menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działów www.finanse.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-01-2021, 12:41
Mokkato Mokkato jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 23
Post Kredyt konsolidacyjny - sposób na uniknięcie spirali długów? - komentarze


Komentarz do artykułu: Kredyt konsolidacyjny - sposób na uniknięcie spirali długów?
--------------------
Ja moge polecić program splacamswojedlugi.pl gdzie jak podpiszesz z nimi umowę to negocjują w Twoim imieniu wysokość długów. Się okazuje że nie trzeba spłacać całości bo można wynegocjować spory upust. i ta firma bierze część tego upustu a część zostaje w portfelu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-04-2021, 11:46
Rybuś Rybuś jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Lublin
Posty: 12
Post

Cytat:
Napisał Mokkato
Ja moge polecić program splacamswojedlugi.pl gdzie jak podpiszesz z nimi umowę to negocjują w Twoim imieniu wysokość długów. Się okazuje że nie trzeba spłacać całości bo można wynegocjować spory upust. i ta firma bierze część tego upustu a część zostaje w portfelu
Warto samemu się przekonać i do nich zadzwonić. Rzeczywiście obniżają długi. Wiedzą jak to zrobić, znają prawo i wiedzą jak negocjować jakich użyć argumentów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-04-2021, 22:02
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

W sumie ja to nie mam za bardzo doświadczenia z takim kredytem, ale wiem, że niektórzy konsolidują właśnie i to jest właśnie dla nich fajna sprawa. Bo mogą tak łatwo ściągnąć sobie kredyty na jednej porządny. I tutaj https://kredytykielce.com/ekspert-fi...ysko-kamienna/ też możecie się poradzić w kwestii kredytów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 31-05-2022, 21:57
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Domyślnie

Ja się właśnie boję windykacji, a mam już spory dług bo niestety nabralam chwilówek i teraz straciłam pracę... ehh szkoda gadać. Tak sobie myślę, że może konsolidacja pożyczek pozabankowych Łódź mi pomoże wyjść z tej nieciekawej sytuacji. Co myślicie? Radzicie skonsolidować zadłużenie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.