menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Menopauza/Andropauza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Menopauza/Andropauza Blaski i cienie wieku dojrzałego.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 14:05
Wieslaw_ww Wieslaw_ww jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 102
Domyślnie jak leczyć potencję?


Witam wszystkich, mam bardzo poważny problem. Jeszcze nie byłem u lekarza, bo szczerze mam nadzieję, że uda mi się uniknąć płatnej wizyty. Mam problem z potencją i tak sobie pomyślałem, że może ktoś będzie wiedział jak mi pomóc? Słyszeliście o jakiś tabletkach? O czymś co działa? Będę bardzo wdzięczny! Widziałem kiedyś w tv taką reklamę z panem stojącym na głowie, chyba Permen się nazywa ten srodek, może mi ktoś pomóc?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 15:26
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie Oj baby, baby nad babami....

Kiedyś już pisałem, Polski generyk nosi nazwę MAXIGRA i kosztuje 107 zł.(Do niedawna było 97).(Na rp)
"Zabierz kobietę do miasta na bal, bo będzie drożej..."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 15:28
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

A na ile razuff starcy una Maksigra ? Mum na myśli łogiera ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 15:33
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A na ile razuff starcy una Maksigra ? Mum na myśli łogiera ?


Pakowana po 4 w pudełku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 15:39
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Wstyd mi
Miłe koleżanki forumowiczki po prostu okropnie mi wstyd za wasze wypowiedzi poza -maja59 i siekierka-. Leżycie sobie rozkladacie nogi i o resztę powinien martwić się partner. Impotencja jest przeciez stanem chorobowym i naśmiewanie się z niej jest podłe. Uważam za oczywiste udanie sie do seksuologa i zasięgnięcia porady. Nigdy z targowisk nie kupujcie lekarstw.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 15:42
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Jest tańszy środek!

Mantra. Od stosującego zależy, ile razy powtarzana. A brzmi "To nie moja żona, to nie moja żona, to nie moja żona".... itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 15:43
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Mantra. Od stosującego zależy, ile razy powtarzana. A brzmi "To nie moja żona, to nie moja żona, to nie moja żona".... itd.


BRAWO !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 15:48
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Post Tadeuszu...

Nikt się nie naśmiewa z problemu, który tyczy większość mężczyzn ...już w coraz to młodszym wieku.
Ale nie można podchodzić do sprawy tak, jakby miała kluczowe znaczenie w związku dwojga ludzi.
Choć przyznaję, że to ważna sprawa dla mężczyzny. I kobiety w sumie też.
Nikt tu nie dał złej rady Wiesławowi.
Myślę, że troszkę humoru nie zaszkodzi
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 15:52
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Wstyd mi
Miłe koleżanki forumowiczki po prostu okropnie mi wstyd za wasze wypowiedzi poza -maja59 i siekierka-. Leżycie sobie rozkladacie nogi i o resztę powinien martwić się partner. Impotencja jest przeciez stanem chorobowym i naśmiewanie się z niej jest podłe. Uważam za oczywiste udanie sie do seksuologa i zasięgnięcia porady. Nigdy z targowisk nie kupujcie lekarstw.

Kumie a skund wieta,ze lezymy ?
Mój to nijak nie kce bes rury ,tak sie rosbestwił ..To muse robić wygibasy pszy ruze łod piecyka.Bes gaciuff ,tak mie molesztuje...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 16:24
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Całkiem powaznie...

Wiesławie, chyba można znaleźć Przychodnie, gdzie przyjmie Cię specjalista w ramach Kasy Chorych.
I to jest podstawa.
Pamiętaj, że odpowiedni środek przepisze ci lekarz po zbadaniu i wykluczeniu innych chorób.
Poza tym, często tabletki wspomagające potencję wchodzą w interakcję z innymi lekami. Musisz to mieć na uwadze.
Nie ryzykuj swojego zdrowia
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 16:52
polder polder jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 248
Domyślnie Straśnie, kurna, trudno się odpiąć

Tak sobie myślę, co forumowa zołza poradziłaby kobiecie cierpiącej na upławy. Długie stanie na głowie? Jak w reklamie
podpasek? Pewnie już zapomniała (z racji wieku) co to jest.

Dodatkowo: spotkały mnie zarzuty, że używam języka spod budki z piwem. Nie lubię piwa, więc TAM nie przestaję. Widocznie jego znajomość jest następstwem przebywania. Bo skąd? Więc niech pierwszy rzuci kamieniem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 18:28
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Znowu zaczynasz, a podobno miałeś odejść po angielsku, ale to pewnie wyższa jazda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 18:42
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał polder
Tak sobie myślę, co forumowa zołza poradziłaby kobiecie cierpiącej na upławy. Długie stanie na głowie? Jak w reklamie
podpasek? Pewnie już zapomniała (z racji wieku) co to jest.

