menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1241  
Nieprzeczytane 21-05-2013, 00:59
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Siri ja powiem jedno. Uwazam ze dla farmaceutow wpajanie nam ze MUSIMY brac jakies leki jest oplacalne. Ale czy to oplacalne dla naszego zdrowia? W zeszlym tygodniu w tv gadali o szkodliwosci witamin. Tak, o szkodliwosci i o tym o ile procentow skracaja nasze zycie. Z wlasnego podworka moge powiedziec ze jakis czas bralam witaminy dla kobiet 50+. I nagle przestalam. Ostatnie wyniki badania krwi mialam LEPSZE! Wytarlam tym slepia swojej pani doktor. Nie, ja nie mam do niej pretensji bo oni sie ucza co na co zapisywac ale nikt ich nie uczy co w danej pigulce jest. Mialam dobrego aptekarza. Czesto mi zmienial leki zapisane przez lekarza twierdzac ze biorac cos tam na wysokie cisnienie nie moge tego czy owego. I mimo iz Arab, ufalam mu bardziej!
Marylko nie wazna przyczyna wycieczki, wazne ze wycieczka udana! Sliczna Ty, sliczny dino!
Ja w sumie tez mam swieze i czyste powietrze. Na mojej ulicy rano i po pracy troche ruchu jest ale poza tymi godzinami to calkiem spokojnie. Czasami dzieciaki ida do lub ze szkoly... Szkoda tylko ze daleko do oceanu buuuu. Ja bym chciala tak z max 15 min! A mam minimum 40 min. Po drodze sa rozne parki, zielence ale ja wole plaze, wode.
No wlasnie Maniu, organy kazdego czlowieka indywidualnie radza lub nie radza sobie z tym co jemy. I chyba nasz organizm sam podpowiada na co ma ochote. Margaryna w sumie chyba powstala zeby tuczyc indyki. Indyki odmowily jedzenia wiec “nowosc” nam wcisneli jakie to dobre. A jak to moze byc dobre jak to sam olej? Rosolek pewnie tez za tlusty jak na nasz wiek! A ja kupilam kurke zlotopiorke i wczoraj bez makaronu, prawie ze prosto z gara wypijalam ile sie dalo. A piesie jak kolo mnie tancowaly no bo ta zlotopiorke (szczegolnie cycki) ktos musi zjesc. Dla mnie bleee.
Ogolnie noc mialam do dupy! Najpierw mi bylo zimno. Wzielam otworzylam lozko a tam zimowa koldra szczerzyla do mnie zebiska! No jak mialo mi byc cieplo pod letnia? Juz nie mialam sil bawic sie w przebieranie poscieli tylko na wszystko wlanelam i wlazlam pod ta sterte. Nawet piecholki spaly spokojniej Co prawda ja sie budzialam dosc czesto bo kaszel, bo zatkany nos...I rano doszlam do wniosku ze wyplaty sa a o reszte niech sie inni martwia! Nie ide do roboty! Tez mam dzien dziecka
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1242  
Nieprzeczytane 21-05-2013, 05:50
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Strasznie sie poce ale mam juz serdecznie dosc siedzenia w domu. W telewizji taka kaszana ze mozna sie zalamac! Albo pokazywali jak to kolezanka kolezance chciala wyjac nienarodzone dziecko i udawac ze to jej wlasne, pozniej inna desteratka chcac miec wiecej dzieci jak maz zasypial to ona strzykawka wyciagala sperme z prezerwatywy i sobie wstrzykiwala.
Na koncu sie dowiedzialam jak szkodliwe sa srebrne plomby w zebach! Bo tam jest rtec! Oczywiscie ze zdania za i przeciw..
Spytacie czy nie moglam przelaczyc na cos lepszego. No caly czas pstrykalam i cholera mnie brala bo to lepsze to albo moglam sobie kupic sprzet do cwiczen albo uczyc sie jak gotowac! Mialam rowniez do wyboru kupic kosmetyki na zmarszczki prezentowane na nastolatkach!
Idac do pracy tez bym sie spocila ale rowniez posmiala bo u nas zawsze wesolo w przerwach na wkurzanie sie
Nie, zdecydowanie na emeryture to ja sie nie nadaje!
Od tygodnia szydelkuje sobie panczo, lepiej nie pytajcie ile zrobilam
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1243  
Nieprzeczytane 21-05-2013, 13:56
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Ufff juz jest dobrze!
Myslalam ze czytaja w myslach i za niewypowiedziane slowa, za mysli dali mi bana
Dobranoc, jutro ide do roboty
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1244  
Nieprzeczytane 21-05-2013, 14:37
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 781
Domyślnie

Teraz weszłam Aniu, poczytałam, uśmiałam się z Twoich programów....i z Ciebie!
Życzę Ci spokojnej nocy!!!!!!? Czy dnia??????? Cholerka, pogubiłam się....
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1245  
Nieprzeczytane 21-05-2013, 16:06
Polla's Avatar
Polla Polla jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: opolskie
Posty: 14 822
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnekSadek
Ufff juz jest dobrze!
Myslalam ze czytaja w myslach i za niewypowiedziane slowa, za mysli dali mi bana
Dobranoc, jutro ide do roboty

To po co miałaś grzeszne myśli Trza było napisać na skypa o co biega..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1246  
Nieprzeczytane 21-05-2013, 18:01
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 444
Domyślnie Moje babki nic nie brały w starszym wieku na żadne...

