menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #146601  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 12:15
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Nowy Rok po raz kolejny przywitany hucznie

Czy sławetna piątka dla zwierząt wprowadzi całkowity zakaz handlu tymi fajerwerkami?

U nas wiele oszalałych psów do tej pory się błąka.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146602  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 12:20
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Zbynio jest pewien, że w tej kwestii może udowadniać, że jest twardzielem i koryto zachowa (póki co)

Zeroszon twardziszonem?????
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146603  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 13:09
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 066
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
O czem Ty marzysz?
I jaka PIĄTKA???? Widziałaś jakąś ostatnio gdzieś?
Po traktach i polach się snuła?
Przecie ten AKT sławetny doznał ABORCJI na życzenie w trybie nagłym i niespodziewanym, a KACZYŃSKI /autor/ został z tym płodem jak miękiszon z vetem brukselskim.
A potem schował się za kordonem żeby mu jakis wredny Kazimierczak z Ardanowskim kota na futro dla teściowej nie przerobili...

Przecież tu było oburzenie na ten projekt.
Ktoś tu z opozycji poparł? a skądże, ale co się dziwić ludożercom, skoro ktoś bardziej niż życzliwy totalsom ( Agata Pasent) zauważył;

Cytat:
stacje TVN czy Polsat zrezygnowały z tematyki kulturalnej już dawno

No właśnie; taplający się w papce jaką serwują stacje komercyjne,
nie mogą mieć nic wspólnego z kulturą, także wobec zwierząt.

Przykładem zdziczenia jest ikona Janda Krystyna.
Najpierw chodziła z napisem j***ć PiS,
a teraz w*****a inne kobiety z kolejki do szczepionki , także pielęgniarki.
Oczywiście ona, jej koleżeństwo i cała rodzina.

Brawo Janda!! Ile razy mnie wkurzy JK i PiS, wystarczy że spojrzę na to towarzystwo. No nie mam wyjścia, nie mam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146604  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 14:34
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

WUM promuje szczepienia przeciw COVID-19
Data dodania: 31.12.2020


https://www.wum.edu.pl/node/15360

Dla nie posiadających prenumeraty zamieszczam całość,
dla posiadaczy link
wiem, że to w stosunku do Gazety nie w porządku.

Znani aktorzy zaszczepili się poza kolejnością. "Miała być mądra akcja, a wyszło koszmarnie"

Polsat News dotarł do nazwisk aktorów zaszczepionych poza kolejnością. Wśród nich są m.in. Andrzej Seweryn i Wiktor Zborowski. - Nie sądziłam, że będzie afera z tego powodu, a teraz żałuję - skomentowała Maria Seweryn, która ze szczepienia skorzystała razem z rodzicami - Krystyną Jandą i Andrzejem Sewerynem.

W czwartek Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował, że otrzymał od Agencji Rezerw Materiałowych 450 dodatkowych dawek szczepień, które, niezależnie od puli przeznaczonych dla etapu zerowego akcji, musiały być wykorzystane do końca roku. "Z puli dodatkowych dawek zaszczepionych zostało 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób obejmująca rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym znane postaci kultury i sztuki (18 osób), które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień" - poinformowano w komunikacie. Dzień wcześniej Krystyna Janda poinformowała, że przyjęła preparat.

Tak jestem jedną z osób zaszczepionych w ramach propagowania szczepień. Jestem z tego powodu szczęśliwa i czuję się świetnie. Dziękuję za tę możliwość, bo jestem w grupie ryzyka
- napisała na Facebooku. Wpis ten spotkał się z krytyką użytkowników portalu społecznościowego, którzy zwracali uwagę na fakt, iż aktorka została zaszczepiona poza kolejnością. Do informacji odnieśli się także medycy, którzy są szczepieni w tzw. etapie zero. Podkreślali, że wielu z nich wciąż czeka na szczepionkę.

Aktorzy zaszczepieni poza kolejnością
Dziennikarz Polsat News Mateusz Maranowski ustalił, że na liście zaszczepionych poza kolejnością są także Wiktor Zborowski i Krzysztof Materna. "Według moich informacji - Krystyna Janda dzwoniła do aktorów seniorów przed świętami z propozycją szczepień w WUM. Mieli być ambasadorami akcji promującej szczepienia" - napisał reporter.

Miała być potrzebna i mądra akcja, a wyszło koszmarnie. (...) Ja nie czułem, że się gdzieś wpycham czy sobie coś załatwiam. (...) WUM wystosował takie zaproszenie do teatru do Kryśki Jandy i teatr to koordynował
- stwierdził Wiktor Zborowski.

