menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 15:18
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. Cz.IX


Zapraszam do kolejnego "tomiska" rozważań nad przez prasę awizowanych marnościami świata tego... Użytkownikom wątku życzę wielu powodów do radości i satysfakcji wynikających z zaczerpniętych w prasie wiadomości...("Uśmiechnij się - jutro będzie lepiej...")Name:  b7.gif
Views: 106
Size:  4.3 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #2  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 16:52
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie "Palikot naprawdę przegiął"

Władze PO chcą wyjaśnień od Janusza Palikota w związku z jego wypowiedzią, że prezydent Lech Kaczyński, zwracając się do szefa BOR gen. brygady Mariana Janickiego, miał powiedzieć "won gnoju".




Przegiął czy nie przegiął? Zgaduję ..... prawdę powiedział. Wygodnie mieć takiego Palikota w partii.
http://wiadomosci.onet.pl/1871070,11,item.html
  #3  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 16:59
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Nie wiem, chyba powiedzą, że przegiął, było by za ostro. Ale znowu jak w przedszkolu w piaskownicy jedni grabkami drudzy łopatką wstyd mnie przed samym sobą, za tych polityków. Ale czy czasem prawdy nie powiedział to głowy bym nie dał, chociaż przecież prezydent na salonach chowany.
  #4  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 17:09
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

jestem przekonana, że:
1. ustalą, że pan P zmyślił
2, pan P mówił prawdę...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #5  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 17:14
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Ale znowu będzie śmiesznie.
  #6  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 17:19
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

u mnie to nazywa się "śmiechem przez łzy"...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #7  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 17:38
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Gruzja: szef NATO wywieziony, tak jak prezydent Polski

Sekretarz generalny NATO też został wywieziony przez gruzińskiego prezydenta w niebezpieczny rejon - przyznają nieoficjalnie dyplomaci Sojuszu.


Fajny jet prezydent Gruzji. Dostarcza gościom mocnych wrażeń.
http://wiadomosci.onet.pl/1871151,12,item.html
  #8  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 17:39
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie wiem, chyba powiedzą, że przegiął, było by za ostro. Ale znowu jak w przedszkolu w piaskownicy jedni grabkami drudzy łopatką wstyd mnie przed samym sobą, za tych polityków. Ale czy czasem prawdy nie powiedział to głowy bym nie dał, chociaż przecież prezydent na salonach chowany.
"Wiarygodny" Palikot powiedział to co usłyszał od polityków PO. [podobno] Bo ponoć "oni" słyszeli. Ci jednak zaprzeczają. Przecież mówi, że tylko słyszał od innych. Widzisz jak go zaczyna traktować własne środowisko. Sami zainteresowani zaprzeczają. PO zaczyna mieć bałwana dosyć. A jaki był tolerowany dotychczas-bo był użyteczny. Jego chamstwo jednak odczytywałem jako przyzwolenie PO. A Ty jednak "coś tam wierzysz". Dlatego zastanawiałem się czy pod przykrywką seniora pisuje tu małolat. Czasem nie dawaj głowy- to z Twojego postu.
  #9  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 17:55
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Kazik tu nie chodzi tylko o Palikota ale o wszystkich polityków, sami się ośmieszają swoim zachowaniem czy to w sejmie czy na konferencjach prasowych tym jazgotem jak nie z jednej tak z drugiej strony, bo oni to to my tamto, a prezydent w tym wcale nie jest gorszy. Mówisz "Ci jednak zaprzeczają" a co maja robić wywoływać kolejna wojnę na górze. Nie wiem jak tam było, nie byłem przy tym i dlatego napisałem, że wcale głowy bym nie dał, że Palikot skłamał.
  #10  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 18:18
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie jip

Nie zauważasz, że on się powołuje "od kogoś słyszałem"- kto podobno słyszał. To tak mimochodem napisałem. To co poniżej to do innych piszę.

Teraz Tusk tłumaczy w TV3 odwołanie szefa BOR. Ale by wylewał krokodyle łzy gdyby Prezydent zginął. W kraju też można [przykład -księżna Diana] Żałoba tygodniowa by była-a później przyspieszone wybory prezydenckie. Ładne spekulacje?
  #11  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 18:32
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

gdy ( w oryginale!) słyszało się cytaty: "sp.... dziadu", "ta małpa..." - łatwo uwierzyć w kolejne...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #12  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 19:25
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Nie zauważasz, że on się powołuje "od kogoś słyszałem"- kto podobno słyszał. To tak mimochodem napisałem. To co poniżej to do innych piszę.

