menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #261  
Nieprzeczytane 29-05-2012, 08:30
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Wczoraj już trochę deszczu spadło i jest ciepło.
Zaczęłam czytać książkę-Samoleczenie i uzdrawianie-G.Małachowa.i jest taki art.dot.życia szczęśliwych ludzi-Hunzów.
Zyją 110-120 lat.-ubogo,pod koniec zimy i na początku wiosny głodują.Mają mało wody ,nie myją się,nie umią czytać ani pisać.Nie mają sekretów przed dziećmi ani przed sąsiadami.Większośc czasu spędzają pod gołym niebem.Nie mają zadań co do majątku,brak przeciążenia świadomości,chciwości,wrogości.Troskliwy stosunek do przyrody przynosi im zdrowie i szczęśliwe życie.
Czy to nie jest dziwne?
Miłego dnia.!Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #262  
Nieprzeczytane 30-05-2012, 18:02
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Witajcie! Wiesz, Aniu, gdybym ja nie mogła się myć, jak ci ludzie o których piszesz, to pewnie nie byłabym szczęśliwa. Ale z tym głodowaniem, to prawda. Ci, którzy nie dojadają albo wręcz głodują, są zdrowsi i dłużej żyja. A my nie dość, że jemy za dużo, to jeszcze niezdrowo (tłusto, słodko, chemicznie przetworzona żywność itp.).
Dziewczyny, udało mi się kilka zdjęć (niestety mie najładniejszych) dodać do mojej galerii. Ale trwało to strasznie długo.
Spokojnego, miłego wieczoru !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #263  
Nieprzeczytane 31-05-2012, 08:29
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Ładne masz swoje okolice.U mnie przez te opryski w sadzie to nawet ptaki nie śpiewają-ale tak jest co rok,dokąd nie robią oprysków,to są śpiewają a teraz cisza.Myślę,że one stąd wyfrunęły.Wszyscy potrzebujemy zdrowego powietrza,ale najgorsze jest to jak się przebywa na dłuższą metę.
Żeby owoce były to dajemy chemię,są piękne i my to jemy.
Ale taka kolej i cieszmy się życiem bo mamy tylko jedno.Pozdrawiam.Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #264  
Nieprzeczytane 03-06-2012, 06:31
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

751zapraszam_na_kawusie.jpgWitam kolezanki i życzę spokojnej, ciepłej i radosnej niedzieli.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #265  
Nieprzeczytane 04-06-2012, 09:24
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Cichutko tu nikt nie chodzi.A ta cisza potrzebna nam?
Tęsknimy za nią ,gdy człowiek był młodszy nie przeszkadzał mu hałas ,głośna muzyka.Teraz przeszkadza i nie można się skupić.Czy też tak macie.
Mieszkam w bloku i nie powiem jest w miarę spokojnie ,ale dwa lata do tyłu to był horror.Mieszkał pan 70-letni wdowiec,który był alkoholikiem-codzienne libacje alkoholowe,schodziły się rożne menele.
Chociaż teraz życie nie jest takie jak kiedyś,mam na myśli wspólnota-nie teraz każdy sobie.
A to nie wypada odwiedzić sąsiadów a jak czego zabraknie to sklep czynny od 6-22
Miłego dnia.!!!
Pozdrawiam Anna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #266  
Nieprzeczytane 04-06-2012, 18:05
sama55's Avatar
sama55 sama55 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 69
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomeh
Samotności trzeba się pozbyć a nie lubić, trzeba znaleźć towarzystwo
A dlaczego "trzeba"? Są ludzie ,ktorzy cenia wolność.Dla mnie to znak równania.Poza tym w pewnym wieku i w niektorych srodowiskach,a takze sytuacjach zyciowych po prostu nie ma gdzie poznac kogos,z kim chcialoby sie przebywac.Tez kwestia zaufania,jak dla mnie,odgrywa duza role.Trudno zaufac jesli czlowiek zawiodl sie...
__________________
wiesia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #267  
Nieprzeczytane 04-06-2012, 19:33
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

