o mnie chodzi to niech się tłuką. Ja z tego i tak nic nie mam. A głupi byłby ten kto w tak trudnej sytuacji ekonomicznej i pandemicznej chciałby odebrać władzę pisowi. Niech się utopią i wołają o litość.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142178  
Nieprzeczytane 28-08-2020, 08:32
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

To IDEOLOGIA - to nie ludzie.

Dramat matek,
a ojców?
statystyki mówią o tym, że większość mężczyzn porzuca swoje niepełnosprawne dzieci i zakłada rodziny z PRAWDZIWYMI dziećmi.

W sytuacji narodzin dziecka z nieustaloną płcią pewnie zapisuja sie do ONRu lub rycerzy chrystusa by rozprawiąć się z tymi "ideologią" na ulicach w imię kościoła, który uważa je za dzieci gorszego boga - jak już sie narodziły.


Dramat rodziców - nie wiem, jakiej płci jest moje dziecko

Na 10 tysięcy urodzeń, trzy matki przeżywają koszmar. Lekarze nie potrafią określić płci ich dziecka. Bezradni rodzice nie wiedzą, kim jest ich pociecha. I jak o niej mówić: on, ona, a może ono?

https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fw...c01=6a4c8&c=96
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142179  
Nieprzeczytane 28-08-2020, 08:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 796
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
To IDEOLOGIA - to nie ludzie.

Na 10 tysięcy urodzeń, trzy matki przeżywają koszmar. Lekarze nie potrafią określić płci ich dziecka. Bezradni rodzice nie wiedzą, kim jest ich pociecha. I jak o niej mówić: on, ona, a może ono?
]

jest to faktyczny dramat ludzi... tylko że obecna władza miał być DLA LUDZI.. i tu jest ten podstawowy problem, że jest jedynie dla niektórych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142180  
Nieprzeczytane 28-08-2020, 08:53
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 073
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
Cale dzecinstwo i mlodosc syszalam od lewakow , komuchow i roznej czerwonej arystokracji w rubaszkach , ze dolar spada, tak spadal , ze spadl na nasza polkule. Teraz ratlerki, spece od Stanow glosza koniec Ameryki. Prezydent bardzo sie przejmuje i jego zastepca tez a pani Melania wprost gotowa druga konwencje zwolac.
Dzieki takim znafcom popada w ruine ten piekny kraj, komuchy lewackie go zniszczyly , wierze jednak w sile republikanskiej prowincji i w sile zdowego rozsadku.
A jesli upadnie ..... wczesniej kasandro- wrozbici szczezna.

Powiedz mi Miran jak uważasz, czy Biden dożyje wyborów bo coś z nim nie tak, czy go wymienią na Trzaskowskiego?

Polactwo żyje nadzieją ,że Trump przegra a nie wiedzą bidoki że Biden był wielkim orędownikiem tarczy antyrakietowej i miał w tej kwestii starcie z Obamą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.