Cytat:
Napisał AnekSadek
Siri ja powiem jedno. Uwazam ze dla farmaceutow wpajanie nam ze MUSIMY brac jakies leki jest oplacalne. Ale czy to oplacalne dla naszego zdrowia? W zeszlym tygodniu w tv gadali o szkodliwosci witamin. Tak, o szkodliwosci i o tym o ile procentow skracaja nasze zycie. Z wlasnego podworka moge powiedziec ze jakis czas bralam witaminy dla kobiet 50+. I nagle przestalam. Ostatnie wyniki badania krwi mialam LEPSZE! Wytarlam tym slepia swojej pani doktor. Nie, ja nie mam do niej pretensji bo oni sie ucza co na co zapisywac ale nikt ich nie uczy co w danej pigulce jest. Mialam dobrego aptekarza. Czesto mi zmienial leki zapisane przez lekarza twierdzac ze biorac cos tam na wysokie cisnienie nie moge tego czy owego. I mimo iz Arab, ufalam mu bardziej!

dolegliwości ...i żyły obie ponad 80-tkę...A m.eks teściowa dobija 100-tki , stale chora, niemogąca ...stale na lekach , operacjach , po szpitalach ,doktorach , znachorach, bioenergoterapeutach...
Przeżyła męża, 2 synów, rodzeństwo ...

Nie ma chyba na nic reguły...



Ostatnio edytowane przez Siri : 22-05-2013 o 08:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1247  
Nieprzeczytane 21-05-2013, 21:48
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

witanko
spędziłam miło dzien bo miałam miłego goscia i tylko zal ze tak rzadko przyjezdza oczywiscie musiałam pochwalić sie działeczką Pogoda mi dopisała bo pot mi oczu nie zalewał ale gosc musiał w cieplejszej buzeczce chodzic bo marzł .
Anek no w naszej tv zupełnie podobne głupoty pokazują jak widac idiotyzm zalewa swiat.Jka czasem słysze co slubny oglada to mnie szarpie , przeciez takiego prania mózgu to az trudno zniesc .
No i jak lepiej sie czujesz.
Kawa bedzie zupełnie zimna (_)> (_)?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1248  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 03:49
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie



No i mam kare. Sama nie wiem za co ale mam!!!
ZA NIEBYCIE chyba
No bo papierow od wuja wala sie na moim biurku. Ale niezadowolona stonka (klienci) juz udobruchani.
Moj Aniol stroz powiedzial, ze jak sie obrobie to mam isc wczesniej do domu! Chyba ze z dwoch pomagierow mi przydzieli.
Naczelny powiedzial ze mam nauczke zeby nie brac wolnego. Oczywiscie to byl zart bo wparowalam na ich nasiadowke z problemem klienta i nie bylam poinformowana o co loto! A jakbym wczoraj byla to bym wszystko wiedziala.
A poza tym wszystko dobrze
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1249  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 06:10
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie


Mamy w pracy pare cudakow. Jeden z popoludniowki ZAWSZE jak wchodzi na hale produkcyjna to glosno przeklina jak przyslowiowy szewc. On parkuje z dala od innych wiec nie wchodzi tam gdzie wiekszosc, kolo zegara, tylko kolo mojej psiej budy. Dzis zciszylam radio bo nigdy nie moglam dokladnie uslyszec co on sie tam drze. Teraz juz wiem

Nie rozumiem, jak taki niezadowolony to niech sie zwolni i zobaczy jak "fajnie" jest gdzie indziej!
Juz nie te czasy!
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...

Ostatnio edytowane przez AnekSadek : 22-05-2013 o 07:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1250  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 06:35
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Świetne refleksje. Zawsze wprawiasz mnie rano w dobry humor.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1251  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 09:30
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Nareszcie w domu!
Nie wiem komu, ale komus przeszkadzalo ze mialam piekna jesien Pada!
I jak tak sobie powoli kapie to bedzie kapac do usranej smierci. na to zeby spadlo co ma spasc i zeby wrocilo sloneczko to nie ma tak szybko widoku. Dzien ciemnny, nie mily.
Klima sie rozkreca, pieski juz sie rozkrecily bo moj powrot to chyba bardziej z zarciem sie kojarzy...