Teraz Tusk tłumaczy w TV3 odwołanie szefa BOR. Ale by wylewał krokodyle łzy gdyby Prezydent zginął. W kraju też można [przykład -księżna Diana] Żałoba tygodniowa by była-a później przyspieszone wybory prezydenckie. Ładne spekulacje?
Ty nadal uważasz i nikt Cię nie przekona, że zachowanie prezydenta w Gruzji było najlżej powiedziawszy głupie i dał się Gruzinowi zrobić... podobną wycieczkę już parę lat temu Saakaszwili zafundował szefowi NATO. to taka nowa oferta turystyczna: "wycieczka w rejon walk w towarzystwie prezydenta Gruzji." Z tym, że tamten stracił zaufanie do Gruzina.
  #13  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 20:03
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
gdy ( w oryginale!) słyszało się cytaty: "sp.... dziadu", "ta małpa..." - łatwo uwierzyć w kolejne...
Jolitko, jestem przekonana, że Palikot powiedział dokładnie to co słyszał. "Spieprzejdziadu" kolejny raz się zapomniał. Jeszce dwa lata, jeszcze dwa lata, powtarzam sobie, żeby się podtrzymać na duchu, to ja ta małpa w czerwonym, albo w jakimś innym. Ale doczekaliśmy prezydęta - proszę nie poprawiać, znam ortografię.
  #14  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 20:26
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Może dlatego, że wychowałem się na podwórku, chciałem to powiedzieć delikatniej ale myślę jeszcze mniej delikatnie jak Ty Maju.
  #15  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 20:33
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Może dlatego, że wychowałem się na podwórku, chciałem to powiedzieć delikatniej ale myślę jeszcze mniej delikatnie jak Ty Maju.
Ja też wychowałam się na podwórku jak większość dzieci pracujących matek, kochałam moje podwórko, a przyjaciół mam do dzisiaj. Nie wyrażę się gorzej bo Mamusia przewróciłaby się w grobie, ale co sobie myslę to myślę. Jacek i Placek juz dawno przegięli pałę i powinni odejść, nie mają klasy, żeby to widzieć, może braki wychowawcze pominietego podwórka wychodzą, kto wie. Ale ile w nich pogardy dla nas, gdyby nie było to prostackie i śmieszne to może trzeba by było dać po buzi?
  #16  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 20:40
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

No to mamy przerąbane, ale nie zamierzam nie mówić tego co myślę. I nie zamierzam na głupotę przymykać oczu.
  #17  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 20:44
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No to mamy przerąbane, ale nie zamierzam nie mówić tego co myślę. I nie zamierzam na głupotę przymykać oczu.
To jest nas dwoje, kto jeszcze chętny do niegrzecznych staruszków?
  #18  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 20:45
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Mnie tym bardziej przykro, że nie wychowałam się (w każdym razie w I fazie "rozwoju") na podwórku i teraz martwię się czy aby nie jestem tak samo widziana...Ale: śmiech - śmiechem, żart - żartem, ale jak my wyglądamy?
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #19  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 20:48
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
Mnie tym bardziej przykro, że nie wychowałam się (w każdym razie w I fazie "rozwoju") na podwórku i teraz martwię się czy aby nie jestem tak samo widziana...Ale: śmiech - śmiechem, żart - żartem, ale jak my wyglądamy?
Jeszcze nic straconego u mnie jest podwórko, możemy przeszkolić, ale nie wszyscy salonowi mają nosy wyżej oczu.
  #20  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 20:52
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Hihihiihi! Niegrzeczni staruszkowie to jest to!
Ale i tak jedni są niegrzeczni tak, drudzy - inaczej. I to już pierwsze słowo do draki między staruszkami
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.VI jolita Polityka - wątki archiwalne 538 21-07-2008 22:59
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.IV jolita Polityka - wątki archiwalne 531 19-04-2008 16:34
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II jolita Polityka - wątki archiwalne 502 19-10-2007 15:28
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje jolita Polityka - wątki archiwalne 506 17-07-2007 01:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.