menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #361  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 18:23
Janczar's Avatar
Janczar Janczar jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Łódzkie
Posty: 695
Domyślnie

Tak więc wniosek prosty, że seniorowi wypada tańcować, alkohol też może wypić, jak jest pełnoletni
We wszystkim powinien zachować pewien umiar, bez popadania w skrajności.
Ale zastanówmy się chwilę czego senior nie powinien robić? Nie jest to pytanie li tylko retoryczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #362  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 18:36
ula49's Avatar
ula49 ula49 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Płock,Mazowsze,Polska
Posty: 233
Gaduła

Nogi mnie bolą ale jak zagra muzyka to same rwą się do tańca
__________________
Jeden uśmiech znaczy więcej niż wiele słów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #363  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 18:48
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Skoro mowa o tańcach dorzucę jeszcze ten motyw znanej nam wszystkim piosenki:

"Umarł Maciek, umarł, już leży na desce,
gdyby mu zagrali, podskoczyłby jeszcze,
bo w Mazurze taka dusza, jak zagrają to
się rusza"....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #364  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 20:57
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Janczar Twoje pytanie jak dotąd pozostało bez odpowiedzi. Z wypowiedzi naszych poprzedników wynikało, że wypada wszystko, jak weszliśmy w temat "anorektyczek" sporo było jednak słów na nie. Ale to był kobiecy punkt widzenia. Mężczyzni lekko potraktowali temat, bo nikt z nich o ile mnie pamięc nie myli nie zastanawiał się nad tym.
Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Z czym czułbyś się zle, może to właśnie na to senior nie może sobie pozwolic i nie idzie tu o prozę życia jak wynika z powyższych wypowiedzi ale o naszą postawę wobec życia taką, abyśmy nie musieli się tego wstydzic. To chyba o to chodzi. Czyż nie tak?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #365  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 21:33
Janczar's Avatar
Janczar Janczar jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Łódzkie
Posty: 695
Domyślnie

Cytat:
Napisał granny
Janczar Twoje pytanie jak dotąd pozostało bez odpowiedzi. Z wypowiedzi naszych poprzedników wynikało, że wypada wszystko, jak weszliśmy w temat "anorektyczek" sporo było jednak słów na nie. Ale to był kobiecy punkt widzenia. Mężczyzni lekko potraktowali temat, bo nikt z nich o ile mnie pamięc nie myli nie zastanawiał się nad tym.
Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Z czym czułbyś się zle, może to właśnie na to senior nie może sobie pozwolic i nie idzie tu o prozę życia jak wynika z powyższych wypowiedzi ale o naszą postawę wobec życia taką, abyśmy nie musieli się tego wstydzic. To chyba o to chodzi. Czyż nie tak?
Granny, (niestety nie wiem jak Ci na imię, tajemnicza kobieto) pewnie masz rację, jednak nie wszyscy tak rozumują.
Pewnie czytałaś o tej przykrości i podłości jaką wyrządzono Moderator Basi, co opisano w wątku "Gdzie jesteście niemi seniorzy".
Ta osoba która to zrobiła też jest osobą zarejestrowaną na tym forum.
I właśnie takich rzeczy nie wolno robić.

Odnośnie anorektyczek, to wkleiłem zdjęcia młodych nieszczęśliwych istot właśnie w tym wątku, na dole strony. http://www.klub.senior.pl/ogolny/t-c...3548-3523.html
Bez komentarza, zdjęcia mówią same za siebie i mają być przestrogą przed tą śmiertelną chorobą. Znam trochę ten temat z bliskiego mi otoczenia.
Pozdrawiam Cię serdecznie
Czarek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #366  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 21:41
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Pewnie czytałaś o tej przykrości i podłości jaką wyrządzono Moderator Basi, co opisano w wątku "Gdzie jesteście niemi seniorzy".
Ta osoba która to zrobiła też jest osobą zarejestrowaną na tym forum.
I właśnie takich rzeczy nie wolno robić.
No tak ale tego nie wolno robić nikomu, nie tylko seniorom!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #367  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 21:41
antek1 antek1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Milanówek
Posty: 37
Domyślnie