Jarku, to teraz rozwesel mnie Ty zanim zla pojde spac

Zebym chociaz wiedziala co na obiad... Mam od poniedzialku rosol ale ile mozna chlipac tej wody? Przeciez z lenistwa to nawet makaronu nie ugotowalam. Teraz juz za pozno, pol gara wyzarte, nie oplaca sie brudzic nastepnego...
Zapytam sie psow czy sie ze mna swoim podziela
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1252  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 12:04
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

Siri - jeśli pozwolisz będę zwracała się do Ciebie po imienu.
Jakoś bardziej odpowiada mi Ela
Jak tam remoncik ???

Maria - w dc. dopieszcza działeczkę. Fajnie masz. Ja też myślę o ładnej rekreacyjnej działce. Ale sama nie dam rady. Może kiedyś ? gdy doczekam emeryturki ślubnego.

Anek - Ty to jesteś artystka zawsze potrafisz wywołać uśmiech na mojej twarzy. Pewnie masz rację - po co brudzić następny gar i wymyślać inne danie, skoro jeszcze pół gara rosołku jest w domku
A tak na poważnie - lubię rosołek.

Widzę, że Jarek od czasu do czasu zagląda do nas. Witaj Jarku. Ty też potrafisz być zabawny. Wspólnie z Anek stworzycie jeszcze fajniejszy klimacik na wątku

__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1253  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 12:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał MARYLCIA 54
Widzę, że Jarek od czasu do czasu zagląda do nas. Witaj Jarku. Ty też potrafisz być zabawny. Wspólnie z Anek stworzycie jeszcze fajniejszy klimacik na wątku
Niech pozostanie tak jak jest, wiesz Marylciu doskonale, że mam talent przyciągania złych mocy i emocji, to po co? Samo czytanie też mi sprawia przyjemność. Te stare czasy kiedy razem rozmawialiśmy na luzie, już mamy za sobą ale przyjemne wspomnienia zostały.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1254  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 12:48
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Niech pozostanie tak jak jest, wiesz Marylciu doskonale, że mam talent przyciągania złych mocy i emocji, to po co? Samo czytanie też mi sprawia przyjemność. Te stare czasy kiedy razem rozmawialiśmy na luzie, już mamy za sobą ale przyjemne wspomnienia zostały.

Ależ Jareczku co jest ??? dlaczego tak piszesz ??? nie przypominam sobie żadnych złych mocy i emocji.
Nie bądż taki obrażalski. Ty wyrażasz swoje zdania konsekwentnie - dlaczego więc nie możesz znieść prawdy o, której piszą inni ???
Ale oky ... wg. życzenia - niech pozostanie tak jak jest
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1255  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 12:57
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

No i masz babo placek!
Nastepny co chce byc tylko czytajacy .
Wychodzi na to ze ku uciesze co niektorych - nikt nie chce ze mna gadac. Zakladajac watek mialam cicha nadzieje ze nie tylko w Polsce Polacy mieszkaja i o roznej porze dnia i nocy bedzie z kim pogadac.

Nic innego mi nie pozostaje tylko tez przejsc do czytajacych...
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1256  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 13:13
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał MARYLCIA 54
Ależ Jareczku co jest ??? dlaczego tak piszesz ??? nie przypominam sobie żadnych złych mocy i emocji.
Nie bądż taki obrażalski. Ty wyrażasz swoje zdania konsekwentnie - dlaczego więc nie możesz znieść prawdy o, której piszą inni ???
Ale oky ... wg. życzenia - niech pozostanie tak jak jest
Niepotrzebnie to pisałem, bo przecież my nigdy nie mieliśmy konfliktów. Ale czytać mogę i czasem dać koment?
Chyba AnekSadek też się nie pogniewa?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1257  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 15:01
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 444
Domyślnie Remoncik będzie...

Cytat:
Napisał MARYLCIA 54
Siri - jeśli pozwolisz będę zwracała się do Ciebie po imienu.
Jakoś bardziej odpowiada mi Ela
Jak tam remoncik ???


[/size]

lada dzień przychodzi spec...tymczasem wszystko zwalone po kątach leży...


Znaczenie imienia Elżbieta
Lubi nadawać ton w swoim otoczeniu, a nawet rozkazywać, w razie potrzeby wykazując dużo sprytu. Jeśli wytyczy sobie cel, to nie cofnie się przed niczym, aby go osiągnąć. Rzadko uzewnętrznia swoje odczucia, raczej nadrabia miną. Umie cudownie przystosowywać się do sytuacji nawet najbardziej szokujących, „zaliczając”, jak to się mówi, najsilniejsze ciosy i nie tracąc spokoju – chyba że nadchodzi chwila zemsty...