A może dla każdego co innego ? Są tacy, któr y dosłownie schną w osamotnieniu. Muszą zawsze mieć kogoś w zasięgu głosu,.wzroku... A inni męczą się w towarzystwie, tęsknią do swojej samotni i np książki.
Jeden drugiego może nie rozumieć i zazdrościć.
W sumie chodzi o to, żeby każdy miał to, na czym akurat jemu zależy.
Ja chciałabym w dzień być wśród ludzi, ale wieczór mieć tylko dla siebie. Nie lubię dzwonka do drzwi wieczorową porą.
Jesteśmy różni a nasze życie rzadko jest na nasze potrzeby skrojone i trzeba albo się z tym pogodzić, albo zmienić swoje warunki życiiwe.
pozdrawiam !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #268  
Nieprzeczytane 05-06-2012, 07:52
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Oj to życie nikogo nie rozpieszcza.Ja dziś od samego rana ratuję się lekami ,nawet moja psinka markotna.
Dobrze że trochę deszczu spadło to oczyści powietrze.
Ale nie ma się co załamywać tylko sobie radzić.Jak jest pogoda to staram się wyruszyć z tego miejsca ,biorę rower,psa i jadę.
Do narzekania to się można przyzwyczaić i tym zaśmiecać życie-a to samotność dokucza,a to ze zdrowiem nie jest tak jak byśmy sobie tego życzyli-ale nie warto nawet myśleć to będzie lżej.Cieszmy się kolejnym dniem.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #269  
Nieprzeczytane 05-06-2012, 09:19
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Tak właśnie, Aniu ! Też zawsze staram się, jak to nazwałaś, "nie zaśmiecać" sobie życia. W każdej niemal chwili, w każdej sytuacji, można znaleźć coś pozytywnego, ładnego. Co nie znaczy, że nie można trochę się nad sobą poużalać, jak coś boli, strzyka, męczy (a to chyba każdego seniora spotyka).
Mnie brał wirus do niedzieli, dość szybko odpuścił i z tego się cieszę.
Trzymaj się, Aniu, cieplutko i daj znać, jak ze zdrówkiem u Ciebie, pa !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #270  
Nieprzeczytane 06-06-2012, 16:31
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Jak zainteresowanie sportem?Mam na myśli mecze?
Nie jestem zapalonym kibicem ale interesuję się jaki skład drużyn i ogólnie to lubię popatrzeć jak grają.
Myślę,że trochę przesady jest gdzie spojrzy się to flagi na samochodach,w sklepach gadżety, z innych państw też się będą pokazywać swoimi .Pozdrawiam Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #271  
Nieprzeczytane 06-06-2012, 17:25
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Zawstydzony

Cytat:
Napisał aniak2015
Witam.Jak zainteresowanie sportem?Mam na myśli mecze?
Nie jestem zapalonym kibicem ale interesuję się jaki skład drużyn i ogólnie to lubię popatrzeć jak grają.
Myślę,że trochę przesady jest gdzie spojrzy się to flagi na samochodach,w sklepach gadżety, z innych państw też się będą pokazywać swoimi .Pozdrawiam Anna
ja nie lubię boksu, żużla, a piłkę nożną toleruję. Oczywiście z patriotycznego obowiązku będę śledziła rozgrywki, ale zz niecierpliwością czekam na Olimpiadę w Londynie. Lubię lekkoatletykę, tenus ziemny. Uważam, że kibicowanie (bez kiboli ! ) daje nam pozytywne emocje, no i ciekawe zajęcie.
W ogóle to jestem ciekawa bardzo, czy nasze kileżanki z KSC i tego wątku będą oglądały mecze ? Może jeszcze z piwem ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #272  
Nieprzeczytane 09-06-2012, 21:08
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie czy ktoś tu zagląda ?