Zaszczepieni zostali także Maria Seweryn i Andrzej Seweryn. - Ponieważ mój ojciec jest o kulach, ja z nim pojechałam. Nikogo tam nie było oprócz nas. Ponieważ on poszedł do szczepienia, to pani doktor mi powiedziała: - Skoro pani przyjechała, to niech pani wejdzie, bo jest otwarta dawka. I ja z tego skorzystałam - powiedziała Maria Seweryn. - Nie sądziłam, że będzie afera z tego powodu, a teraz żałuję - dodała.

Jak podaje Polsat News, w poniedziałek ma się pojawić specjalne oświadczenie rektora WUM w tej sprawie.

Sprawę szczepień poza kolejnością nagłośniła grupa ZUM na WUM, która opisuje nieprawidłowości na uniwersytecie. Jak czytamy, medycy nie podają jeszcze najciekawszych nazwisk z 18 zaszczepionych "znanych postaci kultury i sztuki".


zaduma24
Dali się podpuścić, że będą promowali szczepienia a teraz afera. Tak skończy każdy kto uwierzy TEJ władzy.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...mtpc_FB_Gazeta

Teraz w TVN konferencja WUM

wieczorem w TVN
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146605  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 14:37
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Hypatio,

sztuka jest jak potrawa. Dla jednych strawna, dla innych nie. Pierwsze trzy odcinki mnie nie zachwyciły, bo mam poważne zastrzeżenia do aktorskiej dykcji - nie znoszę bełkotu, który rani mi ucho.
Jestem po czwartym odcinku, dzisiaj obejrzę piąty, w niedzielę kolejny i dotrwam do ostatniego, ponieważ trudno się wypowiadać na temat czegoś, czego naocznie czy nausznie nie poznało się osobiście.

PS Aha, propagandy pisowskiej nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146606  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 14:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 759
Domyślnie

Amelio!
A w czem afera?
Znowu szczepionki ukradli i dla KACZYŃSKIEGO zabrakło?
Czy SASIN ze SZUMOWSKIM kolejny interes życia dla DOBRA POLSKI i POLAKÓW zrobili???

bo cuś jasności w temacie brak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146607  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 14:51
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 409
Domyślnie

Napisał amelia Zbynio jest pewien, że w tej kwestii może udowadniać, że jest twardzielem i koryto zachowa (póki co)


Bawia mnie te popisowe zazylosci staruszkow .Az sie roi od roznych Kaziow , Zbyniow, Adrianow , Antkow ,zoltowlosych i krzywoustych itd, nic tylko koledzy z pastwiska,no, prosto kumple , jak mowia na Podlasiu.
A splendor dodany jaki?
Gdyby nie ta starosc w kontrascie , moze ktos uwierzylby w zazylosc. Rozumiem jednak , o wielu hiatoria bedzie wspominac, A na forum pies z kulawa noga nie zajrzy, teraz wiec - zaistniec za wszelka cene, nawet smiesznosci , a co? niech wiedza jaka/ jaki/jestem wazna/-y/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146608  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 14:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 759
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
........
PS Aha, propagandy pisowskiej nie ma.

To mówisz, że KURSKIEGO zwolnili i bandę CZWORGA z Glińskim włącznie????

czy oceniasz, że to jednorazowy wybryk natury???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146609  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 14:55
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 066
Domyślnie

Nie jestem zwolenniczką listów otwartych, bo uważam iż od listów jest poczta,
ale TU ich było tyle od postaci często egzotycznych, więc jeden więcej nie zrobi różnicy.

Jan Śpiewak pisze do Krystyny Jandy.

Cytat:
Zwracam się do Pani nie z prośbą, nie z życzeniem, ale z żądaniem.


Jest Pani osobą publiczną. Od lat komentuje Pani wydarzenia publiczne.
Na swoim profilu umieszczała Pani wielokrotnie wpisy pełne pogardy do osób biednych i myślących inaczej niż Pani.
Ocierały się one nawet o rasizm.
Jednocześnie czuje się Pani żyjąc dzisiaj w Polsce – cytuję Pani słowa
– jakby „ktoś na Panią nasrał”.

Dzisiaj „nasrała” Pani na wszystkich Polaków.

Wykorzystując swoje koneksje wepchnęła się Pani bez kolejki na szczepienia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Przyjęła Pani dawkę szczepionki, która powinna była zostać przekazana lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym,
którzy na co dzień narażają swoje życie w walce z pandemią.
Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze”

Mam nadzieję, że kierownictwo PiS wyśle jej bukiet róż.