Jest też taka piosenka, jeśli dobrze pamiętam...
...i lewą rączkę na niego kładzie,
ruszaj się, ruszaj się ty stary dziadzie,
i prawą nóżkę, na niego kładzie,
ruszaj się, ruszaj się ty stary dziadzie...
Mój Boże, gdzieś mi się zapomniały dalsze słowa, pamięć już nie ta co za młodych lat.
Natomiast z ruszaniem się nie jest tak źle, choć nie jest i za dobrze bo ta drewniana noga... No ale jak już dojdzie się na tę białą salę balową to można po podskakiwać. Mówicie, że nie jest z seniorami tak źle. Na pewno z wieloma jest super lecz ja jak oglądałem na video swoje tańcowanie sylwestrowe to naprawdę podskakiwałem jak żaba w sokowirówce.
A odmówiłem kolesiowi pójścia do knajpy z dancingiem, bo byłem już dość napity browarka i jedyny kontakt jaki mnie interesował to z muszelką... Damie absolutnie bym nie odmówił, na czterech, a bym poszedł.
__________________


A to ja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #368  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 21:47
antek1 antek1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Milanówek
Posty: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał martunia
Pewnie czytałaś o tej przykrości i podłości jaką wyrządzono Moderator Basi, co opisano w wątku "Gdzie jesteście niemi seniorzy".
Ta osoba która to zrobiła też jest osobą zarejestrowaną na tym forum.
I właśnie takich rzeczy nie wolno robić.

Za to ja bym karał kastracją!!
__________________


A to ja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #369  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 21:55
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Czarku jestem Ewą. Z mojego profilu trudno pewnie cokolwiek wyczytac, ale to wina mojego nieuctwa w tym zakresie, może z czasem będzie lepiej.

Androlak jesteś gentlemenem w 100 % jeśli nie odmówiłbyś seniorce. To ja wykazałam brak zrozumienia.

Martuniu, Czarku, wiem o co chodzi, myślę że zgodzę się z Tobą Martuniu, że nie wypada to żadnemu c z ł o w i e k o w i.

Pozdrawiam Was Serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #370  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 22:11
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Ewo.

Cytat:
Napisał granny
Czarku jestem Ewą. Z mojego profilu trudno pewnie cokolwiek wyczytac, ale to wina mojego nieuctwa w tym zakresie, może z czasem będzie lepiej.

Androlak jesteś gentlemenem w 100 % jeśli nie odmówiłbyś seniorce. To ja wykazałam brak zrozumienia.

Martuniu, Czarku, wiem o co chodzi, myślę że zgodzę się z Tobą Martuniu, że nie wypada to żadnemu c z ł o w i e k o w i.

Pozdrawiam Was Serdecznie.
Pozdrawiam Cię, bywaj na forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #371  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 23:33
Janczar's Avatar
Janczar Janczar jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Łódzkie
Posty: 695
Domyślnie

Cytat:
Napisał androlak
Jest też taka piosenka, jeśli dobrze pamiętam...
...i lewą rączkę na niego kładzie,
ruszaj się, ruszaj się ty stary dziadzie,
i prawą nóżkę, na niego kładzie,
ruszaj się, ruszaj się ty stary dziadzie...
Mój Boże, gdzieś mi się zapomniały dalsze słowa, pamięć już nie ta co za młodych lat.
Natomiast z ruszaniem się nie jest tak źle, choć nie jest i za dobrze bo ta drewniana noga... No ale jak już dojdzie się na tę białą salę balową to można po podskakiwać. Mówicie, że nie jest z seniorami tak źle. Na pewno z wieloma jest super lecz ja jak oglądałem na video swoje tańcowanie sylwestrowe to naprawdę podskakiwałem jak żaba w sokowirówce.
A odmówiłem kolesiowi pójścia do knajpy z dancingiem, bo byłem już dość napity browarka i jedyny kontakt jaki mnie interesował to z muszelką... Damie absolutnie bym nie odmówił, na czterech, a bym poszedł.
Andrzeju doceniam twoje poczucie humoru. (kłania się w pas )
Ta przyśpiewka weselna to chyba zaczyna się jakoś tak;
"On zimny, on zimny ona gorąca,
on nie chce, on nie chce, ona go trąca
i jedną rękę na niego kładzie... "
No i senior ma prawo do muszelki, cokolwiek to ma znaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #372  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 23:49
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

Senior też człowiek więc wypada mu robić to wszystko co przystoi człowiekowi zważywszy na rozum jaki ma. Troszkę rozumu ma, bo 18 latek juz ma i za czyny swe odpowiada.Lubię pływać to pływam. Lubie rower to nawet dziś byłam na rowerku i zastanawiałam sie że w samochodzie mam zimowe opony a w rowerze nie zmieniłam i dziwnie momentami sie czułam na lodzie i śniegu! Ale fajnie było. Czy wypada emerytce śmigać na roweku??? Wiem że niektórzy dziwnie na to patrzą , podśmiechując sie , ale przecież smiech to zdrowie , wiec niech będa zdrowi! Możemy robić wszystko byle nie szkodzić. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam przed nocą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #373  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 23:59
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Bogdo, ja też lubię śmigać na rowerku.....tylko nie o tej porze roku....jestem zmarzlakiem..
Też uważam, ze seniorowi wszystko wypada robić.
Tańczyć, śmiać się, podróżować....ja zjeżdżam na sankach z górki razem z moim wnuczkiem....
Wszystko zależy od nas , od naszej kondycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #374  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 12:27
walentynahrywniak walentynahrywniak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 36
Domyślnie