Dodatkowo: spotkały mnie zarzuty, że używam języka spod budki z piwem. Nie lubię piwa, więc TAM nie przestaję. Widocznie jego znajomość jest następstwem przebywania. Bo skąd? Więc niech pierwszy rzuci kamieniem...
Polder ja ci dam radę z serca -nim kopniesz poczytaj sobie cóś na temat kobiecej anatomii .To nie upławy znikają z wiekiem.I nie są one nijak rownoległe do meskiej potencji lub jej braku.One są INFEKCJI efektem czyli kompletnie ni priczom.
Widzę ,że zamiast grzecznie powiedziec "zgrzeszyłem ,ponioslo mnie ,przepraszam' brniesz jak chory w krzaki...Język jakiego użyleś -po budką z piwem nie gości ,albowiem gentlemeni tam przebywający pod wpływem alkoholu są bardziej szarmanccy niż ty.Niestety.Sorry za karcenie cię ,ale prosisz się o to....
Wiem ,że temat potencja rozjusza kazdego faceta -ale skoro tak, to po jakiego na forum publicznym facio dzieli się swoimi rozterkami... zamiast iść do do lekarza .Zresztą są przeslanki dość mocne ,że to podpucha obliczona na wywolanie zwierzeń starszych pań ...i zbawę do rozpuku.Niedoczekanie .
Tadziu czyżbyś posądzał nas o tak kiepski repertuar i słabą wyobraźnię w tej dziedzinie ...Oczekiwałam po tobie nieco wyższych lotów....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 19:21
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Małgosiu, nie wiem czy nie powtórzy się tutaj historia jednej forumowiczki, która miała kłopoty z protezką i dała nogę po naszych dyskusjach. Mam ambiwalentne uczucia, czy z pełną powagą doradzać, czy dać sobie spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 19:41
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Maju

Cytat:
Napisał maja59
Małgosiu, nie wiem czy nie powtórzy się tutaj historia jednej forumowiczki, która miała kłopoty z protezką i dała nogę po naszych dyskusjach. Mam ambiwalentne uczucia, czy z pełną powagą doradzać, czy dać sobie spokój.

przeciez to jasne jak slonce ze facet prowokuje.. Przeciez nawet roczne dziecko wie o viagrze..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 19:47
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech :)

Ja już podchodzę do takich wątków raczej w formie humorystycznej, bo...
1. "Przejechałam się" dając jak najbardziej poważne rady na wątku Mario. Pamiętacie ?
2. Na temat impotencji można znaleźć sporo informacji wpisując hasło w Google.
3. Autor jak do tej pory jest autorem tylko 1 postu i pewnie chichocze po cichutku.
4. Żartując, staram się nikogo nie urazić ani nie robić osobistych aluzji czy wycieczek.
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 19:55
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Malgorzato50
Dałaś mi klapsika czy zasłużenie nie wiem. Podeszłem do sprawy powaznie tak jak do kwesti sztucznych zębów. Pan byc może pęka teraz ze śmiechu co to kobitki wypisują albo też gryzie palce z wścieklości, że robią sobie smichy chichy z jednak poważnego problemu. Jak napisałem najlepiej udać się do lekarza i nie ma się co wstydzić, bo mogę zrozumieć wstyd 12-13 latki przed pierwsza wizyta u ginekologa. Ale za przeproszeniem statrgo faceta przed lekarzem. Wielu forumowiczów wyskakuje z dziwnymi pytaniami np. na temat uzależnień (natychmiast przestać pić lub palić) lub na temat ZUS-u. Staram się zawsze odpowiadać zgodnie ze swoją wiedzą.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 20:03
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Jeżeli na wątku o potencji pojawia się chochoł,to oznacza że siła grawitacji ostatecznie zwycięża nad jego siłą przyciągania kobiet.
I na nic szumne zapowiedzi ,że się ulotni po angielsku.Brnie dalej,czekając na bana i na zakopanie go w dole z kompostem,jak jego poprzednicy..

To tyle co mam do powiedzenia na temat zwyczajnego buractwa .

ps.Maja ,przy okazji dam Ci linka do wątku ,gdzie pisałyśmy gwarą ,zaśmiewając się do łez z tego samego tematu.
A może Desti jako sprytniejsza przybliży wątek o erekcji ?

Miłego wieczorka życzę..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 20:16
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Lilu, prawdę mówiąc to cały dzień konałam ze śmiechu zwijając się w krakowskiego bajgla z Twojej uwagi, że pewnie za krótko stał na głowie, jeszcze teraz rżę jak opętana, aż mi sie reka trzęsie i pewnie walę byki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 20:30
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Przeżyjmy to jeszcze raz...

http://www.klub.senior.pl/ogolny/t-z...hlight=erekcja

I jeszcze raz miłego wieczoru..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak leczyć nowotwór prostaty? - komentarze rakar Ogólny 0 06-07-2008 18:50
Akupresura - dotyk, który może leczyć - komentarze iana Ogólny 14 20-05-2008 16:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.