I ciąg dalszy listu;

Cytat:
„Informację o szczepieniu znanych osobistości poza kolejką na WUM ujawnili sami lekarze na stronie „ZUM na WUM”
i „Będąc Młodym Lekarzem”.

Wtedy rektor WUM wydał oświadczenie, że było to w celach promocyjnych.
Wtedy dopiero udostępniła Pani post na ten temat.

Zmieniała go Pani czterokrotnie w ciągu ostatnich 48 godzin.
Najpierw napisała Pani, że jest Pani „jedną z osób zaszczepionych”,
następnie, że jest Pani „królikiem” (rozumiem, że chodziło
Pani o królika doświadczalnego), a następnie, że jest Pani zaszczepiona w ramach programu propagowania szczepień”

Cwana baba, kuta na cztery nogi.
I cdn...

Cytat:
Oczywiście to wszystko kłamstwa. Nie było żadnego programu propagowania szczepień na WUM.

Zostało to wymyślone, gdy sprawa się wydała.
Nie ma żadnych zdjęć ani nagrań z tej promocyjnej akcji. Pozostałe 17 ważnych osób, które szczepiły się poza Panią, nie ujawniły się do tej pory.
Milczą ze wstydu.
Rektor nie miał prawa przekazywać szczepionek osobom, które nie są w grupie zero.
W wyjątkowych okolicznościach – gdy szczepionka mogła stracić termin ważności – można było przekazać szczepionki pacjentom szpitali i rodzinom medyków.
Pani doskonale o tym wiedziała, o czym świadczy rozpaczliwa próba ratowania wizerunku i zmieniania kolejnych wersji.
Zaszczepiła się Pani w pierwszych dniach programu szczepień, gdy większość medyków nie miała żadnych szans na szczepienia

Na nic akcja Wyborczej, którą tak napawa się Amelia.

Cytat:
Swoim zachowaniem pokazała Pani prawdziwą twarz polskich „elit”:
egoistycznych, pełnych pogardy, skorumpowanych, które wykorzystując swoje znajomości zdobywają sobie różne „dodatki”.

W przypadku szczepionki nie mówimy o talonie na pralkę. Mówimy o czyimś życiu.

Jedynym honorowym wyjściem, które pozwoli Pani na odzyskanie elementarnego szacunku,
jest praca na rzecz ofiar epidemii.
Po przyjęciu drugiej dawki powinna Pani natychmiast
zgłosić się wraz z pozostałą siedemnastką do pracy w szpitalu zakaźnym,
albo Domu Pomocy Społecznej i pracować tam wolontaryjnie do końca pandemii”

No tylko nie to!!
Trzęsąca czerepem Janda może doprowadzić do zawału.
Wyobrażam sobie ...leżę w szpitalu, respirator w tchawicy, zakląć nie można,
a ta mi recytuje kawałki ze sztuki o Wałęsowej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146610  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 14:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 759
Domyślnie

Ciekawe od kogo zaczną....

Cytat:
Generał Sulejmani został zabity przez amerykańskie drony na lotnisku w Bagdadzie 3 stycznia ubiegłego roku, co wywołało wzrost napięć na linii Teheran - Waszyngton.

- Będą doświadczać dotkliwej zemsty. To, co przyszło do tej pory, to tylko kilka przebłysków - powiedział Raisi na Uniwersytecie w Teheranie.

- Nie zakładajcie, że ktoś, jak prezydent Ameryki, kto ujawnił się jako morderca lub nakazał morderstwo, może być zwolniony z odpowiedzialności.

Nigdy - mówił. - Ci, którzy mieli w tym udział, nie będą bezpieczni na Ziemi - dodał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146611  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 15:00
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 066
Domyślnie

Od Joe Bi-nla-dena.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146612  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 15:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 759
Domyślnie

Ta ruła ta ruła ta ruła i .....trójmorze

Cytat:
Prezydent Serbii Aleksandr Vuczić zainaugurował w piątek serbski odcinek gazociągu Turecki Potok, przedstawiając go jako kluczowy element bezpieczeństwa zaopatrzenia kraju w ten surowiec. Gaz popłynie do Serbii z Bułgarii.

Serbski odcinek gazociągu o długości ponad 400 km rozpoczyna się w miejscowości Zajecar we wschodniej Serbii a kończy w Horgos na granicy z Węgrami. Jest częścią wielkiego gazociągu Turecki Potok, który dostarcza rosyjski gaz do Turcji i Europy Środkowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146613  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 15:27
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
sztuka jest jak potrawa. Dla jednych strawna, dla innych nie. Pierwsze trzy odcinki mnie nie zachwyciły, bo mam poważne zastrzeżenia do aktorskiej dykcji - nie znoszę bełkotu, który rani mi ucho.