Ten typ charakteru reaguje głównie w warstwie słownej, blefując, ale również usiłuje posłużyć się innymi. Nie mówi wszystkiego, co myśli i nie zawsze robi to, co mówi. Jest nadzwyczaj opanowana, nie ulega wpływom. W głębi duszy ufa swemu szczęściu. Jej wyobraźnia nie dorównuje inteligencji, chętnie przywłaszcza sobie cudze pomysły. Gdy uskrzydla ją sukces, wie, co należy robić i czego nie robić, by zachować dynamizm zdobywcy.

Potrafi z wielkim wyczuciem zapoznawać z sobą ludzi, a nawet swatać! Ciekawość może popychać ją do niedyskrecji. Na zewnątrz pełna majestatu, wysoko nosząca głowę, chciałaby się rzucić w ramiona tych, których kocha, ale dwoistość charakteru hamuje ją i blokuje. Okazuje w rezultacie pewien chłód, nie ma bliskiego kontaktu nawet z rodzicami. Wprawia w zakłopotanie partnera, który nie bardzo wie, z kim ma do czynienia. Kim jest ta chłodna, zaskakująca piękność? Nieraz jest niedostępna. To istota, która przez całe życie będzie budzić bądź najwyższe namiętności, bądź najstraszniejsze krytyki, ale czyż to właśnie nie nazywa się sukcesem?

Ostatnio edytowane przez Siri : 22-05-2013 o 15:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1258  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 20:36
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

A ja dzis miałam biegany dzionek i dopiero zlądowałam w chałupie , ale wiadomo koncówka dnia była na działce i teraz strach mnie ogarnia ze jakby przyszedl mróz to bedzie tragedia .dzis zostawiłam takie dymiące kawalki drewna zeby zadymiac przed mrozem .
Siri no to mobilizacja i kąty opróżniac .
Marylcio no niby mam rekreacyjną działke ale na rekreacje czasu brak bo zawsze cos do roboty jest , bo roslinek tyle ze i na kilka takich działeczek by wystarczyło .Trawniczka jest kilka metrów a reszta to busz fascynują mnie roslinki i juz bylejakich nie sadzę bo na nie szkoda mi miejsca a mam tez i super rarytasy
Anek no rosołek bez makaronu to przecie bebzunka nie zapełni , ale jak leń to leń i co pieski dąły troche
swojego gestego
No deszczyk taki siapiacy to wesoły nie jest ale jak u nas ostatnio takie deszcze z gradem walacym i wałujace całe ogrody to juz bym wolała siapiacy .
Hehe a gołabek caly czas uparcie spaceruje mi po balkonie no i ranne pobudki tez uskutecznia ot wredota z niego
Musze połazic po necie bo mały w sobotę wygrał bilet na Motoarene ale tylko jeden no i ciekawe ile bedzie drugi kosztował
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1259  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 01:52
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Jarku, AnekSadek do gniewalskich nie nalezy Pisz kiedy masz ochote.
Maniu rekreacyjna dzialeczka? Mi rekreacja z odpoczynkiem sie kojarzy a Ty raczej tam nie odpoczywasz chyba ze Twoja psychika tego potrzebuje. Moja woli lezec do gory kolami.
Pieski warknely - wara od naszego koryta. Ale jak w rosolku resztki padliny (kury) plywaly to tak wytrwale mi sie w oczy gapily ze powyjmowalam i dalam do pyszczkow sama zadawalajac sie woda z kury One chyba oczami mnie zwazyly i stwierdzily ze PsiaMac musi schudnac
he he, dzisiaj rano przez ten siapiacy deszczyk ciezko do pracy sie jechalo. Czasami jakby slonko wychodzilo i przez przednia szybe wiele nie bylo widac. Rano nie spieszylam sie ze wstawaniem, pozniej nie spieszylam sie z jechaniem... ale chyba bede sie spieszyla z wyjsciem do domu no kiedys trzeba zwiekszyc tempo

__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1260  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 10:37
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

A ja dzisiaj sobie załatwiam "korzystanie z karty parkingowej", bo wkurza mnie płacenie bez przerwy mandatów za nieprawidłowe parkowanie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ostatnie godziny z naszym ulubieńcem... Arnika-tarnina Wszystkie zwierzęta duże i małe 67 25-06-2011 08:59
Rzeczy dziwne i ciekawe z tego i tamtego swiata,a nawet z kosmosu Karol X Różności - wątki archiwalne 5 27-09-2010 18:34
Najgorszy zawod swiata Rozia Humor, zabawa - wątki archiwalne 2 05-11-2009 15:15
Kryzys finansowy swiata ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 86 22-02-2009 01:38

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.