Ciekawi mnie, co robiła żaba w sokowirówce? O odpowiedż proszę androlaka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #375  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 12:28
Jendrek Jendrek jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Podkowa Leśna
Posty: 366
Domyślnie

Uważam rower za jeden z najlepszych wynalazków świata. Można, a nawet trzeba zmieniać mu oponki w zależności od drogi, czasu jazdy i pory roku. Mamy bowiem oponki do jazdy miejskiej (na zakupy), do wycieczek szosowych, do lasu i po plaży. Najprzyjemniej wspominam właśnie pedałowanie po plaży (na granicy wody i piasku) w upalne dni letniego lenistwa w Świnoujściu!! Tam o plażę dbają zdecydowanie lepiej niż we Władysławowie. Jazdy rowerowe są polecane ludziom w każdym wieku od 0-100. Moja matka jeździła na rowerze do 77 lat. Ja bez roweru nie ruszam się na żadną wycieczkę. Zawsze biorę go na dach samochodu mimo, że w kurortach wypoczynkowych wypożyczalnie rowerów wyrastają jak grzyby po deszczu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #376  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 12:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał martunia
Pewnie czytałaś o tej przykrości i podłości jaką wyrządzono Moderator Basi, co opisano w wątku "Gdzie jesteście niemi seniorzy".
Ta osoba która to zrobiła też jest osobą zarejestrowaną na tym forum.
I właśnie takich rzeczy nie wolno robić.
No tak ale tego nie wolno robić nikomu, nie tylko seniorom!

Hmmm,mówisz to z taką pewnością siebie,że może podzielisz się podejrzeniem?
Pracujesz w CIA czy innym Mossadzie ? Jeżeli nie ,to po jaką cholerę piszesz takie rzeczy.Bo jeśli mi powiesz,że poznałaś po stylu, to -sorki ,z całym szacunkiem- padnę z wrażenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #377  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 12:35
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Androlak po jaką choinkę wkładasz żabę do sokowirówki, ja tam wideo nie oglądam i zawsze wydaje mi się , że żaba żabą a tańczyć i tak można i wypada i to tańce różne nawet tak co to braki w odległościach są i takie co szybciej nogi chodzą, nie należy przy tym deptać partnerce po palcach.... no bo tego nie wypada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #378  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 13:42
antek1 antek1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Milanówek
Posty: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał walentynahrywniak
Ciekawi mnie, co robiła żaba w sokowirówce? O odpowiedż proszę androlaka.

Żaba w sokowirówce robiła różne uniki, wygibasy i uskoki do góry i na boki, aby nie dać się zgnieść, wyżąć i wyrzucić!!
Ale Królewno, dokąd nie wejdziesz do sokowirówki to tak do końca nie będziesz wiedzieła, że tam niewiasta jest jak kawałek ciasta....
__________________


A to ja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #379  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 13:46
antek1 antek1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Milanówek
Posty: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał Janczar
Andrzeju doceniam twoje poczucie humoru. (kłania się w pas )
Ta przyśpiewka weselna to chyba zaczyna się jakoś tak;
"On zimny, on zimny ona gorąca,
on nie chce, on nie chce, ona go trąca
i jedną rękę na niego kładzie... "
No i senior ma prawo do muszelki, cokolwiek to ma znaczyć.


O tak, tak Janczarku!! TAK TO LECIAŁO!!!
__________________


A to ja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #380  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 13:59
antek1 antek1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Milanówek
Posty: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Androlak po jaką choinkę wkładasz żabę do sokowirówki, ja tam wideo nie oglądam i zawsze wydaje mi się , że żaba żabą a tańczyć i tak można i wypada i to tańce różne nawet tak co to braki w odległościach są i takie co szybciej nogi chodzą, nie należy przy tym deptać partnerce po palcach.... no bo tego nie wypada


Żabka wpadła tam przypadkowo uciekając przed moimi całuskami kiedy chciałem sprawdzić czy jest piękną królewną!!
Tak, swoim partnerkom deptać palców i biustu nie wypada, ale co z nie swoimi?? Przy szybkim tańcu możesz tychże nie zdążyć ominąć.
__________________


A to ja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.