Myślałem, że tylko ja słyszę ten bełkot i muszę pogłaśniać. Dźwiękowcy się nie popisali i roboczy dźwięk jest na projekcji.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146614  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 15:29
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Re: Lila

Dobrze, że wkleiłaś wypowiedź Agaty. To wiele wyjaśnia jeśli chodzi o reżyserię.
Czekam też na głos Daniela Passenta. Być może coś skrobnie w Polityce, bo jest tam stałym felietonistą z tekstami zakrapianymi humorem i ironią.

Dawno temu Barbara Wachowicz proponowała scenariusz o Sienkiewiczu, o jego podróżach, życiu prywatnym i politycznym.
Telewizja nie udźwignęła tego pomysłu ze względu na koszty, a szkoda, bo to naprawdę dobry materiał na serial.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146615  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 15:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Znani aktorzy zaszczepili się poza kolejnością. "Miała być mądra akcja, a wyszło koszmarnie"

[b][i]Polsat News dotarł do nazwisk aktorów zaszczepionych poza kolejnością. Wśród nich są m.in. Andrzej Seweryn i Wiktor Zborowski. - Nie sądziłam, że będzie afera z tego powodu, a teraz żałuję - skomentowała Maria Seweryn, która ze szczepienia skorzystała razem z rodzicami - Krystyną Jandą i Andrzejem Sewerynem.

W czwartek Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował, że otrzymał od Agencji Rezerw Materiałowych 450 dodatkowych dawek szczepień

Pustostany zwietrzyły juchę i zostwią implanty w wycieraczce
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146616  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 16:24
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Nie będę się znęcać

nad zaszczepionymi poza kolejnością, ale awantura wokół tego przypomniała mi zupełnie coś innego.

Otóż w dolnych terenach Wielkopolski leży sobie Antonin, a w nim przepiękny i architektonicznie unikatowy na skalę światową modrzewiowy pałac Radziwiłłów, w którym przebywał także Chopin.

Po II wojnie światowej - ruina.
Obiekt chciał wykupić i odrestaurować Polak, ale z niesłusznej części Europy, więc ludowa władza się nie zgodziła i pałac niszczał nadal.

Do negocjacji przystąpił NOT, też nie pomogło.
W końcu wściekł się Waldorff, huknął pięścią, gdzie trzeba, pieniądze się znalazły i koncerty "Chopin w barwach jesieni" odbywają się do dzisiaj.

Nie widać związku?
Widać. Czasem warto odstąpić coś, co mogłoby się zmarnować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146617  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 16:25
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 3 568
Domyślnie

Kolejna g....burza dla odwrócenia uwagi od chaosu pod nazwą walka z covidem w Polsce, wreszcie pisiory mogą komuś podgryźć aortę. Janda na rozstajnych drogach napadła zbrojnie nyskę ze szczepionkami, zrabowała i zaszczepiła każdego kto się nawinął w teatrze. Teraz to już tylko prokurator i surowy wyrok. Szkoda, że handlarze bronią i oscypkami nie zajmują należnej uwagi szanownego forum. Sporo kasy poszło w długą, pewnie więcej niż koszt szczepionek zajumanych przez Jandę. Już sprawa pod dywanem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146618  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 17:02
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Jeden z wytypowanych do szczepień, fachowiec zniszczył 900!!!! szczepionek.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146619  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 17:04
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 409
Domyślnie

Alez ten Kaczor przebiegly i pisiory, od poczatku kadencji wszystko przykrywaja, maja niewaska pierzne a opozycja lezy i ,chcialoby sie powiedziec , pachnie, a gdziez tam, szuka programu, na lezaco , w budce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146620  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 17:19
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 066
Domyślnie

Paczta ludzie, dla totalstwa cwaniactwo swojaków to goownoburza.
Wyobraźcie sobie, że poza kolejnością szczepi się prezes PiS!!!
Pod jego domem stałaby pikieta z napisem w****ć
a w Brukseli byłby już wyznaczony termin debaty na temat praworządności.

Taka to banda. Nienażarta, bez skrupułów, bez litości nawet dla tych co ich popierali, a w podskokach biegnąca po profity do tych, na których s...a, jak się wyraziła wielka emerytka.
Algorytm Glińskiego już dał jej dwumilionową dotację z kieszeni podatników,
algorytm WUM dał jej szczepionkę w trybie specjalnym.

Bagno.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.