Dziewczyny miłe, co robicie podczas tego Euro ? Oglądacie, czy nie włączacie telewizora ?
Ja biegam z kijkami, pracuję w ogrodzie, spotykam się ze znajomymi. W sumie mam mało czasu dla siebie. Dawno nie byłam taka zajęta. .Ie zawsze to dobrze, bo ja lubię samotne wieczory.
Co u was, odezwijcie się ! :-):-):-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #273  
Nieprzeczytane 10-06-2012, 06:13
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Jak EURO-mecze oglądane?
Ja tak oglądam nawet z zaciekawieniem.Jestem pod wrażeniem gry rosyjskich piłkarzy ich przygotowania.
Każdy ma swoich idoli i nie znaczy ,ze nie kibicuje polakom.
Przyjechał do mnie wnuczek 12 letni.i razem kibicujemy i komentujemy.Dziś myślę siąść na rower i trochę pojeździć.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #274  
Nieprzeczytane 12-06-2012, 18:50
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Ale ten sport wciąga?Czy będzie się dziś kibicować?
Najlepiej na stadionie bo się wtedy wszystko widzi.Czesi ładnie dziś grają z grekami.2:0.Ciekawe jak dziś Polska wypadnie z Rosją.Oj będzie to mecz.żeby tylko wynik był pomyślny dla nas -Miłego oglądania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #275  
Nieprzeczytane 13-06-2012, 11:57
elen49 elen49 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: mazowieckie
Posty: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał estella50
ja nie lubię boksu, żużla, a piłkę nożną toleruję. Oczywiście z patriotycznego obowiązku będę śledziła rozgrywki, ale zz niecierpliwością czekam na Olimpiadę w Londynie. Lubię lekkoatletykę, tenus ziemny. Uważam, że kibicowanie (bez kiboli ! ) daje nam pozytywne emocje, no i ciekawe zajęcie.
W ogóle to jestem ciekawa bardzo, czy nasze kileżanki z KSC i tego wątku będą oglądały mecze ? Może jeszcze z piwem ?
Jakbyś zgadła, że z piwem.Nie piłam go z pięć lat i w ogóle parę razy w życiu, ale w poniedziałek urządzono u nas strefę kibica.No i wybrałyśmy się tam z koleżankami seniorkami.Po prostu nie można było inaczej, a piwo z sokiem naprawdę smaczne. Witam serdecznie.
Oglądam niemal wszystkie mecze, choć nie jestem szczególną kibicką.Ilekroć jednak pomyślę, że taka impreza w naszym kraju już się nie powtórzy za mojego życia, to po prostu szkoda mi, aby w tym nie uczestniczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #276  
Nieprzeczytane 13-06-2012, 13:10
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie Witam Elen 49 !

Na pewno fajnie się bawiłaś na tym kibicowaniu ! A piwo (nawet z sokiem) idelnie do tego pasuje !
No to do soboty !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #277  
Nieprzeczytane 14-06-2012, 14:26
aolsat aolsat jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie

polecam wszystkim serwis randkowy mlodeserca.pl
serwis randkowy tylko dla osób 45+
Odpowiedź z Cytowaniem
  #278  
Nieprzeczytane 16-06-2012, 06:50
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam wszystkich-jak płynie czas ,czemu on tak pędzi.I mamy weekend.U mnie dopiero dziś wyjrzało słoneczko-tak to było zimno padał deszcz i nawet nie sposób było iść na spacer,jedynie szybko z psem.
Dziś jak pogoda się utrzyma to pojadę na wycieczkę rowerową.Pozdrawiam Anna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #279  
Nieprzeczytane 16-06-2012, 22:52
maj521's Avatar
maj521 maj521 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 032
Domyślnie

Witam. Jestem tutaj po raz pierwszy.
Oglądałam jak zwykle w samotności mecz Polska : Czechy ale w obawie o swój stan zdrowia zajrzałam do Klubu Seniora, bo musiałam uspokoić emocje. Przy okazji "wpadłam" na ten wątek i.... przeczytałam od deski do deski.
Jeśli pozwolicie, będę tu częściej zaglądać.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #280  
Nieprzeczytane 16-06-2012, 23:44
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie Witaj !

Cytat:
Napisał maj521
Witam. Jestem tutaj po raz pierwszy.
Oglądałam jak zwykle w samotności mecz Polska : Czechy ale w obawie o swój stan zdrowia zajrzałam do Klubu Seniora, bo musiałam uspokoić emocje. Przy okazji "wpadłam" na ten wątek i.... przeczytałam od deski do deski.
Jeśli pozwolicie, będę tu częściej zaglądać.
Pozdrawiam serdecznie
Skoro nas czytałaś, to wiesz,.że my tu na wątku nie biadolimy, tylki staramy się jakoś radzić sobie z samotnością. Miło, że do nas dołączasz, będzie nam.raźniej.
Spędzasz niedzielę w domu czy masz jakieś inne plany ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.